Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
13 päeva dieet
 
sammal 21. august 2012, kl 01.32
Tervitus!

Alustan siis homsest 13 päeva dieeti, üritan kirjutada iga päev milline on enesetunne ja palju kaal langeb.
Vahest on keegi kes samuti plaanib selle tegemist?

http://www.hot.ee/crazyk/13paevadieet.htm

Pikkus on 163cm ja algkaal on 60kg kanti, homme kirjutan täpsemalt. Ise kavatsen kava enda järgi mugavdada, nt naturaalkotleti asendan kanafileega ning kohvi asemel joon rohelist teed.

Kaal mulle nii oluline ei ole, kui just keha üldpilt, kiirem ainevahetus ja kogu tagasiside inimestelt kes on selle läbinud ja kiidavad head enesetunnet, energialaengut ning et nahk on läinud heaks. Edu mulle!
 
KMI 21. august 2012, kl 02.14
Aga ma lähen ostan raamatu "rikas isa vaene isa", loen 13 päevaga läbi ja hakkan väga rikkaks.
 
ann 21. august 2012, kl 08.03
Ühinen ka :)

Mul pikkus sama mis sul, aga kaalu 65 kg. Eks näis, palju alla saab.
Edu!!
 
pontsik 21. august 2012, kl 09.36
mina alustan sellega 30august! pane jah kõik kirja, võiksid isegi selleks ajaks blogi teha?! minu blogi: kaotanpekki.blogspot.com
 
ümmargune 21. august 2012, kl 12.57
mina ka tänasest käpp- kohv juba joodud, varsti lõuna.
Pikkus 169 ja kaal ............kohutav 98kg.
Peame vastu!
 
sammal 21. august 2012, kl 13.40
Nii, täna ärkasin küll väga hilja, kuid see ei heiduta. Algkaal siis täna hommikul 59.1, nüüd hakkan teed jooma ja hetkel on enesetunne väga hea. Varsti lähen poodi ja ostan teised vajalikud toiduained tänaseks.
Päikest!
 
KenaTartuMees 21. august 2012, kl 17.22
Tahad kiiremat ainevahetust, siis söö nagu loom, mida rohkem õgid seda kiiremaks läheb ainevahetus.
 
Halloo kosmos 21. august 2012, kl 17.50
Krt, aitab sellest kuulutamsiest et alustan homme või alustan ülehomme!!!! Siinseid lugejaid huvitaks teie postitused pigem siiski vaid siis kui asi juba VÄHEMALT poole peal või juba edukalt läbi, sest nagu siin foorumis näha, siis need suure hurraaga alustajad kaovad siit kohe peale esimest dieedi päeva ära ehk siis sellest võib järeldada, et samal päeval kui dieeti alustati, see ka lõpetati :D
 
sammal 21. august 2012, kl 19.03
Jah, olen näinud küll siin palju selliseid, kes ühel hetkel lihtsalt kaovad ära, kuid mul on kindel plaan see lõpule viia ja iga päev siia kirjutada. Ka siis, kui mingil põhjusel peaksin dieedi katkestama.
Mina aga hakkan kohe õhtusööki sööma, homme hommikul kaalun. Muidu on täna olnud väga hea, kõht on mingil imakombel koguaeg täis ja mingeid isusid ka ei ole.
Ann ja ümmargune, kuidas teil tunne on?
 
sammal 21. august 2012, kl 20.21
Õhtusöök samuti söödud, ahjukanafilee ning lehtsalat, väga maitsev.
 
ümmargune 21. august 2012, kl 20.31
ka täitsa talutav olemine aga millegi pärast on jube õuna isu :-)
 
sammal 22. august 2012, kl 11.40
Niisiis, teine hommik ja kaal 58,0 ehk siis -1.1kg.
Nüüd hakkan teed jooma.
 
sammal 22. august 2012, kl 16.11
Lõunasöök söödud, kanafilee lehtsalat ja õun. Kõht sai väga kiiresti täis ja enesetunne on väga hea siiamaani.
 
Keksija 22. august 2012, kl 23.36
Väga tubli oled!

Valgul on jah see omadus, et täidab hästi kõhtu ning langetab ka kaalu. Kahjuks on aga hirmraske nii terve elu elada :-(

Kas nätsu ka närid? Ma ei kujuta oma elu nätsuta ette :-)
 
sammal 23. august 2012, kl 12.41
Hommikusöök söödud tänaseks, hommikul kaal 57.5, ehk -0.5kg, nätsu hirmsasti tahaks, kuid oli ära kirjutatud, et ei tohi süüa, täna hommikul ärgates oli jube kibe maitse suus (seda on enne ka mainitud).
Muidu probleeme senimaani pole, pean vastu.
 
sammal 24. august 2012, kl 10.20
4 päeva algus, hommikusöök söödud. Olla on väga hea. Enne olin ma harjunud küll iga 10 minuti tagant külmkappi vaatama ja sealt midagi näksima (midagi ebatervislikku), kuid nüüd nagu ei taha uisegi mõelda sellele, kindlasti jätkan peale dieedi lõppu tervislikuma toitumisega.
Niisiis, kaal oli hommikul 57.0, ehk siis kolme päevaga -2.1kg. Tegu küll peaks olema ainevahetusdieediga, kuid vetsu nr 2-le pole viimase kahe päeva jooksul saanud, huvitav. Muidu pole nagu midagi, kui ainult see, et eile sõin arbuusi veidi pärast õhtusööki, kuid sellest ei tohiks palju kahju olla, ikkagi vesi põhimõtteliselt, magus küll kuid pole hullu, edaspidi siiski üritan jälgida TÄPSELT.
Koguseid olen söönud vähem, nt 2 muna asemel söön ühe (raputan soola kah peale natuke), ning 200g kanafilee asemel nii 100-150g. Nagu ei lähegi alla korraga nii palju toitu. Praeguseks kõik, päikest!
 
maa 24. august 2012, kl 10.28
Sool on kahjuks selle dieedi puhul keelatud. Kogused tuleb ära süüa, kui korraga ei jõua, söö kolme korra asemel 5 korda päevas. Ja suhkrurikas arbuus, ehk süsivesik on veel eriti keelatud.

Seda kõike juhul, kui ikka soovid sellest dieedist maksimumi. Kui natuke vabamalt võtta, sobivad Su valikud kenasti.
 
KMI 24. august 2012, kl 11.29
Sammal, kirjelda palun milline see tervislikum toitumine välja näeb, millega peale dieedi lõppu jätkad? Mida hommikul sööd, mida lõunal ja õhtul, vahepalad? jne.
 
sammal 24. august 2012, kl 13.21
KMI, mingit kindlat plaani ei olegi, lihtsalt üritan süüa rohkem värskeid asju, rohelist, puu-ja juurvilju, vältida magusaid karastusjooke ja koogikesi, saiakesi, nisutooteid. Tarbida rohkem täisteratooteid vältida pastat jne. Kindlasti millega ma ei jätka on söömine kolm korda päevas, pigem söön vähem ja tihemini ning hommikusöök peab minu puhul olema samuti suurem, roheline tee jääb küll kindlasti sisse, kuid kindlasti peab seal kõrval olema kaerahelbepuder. Vahepaladeks sobivad väga hästi puuviljad. Vett olen koguaeg joonud piisavalt, kuskil 3l päevas, sellega probleemi pole.

maa - et sool täiesti keelatud on, seda ma ei teadnud, kuid minu jaoks on maitsetu liha liiga jõle. Ma nii surmtõsiselt ei võta seda dieeti. Arbuusikohapealt niipalju, et kuna dieedis on puuviljad lubatud, et siis vahest tükk arbuusi ei tee palju halba, aga eks olen edaspidi targem ;)
Kohe hakkan valmistama lõunasööki.
 
maa 24. august 2012, kl 16.38
Lihale võib panna ürte ja pipart
 
KenaTartuMees 25. august 2012, kl 07.54
Sitt ongi suures osas seedimata toit. Kui toitu vähe siis organism võtab sellest viimast.
 
katre 25. august 2012, kl 11.55
Tegelikult vahet pole mida sa näost sisse ajad. Kui nii vähe süüa, nagu sa selle dieediga sööd, siis selge ju et võtad kaalust alla. Ma mingi vahe toitusin nädal aega nii, et hommikusöögiks 4 moosisaia. Lõunaks kiirnuudlid ja õhtuks ka kiirnuudlik või väike kauss putru. vahepalaks klaas keefiri ja klaas kukkus kolinal. Nii et milleks näpuga järge ajada!? Söö seda mida tahad, aga VÄHE ja mitte õhtul hilja :D
 
sammal 25. august 2012, kl 13.25
Tulin siia ütlema, et katkestasin dieedi! See lihtsalt ei ole minule, ma vajan hommikuti rohkem kui tühipaljas tass teed. Ma söön hommikuti rohkem, ja mida õhtu poole seda vähem. Täna hommikul sõin mõnusa kausikese putru ja katre jutus on ka point, nüüd ma lihtsalt hakkan toituma edasi teistmoodi kui enne, peale 18.00 ei söö ja söön kasulikke ja tervislikke asju, oluliselt piiran magusat ja rämpsu ja ebavajalikku toitu.
Nautige elu!
 
Keksija 27. august 2012, kl 01.28
Oi kui kahju!!!!

Mis siis juhtus??? Ega ühe kommentaari pärast tohi siis kõike nurka visata...Ma nii tahtsin teada, et kas see siis on IMEDIEET!

Ütle palun, kas ühekülgne toitumine viskas üle või mis? Kõht sul ju tühi ei olnud...paljud kaalulangetajad mängivadki isu kadumisele...selle sa ju saavutasid????

Mina olen mõelnud, et kuidas seda spinatit järada ning milleks see üldse vajalik,,,

Püüan ka siin kaalu langetada - raske, ent siiski motiveerib ülesanne!
 
Diiinu 28. august 2012, kl 01.51
Hei.. KAs keeegi tänasest ka selllega alustab ?
 
to keksija 29. august 2012, kl 05.30
miks kahju
just hea meel, et inimene paneb tähele iseennast ja oma keha kuulab
 
dieeditar 08. september 2012, kl 11.22
Alustan selle dieediga täna. Pole küll muidu eriline dieeditar, aga kord-paar korda aastas korrigeerin endale meeldiva dieedi või ise koostatud toitumisplaaniga enda kehakaalu, et ülekaalu ei tekikski. Valisin just selle dieedi, sest siin on mulle maitsvaid toiduaineid. Soovib keegi ühineda?
 
Saska 08. september 2012, kl 15.09
Heips. Mõtlesin alustada homsest:)
 
kogenu 08. september 2012, kl 17.19
Paari aasta eest tegin selle dieedi läbi (jälgisin täht-tähelt) ja kaotasin 6 kg, 78-lt 72-le. Edaspidi sõin lihtsalt mõistlikult ja kaal kahanes järk-järgult. Nüüd ei ole enam lasknud kaalul üle 65 kg tõusta. Nii, et alustuseks ja motivatsiooni tekitamiseks mulle sobis. Asja ilu oli selles, et dieet ei ei ole lõputu ja lugesin päevi - veel 5 päeva jäänud jne:)
 
dieeditar 08. september 2012, kl 17.37
Saska, lase siis ka muljetel tulla. :)
Mul on siiamaani lõuna söödud (mille sõin kell 2) ja siiamaani pole kõht tühjaks läinud. Olen seda varem ka teinud ja mäletan, et portsjonid olid tegelikult üpris suured. Koogi isu tuli küll korraks peale, aga eks alguses ongi raskem kui pole veel rütmi saanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!