Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
nälgimine
 
o: 07. november 2008, kl 09.59
Tahaks teada nende kogemusi kes on end näljutanud..umbes 2 nädalat..mitmest cm lahti saite?
ja mitu kg alla saite?
 
mann 07. november 2008, kl 10.38
cm ei oska rääkida aga 2 nädalaga läks 10 kg:)
 
o: 07. november 2008, kl 10.51
10kg? et siis peaks see rõiva nr ka väiksemaks tegema?
olid sul peavalud?nõrkus?
 
mann 07. november 2008, kl 11.04
ikka teeb jah väiksemaks:)Peavalu oli esimesel päeval,tööl olles kannatad ilma rohuta ära,rohi võtab ainult momendiks ära ja siis kohe koju ja magama,hommikul tõustes ok.Teisel päeval võb nälg tekkida aga siis läheb juba paremaks,ei olegi enam isu.A ma päris söömata ei olnud kah,õhtuti sõin paar-kolm väikest õuna ikka.Nõrkus-see jälle kuidas kellegil,mõnel tekib ja mõnel mitte:)Ja oleneb kui aktiivne eluviis on.Muidugi on parem kui sellel perioodil väga vähe liigutad.Hetkel ma kah sellisel väiksel söömis perioodil ja nädalaga 5,5 kg läinud aga nüüd on kutsa,kes vajab jalutamist 3x päevas ja annab tunda küll.Aga glükoosi tabl on kah tegelikult millest on suts abi:)No eks ju selle siirupi dieediga aja paastumisega läheb kah kiiresti kolinal,ise pole paasu teinud kunagitahak,et magu ikka natuke tööd saaks,praegult söön kah hommikul,lõunal kliidega dieetjogurtit ja õhtul õuna:)
 
o: 07. november 2008, kl 11.19
aga palju sa enne kaalsid ja nüüd?
mul oleks vaja 2 nädalaga 5-6kg alla saada..tean,et näljutamine ei ole tervislik aga tervisliku toitumisega kiireid tulemusi ei saavuta..mõtlesin ka hakata hommikul natke ikka süüa nt.jogurt..
kaal on hetkel 68kg tahax 60-62kg
trenni vist ei hakka tegema kuna siis tuleb suurem söögiisu
 
mann 07. november 2008, kl 11.39
:DDDMul oli samamoodi kaal 68:)Ei ole tervislik jah,palju asju pole:)see,et siin hakkab mingi hala pihta kohe nii,kui dieedist v paastumisest räägitakse-vahest ju võib,iga inimese oma asi.Minule meeldivad kah kiired tulemused ja kiire langus,pärast on motivatsiooni kõvasti rohkem tervislikult toituda kui oodata seda paari kuud,et siis a`la 4 kg kaob eksole:)ma veel selle mainin ära,et miks tagasi tuleb mul aeg-ajalt-ma olen meeletu kookide ja küpsiste fänn,et on perioode kus ikka meeletult võin neid süüa:)Trenni-no see oleneb enesetundest jälle,eelmine kord väntasin küll jalgrattal aga ütlen ausalt,et nüüd kohe mitte ei viitsi,kuigi energiat isegi olex.
 
o: 07. november 2008, kl 12.04
mul on ka need perioodid,mil söön seda mida ei tohiks nt sai,makaronid,maiustused..ja kui kiirdieet on läbitud on tõesti tahtejõudu jätkata tervislikumalt toitumist..
kiirdieedi kirujaid on palju aga oma kehaga teeb igaüks mis tahab..2 nädalat pole ju eriti pikk aeg.
tervislik on kaalu langetatada 0.5-1kg nädalas aga olen vist kärsitu ja tahan kiiremaid tulemusi..ex ma teen selle 2nädalase kuuri läbi ja vaatan mis tulemus tuleb;)
 
ohoo 07. november 2008, kl 12.07
trenn minul just võtab söögiisu ära + kiirendab ainevahetust, seega on kasulik igat pidi, ka siis, kui alla võtta ei plaanigi. minul läks 10 päevaga 5 kg - mul pole palju ülekaalu ka - aga oli ikka metsik nõrkus peal, hambad ristis vedasin end üles hommikul. mul oli päevanorm 0,5 liitrit mahla. sulle siiski päris nälgida ei soovitaks, ikka suht rõve kogemus oli, söö nt hommikul jogurit ja siis lõunaks aurutatud köögivilju ja õhtuks mõni toorsalat. nii saad vähe kaloreid, aga ei hakka paha.
 
asdf 07. november 2008, kl 12.14
Kelle või mille jaoks te seda teete? Välimus ju nälgimisest ei parane, rasv ei kao. Riietega jääb võibolla tõesti parem mulje, kui vee arvelt mõni cm kaob, aga näiteks suvel rannas?
 
tea 07. november 2008, kl 12.18
mina ühinen ka teema algatajaga homsest
kelle jaoks?mina teen enda jaoks kuna olen end käest lasknud siis tahax endisesse kaalu tagasi..:)
 
mann 07. november 2008, kl 12.23
Trenni tegemine sõltubki enesetundest,muidugi võib ju aga kui alla miinumumi sööd,siis pole eriti soovitatav:)Päris nälgida tõesti...ma juba sellepärast ei julge,et äkki kargab meeletu koogi isu peale....natuke päevas sööd siis pole hullu koogiga magu koormata.Välimus-ikka paraneb,minul küll vähemalt,esiteks pole seda suurt kõhtu enam nädala pärast ees:)
 
to: o: 07. november 2008, kl 12.33
Värskes õhus treenimine tekitab tõesti isu, aga mine nt shapingusse, bodypumpi vms saalialale. Isu kaob hoopis ja kehakuju muutub paremaks.
 
o: 07. november 2008, kl 12.48
ma olen sellele mõelnud,et võiks trenni minna..aga kuna tööga on ´palju tegemist sis ei jõua õhtul enam ennast liigutada..suvel oli puhkus siis sai käidud ja alla võetud aga nii kui see istuv reziim jälle tuli kogunesid ka kilod..ex ma ise ka süüdi...näksisin päris palju küpsised,kuivatatud banaane jne:(
 
Triin 07. november 2008, kl 21.22
Proovi Madalbal joogiga, sama nalgimine, aga kannatad parem, energiat vaga palju, ei ole seda nyrkust nadu veega, oled kindel et vitamine ikka saad, ja kilod lahevad hasti maha. Oled dieedil aga saad oma elustiili elada.
 
m&m 08. november 2008, kl 13.01
2 nädalat nälgimist poleks küll mõtet teha, muutud veel anoks ära, kuid rangema dieediga ja trenniga saad nädalaga samuti 3 kilost lahti. Tihti ongi nii, et kui võtad asja väga tõsiselt, tekib kinnisidee ja kui sööd ka ikka, siis tekib jube tahtmine trenni teha ja energiat kulutada. Tulemus sama mis näljas magades v mis ??
 
kdjg 09. november 2008, kl 21.20
Miks te näljutate?! :(
 
vööras 11. november 2008, kl 04.55
mul oli selline väike periood ..no umbes pea 2 nädalat vast oligi.. et sain yhe halva uudisega kokku..ja söögi isu automaatselt kadus.. mitte midaigi ei läinud alla.ei tahtnud toitu nähagi.. meeletu oli. päevas alla poole liitri jõin vedelikku aind. no see oli ka kuidas juhtus.. no pöhimõttelislt vedelesin kõk 2 nädalat voodis.. ega tahtnu kedagi näha.lukustasin tuppa end.ei söönud mitte kui midagi... ja meeletu nörkus oli umbes 4ndal päeval.. 5-ndal päeval kaotasin meelemärkuse hetkeks. kuna organist oli liiga nörk..( söök igasugune ajasöökima ega tundud mingit tömmet selle vastu..
kui sa peaksiski midagi sellist tegema sis hoidu füüailiest tööst.v parem võta range dieet . ommiku,lõuna,õhtul enne 5-te jogurt. see aitab ka. ja mõjub. nu önneks olen peaaegu enam vähem yle oma murest saanud. ja suudan ka toitu süüa. aga kaalu pealt võiks õelda et selle 2 nädalaga võtsin vast 8-9 kg maha.. kuid see mida ma läbi elasin..see nörkus ,kuid söögi vastu öövaastav tunne ei soovu mitte kellegile..
ja kui sa peaksid end nääljutama.. hakkab mitu korda rohkem syya ihakama.. need nn nörkuse hetked..
ja organism kui ta mitu päevva ei saa toitu ,sis automaatselt lülitub säästuresiimile.. ega kao kaal erilist kuhugi..
nii et soovitan pm sul 3 korda päevas kasvõi jogurtit süüa.:)
edu soovides.
 
m 11. november 2008, kl 16.17
to vööras:
palju sa enne kaalusid?
 
anneli 30. november 2008, kl 07.07
see on ju niii mõttetu. sa ei saa nigunii terve elu nälgida. aga ,kui sa nälgimise lõpetad ja sööma hakkad, siis tulevad ju kilod tagasi..:D pealegi on see ebatervislik. jaa..kuidas sa mõtleksid üldse vastu pidada? töö, trenn, sõpradega suhtlemine..kõigeks on ju energiat vaja
 
a 09. veebruar 2012, kl 10.31
Kelle või mille jaoks me seda teeme? Sellepärast, et välimust parandada-juba paari päeva nälgimise tulemusena on ka pesuväel näha, et kõht on lamedam, külgedel on rasvakiht mõned cm kokku tõmbunud, selga lähevad sellised riided, mille lukud-nööbid enne kinni ei läinud.
 
d 09. veebruar 2012, kl 13.59
no rasvakiht küll kuhugile nii ruttu ei kao...
 
Miinus neli kilo 09. veebruar 2012, kl 15.42
No rasvakiht küll kokku ei tõmbu nii kiirelt, ikka lihas kaob, rasv läheb siis, kui lihas ammu läinud...nälgimine on halb,väga halb
 
treener 10. veebruar 2012, kl 14.33
kõht tundub seetõttu lamedam, et sisikond on tühi. Lase mõõta rasva % enne ja pärast näljutamist, rasva osakaal kehas on suurem pärast näljutamist. Lisaks olete korraliku põntsu pannud oma ainevahetusele, võib juhtuda, et see ei taastugi enam normaalseks tagasi.
 
teine treener 10. veebruar 2012, kl 14.38
Jah, rasva% on ilmselt suure ja ainevahetus aeglasem kui enne. Kui sööma hakkad, siis tõenäoliselt oled 3-5 kilo raskem kui enne näljutamist.
Kas tõesti on nii raske süüa järjekindlat enam-vähem tervislikult, aeg-ajalt endale siiski midagi lubades?
 
Kratitar 10. veebruar 2012, kl 18.40
olen teinud neid kiirdieete ja paaste ja igasugust muud tsirkust. Tee, mida tahad, aga kokkuvõttes on tulemuseks, et kaal tuleb tagasi ja võtab mõned sõbrad ka kaasa. Nii jo-jotamisega kaal muudkui aga kasvas. Otsustasin, et aitab keha lollitamisest, nüüd trennidega ja kaaluabi.ee-ga kaalu nr väheneb ja keha muutub järjest ilusamaks. Aeg läheb kiiresti, samas on piisavalt aega, et endale rannahooajaks ilus keha süüa ja treenida.
 
asjast huvitatud 06. juuli 2013, kl 12.31
Tere, mina sooviksin ka hakata end näljutama aga kas sellel on mingeid suuremaid riske ka? Asi on selles et minu ema hakkas mu peale tänitama et ma nii paksuks läinud ja nüüd tahaks talle tagasi teha ja hakkata näljutama ja kilosid kaotama. Olen täna juba söömata olnud ja see mu esimene päev. Kui kaua ma suudaksin olla ilma söömata ainult jooksin vett? Päeavakuur oleks selline, et ei sööks midagi ainult vett ja sõidaksin rattaga umb. 10 km ja kui kaua siis ma peaksin nii tegema? et kuskil kümme kilo kaotada.
 
nu 06. juuli 2013, kl 22.41
asjast huvitatud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere, mina sooviksin ka hakata end näljutama aga k
> as sellel on mingeid suuremaid riske ka? Asi on se
> lles et minu ema hakkas mu peale tänitama et ma ni
> i paksuks läinud ja nüüd tahaks talle tagasi teha
> ja hakkata näljutama ja kilosid kaotama. Olen tän
> a juba söömata olnud ja see mu esimene päev. Kui
> kaua ma suudaksin olla ilma söömata ainult jooksin
> vett? Päeavakuur oleks selline, et ei sööks midag
> i ainult vett ja sõidaksin rattaga umb. 10 km ja k
> ui kaua siis ma peaksin nii tegema? et kuskil kümm
> e kilo kaotada.

ikka saab.Kõike saab.
Kui suureks plaanid keha rasvaprotsendi hoogsa lihasepõletusega tõsta?
Ja miks sa just lihast põletada tahad, mitte rasva?
 
M 07. juuli 2013, kl 12.52
(Okei, ma loodan, et see ei kõla tänitamisena) Muidugi on hea sale olla ja selle poole püüelda, aga seda peaks tegema enda mitte kellegi teise pärast või veel vähem kellelegi tagasi tegemiseks. Kui su ema nii ütles, siis ta on ise loll. Mitte kellegi teise asi pole sinu kaal!
Nälgimist ma ise ei toeta, samas on huvitav ikka jälgida, kuidas sellega toime tullakse. Nii et anna siis teada kuidas läheb.
 
leone 07. juuli 2013, kl 20.24
Ema tänitab? Kui suur KMI sul on õieti? Nälgida kindlasti ei tohi, vaid süüa väikeseid portsoneid 5x päevas, kuigi rattasõit ei põleta üldse eriti kaloreid , parem mine kõhutantsu trenni.
 
lollakad 12. juuli 2013, kl 14.24
no kamooon.. n2ljuta jah end 2 n2dalat ja siis kolmas n2dal v6ta k6ik see ja veel rohkemgi juurde.. eri loogika ikka!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!