Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Alustasin täna ALLI´ga
 
Ly 18. mai 2009, kl 13.30
Tehtud!
Eile otsustasin ja täna ostsin! 84-se Alli. Ja nüüd oleksin hirmus õnnelik kui see loomulikult esiteks mõjuks, aga ka kui keegi, kes seda veel kasutab või kasutama hakkab, siia oma teadmised ja eelkõige KOGEMUSED kirja paneb. Tohutult tahaks veel infot juurde.
Niisama targutajad - jah, ma tean tervislikust toitumisest, liikumisest jne nii mõndagi, aga tänane teema siin on nimelt Alli kapslid ja kogemused sellega.
:D :D :D
 
vaike 18. mai 2009, kl 14.06
Kasutad allit 6 kuud ja mis siis saab??
selleks polegi alustanud ise ja ei kavatsegi!!
 
hm 18. mai 2009, kl 14.13
huvi pärast küsin kuna ma ei viitsi apteeki ennast veeretada - palju see maksab ja palju võtma peab jne.
 
karin 18. mai 2009, kl 14.20
pole kuulnud ega näinud , tahaks ka rohkem teada, kuigi... ma pelgan selliseid asju
 
Ly 18. mai 2009, kl 14.40
see 84-ne maksab 809.-. Võtan iga suurema söögikorra järel, kuid mitte rohkem kui 3x päevas. Kui söögikord ei sisalda rasva või söögikord vahele jääb, siis ei võta.
 
mimi 19. mai 2009, kl 00.04
Kas alli toimib? Tryki guuglisse "does alli work" ja saad vastuseid murdu...
 
ma ka 19. mai 2009, kl 00.04
alustasin eile. nagu ülalpool kirjutasin, plaanis võtta ainult lõuna ajal või kuskil väljas süües. eks näis:)
 
katariina 21. mai 2009, kl 19.14
ALLItajad- kirjutage ikka aegajalt, kuidas teil läheb -huvitav oleks teada,äkki ka prooviks millalgi:)
 
ma ka 22. mai 2009, kl 01.50
kuidas läheb..kõht ei käi enam läbi, aga kilo on kadunud. jälgisin samas ka üsna rangelt, mida suhu panen, niiet ei tea, pigem on kaalulangetamine ikka enesedistsipliinis kinni, mitte alli's.
 
to ma ka 22. mai 2009, kl 10.23
mida sa söönud oled? saad sa ehk panna kirja siia kahe viimase päev menüü ja millise toidukorra juurde sa allit võtsid? ma olen sama kaua võtnud, kuid mul ei ole küll mingit kaalumuudatust :(
 
piia 25. mai 2009, kl 09.06
kuidas allitajatel läheb?
 
Ly 25. mai 2009, kl 19.50
Hmmm. Kuue päevaga läks alla 300g - ei mainiks seda tulemust eriti. Täna lihtsalt unustasin kaaluda. AGA - eest kõht on nagu väiksem. Kas võib olla tulemus ikkagi see et rasva on vähem juurde ladestunud ja olemasolev on hakanud kuidagi realiseeruma?
 
marju 26. mai 2009, kl 08.51
mul siiamaani kalulangust ei ole tunda (veel ei kaalu). võtnud vaid kolm päevad. selle eest on kõht puhitustest paistes...
 
Anu 26. mai 2009, kl 10.17
Keegi kirjutas siin , et Madalbal siirup on kallis, tulub välja , et Alli on veel kallim, ja kasu ka eriti keegi ei tunne.
 
kelli 26. mai 2009, kl 10.43
Ally ju seob osa söödud rasvast ja kas on vaja siis kaalulangetamisel küllastunud rasvu pugida? Ei saa neist inimestest aru ja siis kui kaal alla ei lähe on tabletid süüdi. Igasugu kaalulangetajad on ikkagi mõeldud koos dieediga ja sellist imet nüüd küll veel loodud ei ole, et pugid ennast sea-emaks ja kaal muudkui langeb, aga teie aga raisake oma raha edasi.
 
marju 26. mai 2009, kl 10.52
no mina ei saa öelda midagi põhjapanevat veel, kuna kolme päevaga ei saa olla tulemusi. kaaluda ei taha ennast enne kui kahenädalane proovikuur koos toetava dieediga on läbi. lihtsalt tahtsin jagada oma kogemust, mis baseerub hetkel VAID enesetundel.
 
Ly 26. mai 2009, kl 12.13
Vot ma oma tekstis ka ei märka et ma oleksin maininud et söön aga rasva edasi. Normaalne vähenenud rasvasisaldusega dieet on siinkohal iseenesestmõistetav. Ja ei ole tabletid süüdi.

Kelli, sinu ravimid pole sulle ka vist täna mõjunud või oled need sootuks võtmata jätnud et loetule ega teemale täna pihta ei saa?
 
klaarika 27. mai 2009, kl 08.42
kas siis kellegil ei ole positiivseid kogemusi?
 
sille 27. mai 2009, kl 11.04
Mina olen 2-kuuga 8kilo alla võtnud ja nälginud ka pole.
 
elle 27. mai 2009, kl 11.08
Alustasin eelmine neljapäev ja tänaseks on alla läinud 1,6 kilo :)
 
Timo 27. mai 2009, kl 12.31
MIna alustasin Neera joogiga dieeti , eile, p'evaga on maha l'inud 1,6 kg. Enesunne super, suuja uldse ei taha, imeline asi.
 
g 27. mai 2009, kl 13.13
Mis asi on neera ja kust teda saab.
 
K. 27. mai 2009, kl 13.34
Alustasin ka Alli'ga umbes nädal tagasi.
Peamine eesmärk ei olnudki niivõrd kaalunumber(see kaalu ja pikkusesuhe on mul enam-vähem paigas), vaid just oma seedimine korda saada.
Kaalunumbrit ma väga jälginud ei ole, niiet kaalu kohta ma ei oska öelda. Olen kaalunud vaid korra selle aja jooksul. Siis olin tarvitanud Alli't 5 päeva ja alla oli läinud u -0,6kg. Aga see ei pruukinud olla tablettidest, sest vähendasin oma õhtusöögi portsionit korralikult.
Uue kaalumise teen nagunii alles esmaspäeval. Aga muidu..erilist mõju ma ei märganud ennem, kui 2 päeva tagasi. Kõht käib korralikult läbi nüüdsest ja selle üle ma väga rõõmus! Teised rohud pole siiani aidanud.
 
klaarika 27. mai 2009, kl 13.37
Autor: sille
Aeg: 05-27-09 11:04
Mina olen 2-kuuga 8kilo alla võtnud ja nälginud ka pole.

Kuidas su keskmine päev toitumise koha pealt välja nägi?
 
Timo 27. mai 2009, kl 14.02
To g"
www.neera.ee vaata sealt.
 
tuvitädi 27. mai 2009, kl 15.11
see neera on vahtrasiirupidieet. siin on alli teema!
 
kuule sille 29. mai 2009, kl 21.42
see alli on ainult kuu aega üldse müügis olnd. kuidas sa 2 kuud oled saanud seda kasutada?
 
mina 30. mai 2009, kl 20.08
enne oli Reductil (120), mis on retseptiravim aga sama toimainega. Ainult kaks korda nii kange kui Alli (60mg)
 
ann 31. mai 2009, kl 23.52
Ei tea kas siis võib ikka seda Allit võtta, kui kehamassiindeks ei ole nii suur kui seal näidustusel kirjas. Tahaksin ka lihtsalt blokeerida need juhuslikud rasvased söögikorrad ja natuke maha võtta ka, aga seal karbi peal on küll suht karm kiri, et kui nö normaalkaalus, siis on kahjulik. Missuguse kmi-ga siinsed kasutajad on?
 
paar korda 01. juuni 2009, kl 07.59
Ostsin samuti Alli, esialgu väiksema koguse (sest ei tea ju, kas sobib, jne). Kuigi infolehel olikirjas, et rasvasema toiduga võib kõhu lahti võtta, siis minul võttis see alli ikka nii kinni kui kinni.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!