Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Hularõngas
 
ogar 02. detsember 2009, kl 14.09
Tere, otsisin üles hularõnga teemad. Seal oli probleemid et sangad jms, et nendele pidi aitama aga kas hularõngas aitab ka rõhupeal rasva... vähendada? Või mis üldse aitaks vähendada kõhul olevat rasva? Hommikuti söön ühe kohukese või müstlit jogurtis, koolis praadi/suppi,mis seal on, harva võtan lõuna ja õhtusöögi vahele midagi näksida ja peale 6 ei söö. Niisiis,mis aitaks kõhul oleva rasva vastu võitlemiseks?
 
:) 02. detsember 2009, kl 14.19
Trenn.
Hularõngas treenib kõhulihaseid (kõiki ilmselt) ja selleks ta nii effektiivne ongi, aga ainult üks aga, kas sa oskad hula rõngast keerutada ümber talje.
Ja veel! Hularõngaid on erinevas mõõdus, googelda natuke seda teemat, kui endale rõnga ostad.
 
Algab toitumisest, 02. detsember 2009, kl 14.20
Esiteks ogar. Söö õhtul, muidu keha kogubki pekki kõhule kui kella 18st hommikul 7ni nälgas oled. :D Jäta lõunaselt praelt jahukaste ja kartuli/riisi asemel salat või juurviljad. Õhtu söö ka normaalselt aga lahejemalt. Hiljem nosi juurikaid, puuvilju, kodujuustu vms.
 
t 02. detsember 2009, kl 14.25
top shopis miski rõngas, kuidas sellesse suhtute
 
tirts 02. detsember 2009, kl 15.55
käisin eile top shopis seda rõngast vaatamas, näeb nati prosta välja (ühenduskohad jne.), aga proovides oli efektiivne. Minu jaoks jäi ta nati kergeks, sest mul on nii kilo raskune kodus juba olemas. Nüüd plaanis jõuluvanalt tellida www.lerson.ee leheküljelt 1,7 kg rõngas.
Soovitan tellida rõnga ebayst, sest lersoni 895.- maksab ebays nati üle 500 eegu koos postikuluga. Ise saan siiski eestist, sest on dets. kuu ja postiga Koreast tulles saan selle ei tea millal kätte. Oleks jaanuar, siis telliks ebayst.
 
pipi 03. detsember 2009, kl 14.34
olen ka nüüd üritanud hularöngaga igapäev keerutada, aga mitte kuidagi ei seisa rõngas puusade peal.. natuke saan keerutada ja siis vajub alla..:S
kas asi algajas v lihtsalt ei oska? ise mötlesin ka et tellin selle top shopi rõnga, aga ei saa tavalisegagi hakkam.. siis üritan ka igapäev 10 minutit hüppenööriga hüpata..
kaalus olen norm. aga nii kui hakkasin 1 kord nädala aeroobikas käima, on jalad liiga paksuks läinud.. köht ka suurem ette tulnud.. huvitav millest??
Tänud vastajatele.
 
tirts 03. detsember 2009, kl 16.29
Minu viimased rõnga keerutamised olid ka lapsepõlves ja pean tõdema, et nüüd uuesti proovides sain juba paari nädala pärast minuteid järjest keerutada. Alguses peaksid liigutama puusi vasakult paremale, seisad harkseisus ja pane üks jalg nati teisest ettepoole, võid ka põlvi kõverdada nati. Nagu ütles Tjorven - on vaja õiget nõksu! ja rõngas hakkab püsima.

Teine asi, miks rõngas ei püsi on kui see on liiga väike või liiga kerge. Rõnga lõbimõõt võiks olla ikka meeter või rohkem ja mitte kõige odavam ning kergem. Lapsel on vast 80cm diameetriga rõngas ja mul pole sellega midagi teha, imekerge on see ka.

Top Shopi rõngas on algajale piisava raskusega ja piisava suurusega ning mudib ka hästi, selle võid tellida küll. Tartus Lõunakeskuse poes saab seda ka proovida. Võibolla saab ka teistes top shopi poodides proovida, helista ja küsi oma piirkonna poest järgi.

Minu rõngas on nii 120cm läbimõõduga ja seest laineline ning jämedamat sorti, käib kokku 8 tükist. Ostsin kunagi Juku poest, maksis 120.- umbes, arvan, et see kaalub alla kilo natuke. Kui ma pole kaua keerutanud, siis algul jäävad küljekondid ja nahk päris valusaks, mõne aja pärast läheb üle.

Kui paned youtube otsingusse hula hoop või hooping, siis peaksid nägema klippe hulatamisest, võibolla on ka õpetusi. Google samuti abiks.

Ise olen nii kaugele jõudnud, et võin keerutada puusakontidest allpool e. keset tagumikku, hetkel õpin reitega keerutamist, vajadusel saan tõsta rõnga ka ribikontideni. Veel õpin keerutamist puusade liigutamisega ette ja taha, mitte küljele.

Edu sulle katsetamisel!!!!
 
pumpija 03. detsember 2009, kl 16.38
TopShopi masaažinuppudega rõngas on väga hea ja tõhus. Mul on see kodus. Teen korraga 100 ringi, puhkan 1 min ja veelkord 100 ringi.
 
Muidugi 04. detsember 2009, kl 17.56
võib nii tühist asja, kui hularõngas tellida kas Kuu pealt või Marsilt, sest ega eestlaste AJUD pole ju mõttevõimelised. Mina tegin endale ise ja ka paarile tuttavale. Aluseks on kõige lihtsam ja odavam, kuid ilus värviline plastmassist rõngas (paraja läbimõõduga), olgu või mõne selveri spordiosakonnast. Sellele olen peale kerinud ca 5 mm jämeduse kummiga kaetud vaskjuhtme. Vastavalt soovitud lõppkaalule saab keerde panna kas tihedamini või harvemini. Juhtme otsad tuleb kinni joota ja ühenduskoht tasandada (kasvõi epoliimiga). Kui sobitada kokku rõnga ja juhtme värvid, saab poole tunni tööga väga ilusa rõnga - etema, kui kalli rahaga poes müüdava.
Et mitte poest juhet osta, küsige tuttavate käest ...ja üllatavalt paljudel vedeleb kodus üleliigne juhe.
 
:) 05. detsember 2009, kl 01.44
Tartus uues rimis analoogne rõngas top shopile aga hind oli olnud ..kas 130 vms ja nüüd kollase sildikesega 60 eeki :)
ja selle rõnga sain ma keerlema :D
 
Urve 06. detsember 2009, kl 23.26
postitus 01`44 --- öelge palun ,kus Tartus uus rimi asub ??kas lõunakeskuse juures küsin sellepärast et liigun vähe ja ei tea olen invaliid see oleks mulle suureks abiks kui nii odav ka veel.TÄNAN !
 
Karolina 07. detsember 2009, kl 08.30
to Pumpija

Nii vähene keerutamine kas annab ka mingit tulemust? Pane järjest vähemalt 10minutit ja sedasi kord kaks päevas. Ning juba nädala pärast tunned,et pekki vähem.
 
to tirts 28. detsember 2009, kl 19.14
Kallis inimene, kui see TopShopist on sinu jaoks liiga kerge, äkki sina oleks nõus selle mõistliku hinna eest mulle müüa?

Neid ei ole praegu seal müügil, otsas, aga ma väga tahaks seda endale.

Kui nõus siis helista 55903008
või saada meil Margarita.burova@mail.ee
või võta ühendust msn-i kaudu.. Pumo4ka.puma@hotmail.com
 
tirts 28. detsember 2009, kl 20.15
Ma ei saa seda müüa, sest ma proovisin poes ning kuna oli liiga kerge, siis ei ostnud.

Sain oma Jemimah Hula Hoopi jõuluks, 1.7 kg raske. Kui varba peale kukkus siis lõi silmist tuld välja. Rõngas on üsna lai, raske ja ilma pehmendava vööta ma selle keerutamist ette ei kujuta. Proovisin 5 mni esimesel korral ja kõik kerelihased olid tunda paar tundi peale keerutamist. Hetkel mul harjutamisperiood, varsti hakkan 20 min kaupa keerutama.
 
rõngaomanik 27. jaanuar 2010, kl 13.06
võin enda oma maha müüa. 1,5 kilone (või oli 1,7??)
tallinn.
jäta kontakt.
 
verena 27. jaanuar 2010, kl 15.01
Rõngaomanik- tahaksin jubedalt osta!
 
kirjutage 27. jaanuar 2010, kl 23.07
MIllised on tulemused?
 
to verena 28. jaanuar 2010, kl 10.57
Vt. lerson.ee, seal
Magnetic Health Hoop II
müün 650,-ga
On ikka huvi endiselt olemas?
 
verena 28. jaanuar 2010, kl 13.16
Jah- ikka!
53 43 50 55
oled sa Tallinnas?
 
to verena 28. jaanuar 2010, kl 13.34
Marja poe ja Marienthali Selveri kandis. Täna peale viit, pool kuus sobib? Tegelikult sobib ka Järve keskus. Kuskil poole kuue kandis.
Kui jah, siis helistan Sulle!
 
verena 28. jaanuar 2010, kl 13.38

mul täna lõppeb töö 19.00, Järve keskus on küll mul koduteel. (Töötan muidu Pärnu mnt-l.)
 
rõngaomanikule 29. jaanuar 2010, kl 12.48
ma tahan ka seda rõngast ära osta. on sul see veel alles?
 
K. 01. august 2010, kl 14.58
Müün TopShopi hularõngast 250.- või vahetan metallrõnga vastu. Asub Tartus.

53496146
 
üks nipp veel 02. august 2010, kl 00.30
Nendele siis, kellel plastmassrõngas ja liiga kerge tundub: väike auguke sisse uuristada, sealt topid sisse kas tatra- või riisiteri, võib ka liiva panna, ja siis auguke kinni kleepida - teibiga või miski liimiga. Väga hästi teeb rõnga raskemaks ja tõhusamaks :)
 
anu 05. august 2010, kl 11.03
Ma hulatasin kuude viisi igal hommikul ja õhtul. Raske metallrõngas,palja kehaga võimatu kasutada, ikka pluusi peal. Algul oli ilgelt valus, hiljem sai juba 300 korda ühtpidi ja teistpidi keerutatud. Uskuge mind- mitte muhvigi ei aidanud! Mitte sentimeetritki ei läinud vööümbermõõt väiksemaks! Täielik tühja tuule tallamine.
 
Kiara 08. august 2010, kl 18.35
Ma tahaks ka seda nagadega hularõngast, savi millist. Aga üle 100-150 eegu ei raatsiks mingil juhul välja käia sest ma pole kindel kas üldse suudan sellega pikemalt teha.

Kevadel müüdi neid odavalt rimis nagu nüüd tagantjärele loen.
Nüüd käisin vaatamas, ei midagi.

Äkki keegi müüb selle nagadega rõnga odavamat versiooni?


Muidu ma ise omal ajal hulatasin palju, nädalaga läks mingi 2cm vöökohalt ja puusadelt. Aga mul oli ka mida maha võtta, kellel on ette nähtud et ei lähegi enam peenemaks (loomulik kehakuju) sellel vb ei lähe ka. Maitea. Aga mul mõjus.

Kui keegi müüb siis kirjutage kiara@planet.ee ma võin sellesse teemasse vaatamise unustada vmt. ja e-maili vaatan alati.
 
miu 09. august 2010, kl 16.15
to üks nipp veel: ega endalgi kerge hularõngas ja tahaks teha augu et täita siis millegagi raskemaga. Kuid ehk annad nõu ka siis juba millega augu uuristasid, nii et näppudest ilma ei jääks.
 
K 09. august 2010, kl 16.30
Kõige parem on jootekolviga sulatada.
 
K. 10. august 2010, kl 14.34
Tartu topshopi hularõngas läinud.
 
vot nii 10. august 2010, kl 14.37
Kuidas teada või aru saada, kui raske peaks rõngas olema?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!