Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Alustasin täna ALLI´ga
 
annnne 01. juuni 2009, kl 12.24
see ikka oleneb ka vist kaua mingid kilod peal on olnud.ma olen muidu ülekaaluline terve elu olnud.olen 160cm pikk ja kaalun keskmiselt 70 kg.kui sünnitamast tulin,kaalusin 90 kg.juurdetulnud 20 kg läxid ludinal 3-e kuuga maha ,ilma erilise dieedita.aga need kilod mis aastaid ikka peal on olnud,need vaevalised inema ükskõik is abiga.tuleb ikka liikuda kõvasti ja trenni teha ,ei aita siin ükski keeia niisama.ja kui rasvast ei söö ja liigud,siis lähevad kilod sama hästi kui tabletiga....järeldus:pole mõtet raha raista ja tervist rikkuda selle saastaga.
 
lotte 01. juuni 2009, kl 20.11
mina 172 pikk ja kaalun 64, selliste m66tmetega ei v6igi kasutada nagu lugesin!???

..aga tahaksin proovida,sest keha on väga väga pekine ikka ja jäätist jm s88n ikka heameelega, griili hooaeg ju ka tulemas,kuid see alli suhteliselt kallis,seega kas tasuks investeerida kui 8eldud samas et minu m88tmetele ei m6ju (?)

Palun keegi vastake!!
 
lottele 01. juuni 2009, kl 20.24
kui oled muidu norm kaalus, aga pekine, siis tuleb hoopis trenni teha, mitte igasugu tablette kõrbistada, sest ega need su löda keha trimmimaks tee
 
Autor: lottele´le 05. juuni 2009, kl 23.12
Küll on ikka inimesed õelad. Mitte midagi muud vist eha ei ole, kui õelutseda.
 
kk 06. juuni 2009, kl 10.40
Aga see on ju tõsi. Tõde ikka valus kuulata. Liigutama peab, et keha vormi saada.
 
lulubelle 07. juuni 2009, kl 14.57
Mina ei saa ka aru, miks inimene sellise asja peale raha raiskab. Ma parem teen selle 800 krooniga midagi targemat, kui neelan tablette ja lisaks pean veel dieeti ka pidama. Ma pean niisama veidi dieeti (kuigi see sõna ajab juba oksele) ja nädalas vähemalt 2-3 kg läinud. Aga mul neid kogemusi ka rohkem. Ju siis peavad kõik ikka need staadiumid läbi tegema, enne kui aru pähe tuleb ;)
 
kati 09. juuni 2009, kl 22.05
mina olen allit tarvitanbud 2 nädalat ja mitte midagi ei ole maha läinud. täielik raha raiskamine!
 
mari 09. juuni 2009, kl 23.41
mulle apteeker rõhutas, et enne kaht nädalat pole mõtet tulemusi lootagi.
 
maria 10. juuni 2009, kl 12.17
no mina olen tänaseks Allit 2,5 nädalat võtnud ja kaalukaotus 3 kg.
 
mariale 10. juuni 2009, kl 13.36
Kas pead ka dieeti? Kui küsida tohib, siis milline oli kaal, millest langus hakkas?
Tänades.
 
kõht kinni 10. juuni 2009, kl 15.14
olen saanud tänu allile oma kõhu korda, ei ole muret kõhukinnisusega. Vajadusel sööngi mõnikord meelega rasvasemat toitu ja jälle korras
 
Alli 11. juuni 2009, kl 13.48
ja ka kõik muud analoogsed "dieedipillid" on ju kõige puhtakujulisem "kirvesupp" (kui olete vastavat muinasjuttu lugenud).
Kõik need "imerohud" mõjuvadki AINULT siis, kui teed lisaks TÕELISI kaalualandajaid - kehalist liikumist ja toidu koostise jälgimist. Ainult reklaamiohvritest lollid ei saa sellest aru.
 
triin 17. juuni 2009, kl 19.17
Mina sain samuti kõhu korda, ennem oli pidevalt kõht kinni ja gaasid , nüüd kõik korras ja olen võtnud vaid 5 päeva. toitumist pole muutnud.
 
Riine 21. juuni 2009, kl 12.35
Mina olev Allit võtnud kaks nädalat, kaalust alla võtnud 85lt 83 kilole. samas olen jälginud ka rohkem dieeti ning suurendanud füüsilist aktiivsust. igastahes plaanin jätkata kuna muutused on märgatavad:)
 
Aime 07. august 2009, kl 22.13
Kes on teinud nädal või paar juba, kuidas läinud on?
Ise alustasin täna.
 
just 16. august 2009, kl 01.04
tänu allile sittusin ennast täna totaalselt täis.
 
No 16. august 2009, kl 12.15
Sa pidid siis küll enne kõvasti rasvast põrutama, et põhja alt ära lõi
 
kylli 16. august 2009, kl 21.09
Alustasin esmaspäeval, et siis nädal saab homme. Ühel õhtul käisin külas, siis oli ebatavaline söömine ja järgmisel hommikul tihedam WCs käimine, aga sellega oskan nüüd arvestada, seda ongi hea kasvõi üks kord tunda, tekib teadmine. Tänase seisuga olen kilo alla võtnud, 72 kg asemel on 71, olen 173,5cm pikk. Kui nii edasi läheb, siis olen rahul. Mingeid kõrvalmõjusid ei ole, kui ise arvestad mida ja kui palju sööd.
 
Mann 17. august 2009, kl 08.03
Mina alustasin neljapäevast. Reede õhtul sai sünnipäeval käidud. Ei tea kas see mõjutas aga täna hommikul näitas kaal + 0,8 kg. Pettumus suur, kuid jätkan siiski edasi.
 
h. 17. august 2009, kl 16.30
See paar esimest nädalat tuleks ära kannatada ja mitte pettumusel lasta võimust võtta. Mina alustasin dieeditamist vast 4-5 nädalat enne Alli võtmist. Esimesed 2 nädalat läks kaal kiirelt alla (ikka väga korralik toitumine ja trenn pealekauba) ja siis jäi pidama või langes ainult u 200g nädalas. Selge oli, et motivatsiooni tõstmiseks tahtsin mingit lisavahendit.

Hakkasin Alli't võtma ja esimene nädal ei saanud midagi aru. Ega iga toidukorraga ei võtnud ka ja ega ei olnud ka erilisi ootusi. Nüüd siis kolmas nädal sai täis ja hommikul kaalusin ja tulemus -1.6kg. Minu jaoks on seda praeguse kaalu juures juba päris palju ja olen 100% kindel, et Alli võtmisest oli kasu :-)
 
Anna 30. august 2009, kl 12.14
kui te seda allit võtate siis kas teete salal ajal mingit trenni ikka ka? kuidas ise peeglist vaatates tundub,et kas on kõhult/kintsudelt rasva vähemaks jäänud või kui olete mõõtnud siis kas on tõesti mingitki tulemust näha? ma olen viimased 3kuud võitlend oma kaalu ja figuuriga dieedi ja trenniga. alla selle aja jooksul saanud veidi alla 4kg aga figuur ei ole muutunud. riided on samamoodi seljas nagu ennegi ja peelist ka ilusam ei tundu, kuigi olen tõesti vaeva näinud selle nimel.
olen mõelnud nende lindaxade ja allide peale et ehk võiksin neid kõrvale võtta ja ehk siis oleks midagi ikka näha ka kuskilt. ma ei mõtleks tablettide peale kui trennist ja toidujälgimisest tõesti kasu oleks näha.
kirjutage oma kogemustest ja konkreetselt sellest kas lisaks kaalulangusele ka figuur muutund on.
 
mammi 01. september 2009, kl 11.24
ma võtsin 3 nädalaga 4.9kg maha
 
h. 01. september 2009, kl 15.11
Minu mure oligi just see, et omast arust ei läinud kaal sõltumata paranenud toitumisharjumustest ja trennist piisava kiirusega alla. St, ma ei leidnud, et max 600g nädalas oleks minu puhul olnud piisav.
Peale Alli kasutamise alustamist on kaal stabiilselt iga nädal langenud 1kg või veidi üle. Kokku olen juuli algusest maha saanud 9kg. Algkaal ei olnud ka teab mis suur, et alguses oleks kiirelt ja palju maha läinud.
Kuna ma juba olin dieedil ja trenne ka ei muutnud (juba vast 3 aastat käin ca 5 korda nädalas), siis minu meelest on Alli mõju täitsa olemas ja täitsa positiivne.

Anna-le veel nii palju, et 4kg ei pruugigi veel riiete peale ega peeglisse vaadates välja paista. 9kg on aga juba igast otsast nähtav :-)

Mul soovitud kaaluni veel 4kg minna ja tänu Alli-le ei tundu see enam üldse palju :-) Vaikselt hakkan mõtlema juba sellele, et mida pean menüüs korrigeerima, et kaalu hoida ja kuidas harjutada ennast sellega, et Alli-t ei võta :-)
 
mann 02. september 2009, kl 09.05
To h!

Sa oled väga tubli. Kaua Sa Allit kasutasid ja mitu korda päevas tabletti võtsid.
 
h. 02. september 2009, kl 09.44
To mann:

:-) Aitäh :-) Alli't olen nüüdseks kasutanud 5 nädalat (või veidi alla). Võtnud olen nii keskmiselt 2 korda päevas ja ikka ainult siis kui toit rasvasid sisaldab. Esimene nädal ma erilist muutust ei täheldanud, aga teine-kolmas nädal hakkas kaal tavalisest rohkem alla minema küll. Mingeid kirjeldatud kõrvalnähte mul ei ole esinenud. Isegi ühe korra olin kindel, et see õlivärk kindlalt tulemas kui dieediväliselt pool suurt juustupizzat ära pugisin, aga õnneks ei miskit. Ju siis ei pea muretsema kui igapäevaselt just rasvast toitu ei söö....või siis vähemalt on minu puhul nii :-)
 
pessimist 06. september 2009, kl 13.44
Küll olen midagi sada korda dieeti alustanud, aga ikka millegipärast nii et alla ei saa. Mõtlesin siis ka salaja mingite tablettide peale kuid kui kommentaare lugesin hakkas häbi..issand ma lasen ennast samuti lüpsta ...tegelt ei mõju ju need rohud...salasoov alla saada aga jäi. Ja nii ta läks ostsin siis kõigi kommentaatorite kiuste ka Alli...ilma et oleks uskunud et neist kasu on. Nüüd on aga nii et olen nädala kasutanud ja - 1,6 kg, usu või ära usu aga minu puhul ooo imet mõjub samuti. Nii et ei ole need kes kiidavad ainult apteekrite käe pikendused, ega ravimifirmalt kommisaajad! Mõni asi ikka mõjub ka :) Päikest ja rasvavaba elu :P
 
h. 06. september 2009, kl 18.49
Ma miskipärast arvan, et just neil mõjubki rohkem kes alguses preparaati eriliselt ei uskunud ja seetõttu ei pööra kapsli võtmisele liigset tähelepanu ega oota mingeid imetulemusi......filosofeerin lihtsalt :-))
 
hmm 06. september 2009, kl 22.36
A kas te ennast täis pa*andada ei karda? Või kui niikuinii toitumist muudate ja enam rasvast ei söö, siis miks sinna veel tabletti kõrvale vaja on?
http://www.msnbc.msn.com/id/19587389/
 
h. 07. september 2009, kl 09.53
Ei karda ja ei ole minul küll mingeid kõrvalnähte olnud. Kui loed mu eelmisi postitusi, siis näed miks mina hakkasin võtma. St, rasvavaese dieediga alsutasin juba jupp aega enne Alli-t ja mõte mitte selles, et kerge vaeva ja oma harjumusi muutmata alla võtta, vaid olemasolevat dieeti toetada :-)
 
naine 07. september 2009, kl 18.46
Mis oli kaal kui seda imerohtu võtma hakkasite.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!