Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
kaalulangetamiseks Transion
 
Liisi 14. mai 2012, kl 18.33
mina käisin uues tartu salongis (vaksali tn), seal pakuti lisaks transionile ka vaakummassaaZi- lpg-ga sarnane aga ei kasutata kostüümi vaid massaaZ tehakse õliga nahale. Mulle meeldis! lisaks vaakumile ka infrapuna soojendus ja mingi nahka trimmiv RFlifting. Enesetunne oli superhea peale protseduuri.
 
tartlanna 14. mai 2012, kl 18.43
enesetunne enesetundeks,aga anna teada, kas ja kui mingeid tulemusi ka hakkab tulema ja kuidas pärast säilivad :)
 
Liisi 14. mai 2012, kl 19.10
loodan ikka tulemusi saada, sõbranna käis seal 5x ära ja kõhupunnakas silmnähtavalt vähenenud, 4-5cm ka vöömõõdus kadunud.
 
Kati 17. mai 2012, kl 11.16
Olen ka kasutanud seda kodust aparaati ja oskan vaid kiidusõnu öelda. Trimmib keha ikka mõnusalt pluss veel kaalukaotus missugune. Eks nende asjadega ole ikka nii, et osadele aitavad need protseduurid ja teistele võibolla mitte. Minu tutvusringkonnas on paljud sellest igaljuhul abi saanud.
 
Liisi 21. mai 2012, kl 09.14
Minul nüüd 5x käidud ja kõhu pealt 4cm kaotatud, mujalt ka aga see just murekoht :) Muide, nende transionil on soojendus ka,seda vist kodumasinal pole no ja soovitan seda endos masinat ka proovida, palju parem kui LPG.
Kuna mõlemad protseduuridd on head, otsustasin 1x nädalas ikka käima jääda (1xtransion ja 2x endos) hullult mõnus olemine on pärast ja ainevahetuse tõmbab ikka täiega käima :)Ja kui võtta pakett siis hind ka väga soodne!!!
 
Liisile 25. mai 2012, kl 16.07
Kas sa Liisi seda ikka tead, et kui on mingisuguneig soodumus vähkkasvajate tekkeks siis on kõik infrapunaga protseduurid keelatud. Infrapuna soodustab vähkkasvajate kiitemat arenemist. Mulle on seda rääkinud 2 arsti ja ka mõned kosmeetikud. Igaks juhuks soovitan ettevaatlik olla.
 
Liisi 10. juuni 2012, kl 22.01
Nojah, alles oli jutt et infrapuna on tervisele hea, nüüd tekitab vähki (mida see saun siis veel teeb, niidab kohe jalust :) )... absoluutselt kõik asjad tekitavad vähki, shampoon kaasaarvatud.Loomulikult tuleb piiri pidada ja mitte hulluks minna. Igatahes mina olen tulemusega rahul,lisapakett st kord nädalas üht ja teist läbitud, enesetunne hea, kergem on olla, riided mahuvad jälle selga ;) vaatan, kuidas läheb aga plaanin paari-kolme kuu pärast uue kuuri teha.
 
Getu 17. juuni 2012, kl 23.13
Ma ka seda kodumasinat kasutanud sõbrannadega ja see tõesti toimib. Ma ei saagi aru, miks sellest nii vähe räägitakse. Kunagi käisin ka Tallinnas transioni salongis, aga kodus ikka muagavam
 
Anneli 09. juuli 2012, kl 00.21
Sai ka lõpuks see imemasin soetatud. Kõigepealt tahaks öelda, et ma eriti ei usu sellistesse toodetesse, kuid kuna seda mulle juba ammu soovitati, siis otsustasin ikkagi proovida. Sain seadme kätte kaks nädalat tagasi ja olen tänaseks iga päev täpselt tund aega kasutanud.
Tulemus on super. Olen 4 kilo alla võtnud ja eriti hästi mõjuvad tuharate padjakesed. Isegi mees ütles, et tagumik on kenamaks läinud :) Ühesõnaga olen superrahul ja soovitan soojalt,
 
mag 10. juuli 2012, kl 12.50
Mina jälle laenutasin selle sama seadme ja kasutanud 20 päeva iga päev tund aega ja tulemus on suur 0. Mitte ühtegi cm vähenenud pole ja kaal on täpselt sama. Plaanisin algul endalegi selle sama seadme osta, aga nüüd õnnelik, et ei ostnud...
 
kj 13. august 2012, kl 17.00
tegelen kodus sellise imelise asjaga nagu transion kui huvi võta yhendust hinnad salongihindadest poole odavamad.

regatzzya@gmail.com asun tartus.
teen transionit lihaste stimulatsiooni ja lymfitrenaasi.
 
küs 14. august 2012, kl 12.18
ja mis vahe on antud seadmel võrreldes abtronicu või butterfly absiga? Süsteem ju sama.
 
hmm... 14. august 2012, kl 13.58
Aga ometi kirjutavad sportlased nii http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/35269-transion-mida-arvata/

Ja minul LPG isegi 20 korra paketiga häid tulemusi ei andnud, alati oli väga halb olla peale seanssi ja pigem pani see tselluliidi vohama, kui et midagi vähendas või naha elastsemaks tegi.
 
keegi 25. september 2012, kl 21.39
tundub, et see oleneb ikka inimesest ka.. kui päevas pool liitrit coca colat juua ja friikartuleid näost sisse ajada, siis ei aita siin ei Transion, LPG ega miski muu..
 
mina 19. oktoober 2012, kl 18.31
mind igaljuhul on aidanud ja aitab ka edaspidi
 
Liina 02. november 2012, kl 15.08
Tartus on mingi uus transionikoht ka, Emajõe Tervisesalong. Cherry.ee-s oli pakkumine. Kellelgi kogemusi? :)
 
Memm 08. november 2012, kl 13.48
Mina ka palju lugesin sellest protseduurist ja lõppude lõpuks lubasin endale ka. Käin Esthetic Mona Ilukliinikus protseduuridel ja tulemused on ahvatlevad. Peale protseduuri on püksid kohe suured, lihased Ja nahk trimmis. Ja kaal läks alla, kaotasin juba 5 kilo 5 protseduuriga!!! Seal mulle soovitati rohkesti juua ning õhtusöögid peale 19.00 jätta maha. Teengi niimoodi, sest protseduurid päris kallid ka ning seega mul on stiimul- NO eat õhtuti.
 
ebausk 13. november 2012, kl 20.29
kahtlen,nendes,kes reklaami teevad:( kuidas reklaamil ja ausal vastusel vahet teha?
 
inna 19. november 2012, kl 16.09
proovi ära, siis tõenäoliselt oskad
 
ei saa aru 27. jaanuar 2013, kl 15.29
miks inimsed võtavad sõna asjadest millest midagi ei tea? ETV´s oli just saade, kus räägiti täpselt samast asjast ja miks siis füsioterapeudid seda kasutavad, kui see ei toimiks?
 
Transion 29. jaanuar 2013, kl 12.02
Mul on ka nüüd 5 korda käidud. Enesetunne on hea. Keha on silmnähtavamalt trimmis st üle püksiääre enam voldikesi pole. Kõhupekk on tugevalt vähenenud. Energiat on rohkem jne
Kuna erilist dieeti ei pea ja vahele on tulnud ka paar patustamist (sünnipäeva) siis -100gr päeva kohta on üpriski hea saavutus.
Eks vaatab kuidas edasi läheb. Selge on see, et ulmelisi ootusi ei maksa oodata. Ja nagu reklaamis nähtud, et ühe korraga 2-4 cm ei ole realistlik. Aparaat siiski trimib keha mitte ei tee rasvaimu :)
 
Transion 03. veebruar 2013, kl 09.19
Hei, mina ostsin aasta aega tagasi ja ei ole kunagi nii heas vormis olnud. Nimelt olen terve elu trenni teinud. Transioni eelis on trenni ees see, et treenid just neid lihaseid mida vaja ja põletad rasva sealt, kus seda on.
Kui kellelgion huvi rendin aegajalt aparaati soodsalt :)
 
minna 13. veebruar 2013, kl 19.08
proovisin ka lõpuks ära ja soetan endale ka :)
 
minnale 13. veebruar 2013, kl 22.12
anna minna endast märku,kuidas läheb?
 
Krisli 17. veebruar 2013, kl 10.42
to:Transion

Ma oleks huvitatud rentimisest .Kus sa asud ja kui palju maksab.
 
töötu 25. veebruar 2013, kl 17.59
oli vist 60eur,nädal see rent?Mulle jäi kalliks?
 
näh 28. veebruar 2013, kl 15.43
Otsustasin ka transioni kasuks, et pisut ennast vormida. Kohapeal selgus, et mul on vastunäidustus-spiraal ja oligi kogu lugu:(
 
cathy 18. august 2013, kl 13.15
Rendin välja TRANSIONI!
Kuumaks 350€ saab ka vähemaks ajaks rentida siis summa muidugi väiksem,nüüd siis lühikokkuvõtte pakutavast teenusest:
ZlimLine Transion`i abiga saate langetada kaalu ja treenida lihaseid ka treeningsaali minemata. Transion mitte ainult ei tugevda ja stimuleeri lihaseid, vaid kiirendab ka ainevahetust ning aitab leevendada vedelikupeetust. Tulemuseks on mitmekülgne ning efektiivne treening. Transion`i eeliseks jõusaalis rassimisele on tema kiire toime – tulemusi on näha juba pärast esimesi kasutuskordi! Kodukasutamiseks mõeldud Transion`i seade võimaldab ise valida kehapiirkondi, mida soovite trimmida.

Transion`i toime:

Nahaaluse rasvkoe vähendamine
Lihaste toniseerimine ning tugevdamine
Keha vormimine
Vedelikupeetuse likvideerimine
Kudede pinguldamine ning uuendusprotsessi käivitamine
Sünnitusjärgse figuuri korrigeerimine
Ümbermõõtude vähenemine
Ainevahetuse kiirenemine

Transion`i tehnoloogia on laialdaselt kasutatav ka meditsiinis, peamiselt rehabilitatsiooni eesmärgil:

Seljalülide vaegused
Tugev krooniline seljavalu
Reumaatilised haigused
Lihaste suurendamine
Lihaste toonuse tõstmine

Lisan ka video kust saate transoniga lähemalt tutvuda:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w_6etH6afp4

TÄHELEPANU!

Transion`i aparaat on vastunäidustatud raseduse, epilepsia ja südamehaiguste korral.
Samuti südamestimulaatorite ja muude võõrkehade olemasolu korral.

Kui midagi jääb veel arusaamatuks,siis küsimused postkasti!

8.sept-8. okt on broneeritud
Palun jagage!
 
Maarika 18. märts 2014, kl 22.48
Mina uurinud ja puurinud selle Transioni kohta ja lähen homme proovima. Eks siis paistab, kust poolt tuul puhub.
 
Maarika 19. august 2014, kl 20.18
Imeasi see Transion. Ma ei saa aru, miks sellest nii vähe räägitakse. Ma kasutan regulaarselt ja minu puhul see tõesti mõjub. Mul läinud selle aja jooksul kui Transionit teinud olen umbes 10 kilo ja keha jummala trimmis. Mina igaljuhul soovitan soojalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!