Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Vastamata küsimused
 
Leping 15. juuni 2014, kl 14.23
Viimane küsimus: miks Sa mulle seda tegid? või milles seisneb minu süü? Sa tead, kes olen, tulin Su juurdde lepingut allakirjutama tookord. Lihtsalt palun ausat vastust.
 
aus vastus 15. juuni 2014, kl 14.59
Mine ravile.
 
Leping 15. juuni 2014, kl 15.07
Te olete küll hirmus aktiised teinekord, kuid mul ei ole isegi tuttavaid selles raviasutuses, kust Sina valla oled pääsenud, ja ammugi mitte ei ole mulle vastuse andja sealt. Nii et - vastuseid anna naaber patsientidele.
 
vastaks 15. juuni 2014, kl 15.16
sinu juures oli külm! Mitte väga! Pidin tegema otsused! Ühiselt neid langetada ju ei tahtnud.. Tundub, et ei pannudki mööda?
 
Leping 15. juuni 2014, kl 15.18
Ei ole mulle. Mina olen väga soe nii seest, kui ka väljast!
 
xyzy 15. juuni 2014, kl 15.21
Eriti soe oled sa peast.
 
Leping 15. juuni 2014, kl 15.33
Aga mis on see Sinu asi? Vaata aga julgelt peeglisse - või oled selle äraunustanud??
 
NB! 15. juuni 2014, kl 15.38
Tegelikult, loba ajajaid, labaseid tuldpurskavaid fuuriaid ma siia ei vaja. Ma ei taha teiega plõksida!
Mu kallis sõber, kui Sa seda siin loed, siis palun vasta - kasvõi ühesõnaga mulle siin. Tegelikkuses ei ole mul ju lootust enam midagi kuulda Sinult.
 
vastan 15. juuni 2014, kl 15.44
Sa ei saa mind kunagi ja lepi sellega juba.
 
:) 15. juuni 2014, kl 15.54
vau millised lahendajad! :D Autorile, kas kusagil mujal netis v6imalus puudub!? :)
 
Leping 15. juuni 2014, kl 15.58
Mis mujal netis võimalus? Ei saa aru? Kuule tead vastaja: ma olen naisi ja teisi sookaaslasi ei himusta...prrr.....
 
parandus 15. juuni 2014, kl 15.59
naine - ainsuses olen.
 
ise 15. juuni 2014, kl 16.12
Vähemasti kord elus sa ei valetanudki. Oledki naisi. Sadu naisi netiavarustes. Psühhiliselt ikka korralikult metsapoole naisi. See on ka põhjus miks sind enam mehena ei näe.
 
isele 15. juuni 2014, kl 16.23
Kle, see ei ole hullude nurgake! Ma olen ikka päris naine - mul on ikka kõik tunnused. Mida Sa jahud?
 
isele 15. juuni 2014, kl 16.25
Tegin trükivea ja siis? Aega ei ole. Tegin ju paranduse "naine". Kas Sul on keskendumisraskused või jääb kooliharidusest vajaka?
 
Väike parandus 15. juuni 2014, kl 16.28
tead: "psüühhiloiselt", mitt "psühhiliselt". Õpi kirjutama!
 
väike parandus 15. juuni 2014, kl 16.29
ühesõnaga PSÜÜHHILISELT on õige!
 
:) 15. juuni 2014, kl 16.32
LOL! Täna saab terve 6htu naerda! :D
 
Leping 15. juuni 2014, kl 16.36
Tehakse naeruteraapiat? Õige, see aitab. Kolige mujal - Lollide nurk ootab.
 
Leping 15. juuni 2014, kl 17.08
Palun anna mulle see vastus siin ja ma luban, et unustan Sind, igaveseks. Ma ju tean, et loed siin mõnikord.
 
kas on nii raske aru saada? 15. juuni 2014, kl 17.58
Käi põrgu igaveseks.
 
Leping 15. juuni 2014, kl 18.00
Tead - põrgu lähed sina, mitte mina. Ära lahmi igatsugu asju võõraste inimestega. Saad bumerangina tagasi. *See teema ei ole sinusuguste jaoks. Jäta rahule!
 
äbarikule 15. juuni 2014, kl 18.31
Minu arvuti ja telefon ei ole ka igasuguste jaoks häkkida, nii, et jäta rahule. Enne kui sa minu asju rahule ei jäta, kannata ära ka minu mõnitused, äbarik!
 
:) 15. juuni 2014, kl 18.35
no vaevalt et siin anonüümses keskkonnas miskit sul laheneb! Tulevad igasugused tegelased siin segaseks s6imama v6i armastust avaldama.. Sina tead oma teemat ja jäägi selle juurde.. Kui keegi vastab ning sinu olukorrast mööda siis ära ürita selgitada.. osad siin ei saa aru, peavad ikka eitea kelleks ja lahmivad oma rida edasi! Kui su teema j6uab teisele leheküljele lähevad asjad käest, esimest postitust keegi enam ei näe ja vastatakse sulle samu asju, küsitakse kah samuti uuesti samu asju mis eelmisel lehel! Vahepeal hakkavad kaks naisisikut v6imalik et veel ka kiskuma su teemas ja oma rida ajama, pidades teineteist eksmeheks vms.. K6ike seda näinud, kuidas asjad siin käivad! On niisama kibestunud sülitajad siin ja on ka hullemaid! Ela end siia lihtsalt välja aga ära ürita siin küll miskit lahendada! ;) Päikest!
 
Minu teemas äbarik 15. juuni 2014, kl 18.36
Vali sõnu, nõrk inimene. Mina olen väärkikas inimene ja idiootsustega ei tegele kohe kindlasti! Haige oled või? Sa ei tunnegi mind. Tegele oma jobudega mujal. Ehk saad mõne tite valmis treida ja riigilt toetust siis lunida ja siis hädaldada...
 
Leping 15. juuni 2014, kl 18.39
Aitäh, hea inimene. Ma kuulan tõesti. Ma tean, et kõik jääbki lahendamata. Ja las siis jääb, vähemalt väärikuse riismed saab kokku korjata. Olgu, ma jätan selle.
 
vaatame 15. juuni 2014, kl 18.48
Jätad minu asjades häkkimise? Tore. Kui jätkad, jätkan ka mina. Loodetavasti suudad oma sõna pidada, millesse mul küll sinu puhul usku ei ole, aga eks aeg näitab. Niipea kui jamad jätkuvad, tuleb sul ka alandusi ja mõnitust taluda. Paraku ei jäta sa mulle muud võimalust.
 
arulagedad ettekujutajad 15. juuni 2014, kl 19.07
kellel siin väärikust on? Vihased süüdistajad kättemaksjad!
 
mhmmm 15. juuni 2014, kl 19.24
Kui kardad kättemaksu, pole mõtet arutult terroriseerida ja ahistada.
 
kes? 15. juuni 2014, kl 19.52
kes sind ahistab siin? Anonüümne postitaja? Mine ravile! Kättemaks on hädiste klambrite tundemärk, kes ise ei suuda olukordadega leppida!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!