Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Sex paksuna?
 
Mari 29. aprill 2007, kl 10.34
Kas paksus on olnud ka takistuseks suhtes?
 
j 29. aprill 2007, kl 13.11
irw ma 84 kilo ja mehele meeldivad mu laiad puusad suur pepu ütleb et olen maailma seksikaim ja ta ei taha mingit konti.sex on vägev
 
paxuke 29. aprill 2007, kl 13.13
Mees peab mees olema ja riist peab ka olema, mitte mingi miniviiner.
 
vat ei ütle 29. aprill 2007, kl 14.40
olen ka paks ja kaalun 100 kilo, ei saa sugugi õelda, et mehed mind ei taha. antud momendil on mul oma mees ja 2 armukest ja veel 2 meest tahaksid mind, aga mina neid ei taha. kas ma nüüd seksikas sellepärast olen, aga aktiivsem pool olen kindlasti ja suudan pakkuda head seksi.
 
n 29. aprill 2007, kl 15.12
Eelmine on ilmselge bluffija.
 
alfi 29. aprill 2007, kl 16.02
Mis mõnu on keppida rasvamäge?
 
nunuh 30. aprill 2007, kl 11.04
to vat ei ütle
päris "väiksed" kompleksid sul peaks mainima
 
pekikuubik 30. aprill 2007, kl 13.36
Seks alati hea olnud. Kuid kompleksid tuleb unustada. Kui seda ei suuda, siis vaevalt asjast midagi välja tuleb.
 
vat ei ütle 30. aprill 2007, kl 22.15
õigus, kompleksid tuleb unustada. pole ma mingi pluffija, see on tõsi. mis siis teha kui paks oled, mitte seksida või? peeniksete peredes on tihti kuulda, küll ei taha see peenike naine seksida jne. minul tõesti sellist probleemi pole, kasvõi iga päev, kui aga saaks.
ja veel..on mehi, kellele meeldivadki vähe suuremad naised. omaarust pole ma nii pekimägi midagi, aga kaalun tõepoolest 100 kilo.
 
xxxl 30. aprill 2007, kl 23.15
kaalun 108 kg., mul on mees kes armastab mind nii nagu ma olen ja sex on meil väga tasemel, mõtleme kogu aeg selle elavdamise peale ja proovime uusi asju...väga mõnus on...eriti keelekas...mmmmm... Olen oma kehas rahul!
 
60-kilone 01. mai 2007, kl 07.18
xxxl- ile: ma olen täiesti nõus uskuma, et ka täidldased naudivad seksi ja et on mehi, kellele meeldivad prisked naised. ainus, mida ei usu, on rahulolu oma kehaga ja seda tervise vaatevinklist - vaata mida sellise inimese vaene süda ja vaesed jalad peavad vedama.
 
just 01. mai 2007, kl 23.33
mina olen 103 kg,pole puudu austajatest,sest tõesti ma meeldin paljudele,olen rõõmus ja säravate silmadega,selline naerukajakas,ise juba 52,AGA ise küll piinlen oma kaalu käes,ei taha paks olla....
 
hm 02. mai 2007, kl 13.34
no kui aus olla, siis sale saab sexist ikkagi rohkem kui paks. tean seda omast käest, veel paar aastat tagasi olin normkaalus ja sex oli super. Nüüd kaalun 150 kg, sex on siiani super aga kõiki asendeid ei saa kasutada ja kiiret kähkukat kuskil metsavahel enam ei tee...


tahan kaalust alla saada ja tunda seda mida ma paar aastat tagasi tundsin......
 
ohjah 02. mai 2007, kl 16.08
ohjah, mis siin 100 kilost rääkida. juba siis kui kaalud oma pikkus miinus 100 (st 170 cm ja 70 kilo) karjuvad pooled delfarid kooris, et paaaaaks oleeeeeed..
 
maiki 03. mai 2007, kl 07.09
hm, mis su normkaal on ? Vöi mida sa pead enda puhul selleks, küsin oma ema pärast, kes on eluaeg olnud 100 kilone va. esimesed 20 aastat
 
102- liiga paks 03. mai 2007, kl 13.45
Njaa asenditega on paksuna tõesti nii nagu ta on... 70-80 kilosena oli kõik ok ja sex super. Nüüd aga 120 kg ja käed ei pea vastu ja jalad kisuvad krampi ja asenditega on kah nii, et kõike ei saa, sest kord ei ulatu käed õigesse asendisse, kord on p*se liiga paks:( Ja terve sexi aja aktiivne pool ka ei jaksa enam olla (eks prooviga 60-kilosed teine endasugune kukile võtta ja 2 tundi järjest seksida).. huhh...:D
Aga nuh jah... hea et vähemalt nii hull asi pole nagu naljahambad räägivad, et paksu naise augu ülesleidmiseks tuleb pekivolte lapata kuni käsi voltide vahele ära kaob:D:D
 
hm 03. mai 2007, kl 20.51
ma pean oma normkaaluks 70 kg
 
kaalujälgija 04. mai 2007, kl 12.20
takistus ei ole olnud suhtes, küll aga enda jaoks ebameeldiv. olen kaalunud 70 kilo, olen kaalunud üle 120 kilo ja seks pole takistus olnud kummalgi puhul. nüüd, kui kaalunumber näitab jälle alla 90, tunnen ennast kindlamalt, olen endaga rohkem rahul, jõuan rohkem, tahan rohkem (ka voodielus kehtib see).
tähtis on olla ise endas kindel, endaga rahul - see süstib ka teistesse positiivsust. mina aga polnud endaga rahul üle 120-kilosena ning seetõttu tundsin pigem piinlikkust seksi ees, enda keha ees. takistusi aga polnud mingeid - ainus, et mul polnud võhma nii palju, et kõike proovida ja katsetada. õnneks mul on suurepärane abikaasa, kes toetas mind, kui mul probleemid tekkisid kaaluga ja toetab mind ka nüüd, kui olen kaalujälgija. ning alles nüüd siis tunnen, et tahan olla ise ka aktiivsem pool voodis.
aga tõesti - kõik on inimese peas kinni.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!