Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
nälgimine
 
asjast huvitatud 17. juuli 2013, kl 13.29
aga kas siis see rattasõit on mõtetu? muidu olen väga hästi vastupidanud siiani olen hakkanud midagi ikka sööma õuna ja vett leiba jne aga allla on läinud ligi 10 kilo ehk 8 kilo olen väga õnnelik ja jätkan sellist elu stiili ema on üllatunud samuti :)
 
nu 17. juuli 2013, kl 17.39
asjast huvitatud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga kas siis see rattasõit on mõtetu? muidu olen v
> äga hästi vastupidanud siiani olen hakkanud midagi
> ikka sööma õuna ja vett leiba jne aga allla on lä
> inud ligi 10 kilo ehk 8 kilo olen väga õnnelik ja
> jätkan sellist elu stiili ema on üllatunud samuti
> :)


ja kui palju keha rasvaprotsent ka tõusnud on?
Miks sa ikkagi rasva asemel lihast põletad?
Miks pekine ja lödisev olla nii tore on?
 
PiiluPart 17. juuli 2013, kl 18.00
Mina kunagi olin söömata kuuaega. Õnneks oli see suvel ja vesi oli käepärast. Minu jaoks see polnud raske, sest elus olid väga rasked ajad ja söögiisu lihtsalt polnud. Alguses kaalusin 80kg ja kuu aja pärast 55kg. See juhtus 3 aastat tagasi ja siiani kaalun 55 kg ja seedimine parem kui kunagi varem.
 
K 17. juuli 2013, kl 18.49
PiiluPart kas terve kuu 0 dieet w sõid mõnda puuvilja vahel? Kas nõrkust polnud ja kuidas üldse vastu pidasid? Müstika aga samas nüüd oled eluga rahul ja ehk kõik korras!
 
to:K 17. juuli 2013, kl 23.02
praktiliselt jah terve kuu. Võibolla nädalas miskit kurki ja õuna sõin aga ega need kah vägisi, sest egas midagi alla ei läinud. Paljas mõte toidust ja selle söömisest tekitas rõveda tunde. Vabatahtlikult ei soovita seda tegelikult teha, kui ikka isu on tuleb süüa. Sest sellise asja tagajärg võib olla anoreksia. Ja see on jube haigus. Siiani olen samas kaalus tunnen end väga hästi, lisaks et kaalu säilitada liigutan end kah pidevalt. Vanus hetkel 27 pikkus 165 ja kaal 55
 
ärge mängige organismiga 23. juuli 2013, kl 00.29
Mind narriti kunagi paksuks, olin 165cm ja 68kg. Hakkasin näljutama ja võtsin alla 43kg-ni. Kuna kirjutan siin anonüümselt, võin välja öelda, et peale seda tekkis buliimia. Buliimiaga olen võidelnud viimased 3 aastat. Jah kaal püsib seal 45-47kg vahel aga mul on tohutult probleeme sotsialiseerumisega kuna kannatan depressiooni all ja üle kivide-kändude sain kooli lõpetatud. Mälu on halb, juuksed-küüned nõrgad. Tahan, et selline elu lõpeks ja kohe. Ma olin paksemana palju õnnelikum, see ei ole praegu mingi elu. Mõelge enne, kui oma kehaga nii teete. Mulle maksis valusasti kätte.
 
uuudu 30. juuli 2013, kl 13.37
Näljutamine peaks olema suitsiidi või enesehävi5ajate foorumis.
 
Snns 25. jaanuar 2020, kl 13.19
PALUN ARGW NALLUTAGE END MOELGE INIMESTELE KELLEL POLE VOIMALUST SUUAGI. KAS NAD ON ONNELIKUD?? EI. ALSO NÄLLUTAMINE ON ELUKAHKULIK SU ORGANISMILE. VABALT VOIMALIK KOKKU KUKKUDA JA HAIGLA SATTUDA PIGEM HOIDUKSITE MAGUSATEST JOOKIDEST SAIADEST JA TAIMERASVAST. JOOKSMAS VOI KONDIMINE AITAB KA
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!