Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Tõde või tegu
 
igavon 10. juuni 2017, kl 23.11
Mida sa ütleksid sellele isikule, kes on sinu jaoks "the one who got away (but shouldn't have)"? Esimene mõte? :-)
Kui vastata ei taha -> Tegu: vaata peeglisse ja naerata.
 
porgandipoiss 11. juuni 2017, kl 10.54
Kui on igav, igavon, hõivame selle lehekülje?
 
väsinud, kuid õnnelik 11. juuni 2017, kl 22.20
Naerata nüüd jälle sa.... nagu eile.....
 
porgandipoiss 11. juuni 2017, kl 23.10
Ah, kui saaks teada, kellele selline tore lauluke on suunatud?
Ma igaks juhuks naeratan.:)
 
viimasele 12. juuni 2017, kl 08.58
See imearmas lauluke on pühendatud sulle porgandipoiss, et sinu kõik soovid täituksid ning üllatustest puudu ei tuleks.
Kaunist tööpäeva jätku!
 
porgandipoiss 12. juuni 2017, kl 17.12
Oi! Olen tõesti üllatunud ja aitäh heade soovide eest! Oli tõesti liigutav)).
Üllatuseks on ka juurviljariiv, mida nähes mulle pisarad silma tulid, ka kuhugi kadunud)! Nii et laulgi oli väga asjakohane.
Äkki on sulgi midagi, mis tavaliselt pisarad silmi toonud ja nüüd äkitsi on probleem kadunud nagu polekski olnud seda. Ehk tõesti üllatused jätkuvad:) Head soovid minugi poolt!

Must maantee päikses sulas...
 
viimasele 12. juuni 2017, kl 19.04
Kellestki mõtlemine toob ikka ja jälle pisara silma, tõeline toobki pisara silma!
Nii mõnigi tööalane juhtum toob pisara silma, see pole meie teha!
Alati koos.......
Romantilist õhtut sulle!
 
porgandipoiss 12. juuni 2017, kl 19.26
.....
pisarad nüüd kuivata, naerata....

Ka naer aitab hädast välja:) Nii et....
 
viimasele 13. juuni 2017, kl 12.45
Nii et korras on vaid osaliselt......Üllatus pani tõesti naeratama ja muigama?! Aitäh!
Aega saame siis sööme jäätist!
 
porgandipoiss 13. juuni 2017, kl 20.49
See on tore, kui sain vähegi mõtteid mujale juhtida, ...sööme ka ja jäätist sööme ka:)
 
viimasele 13. juuni 2017, kl 21.25
Aitäh! Need kaunid mõtted on alati igapäevased ja erilise inimesega igapäevaselt kaasas!
Ootamatu üllatus võib nii mõnegi vastaspoole põlved nõrgaks teha nagu aastaid tagasi tehti. Ilus oli, jääb alatiseks meelde!
Jään siis ootama Suve kaunimat päeva!
Ootamatu üllataja!

Romantilist õhtu jätku sulle armas poiss!
 
porgandipoiss 15. juuni 2017, kl 17.54
Enam ei oska olla! Õues nii palav, ei tea istuda ega astuda. Isegi külmad veepudelid kaenla all ei aita. Kas sellist Eestit me soovisimegi?!:))
 
viimasele 15. juuni 2017, kl 19.03
Jah, homme koorin ka ennast paljaks. Teen ühe ringi Q7`ga ja seejärel jäätist sööma. Võta lamamis " tool " ja ole paigal, mida sa kõnnid ringi. Koori paljaks, võta päikest ning korrasta oma mõtteid tuleviku " suunal "!
Ole tubli!
 
porgandipoiss 15. juuni 2017, kl 21.22
Kas sa, kallis kaasvestleja, oled tõesti kohanud või vähemalt näinud kunagi riietatud porgandit. Ma ei usu, kui ütled jah.
Õnneks õhtu läheneb ja porgandipoiss saab ennast unele sättida. Muinasjutud on kuulatud ja unelaulgi esitajaga koos maha lauldud.
Head und viimasele, kui tal samad plaanid on! Kui ei, siis varsti mõttes kordan uuesti:))
 
viimasele 16. juuni 2017, kl 11.26
Kallis porgandipoiss, Sa ju tead, et Sa meeldid mulle ilma riietuseta väga. Aga kui oleks Sinul viigipüks jalas siis saaksid kaks musi korraga!
Lähen samuti varakult magama, sest seal näen ma Sind!
Kaunist tööpäeva jätku Sulle!
 
porgandipoiss 16. juuni 2017, kl 23.04
Kallis viimasele! Kui muside arv on otseses sõltuvuses säärte arvust pükstel, siis otsustasin, et lasen endale vähemalt viieteistkümne säärega püksid õmmelda. Küll siis oleks musutamist. Mõtlen ainult, et mismoodi need ühe korraga mulle kätte annad, et kas kasutad abilisi sel puhul?
Arvan, et unes on lahendus nähtaval, kus mujal?
Kas peaksin seelikuvoltide arvu järgi hakkama muside kestust seadma - volt ja minut ja ilma voltideta läheb libiseva graafiku moodi, mitte alusel, et muudkui jätkub?
Kauneid unenägusid!:)
 
viimasele 16. juuni 2017, kl 23.27
Valin sinu puhul pika ja kirgliku suudluse siis pole teiste abi vaja. Lihtsalt mulle meeldib ja ilus vaadata. Nii on lood, Kallis porgandipoiss!
Sulle samuti!
 
porgandipoiss 17. juuni 2017, kl 12.11
Kena päeva viimaselele!
Hommikul nägin ehmatusega, et minu uljas porgandilehtedest tukk on palavuse tõttu närtsima hakanud. Õnneks on selline 1L supitermos majas. Lasin selle külma vett täis ja olen nüüd vilus.Mere äärde ei usalda rannale minna liivale pikali. Taskurätt oleks paras külje alla, aga kust ma sellise saan, pealegi mõni võib hoolekusest rannas peale astuda, siis jäängi sinna liiva sisse vangiAga sina, viimasele, mine julgesti randa, päevita kuni ilma on, sest nädal veel ja meie suvi hakkab otsast kahanema.
Kena päeva jätku, kallis viimasele))))
 
viimasele 17. juuni 2017, kl 12.23
Tulen sinuga mere äärde kaasa siis ei astu keegi sinule peale. Juuli peaks päris kuum tulema, et aega lebotada küll!
Pole aega randa minna tööd on vaja teha ja lähen vaatan, kuidas sina meil kasvad!
" Lilletseremoonia "

Kaunist päeva Sulle ka!
 
porgandipoiss 17. juuni 2017, kl 12.42
porgandipoiss:)(:viimasele
Kas nii võib või?
 
viimasele 17. juuni 2017, kl 17.29
Võib küll, ole mureta!
 
porgandipoiss 17. juuni 2017, kl 23.58
Keegi oli mind termosega külmkappi tõstnud. Alles nüüd pääsesin sealt välja. Igaks juhuks lipsasin minema peitu. Ma olen nii maha jahtunud, et mind ei saa vist kuumade kirglike suudlustegagi kuigivõrd soojaks. Leigeks ehk ainult . Aga mine tea. Tahaks, et eksperimenteerijaks oleks ikka viimasele.
Juba sellele mõeldes tuli kerge higi laubale. Ei tea, mis siis juhtub kui tõsiseks tegemiseks läheb?
Põnevusootus on kirjutatud mu silmadesse.
 
viimasele 18. juuni 2017, kl 12.37
Kallis porgandipoiss:
Juhtub see, mis oleks pidanud ammu juhtuma!
Alati polegi sõnu vaja, niigi aru saada - mida soovid!
Kaunist päeva, kirglik ootaja!
 
porgandipoiss 20. juuni 2017, kl 00.18
Sain pühapäeval halbu uudiseid. Pean veidi vahet.
 
porgandipoiss 25. juuni 2017, kl 01.43
Halb aeg on selleks korraks möödas. Nii mõnigi mõte jäi pooleli ja on unustatud.
Paus oli vägagi ebasobival ajal, aga on asju, mida ei saa ise määrata.
Ajan aga jälle oma lehesalgu uljalt püsti ja jätkan.
Tere, viimasele)! Kuidas võit ja jaan sujusid? Pigistati ka pisut?Tantsupõrandal, ma mõtlen.
 
Tere ise kah! 25. juuni 2017, kl 11.03
Milline võit?
Jaaniaeg? Rahulikult, töiselt, koduselt - võõrastega ei tantsi. Lööma oli öösel ja magada ei saanud, auto klaas läks jne. Ullide maailm koos!
Vähe rahvast oli, koduaias ka hea olla ja grillida! Rahu ja vaikuse aeg, eriti ei tõmba ka.....
Teisi üritusi ka, kuhu minna!
Kus siis ise käisid?
 
porgandipoiss 25. juuni 2017, kl 12.58
Reedel oli võidupüha ja ühtlasi jaanilaupäev, laupäeval jaanipäev. Ei viitsinud midagi sipelda ringi.Oleksin ehk läinudki, aga see kellega koos plaanisime, magas seeaeg, kuima helistasin ja siis magasin mina, kui tema helistas ja öösel kolme ajal olime juhtumisi samaaegselt ärkvel ja otsustasime mitte minna,
. Selline jaanipäev oli.
 
Tere ise kah! 25. juuni 2017, kl 18.44
Selline on tavaliselt meestel Jaanipäev aga kainelt mööda saata on tõesti uudis. Koduaias võib kah p....e paljaks võtta ja päikest võtta, ei keela keegi. Oma seltskond omas aias on veel vastuvõetav aga lääbakil pidulisi tõesti ei naudi!
1 valitu lubas välja teha sinna küll lähen, saab 3 päeva naerda. Ehk võtan sind kaasa, sinul pikk puhkus?!
Muidu läheb plaanipäraselt!
Kui soovid siis ütle?!
 
porgandipoiss 25. juuni 2017, kl 23.58
Kuule, ega need kodutüred mõned porgandipoisid ole. Eks see pidu ole ju kõigile.
Mis valitu ,millal, kus?
 
Tere ise kah! 26. juuni 2017, kl 09.15
Eks ikka kõigile, kuidas siis teisiti!
Keda valisime, lubas välja teha. Ega pääsu pole aga Juulis!
Koht on lahtine aga oma kodukohas, 20 min sõita!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!