Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
kaalulangetamiseks Transion
 
Birgit Õ. 13. aprill 2009, kl 16.44
Sain superkogemuse kaalulangetamisel Tartu ortopeediakeskuse Transioni-kabinetis (2.k). Seal tehakse Transion-lihasstimulaatori (vms) abil tõelist kaalulangetamist. Olen aastaid kaaluga möllanud, dieedid, trennid (kõva trenn pole mulle lubatud), punktilugemine ja võitlus näljaga on närvid segi paisanud juba ammu. Peamine mure on olnud reied ja tagumik :(, need lihtalt on ülakehast trullakamad. Varasemalt on mul kogemusi ka igasuguste tselluliidikreemidega, kus kuude kaupa ootasin tulemusi. Ja leiadki ehk ühe sentimeetri lõpuks, peale tohutut rahakulu ja kreemitamist?
Huvitav oli Tranisonis see, et ise lamades töötavad sinu lihased hoolega ja pärast mõõtmist vähenes reie ümbermõõt kohe 1-2 cm. Enesetunne oli nii hea, nagu oleks trennist tulnud- ainult väsimust ei ole ja tahaks kohe kitsamaid pükse ostma minna :) Ka janu oli- järelikult kulutasin kaloreid kõvasti!
Kümme korda peale sünnitust käisin ja kõht on korralik! Reied veel vajavad "trenni". Mida ma oskan öelda- tehnika on kõvasti edasi arenenud. Ei usu enam neid "imetablette" ja kreeme.
 
aga 14. aprill 2009, kl 13.13
..palju see k6ik maksab ka??
 
kes pakub rohkem 14. aprill 2009, kl 13.19
pakun miski 4000.- 10 x?
 
n 14. aprill 2009, kl 18.22
http://www.merlinilusalong.ee/transion.htm
 
to Birgit 15. aprill 2009, kl 09.44
Ma ei leidnud netist selle kohta väga infot. Kus see Tartus asub, palju see kuur sul maksma läks ja kas seal on pikad järjekorrad?
 
Tore 15. aprill 2009, kl 10.56
kui asi ja aparaat on ka Eestisse juba jõudnud. Maailmas oli ta tuntud juba "kõigest" 5 aastat tagasi. Aga milline aparaat Tartus oli: VIP LINE TRANSION või VIP LINE PLUS TRANSION või Transion III Millenium. Või on äkki kohe viimase põlvkonna mudel MICROGEI funktsiooniga, kus peale lineaarsete lihaste kokkutõmmete toimub ka torsioonne kruttimine - umbes nii nagu pesust vett välja väänatakse.
Reis reieks, aga ka vöökoht võib 20 minutiga oma 2 cm väheneda. See tehnoloogia omab maailmas nimetust - laisa ja rahaka inimese kõhnumine.
 
??? 15. aprill 2009, kl 18.21
Kas ja kus seda Tallinnas tehakse? Hinnad?
 
Tore 16. aprill 2009, kl 19.51
to ???
Vaata sellelt aadressilt, äkki leiad ka Tallinna kohad:
http://www.donna.ee/?act=article&id=8 Hinnad küsi ise.
 
Birgit Õ. 17. aprill 2009, kl 10.45
Tartus Ortopeediakeskus ühele poolele (kõht ja reied)1250.- 10x pakett. Kahele poole 2500.- 10x pakett. Üksikult makstes oli vist natuke kallim. Aga vähem kui 10 korda polegi mõtet võtta, sest tulemus jääb püsima alles peale 10x. Transionit saab teha ntks ka kätele ja seljale.
 
operaator 17. aprill 2009, kl 11.11
Ortopeediakeskuses tehakse ka Isogeid, Lümfogeid ja Microgeid, lisaks Transionile.
Transioniga viiakse impulss rasvkoeni, sealt saadud energia paneb lihased liikuma. Kiirendab raku ainevahetust ning aitab mürkained loomulikul teel kehast välja viia. Peale seansse on ümbermõõdud vähenenud, tselluliit kahanenud ning kaal alaneb. Sobib ka lihtsalt lihaseid trimmiva meetodina.
Isogeid tehakse rindadele, näole ja kaelale. Tugevdab lihaseid ja pinguldab nahka.
Lümfogei aitab veepeetuse ja tursete korral. Kiirendab ainevahetust. Massaaž lümfiteedele.
Microgei annab näole sära ja värskuse. Kiirendab raku ainevahetust ja parandab verevarustust näol ja kaelal. Pinguldab lihaseid ja trimmib nahka.

Informatsioon ja registreerimine:
52 87 541 Imbi
 
upsi 17. aprill 2009, kl 13.34
Ma tartu ortopeediakeskuse kodulehelt ei leidnud transioni kohta mingisugust informatsiooni. Kui ma nüüd sooviksin võtta 10 korra paketi, siis kuhu ma pean helistama ja aja kirja panema ( Kas nendele numbritele, mis on kodulehel?) Aadress on ikka Filosoofi 1?
Sinna ei ole vaja mingit arsti soovituskirja vms?
Need, kes seal käinud seletage kuidas see protseduur välja näeb, kui pikad on järjekorrad ja mis kellaaegadeni seal vastuvõtus on?

Tänan
 
yks 17. aprill 2009, kl 14.26
Sai kunagi käidud, kui mõõdeti, siis vaatasin ka alguses, et oh mõõdud nii ilusasti vähenenud. Kokkuvõttes peale kümmet korda nagu eriti ei vähenenudki. Ju siis minu puhul ei toiminud.
 
blaah 17. aprill 2009, kl 15.34
siis tasuks ju paar tundi kohe korraga teha, saaks tervest rasvast lahti. mida ikka selle 2 cm haaval tõmmelda, norm oleks 30cm.
 
j2nes 17. aprill 2009, kl 16.11
ja kui kuu aja pärast on endine olukord tagasi, mis siis?
 
kuidas gei? 17. aprill 2009, kl 16.14
Mikrogey: et siis minigei?, veidike gei?, sutsu gei? väike gei? pisigei?

Protseduurist-võtaks kamaluga mitmeid tunde!
Aru ma ei saa; miks siis ikka rasvumine igal pool ja pakse hunnikute kaupa, kui on selline masin, mis kõhnaks teeb ja protseduurid ei maksa ka hingehinda???
 
operaator 18. aprill 2009, kl 11.47
Tartu Ortopeediakeskus asub Vaksali tn 17. Transion II korrusel kabinet 205.

Arsti soovituskirja vaja pole. Halvimal juhul saab aja nädala pärast, tihti ka samasse nädalasse. Vastuvõtt 8-20ni.

Informatsioon ja registreerimine:
52 87 541 Imbi
 
Tallinnlane 20. juuli 2010, kl 23.19
Tallinnas ka on olemas selline imemasin,
Tartu mnt. 16 Vita Clinica, Swiss hotelli vastas.
www.vipmedicum.ee
Käisin kuu aega tagasi, 5 kilo maha, nii nagu unes=) Mu kaunis keha on tagasi =)
 
l 20. juuli 2010, kl 23.38
Nii vingete hindadega võiks koduleht vähemalt korrektses eesti keeles olla, üks viga ajab teist taga!
 
l 03. detsember 2010, kl 12.42
mina olen käinud seal imbi juures mitu korda ja see toimib ikka aga mitte nii et sööd ja toimib peab ikka ka oma söömist piirama sain alla kaalust aga kauaks kui jälle korralikult toituma hakkasin ja transionis ei käinud,siis tuli kõik tagasi ja veel rohkemgi ,läksin jälle ,siis jätsin pooleli ja proovisin ise. toitusin samamoodi mis transioni ajal ja ise tegin kodus 30 kõhulihast ja 20 kätekõverdust hommikul ja õhtul käisin jala natukene rohkem ja sain jälle kaalu alla.ilma transionita .
transion lihtsalt mõttetu raha raiskamine kui saab ka koduste vahenditega hakkama ja kymme tuhat jääbki alles:)
 
nagu 03. detsember 2010, kl 13.30
siin enne juba öeldi, laisa ja rahaka inimese kõhnumise masin. Vaja on lahti saada mõtteviisist, et keegi teine teeb ja sina saad tulemuse...no vabandage väga, see on ju sinu keha, ise sööd ja ise liigud, nii need kilod kaovadki...???
 
Maria 22. oktoober 2011, kl 00.41
Selle aasta Ilumessil oli ettevõte nimega zlimline, kes tutvustas Transioni aparaati koduseks kasutamiseks. Keegi on seda proovinud?
 
kallas 13. jaanuar 2012, kl 16.09
http://www.zlimline.com/transion.html - kui räägite sellest, siis see on üllatavalt efektiivne. Buduaaris sellest rohkem juttu
 
Lisandra 11. märts 2012, kl 20.44
No olge reaalsed. Kaal ei lange sul ühegi imemasinaga kui sa oma toitumist ei muuda. See Zlimline transion on sama hea kui Teleturu Butterfly Abs, mõlemad hiina jamps. Mine enne trenni, osta kvaliteetsemaid toiduaineid ja kui on nt tselluprobleem vms, siis mine ja võta mõni hea salongihooldusekuur.
 
kasutaja 26. märts 2012, kl 19.53
to Lisandra: pole mõtet sõna võtta, kui sa asjast midagi ei tea
 
. 26. märts 2012, kl 20.06
Eelmisel nädalal ETV-s oli Püramiidi tipus just juttu lihaste elektrilisest stimuleerimisest. Näiteks vigastustega sportlastele tehakse seda, et lihased saaksid nö. edasi treenida kui sportlane ise peab rahulikult olema. Ma usun, et see toimib küll aga iseasi on, et miks peaks nii palju raha välja käima, kui värske õhk ja metsarajad on tasuta käes. Sportimisvõimalusi avardatakse pidevalt ja sport maandab jube hästi ka stressi lisaks kaalualandavale efektile. Miks mitte endale hoopis sellist luksust lubada. Ei saa ju nii laisk olla, et kõik on vaja saavutada vaid lamades.
 
Arvamus 27. märts 2012, kl 12.40
Kas te ei kahtlusta, et need tunniga kadunud 2cm on ikka kehast välja viidud vesi ja mitte rasv! Sellest tekib ka janu, et keha on vedelikku ära andnud ja nõuab seda nüüd tagasi! Sama efekt on tihti ka pärast korralikku trenni- ja saunakorda. Rasvapõletus on veidi pikem kehaprotsess kui üks tund :)
 
:D 29. märts 2012, kl 16.52
Targad teenivadki nii ju rumalatelt raha välja.
 
olen seda teinud 02. aprill 2012, kl 13.00
Olen selle kuuri 2 korda läbi teinud. 2 korda aastas, mõlemal korral 10 korda järjest. Esimesel poolaastal 10 korda nii, et nädalas 3 korda, teine poolaasta nädalas 2 korda vahedega. Tulemus aasta pärast - EI MIDAGI. Tehke ka. Mõnus ja mugav lõõgastus ei muud. Ilma lisadieedi ja treeninguta (kas või kepikõnd päevas 10 km) ei mõju see miskit. Edu.
 
Sileduseotsija 02. aprill 2012, kl 14.48
Ma olen päris palju alla võtnud ja võtan veel praegugi alla. Ma saan aru, et see alla ei aita võtta ning seda mul polegi vaja- saan isegi hakkama aga küsimus, kas see nahka elastsemaks ja siledamaks teeb? Kas tõmbab seda "üleliigset" nahka koomale? Muidu on ju kaalulangus väga hea asi aga selle lotendava nahaga ei oska nagu midagi ette võtta.
 
Reelika 13. aprill 2012, kl 10.02
Eks ta aitab veidike ka naha pinguldamisel ning väheldab tselluliiti. (tselluliidi raviks parim ikka LPG) Olen kasutanud sõbranna masinat nüüd pea kaks korda nädalas umbes 1,5 kuud ja isegi mees ütleb, et muudatused on silmaga nähtavad
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!