Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Miks nii?
 
Juba murduski 15. oktoober 2015, kl 23.38
Juba nii ruttu? Oh kui tore! Avasin, et see kõik saigi läbi. No näed siis, nõrkus on Su nimi, mees :))))
Suvest suveni kestab me lugu :P
 
Suvi 15. oktoober 2015, kl 23.51
Seekord võiks teha suve lõpust kuni suve alguseni samuti?
 
Ilma pausideta 15. oktoober 2015, kl 23.54
Kas suve lõpust suve lõpuni ja nii igal aastal, ei tuleks kõne alla?
Saada kirjatuvi minu poole teele kui ta mööda juhtub lendama. Iial ei tea ju...;)
 
Suvi 16. oktoober 2015, kl 00.08
Ehk laenad oma tuvi? Saada ta minu juurde, et saaksin koos kirjaga ta tagasi saata.
 
Sügis 16. oktoober 2015, kl 00.16
Saatsin. Püüa ta hellalt kinni :)
Head und mu armas!
 
Sügis 16. oktoober 2015, kl 12.22
Mu pea on viimastel päevadel mõtlemisest ja ülemõtlemisest täielikult sassis. Endiselt on kuidagi väga liimist lahti olemine ja mõtte ning otsuseselgust ei paista kusagilt. Ma tean mida ma tahan, aga ei tea kuidas sinna jõuda.
Arvasin, et lõpuks ometi oleme kumbki leidnud hingerahu ja keeruka ning vastakate emotsiooniderohke tunde minevikku jätnud. Aga ei. Ma ei oleks iial uskunud, et sekundimurdosa, mil Sind vilksamisi nägin, võiks hetkega mu hinge vana tormi tagasi tuua. Pühkida minema vana valu, solvumise, kõik destruktiivse, mis aitas külm ja vankumatu püsida. Ma ei tea mida edasi teha ja kuidas selles olukorras hakkama saada. Kunagi üdini liimist lahti tunne on hinges ja see halvab teo ning mõttevõimet. Vastikult tühi ja valus on olla. Igatsus näpistab teravalt, justkui tahaks kaotatud aega tasa teha, mil külmalt tegus suutsin olla.
 
Saabuv Talv 16. oktoober 2015, kl 14.53
Siis pead ravile minema, kui ainult nägemisest hulluks lähed ning mõistuse kaotad? Kas kleit oli liiga lühike või? See lööb kindlasti hallil hiirekesel pildi eest!
 
Eelmisele 16. oktoober 2015, kl 15.00
Sul läks kuskil midagi lappama. Hall hiireke erutub lühikese kleidi peale? Mees hiireke oli? :)))) Sul on vist kehv päev täna, et järg käest kaob :P
 
Sügis 16. oktoober 2015, kl 15.40
Kleit oli üsna lühike ja atraktiivne, aga silma jäi ikkagi see, mis kleidi sees peitus. Ehk siis karvased jalad ja armsalt kogukas keha, mis nii tuttavlikult hullutas :P
 
IFF24 16. oktoober 2015, kl 19.14
loll teema, kuid mida sa ette kavatsed võtta? Loodan, et siin elatakse end lihtsalt välja, sest valelootus heidab hinge kildudeks.
 
Sügis 16. oktoober 2015, kl 19.23
Ei. Loodan, et asjad lähenevad nii nagu lähenema peavad. Mis sind erutab kallis Iff?
 
IFF24 16. oktoober 2015, kl 19.36
*lahenevad ?

,Mind ei erutanud siin küll miski, miks torkama peab kohe.
 
Täpsik 16. oktoober 2015, kl 20.15
Nojah ikka lähenevad. Väike näpuvääratus kallis. Kuidas muidu? Sume õhtu?
 
IFF24 16. oktoober 2015, kl 20.26
 
Saabuv Talv 16. oktoober 2015, kl 20.53
Kas kirjeldamas oled oma naist?
 
hallo 16. oktoober 2015, kl 20.59
Sa pole kunagi tema jalgu silitanud, et tead karvast midagi! irw
 
Live Your Dreams 16. oktoober 2015, kl 21.18
Ehk kunagi saan ülemise osa sulle andeks anda aga mitte alumist osa. Sealt on piisavalt palju prahti tuul puhumas käinud, et selle ülekäigu " raja " pärast ma ei suuda enam sind kunagi kallistada!
 
FY PRV 16. oktoober 2015, kl 21.26
Pole hullu! Sinu nartsissistlik suhtumine o liiga primitiivne, et sind oma ellu lubada. Su ülemine osa on liiga haige, et sind oma ellu ja lähedaste ligidale lasta. Liiga piinlik on sinu psüühiliselt haigete tegemiste pärast. Impotendi jaoks ongi raske aru saada, et seksuaalsus on normaalne vajadus. Psühhikahäirega inimene ei olegi võimeline toimivas suhtes elama, vaid peab sadu paralleelseid virtuaalsuhteid, arvates, et nii on elu täiuslik ja alati huvitav. Tegelikkuses on põhjus suutmatuses olla täisväärtuslik partner.
 
endine kolleeg 17. oktoober 2015, kl 12.09
Haige mees, mine ravile. L/ ja vange pole kellegi ellu vaja!
Ega ( A ) ei kohusta veel kedagi suhtesse astuma. Sa pole võimeline peret hoidma, vaid hooramine ongi sinu elustiil!
 
Endine kolleeg2 17. oktoober 2015, kl 13.09
Millise pere sina, netiho.or loonud oled? Kas häkkimise kõrvalt pole aega olnud peret luua ja siis sajatad ning halad aastaid nentis nagu munadega eit? Hale kriminaal oled, ei muud!
 
Sügis 17. oktoober 2015, kl 20.44
Ilmselgelt ei ole sel enam tulevikku. Kahetsen hetke, mil Sind silmasin ja kahetsen, et sellele üldse reageerisin. Olin juba saavutanud kaotatud tasakaalu ja teadsin keda oma ellu soovin ja miks. Me kumbki ei suuda ega saa teineteisest muuta, aga sellistena, kes me täna oleme, me üksluine ellu ei sobi. Ma ei vihka Sind. Katsun olla pigem realistlik ja näha tunnete ning kire taha. Ei ole just palju asju mis meid ühendaks ja kui tulekski hall argipäev, hakkaks meil teineteisest seltsis ilmselgelt igav. Ma ei suuda võtta vastu seda, mida Sa mulle pakkuda soovid ja Sina ei ole huvitatud asjadest, mis minu jaoks olulise tähtsusega on. See kõik on soodne pinnas tülidele, mille ulatusest ja sügavusest mul kahjuks juba mõningane ülevaade on.
Otsustasin, et seon tulevikus oma elu inimesega, kes on minu moodi, kes jagab samu väärtusi ja huvisid. Ma ei taha ennast sobitada sinna, kuhu hinges tunnen, et ei kuulu. On tundeid, mis ei saa kunagi toimivaks suhteks, isegi kui need tunded on eluarmastus. Üritan uuesti end Sinust eemale rebida ja lahti lasta, et saaksime kumbki uue võimaluse kellegi teisega. Isegi kui uus tunne ja kirg ei ole sama suured, on emotsionaalselt terve püsimine suurema väärtusega kui katkise tunde küljes rippumine. Saa õnnelikuks!
 
Soovitus! 17. oktoober 2015, kl 21.28
Olen sellises vanuses, et ei vaja vastaspoolt enam endale kõrvale. Kui veel soovisin siis sina ei tahtnud ega olnud valmis? Nagu väidad? Ainult teisega voodisse ronida siis olid sa küll valmis?!
Miks peavad teised tegema nägu, et kõik on korras???
Aitäh aga nüüd on hilja!
 
Tulevik 17. oktoober 2015, kl 21.42
Tead kullake, tead sina ja tean ka mina, et sa ei ole kunagi suhet tahtnud. Kogu küsimus on keerelnud sinu ego ümber. Kui sa oleksid suhet tahtnud, oleksid sellel ka tõeks lasknud saada. Ma olen alati teadnud, et sa oled mängur ja ainus suhtevorm, milleks sa kunagi valmis oled olnud, on suhe iseendaga. Kõik mis sellele järgnes, põhines sellel samal teadmisel.
Mu elus on inimene, kellega näen tulevikku ja mul ei ole vajadust tema seljaga kellegi teisega magada. Kõik on omavahelise seoses ja see, et sa ise oma käitumisega endale pidevalt jalga otsustad tulistada, on sinu vaba valik. Edu sulle tulirelvadega, sest käsitseda sa neid ei oska!
 
appi, kui haige 17. oktoober 2015, kl 21.54
Idioot? Mida sa minust siis veel tahad? Saadan selle video su naisele, on teema millest lehes kirjutada!
Krt. jänes!
 
Rahune hull 17. oktoober 2015, kl 22.02
Sinust ei taha ma ammu enam midagi. Paistab, et sul on mingi haige mäng pooleli jäänud ja ei suuda kuidagi mängust välja astuda. Saada oma videod politseile, nad on kindlasti sinust ja sinu tegemistest väga huvitatud, saavadki alustatud krim asja jätkata.
Saa juba aru,mu elus on uus inimene, kellega näen tulevikku,mida sinuga kunagi ei näinud. Rahune maha ja otsi endale uus mängust,mina kahjuks enam sinust huvitatud ole. Kõik mida siia kirjutatakse, ei käi sinu kohta. Foobiate puhul saad arstilt abi, kui julged küsida. Ja veel. Ära tekita olukord, mis meid "juhuslikult" samasse kohta viivad. Need on nii läbinähtavad.
 
Suvi 17. oktoober 2015, kl 22.13
huvitav kas kaks naist sõimlevad siin ja peavad teineteist meheks? see siin on siiski naistekas! proovik äkki rohkem armastada ja vähem vihata ja andestamist võiks ka proovida. unustamine tuleb ajaga ise.
 
M32 17. oktoober 2015, kl 22.23
Tead sõber, saada ta sinna tagasi & kus kolm kuud istus. Tuleb mõistus p...st pähe!
Ole tubli!
 
Rahuneks 17. oktoober 2015, kl 22.25
Ma ei vihka Sind. Sina ise oled enda suurim karistus. Minu jaoks on see kõik ammu lõppenud ja ma isegi ei mõtle sinu peale enam. Ma ei teagi miks sinu nägemine minus emotsioone tekitas, ju oli mul vaja hingesoppi peitu pugenud tunderäbal selgeks mõelda ja selleks ta pinnale ujuski. Tehtud, mõeldud, läbi. Ma ei vihka Sind ja vahepeal oli palju nädalaid kui sa mulle meeldegi ei tulnud. Katsuks nüüd uuesti kumbki oma elude, uute suhete ja armastuse juurde tagasi pöörduda ja teeme näo, et seda inetut intsidenti tegelikult ei juhtunudki. Ma ei tahtnud sind solvata ega sulle hea alvasti öelda. Ignoreerime edaspidi teinetest, mulle isegi sobiks kui me ei teretaks ja teeksime näo, nagu ei tunneks. Jääb ära inetu sõnaõda ja vastik tunne hinges.
I am done.
 
Vaata ette! 18. oktoober 2015, kl 19.48
Meil pole vajadust ei sinuga ega sinu valetajast naisega suhelda. Üldiselt pole tõsiseltvõetav inimene ega ametnik. Vaesed lapsed, kellele sellised vanemad said!
Meie ei vaja ei tere ega good bay. Hoia need Birgitile või Siretile, üldiselt boogen homo - klubist!
Oleme ennegi sellist armastust näinud ega pole mingi uudis. Kui ei olnud aega siis pole ka nüüd aega. Täpselt, kuidas sina teistega käitud. Väga halb tunne on kuulda, et sinuga ei soovi enam keegi koostööd teha!
Meie pole kunagi teineteisega sellel teemal rääkinud ja pole sina keegi temale ettekirjutusi tegema. Sa enne tõuse tema tasemele ja üldiselt hoia suu kinni oma endises töökohas!!!
 
Mhm 18. oktoober 2015, kl 19.55
Vaatasin. Mis edasi? Maha pidid ju rahunema. Ikka torgib sind miski. Mis sind täpsemalt segab? Kui ego kõrvale jätta ei tohiks ju midagi ületamatut ses vanas ja räsitud loos olla. Aga egoga saad vaid sina ise tööd teha. Jõudu sulle külamees!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!