Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
ALLI Caps
 
Paksu 07. mai 2009, kl 10.13
Tere! Palun infot selle ravimi kohta, millegipärast Magnumi ravimiinfo ei anna tooteinfot. Kas keegi on seda tarbinud ja kas on tulemusi näha ja tunda?
 
ise ka paks 07. mai 2009, kl 12.47
loe siis xenicali õpetust,alli on sellest täpselt poole nõrgema toimega muide.
kui ikka nii häid ravimeid oleks, mis ilma tervisliku toidu ja spordita alla võtaks, siis poleks ju pakse olemaski.

olen oma elus proovinud kõiksuguseid ravimeid, nii retsepti kui ka käsimüügi omasid, kõik on vaid ajutine. kui lõpetad toiduga piiramise ja spordi, tulevad kilod ikka tagasi ja tihtipeale veel topeltki.
 
katsetaja 08. mai 2009, kl 13.50
Alli võib küll olla nõrgem aga kasutan kaks nädalat ja 0,5-1 kg nädalas on olnud garanteeritud. Kui muidu vaatasin, et ei sööks palju praetud toite ja rasvast liha, siis nüüd olen takka andnud ja elu nautinud
 
Paksu 08. mai 2009, kl 15.07
Aga kas kõhu võtab lahti?
 
ka katsetaja 08. mai 2009, kl 15.41
ei võta!
 
katsetaja2 09. mai 2009, kl 13.03
Mul küll võtab, aga ongi hea puhastab ju.
 
pekine 09. mai 2009, kl 13.36
aga kui sale inimene ostab selle, ta võib ju tabletid poolitada, sest siis toime poole nõrgem, äkki sobib siis poole väiksema kaaluindeksiga inimestele.
 
kitu 09. mai 2009, kl 23.53
ma olen 8 p võtnud...ei ole toitumist eriti muutnud, söön ikka mõõdukalt magusat kah kui tahan ja 3 kilo on läinud....algkaal 63, seega selle tabeli järgi ei tohiks ma seda üldse võttagi, aga.....no võtan
 
to kitu 10. mai 2009, kl 13.54
ja võtad 3 korda päevas? või kuidagi toidu järgi (rasvane/mitterasvane jms) arvestad, et kas võtta või mitte?
 
uupsi 10. mai 2009, kl 19.06
Nojah, kui seda kraami endale osta, siis toidu jaoks lihtsalt ei jää raha ja ongi kaalu alanemine garanteeritud. Vaatasin hinda apteekide lehelt, 42 kapslit maksab üle 500 krooni.
 
Kitu 10. mai 2009, kl 20.47
no ma nii vaene ei ole veel,et kui 500 EEK kapslite peal kulutan, siis söögiraha järgi ei jäägi...aga see selleks...üldiselt vaatan ikka jah söögi järgi, s,t. et kui söön pool kilo maasikaid ära üheks söögikorraks, siis Allit ikka ei võta, aga enamasti ikka 3 korda päevas ja. Vahest siis 2 korda.
a
 
k 11. mai 2009, kl 10.34
Ma käisin samuti apteegis uurimas, seal soovitati Allit ikkagi sellisel juhul kui sööd rasvasemat toitu. Kuna ise suht salati inimene, siis nüüd ei teagi kas on mõtet osta, samas oleks vaja lahti saada ca 4 kg. Kas keegi veel tarvitanud, et teab infot jagada.
 
nonii 11. mai 2009, kl 10.48
Ma siin mõtlen, kui ma kaalun 65 (jaanuaris olin 69) siis kas ma tohin neid kapsleid tarbida. Ütleme, et minu kehale on normaalne "ilus" kaal 59-60. Olen kõva rasvase, soolase ja liha-juuste sööja. Salateid teen harva.
Ja nüüd oleksi vaja see lõpuspurt ära teha - kas ma tohin neid kapsleid tarbida või mitte.
Teen küll trenni ka, aga kuna isu on suur siis kõhule viimase 10 aastaga ladestunud pekk ei liigu kuhugi.
 
soe soovitus 11. mai 2009, kl 18.24
Soovitan siiralt ja südamest - ärge lollitage ennast ja oma organismi erinevate dieeditoodetega. Neid ei saa ju ometi elu lõpuni süüa! Ja uskuge - kui nende võtmise järgi jätate, tuleb kõik kolinal tagasi.

Ei ole ju ometi keeruline muuta oma söömisharjumusi. See ei tähenda, et peab kohe jäneseks hakkama. Piisab täiesti, kui hakata pihta vaikselt, üks-kaks muudatust nädala-paari jooksul. Lõpuks kujuneb sellest harjumus ning mõne aja pärast juba vajadus tervislikult toituda. Ja kogu probleem lahendatud! Ei mingit peavalu ja igapäevast mõtlemist, et kas ma nüüd võtan täna juurde või alla. Milleks endale kunstlikult stressi tekitada?

Teiseks - liigutage ennast! Tehke endale teene ja minge trenni või kasvõi jalutama! Ütlus, et ma ei saa selle või teise pärast trenni teha (ei ole raha, aega jmt) on jama! Kui vaid tahta, siis leidub.

Kuidas ma seda kõike nii enesekindlalt siin väidan - lapsena olin paks, täiskasvanuna olin kunagi 75 kilo, nüüd juba aastaid 56 kilo. Stabiilselt ja üsna muretult. Ning elan rahulikult üle ka suuremad toiduga patustamised, sest organism töötab nüüd ise.

Proovisin aastate jooksul ära kümned erinevad tabletid, kapslid, Herbalife'id ja GNLD-d ja kaalujälgijad - ei midagi püsivat.

Kõige paremini töötab loomulik meetod. Keha pole nii loll, et laseks ennast pikalt petta.
 
soe soovitus soovitab 11. mai 2009, kl 18.41
..lugeda seda: http://kaalujuhtija.ee/et/Kasulikku/Alli_tasuvus
 
või 12. mai 2009, kl 15.41
http://kaalujuhtija.ee/et/Kasulikku/Alli_tasuvus
 
Juhan 12. mai 2009, kl 17.16
Müün Alli kapselid, 42tk ehk 2 nädala kogus 450.-
Kel huvi, andku teada! :)
 
pole loll 12. mai 2009, kl 18.10
to juhan
42kapslit ja tahad 450 kr, ostes on purgis 84 kapslit ja maksab 800kr. Otsi lolli
 
niisama 12. mai 2009, kl 19.20
to pole loll
Apteegis müüakse ka 42 kapsliga purki ning selle hind on vastavalt 544.30
Seega igati õiglane pakkumine ju
 
nii... 14. mai 2009, kl 16.19
lihtsalt mõte... kui ta idee seisneb selles, et ei lase rasval imenduda, vaid väljutab selle mingi osa, siis kas seda ei võiks lihtsalt ka kaalu säilitamise, pean silmas mitte juurde võtmise, eesmärgil kasutada? et kui on mingi suurem pidu, grill vms, siis ainult võtta. mis arvate?
 
asdf 14. mai 2009, kl 16.31
Ma arvan, et kõik, kes neid kapsleid kasutavad, on lollid. Ja lollidelt tulebki raha ära võtta (antud juhul on võtjaks ravimitööstus).
 
to niii... 14. mai 2009, kl 16.38
Aga alati on odavam variant ju ka - jätta üldse söömata või süüa ja pärast näpud kurku :)

Milleks oma organismi mingi keemiaga rikkuda. Pärast oma seedimist normaalselt toimima saada või olla väga raske...
 
. 14. mai 2009, kl 22.24
alli on siis rasvablokaator, millegipärast arvan et rasv pole põhiprobleem , probla on rohkem süsivesikute ja suhkru liigtarbimises.seega allist vähe kasu sel juhul.või üleüldse kalorites et sisse rohkem kui kulub neid.
 
Tartu 14. mai 2009, kl 23.19
Ei ole küll teemasse, aga ostaks ühe karbi Lindaxat.
 
Tydruk 18. mai 2009, kl 20.58
Kas tahvli sokolaadi seob ka kokku...D
 
+ 19. mai 2009, kl 21.38
On kellelgi ka juba kogemusi, et kas ja kuidas mõjunud on?
 
Ly 19. mai 2009, kl 21.38
2 päeva söödud. Kaalumuutust loomulikult veel ei ole, aga neid nn kõrvalnähte samuti mitte - ei mingit rasvast jamaeritust ega kõhulahtisust. See on muidugi positiivne.
 
to Ly 20. mai 2009, kl 08.08
jaga siia oma kogemusi ka edaspidi. kui pikka kuuri teed? ise alles uurin maad ja üritan oma organismi harjutada teistsuguse menüü ja mõtteviisiga, enne kui lähen kapsleid ostma.
 
liina 20. mai 2009, kl 08.48
nädal söödud...paratamatult vaatan ikka, mis seest siis välja tuleb...
no ikka tuleb...õli (s.t rasv siis)ujub pinnal...täpselt nagu keegi oleks potti toiduõli valanud...seda siis juhul, kui ikka tõesti rasvast on söödud...ilmselt ikka toimib. kehakaalu muutust veel pole.
 
Ly 20. mai 2009, kl 08.57
jagan ikka. Ma ei ole otsustanud kui pika teen. Oleneb kuidas mõjub ja kui hoogu lähen. Maha oleks võtta 8 kg niiet äkki ikka siis mitu kuud oleks vaja. Kui soovkaalkäes, siis hoidmisega - sellega saan hakkama, seda ma ei karda, aga just saaks selle rasva jm jama seljast maha enne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!