Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Nälg!!!
 
maru 09. mai 2007, kl 21.32
te kõik, kes te kasutate seda "ma ei söö peale 6 tehnikat", kuidas see teil õnnestub??? ma sõin viimati pool 6st ja kõht on niiiii tühi, et "sööks terve hundi ära".. kuidas te selle näljatunde üle elate?
 
TO maru 09. mai 2007, kl 21.34
Ma joon teed. Mingi mustika-vaarikatee on. Kui tuleb tahtmine midagi süüa siis teen jälle tassi teed ja 3 klaasi tuleb õhtu jooksul ära.
 
t 09. mai 2007, kl 22.22
ma ka joon, erinevaid taimeteesid, ikka liitrite kaupa. kui väga süüa tahan, teen munavalgeomletti - puhas valk, ei tõsta veresuhkrut aga kõht pikalt täis.
 
... 09. mai 2007, kl 22.44
Aga mis teesid te joote? Kui joon rohelist teed tühja kõhu peale, läheb näiteks mul süda pahaks...tegelikult on vist isegi mitme teega nii.
 
t 09. mai 2007, kl 22.51
kaubamaja vanas osas on see loodustoodete pood, seal on igasugu huvitavaid, soovitan.
 
lee 10. mai 2007, kl 07.41
söön korraliku hommikusöögi, korraliku lõunasöögi, kerge "kellaviietee", söökide vahele paar puuvilja vms ja rohkem ei tahagi. seega, teen täpselt seda, et söön vajaliku toidu enne kella kuut ära ja ei näljuta ennast. rohkemat ei midagi. peale kella kuut ei pea midagi tegema - lihtsalt ei taha süüa.

roheline või must tee ajavad tühja kõhu peale tõesti südame pahaks.
 
Anne 10. mai 2007, kl 08.56
Milleks rahuajal nälga kannatada, ma tõesti ei saa aru.
Normaalkaalus on võimalik püsida ka normaalselt toitudes.
 
lilias 10. mai 2007, kl 09.55
kui õhtul on trenn, joon pärast taimeteesid ja söön mõne õuna. kui olen kodune, söön pool praadi. kõige paremini aitab, kui sul on õhtud mingi tegevusega sisustatud - trenn, väljas jalutamine vmt.
 
merte 10. mai 2007, kl 10.17

To'maru
võtke minu mailile ühendust tegelen õige toitumisega!
 
s 10. mai 2007, kl 12.17
mul teeb roheline tee kõhu tyhjaks, eile õhtul vähemalt tegi, kui ei söönud eriti midagi..
 
a 10. mai 2007, kl 18.43
kui oled normaalse elurütmiga inimene ja ärkad hommikul ca 7 ajal, siis mõtle- sa oled 13 tundi söömata!
vaata ikka oma magamamineku aega ja selle järgi pane toitumine paika. selle asemel, et siin enda piinamisest rääkida võiks inimesed külastada spordiklubi ja elada aktiivset elu, mis tähendab seda, et energiat kulub rohkem, kui päeva jooksul sisse sööd.
 
D 10. mai 2007, kl 19.06
nälg on võibolla esimesed kaks nädalat.. läheb üle. ja tegelikult on hea, tühja kõhuga vähemalt minul tuleb palju parem uni.
 
baaba 10. mai 2007, kl 21.36
Ma just ei suuda tühja kõhuga magama jääda, see on täielik piin. Minu viimane õhtusöömaaeg on kell 1 öösel :):)
 
s 10. mai 2007, kl 22.05
Kui õhtuti nii ohtralt vedelikku tarbida on minul hommikul silmaalused paistes ja õõsel jooksen WC vahet
 
rellu 11. mai 2007, kl 16.57
ma 1 kuuse tite kõrvalt ka otsustasin loobuda hilisest söömisest. Söön hiljemalt kell 19.00 peale seda joon ainult teed ( tillikat, lapse pärast ja rohelist, sest maitseb- ilma suhkruta). Esimene nädal oli raske, nüüd ei tahagi enam ja kui tuleb kiustatus siis on sellele suht lihtne vastu panna. Ja kuna minu hommikusöök on alles 10 paiku siis söömata olen ma ikka rohkem kui 13 tundi ( magama lähen 23.00- 23.30), aga mulle praegu magamine olulisem, nii et igati sobib selline allavõtmise meetod. Kahju ainult, et kaal tuksi läks, ei saa jälgida palju ma nimoodi kaotand olen, aga kõht läks lamedamaks juba esimese nädala lõpus.
 
kata 11. mai 2007, kl 21.13
mina söön õhtuti kui tõesti enam ei suuda ,karbitäie kirsstomateid näiteks. Need Calibra omad on vaid 12 EEK-u .Elab yle:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!