Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Hularõngas
 
mairi 14. august 2010, kl 13.56
rimis müüa suht sarnane hularõngas nagu top shopis 111.-
 
üks nipp veel 14. august 2010, kl 15.21
Millega augu uuristasin? Täpselt ei mäletagi, aga ilmselt ikka millegi teravaga :) Naaskliga, punnivinna otsaga, jämeda haaknõela otsaga, kääride otstega (kui on teravad) jms. Plastmass on ju pehme.
 
pliks 14. august 2010, kl 18.51
millises Rimis? ma olen juba pikka aega otsimas käinud.
 
mairi 15. august 2010, kl 20.05
to pliks:
pärnu rimis oli
 
pliks 15. august 2010, kl 22.25
Selge, ekstra sellepärast Pärnu sõitma ei hakka, loodan et Tartus on ka, järgmine nädal põikan sealt läbi.
 
Mirri 22. august 2010, kl 23.57
Mina sain Lasnamäe Rimist, maksis 135.-, Sama päev käisin ka Ülemistes ja seal Top-Shopis 399.-. Kvaliteedi poolest on minu arust 135.- parem, ei logise nii palju ja näeb sama värviline ja
kena välja, mazhaasi nupud ka küljes ja läbimõõdult ja kaalult ka sama. Ei näe küll mõtet, seda kallist osta kui teine teeb sama töö ära.
 
miks 23. august 2010, kl 01.40
miks see hularõngas just RASKE peab olema? lapsepõlvest on meeles kooliajast suhteliselet kerged plastmassist rõngad.
aga tegelikult võib ju mõttes ka hularõngast ette kujutada ja siis nii keerutada:DDDDDDDDDDDD
 
Mirri 23. august 2010, kl 08.06
Sellepärast, et raskem mazheerib paremini taljet, ilma teed aga
lihtsalt puusaringe.
 
K 23. august 2010, kl 12.34
Mina tegin endale ise hularõnga:). Läksin torupoodi (Feb´i) ja ostsin sealt 3m sellist natuke suurema läbimõõduga veetoru. Lasin sisse tatart, sulatasin ühenduskohad kokku(mehe töö) ja kokku maksis ca 45eek:)

Tuli suht raske, esimesel keerutamisejärgsl päeval olid küljed ikka suht sinised(tavalise hulaga seda ei olnud) ja on ikka tunda, kuidas pekile mõjub.
 
vedel vöö 23. august 2010, kl 14.25
mul müüa. silikoonist munadega, millel magnetid sees.
tallinn. krsitiine-tondi kant.
 
pliks 24. august 2010, kl 22.57
Mina Lasnamäe Rimist ei leidnud, sain omale reedel Tartust. Maksis 111 krooni.
 
kuskohast 25. august 2010, kl 21.50
Kuskohast Sa Tartust täpsemalt said? Hind ju päris normaalne.
 
K. 25. august 2010, kl 23.36
Mina ostsin Ülemiste Rimist 111.- ja olen ka rahul. Mu emal on kasutusel olnud üks üle 600.- ja nüüd 500.- ja ei ütleks, et ma kehvema sain.
 
pliks 31. august 2010, kl 10.52
Tartust Lõunakeskuse Rimist.
 
Kez 31. august 2010, kl 15.16
Sain enda hularõnga Pärnu Rimist (ikka see 111.-). Küsimus aga hoopis selline, et millal need sinikad ära kaovad? Keerutasin kaks õhtut natuke ja juba on külg plekke täis. Keegi kuskil väitis, et pikapeale neid plekke enam ei teki, aga hetkel on küll tunne, et selle rõngaga keerutamine on pigem äärmuslik masohhismiilming kui tõhus trenn.
 
m. 31. august 2010, kl 21.02
mul ka sinikad, nii vist juhtub köigiga, see röngas teeb ju tohutult haiget
loodan, et sellest on vaid kasu ka.
 
Triinu 13. september 2011, kl 17.51
Hullult valus on, kui kolinaga all kukub ja pahkluu ümber veel paar tiiru teeb. Lombakas olen.
 
paksbunny 13. september 2011, kl 22.08
Kas keegi voiks seletada, miks need rasked ja nuppudega r6ngad on paremad kui tavalised kerged?
 
paksbunny 13. september 2011, kl 22.12
ok, yleval oli kysimus juba vastatud. enne jäi vahele.

ma siiski millegi pärast ei usu selle masseerimise v6luj6usse. ise olen teinud Xboxi harjutusvideo järgi hulatamist. R6ngas on ainult ekraanil oleval avataril siis ja ise vaid aimad liigutust järele. N6ksu on raskem kätte saada aga järgmisel päeval annavad lihased m6nusalt tunda, et oled treeninud.

Kas kellelgi on ka tegelikke tulemusi nende raskete r6ngastega?
 
raina 12. veebruar 2013, kl 18.49
Mul tekkisid juba peale esimest keerutamist kohutavad verevalumid :( Kas kellegil veel???
 
rõngatar 12. veebruar 2013, kl 20.49
No sama siin, sellised sinikad siis ümber keha:) Algul oli väga valus, sain teha vaid paar ringi,aga siis iga päevaga aina rohkem ja rohkem. Keha harjub ära:) Eile tegin 10 minutit järjest ja täna suutsin juba 25 mintsi teha:)Rõngas on mul masaazi oma.Aga muidu googeldage ja saate palju vastuseid selle kohta millist rõngast endale valida.
 
Kris. 12. veebruar 2013, kl 20.50
Isiklikult soovitaksin kergemat hularõngast. Kätteõpitet loogika järgi on jah kõigega nii, et mida raskem, seda efektiivsem, kuid hularõngaga on just vastupidi - kuna kerget rõngast on raskem piha ümber keerutamas hoida, on see just tõhusam. Ise olen teinud umbes kuu-poolteist, iga päev 45 min - 2 h (külmade ilmade korral, kui muu füüsiline aktiivsus on null), ja taljepiirkond ON märgatavalt rohkem "liivakell" kui varem. Mõõdulindiga pole järgi vaadanud, aga no loeb ju visuaal!
 
muie 17. veebruar 2013, kl 21.24
Mina panin algul endale rasedusbandaazi ümber, muidu oli kuratlikult valus ja kõht potisinine. Arstile ei julenud minnagi, et äkki helistab politseisse, et mind on pekstud :p
 
rõngatar 17. veebruar 2013, kl 21.49
Jah, mega siniseks ta alguses läheb. Aga see on kõik õnneks ajutine:) Ise tellisin massaazirõnga , mis oli pakkumises nii Cherry´s kui Zizu`s. Ja nüüd olles juba pea 2 nädalat keerutanud on kõik ok:) Hetkel keerutan 30 mintsi järjest, mõinikord ka 2 korda päevas. Karbil kirjas, et 10 minuti keerutamisega kaob 100 kcal:)
 
muie 18. veebruar 2013, kl 08.31
Andke siis teada kui ruttu ja palju sentimeetreid kaob.
 
Kodanik 11. juuni 2017, kl 08.25
Ma kunagi alustasin keerutamist selle oranzi mummulisega. Kaalu oli tal vist 1,2kg. Väga head tulemused sain. Ja sangad vähenesid kolinal. Keerutasin kuni tund aega ja kaks korda päevas. Mees isegi mingi aeg ütles, et kuuule sa oled kõvasti alla võtnud. Ma käisin ka veel palju vankriga jalutamas.
Nüüd ostsin raskema ja mummude vaba. Esialgu tulevad muidu päris korralikud sinikad.
Kaup24 sain pehme rõnga. Kaalu on tal 2,1kg vist. Iga õhtu ja hommik keerutan 10...20 minutit.
Mida raskem rõngas seda vähem on vaja keerutada. Tee või viis korda päevas ja ainult 5 minutit korraga.
Üritan veel lisaks jälgida mida suhu pistan. Ja teen ka muud sporti. Jalutan, sõidan rattaga nii kuidas viitsimist on.
Tipp kaal oli mul 90 ringis. Nüüd olen 72kg. Umbes 10...15kg veel minna., kuna ma suht lühike jupats.
Kahju ainult, et ma peale esimest last oma riided ära viskasin. Ma olin kindel, et nendesse ma enam kunagi ei mahu. Rahul olen ma siis, kui mulle 38 suurus riided ilusti selga mahuvad.
Vahepeal olin jälle tõusu lainel, aga nüüd paar päeva suht korralik olnud ja kaal liigub alla poole.
Pikka aega olen seal 70 peal pendeldanud, tuleks juba numbri muutus.
Soovitan vaadata vene 1 pealt näitab laupäeviti kaalu saadet. See ikka motiveerib rohkem, kui meie kaalu saated. Olen ka eelmisi hooaegasid vaadanud.
sverdelleee 30. aprill 2023, kl 20.26
Kaalu alandavad tabletid - https://euhealth24.com/et/drug/xenical-generic Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati sverdelleee 30.04.2023 20.33.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!