Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
ALLI Caps
 
mis siin on 08. veebruar 2010, kl 19.55
Loe ja imesta
 
karnaaks 03. aprill 2010, kl 21.51
Minu jaoks oli Alli küll üsna abiks.Tookord seda veel eestist ei saanud, aga ka praegu tuleb välismaalt tellides odavam
http://www.buydietpills24.com/alli.html
 
sisii 20. aprill 2010, kl 19.10
Kui see Alli nii hull on ,kuidas tee tööl hakkama saite,või oli WC vahet jooksmist ikka palju.Tahan ka proovida aga kui neid jutte siin lugeda,siis ma lihtsalt ei julge.
 
fdda 21. aprill 2010, kl 19.54
Ei ole see asi nii hull midagi, aga kui kahtled, siis proovi pigem miskit , mis pärsib söögiisu
 
sisii 22. aprill 2010, kl 16.09
Kui teaks,mis see on,siis tarbiks seda.Andke nõu,inimesi on igasuguseid,ega kõigil pole seda head iseloomu aga kõhnemaks tahaks küll saada ja veresuhkur hakkab kah kõrgemale ronima.
 
sale 26. aprill 2010, kl 18.50
Tahaks kuulda ,kuidas on mõjunud need Alli kapslid nendele,kes on neid pikemalt tarbind,tahaks kuulda nii head ,kui ka halba,sest mu ema on nõuks võtnud neid sööma hakata
 
tüdruk 28. aprill 2010, kl 16.50
Lugege seda, kuidas olla kindel et etgu oli originaalidega, Teie kes te neti teel endale alli tellisite.

http://www.ravimiamet.ee/18887
 
katake 11. mai 2010, kl 23.24
Nii, minu kogemus alliga siis. Olen siin kirjutand üles muutusi ja esitan siis need nüüd ka teile siia.

*Esimese alli capsi võtsin 11.jaanuar ning algkaal oli 71,9..enne seda olin teinud j6utrenni kuskil kuu aega ning 2-3 korda n2dalas.

*Allt ei võtnud ma igal söögikorral, kasutasin siis kui tarbisin toitu, milles rasv sees. Ja trennis käisin nädalas 2-3 korda (jõusaal).

20.jaanuar - kaal 70,8
23.jaanuar - 70,1
28.jaanuar - 69,1
23.veebruar - 67,7

Siinkohal tuli tabletivõtmisse vahe sisse, kuna mulle tundus, et see kaalukaotus pole tänu allile toimunud, vaid tehtud trennile. Kaal jäi seisma, kuigi käisin trennis edasi. Otsustasin, et ei lase purki raisku ja kasutan ikkagi lõpuni ära. Ja nagu näha, hakkas kaal taas vähenema.

14.märtsil hakkasin uuesti tabletti võtma
17.märts - kaal 67,3
26.märts - 66,6
30.märts - 66,3
5.aprill - 65,6
6.aprill - 65,0
14.aprill - 64,9
15.aprill - 64,7

Siin said mul tabletid otsa ja uut karpi ei ostnud.Kaal jäi suht püsima, paarsada grammi läks alla, tänu väga hoolsale trennitamisele. Sellist trenni ja toitumist arvestades, oleks lootnud kõvasti rohkem.

Et siis see on see periood, kus ma allit ei kasutanud (23apr - 11mai)

23.aprill - 64,3
25.aprill - 63,7
29.aprill - 64,5 (väike tõus)
11.mai - 63,3

Nii ja täna ostsin uue 84-se paki allit, mingi kampaania puhul sain kaasa tasuta veel 42 tabletti.

Nii, ja minu mõõdud alates esimesest alli võtmisest:

12.jaanuari seisuga -
kints - 64cm
puus - 109cm
talje - 82cm
rind - 98cm
sangad - 98cm

12.aprilli seisuga -
kints - 60cm
puus - 102cm
talje - 75cm
rind - 91cm
sangad - 92cm

Vot selline minu olukord siis. Selle põhjal on võib-olla mõnel lihtsam otsust langetada, kas hakata võtma seda või ei. Mina olen igastahes selle arenguga rahul ja jätkan. Pole kiiresti tulnud, aga samas ei seadnud ma ka omale mingit kindlat eesmärki, ega aega, nii polnud ka mingeid pettumisi. Minu ideaalist jääb veel umbes 8 kilo ja eks ma selle poole püüdlen edasi.
 
lint 12. mai 2010, kl 19.51
Kui kallis see 84 pakk oli ja kas on mingi kampaania, et antakse lisa juurde.Mul tütar ostis mulle aga pole julgend veel tarbida,täna on siis esimese päeva õhtu,kus hakkan tarbima,loodan,et midagi hullu ei juhtu ja nagu apteeker soovitas,peaks ikka mingit vitamiini juurde tarbima.kuna tarbin omegat,siis oli soovitus mulle,et hommikul omegat ja kaks korda päevas võtta Allit,muidugi ,kui just salatit ei söö.
 
m 12. mai 2010, kl 21.02
sõin ära kaks purki. mõju täpselt 0.
 
suveks saledaks 13. mai 2010, kl 09.09
Katakesel läks väga hästi:)


Minu algkaal 61,7

Võtnud olen veel vähe, täpselt 4 päeva, eilne kaal 62,6 :D


Teavitan edasi veel, mis saab ja mis mitte.
Kõht käib tegelikult päris hästi läbi, aga ka minul puudub ujuv rasv:S
 
selvi 15. mai 2010, kl 06.13
Olen tarvitanud Allit 2 nädalat,kõhuga on kõik korras ja ka kaal pole langenud,eile suurest vihast võtsin juba 2 kapslit korraga aga kõht on ikka korras.
 
mairi 16. mai 2010, kl 21.21
To: katake
kas sa sõid kõik päevad kolm toidukorda?
ja mida sa vahepeal näksisid jne?
 
lint 17. mai 2010, kl 21.16
Kas Allit peab tingimatta kolm korda päevas võtma,ka siis kui sööd ainult mingit võileiba
 
vcx 18. mai 2010, kl 12.48
TO: Autor: Lindaxast abisaanu
Aeg: 01-30-10 09:03

sellel naisel tekkis anafülaktiline shokk.
inimeste organismid on erinevad. mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele.

paljud ameeriklased on näiteks allergilised maapähklitele.
mina olen allergiline puhtale (naturaalsele) C-vitamiinile.
üks mahlane pirn, sidruminahl, kibuvitsasiirup (apteegis möödav) tekitab minul kohutavad kõhukrambid ja tundidepikkuse kphulahtususe - täiesti vesi!
olen üks tujandest, kes ei talu naturaalset c-vitamiini. sünteetiline ei tee mulle halba.

samamoodi on igasuguste muude ainetega. kellel lähevad silmad paiste (on allergia), kellel mõjub nagu vaja. pole vaja üldistada ega hoiatada nagu oleks tegemist ohtliku kraamiga. kõgega tuleb ümber käia targalt. ning allergiate olemasolu inimesed enne ei teagi, kui laksu kätte saavad.
 
katake 21. mai 2010, kl 20.34
Ei söönud iga päev kolm korda. Sõin siis kui kõht tühi, aga mõttes pidasin alati silmas, et ei ületaks u 1200-1500 kalorit päevas.
Vahepeal patustasin ka ja ostsin paki tortilla krõpse ja dipikastet, need ära süües teeb kokku umbes 1200 cal, nii et siis too päev rohkem ei söönud. Ühelt poolt nauding, et sõin chipse, samas ka karistus ülejäänud päevaks. :)
 
lint 22. mai 2010, kl 16.01
Kui sõid 1200kcal päevas,siis pole ju ime ,et kaal langeb,milleks siis veel Allit tarbida.
 
katake 23. mai 2010, kl 19.18
Siis sõin samamoodi kui allit ei kasutand, aga kaal ei langend nii palju.
 
suveks saledaks 25. mai 2010, kl 21.28
Jah katake, kahjuks Sinu kaalulanguse on põhjustanud dieedi pidamine:) Unusta Alli, saad ilma selleta ka hakkama:)


Aga minu kaal, endiselt sama, võin öelda, et olen vahepeal unustanud seda süüa, sest hakkab juba tüütuks muutuma, kuid laupäeval WC-d külastades, õllatus missugune, minu seest tuli välja toiduõlilaadne asjandus. Oli päris hirmus teine, ehmusin kõvasti:D PS! Kaal endiselt sama!
 
katake 25. mai 2010, kl 22.02
Kaal tõepoolest langeski ka siis kui allit ei kasutanud, kuid kaalulangus on märgatavalt kiirem koos preparaadiga.

Ja nüüd uuendus ka. Kirjutasin siin, et ostsin uue paki allit 11.mail. Siis oli minu kaal 63,3. Täna hommikul(25.05) kaalule astudes, kaalusin 60,2 kg.
Olen endiselt väga rahul, et järgi proovisin selle. Varsti on suvi ja saan palju enesekindlamalt randa minna ja suviseid riideid kanda. :)
 
katz 26. mai 2010, kl 10.11
Minul ka Alliga positiivsed kogemused. Hakkasin tarvitama 15.märts 2010, kaalusin 71 kg ja tänaseks kaalun 64,5 kg. Muidugi natuke ka jälgin mida söön ja proovin õhtuti hilja mitte süüa aga seda kõike olen proovinud ka varem aga kaal ei langenud. Sporti ma mittemingisugust ei tee ja töö on istuv. Kõhtu lahti muidu ei tee aga ainult siis kui oled söönud väga rasvast, nt minu puhul mõjus ahjuliha ja šašlõkk, siis tõesti ajab tagant rasva välja. Nüüd juba tean ja panen siis Alwaysi. Rasva ajab umbes 5 tundi. Hommikuti ma Allit ei võta kuna siis väherasvane söök. Aga minul ta tõesti aitab ja ostsin ka just uue suure paki ja tasuta oli kaasas väike pakk.
 
suveks saledaks 28. mai 2010, kl 14.27
Et nagu lihtsalt tuleb rasv välja??? Ilma WC-s käimata?
Oh, hea et endal sedasi pole, see oleks ju kohutav:S
Tegelikult on asi ikka toitumises. Minu toitumine on väga korrast ära, päeval närin 2 pirukat, õhtul midagi sarnast. Ja nii iga päev.

Aga minu tänane kaal 60.7 kg

Võtnud maha 1kg.

Kuid see kahjuks on lihtsalt selline kõikuv:)
 
mairi 04. juuli 2010, kl 21.42
Kas keegi teab kas allil on veel mõni soodukas sel kuul?
 
küsimus 30. august 2012, kl 14.02
Kas neid tablette ikka veel müüakse? Keegi endistest kasutajatest tahab täna kogemusi jagada?
 
Helen 05. september 2012, kl 21.59
Allit ei müüda enam.
 
to Helen 05. september 2012, kl 22.47
Miks ei müüda?
 
Helen 06. september 2012, kl 19.11
Täpselt ei tea aga ilmselt toimeaine (orlistat) pärast, siit samast naistekast on see kungagi mingis teemas läbi jooksnud.
 
mestere 28. detsember 2017, kl 05.49
OneTwoslim - http://topleadbit.com/kZYV Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
paulaarson21 14. juuni 2020, kl 19.12
Xenical (Orlistat) ilman reseptiä - http://ibright.lv/xenicalee.htm Soovitan.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!