Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Lugu, mis lõppes enne kui alata jõudis
 
Metsik Roos 13. juuni 2014, kl 21.26
Me kõik otsime siin ilmas midagi. Kui tunneme sisimas tühja kohta, siis püüame seda täita. Kes täidab augu tööga, kes telekast seepe vaadates, kes shopates, kes süües või meelemürke tarbides. Sageli usume, et meie tühimiku suudab täita teine inimene.

Ka mina arvasin seda ja tulin Delfisse kuulutusi lugema - ehk keegi soovib tutvuda. Leidsin kuulutuse, kus ei otsitud elu armastust, vaid lihtsalt lähedust. Jutt klappis, kuigi rääkinud me ei olegi - oleme kirjutanud terve aasta. Ja nüüd on hetk, kus tahaks suu puhtaks rääkida. Aga näost-näkku, et rääkida saaks ka silmad; kuid enam sa ei vasta.

Nii ei jäägi mul üle muud, kui jätta oma mõtted Delfisse. Siia, kust ma su leidsin. Selle aastaga on muutunud nii mõndagi. Olen jõudnud arusaamisele, et mulle ei sobi armukese roll. Ma ei taha salatseda ega varjata, ühel hetkel tuleb see niikuinii päevavalgele ja kedagi ei huvita, et sina tutvumiskuulutuse üles riputasid. Süüdi on ikka naine. Mulle ei istu ka teadmatus, milles mind hoiad. Aktiveerud aeg-ajalt ja siis jälle kaod... Sellepärast soovingi, et võiksime rääkida, ausalt rääkida, sest ka sinu olukord on aastaga ilmselt muutunud.

Aga las siis kõik jääb. Nii nagu on. Ma ei kirjuta enam sulle ja sina ära kirjuta mulle. Sobib ju hästi 13 reedesse, täiskuuöösse...
 
vaherahu 13. juuni 2014, kl 21.35
 
heino endel tagurpidi 13. juuni 2014, kl 21.43
Kui pargasekapten oli kaldale liikunud, rajus parv randa, nagu fallos tema pükstes. Samalajal oli Maria end kaldal niiskeks nühkinud, ta ei suutnud oodata! Jooksis vastu läbi vhma märjutatud heina mis kandis piisad pükstele! Maria isa Ricardo II junior, silmitses villa aknast seda pealt, rüübates teed, silmi surmavalt kissitades.. Järgnebh
 
roosikesele 13. juuni 2014, kl 21.57
Sina ei tahtnud armuke olla, mina tahtsin tervet ja toetavat kaaslast. Ilmselge, et me teineteise ootusi ei täitnud. Olen leidnud enda ellu inimese, kellega võimalusel uut elu alustada. Soovin, et leiaksid samuti kellegi, kes pakub sulle kõike seda, mida just sina vajad. Kes jagab samu väärtusi ja kellega koos gunned ennast armastatu ning väärtuslikuna.
 
Valge Roos 13. juuni 2014, kl 22.04
Vaba tüdruk,vabal maal...
Valge pisar,täiskuuöös...!
Aga palun,ootame...!
 
mida 13. juuni 2014, kl 22.06
Meil oodata on?
 
Aga keda 13. juuni 2014, kl 22.26
Keegi soovib väga rääkida aga räägime siis?Kuidas sa mind petsid?Kas räägime sellest?Või aegadest?
Mina olen toibunud aga palun...Ei pea mind ootama aga tänaseni ootasin kedagi küll.Mina olen puhas ja puutumata,erinevalt sinust!
 
:) 13. juuni 2014, kl 22.38
Aga mina ei ole sind kunagi petnud, sest ma ei ole kunagi sinu oma olnud ja õnneks ei saa ka selleks. Kui nii võrdlema hakata, siis mina ei ole võõraste meeste arvutitesse ka häkkinud ja nende telefone pealt kuulanud. Ma ei põe kroonilist alkoholismi ja ei keera sulle seljataga alatult s***a. Tahad veel võrdlusi või läks kaalu kauss juba uppi?
 
:) 13. juuni 2014, kl 22.39
Ps. Mul ei ole sinuga millestki rääkida, mu elu on edasi läinud janselles on uus inimene, kellega ma tahaksin tulevikus ühist elu luua. Lihtne.
 
dziizas 13. juuni 2014, kl 22.48
Väga tore,et enda vead oskad esile tuua.Ning tehtud teod.Jätad ehk teiste fb pildid rahule ning need on kõik tõestatud!
Vaata,et minekuga hiljaks ei jää ning teiste silmis jääd sa alati valetajaks ning petiseks.Olgu see "A"
kui suur tahes!
 
viimane 13. juuni 2014, kl 22.48
on idioot ausalt! ;)
 
väikesele kaotsi läinud poisile 13. juuni 2014, kl 22.55
Mis sind nii väga häirib? See, et sa ei ole minu jaoks enam keegi? Või see, et mu südames on uus inimene? Või nutad taga kaotatud tähelepanu, mis läks kaotsi siis kui mu silmad sinu suhtes avanesid? Usu mind, leiad uusi lollikesi, kes sind arutult jumaldavad kuniks sind lõpuks läbi näevad ja minema jalutavad. Kas see ahel häiribki sind?
 
kõrvalseisja 13. juuni 2014, kl 23.04
Viimase kommetaari puhul tekib küsimus, et kui sa ei pane kedagi enam tähele ja sul on uus ja silmad on avanenud ja sind ju lollitati enne nii jõhkralt - siis miks sa ikka veel siin tuhandetelt võhivõõrastelt aru pärid. Õige inimene sed ju ei loe. Või kui loeb siis ju ei vasta.
Sa ei ole ju mtte millestki üle saanud, lihtsalt niisama üritad siin tähelepanu saada.
 
eelmisele 13. juuni 2014, kl 23.14
Miks sind häirivad vastamata tunded?Sa ei saa rahulikult elada,ikka vaja uurida teistelt...Kuidas ta elab ning millega tegeleb?Vaat,mis sind häirib?Sinu ellu tuleb iga aasta uus inimene ning suhte mängimine on sinu pärusmaa!
Ei,mind ei häiri aga sind häirib küll minu elu.Erinevalt sinust ma ei mängi teiste tunnetega nagu sinul kombeks?Sa ise ei teagi,mida või keda tahad?Väga kahju sulle öelda aga sa pole kaaslane...Kellega soovinuks a...llu astuda.See aeg oli tänaseni piisav,et tulevik selgeks mõelda/teha/teostada.Ainuke soov,mis südamesse jääb?On see,et ära möödu kunagi minust lähedalt!
 
:) 13. juuni 2014, kl 23.18
Jah just. Sinu tähelepanu pärast käingi siin, mitte ei eemalda blokeeringuid. Loogika on sul tugev, aga nartsissistlik mõtlemine võib seda pisut õõnestada.
Mõtle parem nii, et kui oleks huvi, küll leiaks aja ja võimaluse otse suhelda. Kindlasti ei ole su egol kerge leppida, et sind maha kanti, aga suur pooss, saad üle. Mina käin seal kus tahan ja millal tahan. Harju ära, et sina mind ei käsuta, ega reguleeri minu tegemisi. Kindlasti tahaksid, sest näpud juba sügelevad uue käki järgi, aga see mind ei takista. Seisa hetkeks peegli ette ja mõtle kui kaua sa ennast peksad ja milline on sellest tulenev kasutegur sinule.
 
xxxxxx 13. juuni 2014, kl 23.25
Vähemasti midagi on meis ka ühist. Kumbki ei taha teist enda ellu päriseks. Ajutiseks ka ei taha, sest on atraktiivsemaid. Ja ära laiuta tunnete teemal. Sa ei tea mida keegi tunneb ja mida on võemeline tundma. Kui omaenese lollusest kellegi tunded enda vastu hävitasid, süüdista vaid enda manipulaatorlikku käitumist ja mängu, mis sulle bumerangina valusalt tagasi laksas. Mina olen lõpuks vaba ja ilma kripelduseta valmis uueks suhteks, kus on ausus ja siirus, mida hindan ja hoian väga, kui minuga aus ja siiras ollakse. Sina vist nende sõnade tähendust ei tea. Otsi ÕIS-ist, võib tulevikus vaja minna.
 
mändide varjus 13. juuni 2014, kl 23.38
Te ei arva ju ometi, et räägite siin õigete inimestega? Saate ikka aru, et süüdistate, halvustate ja alandate siin huupi ei tea keda?
 
... 13. juuni 2014, kl 23.40
Ma olen kõik otse ära kuulnud ning piisab ühest lausest.Miks peaks veel ühendust võtma?Asi pole huvi puuduses vaid sa oled lihtsalt kasvatamatu!
Samuti ei sea sina mulle reegleid,kellega suhtlen ja kellega mitte!
Täida reaalis üks soov ja tee endale selgeks...Et siin elus sina mind endale ei saa.Musta kui palju tahad ning joo mida ning palju tahad.Tee,mida tahad,ei keela keegi.Selline ongi tänapäeval lõtvade elukommetega inimeste elu.Pole mõtet anda võimalust,kui kolmandal päeval lendad elamisest välja!
Ela oma elu ja olen õnnelik,et sain enne tähtsat päeva sinu tõelist palet näha.Mille tagajärg on see,et meil pole reaalis millestki rääkida.Ei sõbrana ega võõrastena...Ega "A"-st ega "B"!
Ole tubli ja hoia seda,mis alles jäänud!
Kõike kaunist!
Hüvasti!
 
ehee 13. juuni 2014, kl 23.41
Sa ikka oled aru saanud, et sind ei ümbritse imbetsillid ja sina ei ole ainike geenius nende keskel?
 
kõrvalseisja 13. juuni 2014, kl 23.42
3 le viimasele hullule

Rahunege nüüd maha - ei ole poiss - 30 + naine olen, täiesti suss muu, ilma egota.
Aga nii mõnegi hüsteerilise eide olen siin käima tõmmanud :)
 
upsi 13. juuni 2014, kl 23.45
need 3 viimast pidid siis olema 3 positust peale kõrvaltvaatleja esimest
 
:) 13. juuni 2014, kl 23.48
Kullakene. Ma ei taha sind siis ka kui peale maksad, pole kunagi tahtnud. Erinevalt sinust. Sinu ego ei suutnud sellega kunagi leppida. Tee palun endale selgeks, et sa ei kuulu liigasse, mis mind huvitaks ja mind ei saa sa kunagi. Sinu äbarikud katsed mind selle eest karistada näitavad ainult, et loobid sõnu, millel pole väärtust. Kui sa oleksid üle saanud ja mind ikka veel endaga siduda ei loodaks, ei keeraks nii primitiivselt mulle ka seljaga saasta. Mina sind ei taha ja ei kahjusta sind ühelgi moel. Sina tahad endiselt ja jätkad arutu saasta loopimist. Saa suureks ja vstuta enda tegude eest! Sa ei ole mind väärt, pole kunagi olnudki.
 
kõrvaltvaataja 13. juuni 2014, kl 23.55
sry
ma sind ka ju ei taha. mina pole tema. olen lihtsalt õel mutt kes sind mõintab.
aga sa ei väsi delfi naistekas endale tõestamast, et kuskil on keegi, kes sind tunneb ja viitsib siin sulle kirjutada jne otsi abi!
 
mändide varjus 13. juuni 2014, kl 23.57
to ehee: Ei ole aru saanud. Ma olen selleks liiga rumal.;)
 
to kõrvaltvaataja 14. juuni 2014, kl 00.00
Täiskasvanud inimese kohta oled sa uskumatult debiilne. Oma komplekse suudab vaid väga haige inimene sellisel moel välja elada. Paistab, et vilets lastetuba ja halvad geenid. Võta heaks :)
 
elu on karm 14. juuni 2014, kl 00.06
Muide just need 2 olulist aspekti said kohe algul otsustavaks, miks sind kunagi enda ellu pole tahtnud. Karm, aga sa ei ole.kummaski süüdi. Elu ongi ebaõiglane. Ma väga valin inimesi, kellea ennast ümbritsen, kellega suhtlen ja sina nendele kriteeriumitele ei ole kunagi vastanud.
 
kurb 14. juuni 2014, kl 00.12
kõike seda eelnevat kujutan endale ütlevat SIND, see on nii kurb. pidin ma seda lugema :(
 
ära ole kurb 14. juuni 2014, kl 00.24
Sest tegelikult sa ei tunne mind. Siin on kõik võõrad koos ja igasuguseid asju öeldakse juhuslikele inimestele. Vaevalt Tema siin käib. Ikka päriselus tuleb kokku saada ja omavahel asjad selgeks rääkida.
 
to kurb 14. juuni 2014, kl 00.25
Mine poe nüüd ilusasti tekki alla ja unista Temast :) Imeilusaid unesid sulle!
 
olematu lugu 14. juuni 2014, kl 00.29
Küll tahaks oma ihusilmaga näha seda meest või naist, kes kellegi "viletsa lastetoa" ja "halbade geenide" tõttu välja on praakinud. Eeldatavasti on tal endal hiilgav lastetuba ja suurepärased geenid, sest muidu ta vaevalt söandaks teise kohta nii karmi hinnangut anda. Huvitav, miks veedab see igati eeskujulik isik siin rubriigis aega?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!