Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
kaalustalla.ee toitumis ja treeningkavad
 
pekike 13. september 2012, kl 12.17
Mõtlen siin,et no ei ole võimalik nädalaga 3 kg juures...jälle ja ei saagi alla ei oska ei jaksa,et võtaks abi sellest toitumiskavast,et kas kaalust alla tasub ära ja osta see või oleks parem minna ikka kuhugi näost näkko kohtuma?
Kes on kaalust alla sellega alla võtnud ja kuidas edeneb?
 
up 17. märts 2013, kl 09.39
 
Eku 18. märts 2013, kl 07.51
Tellisin sealt omale treening- ja toitumiskava. Täna-homme peaks kätte saama. Plaan kavadest korralikult kinni pidada ja usun, et küll siis kaal langema hakkab. Olen kunagi omal käel päris palju alla saanud, aga nüüd on pea aasta kaal ühel kohal seisnud ja mitte kuidagi ei taha enam alla minna. Ise enam midagi muuta ei oska ja seetõttu tellisingi sealt need kavad. Eks aeg näitab, kuidas minema hakkab. Tahtmine on suur.
 
Toomas 18. märts 2013, kl 12.48
Milleks teile hädisuse etalonidele kaalust alla?
 
huvituja 18. märts 2013, kl 21.46
Tunnen huvi, et kas mingi ankeedi peab ka ikka ära täitma? Kuidas see teada on kas just mulle on need sobivad harjutused(minu kaalu ja pikkuse juures, mitte just kõige liikuvamas elutempos).
 
Eku 19. märts 2013, kl 16.25
Päris pikk ankeet on seal. Tuleb kirjeldada põhjalikult oma söömisharjumusi ja liikumist. Kindel on see, et ainult nende kavade tellimisest on vähe, tuleb hakata nende järgi kindlalt tegutsema ja pingutama. Minul on nende kavadesse palju usku.
 
mall 21. märts 2013, kl 10.20
alati on tõhusam näost-näkku kohtumised, pingutad rohkem tulemuse nime. piinlik on ju tunnistada teisele teisel kohtumisel, et ma ei järginud seda kava nii nagu pidin...järgmisel korral pingutad rohkem
 
erca 22. märts 2013, kl 14.15
Tellisin endale selle programmi 60 minutiga vormi. Ei ole seal mingit ankeeti, vaid toitumiskavad vastavalt kehakaaluga kuni 65, 75 jne kg ja sama meestele. Ning harjutused erinevatele tasemetele.
 
Eku 22. märts 2013, kl 20.01
Mina tellisin treening- ja toitumiskava ja seal oli küll ankeet. Olen selle nüüdseks kätte saanud ja läbi uurinud. Mulle meeldib, et seal antud retseptid on väga lihtsad ja koosnevad toiduainetest, mida ma väga armastan. Erinevaid retsepte on ka väga palju. Treeningkava kasutamist alustan homsest ja kõik tundub palju tõotav. Eks näis, mis ma kuu-kahe pärast asjast arvan. Proovin ära ja püüan siin ka tulemustest teada anda.
 
Kaie 23. märts 2013, kl 03.02
Kus kohas teil see ankeet seal on?! Tellisin ka, aga sama nagu erca kirjutab, ei mingit ankeeti. Aga toidud on maitsvad kyll ja k6ht kogu aeg tais, trenn ka meeldib. Igal juhul head kaalualandamist meile!
 
Eku 23. märts 2013, kl 14.06
Siin http://www.kaalustalla.ee/treening-ja-toitumiskava/
 
erca 23. märts 2013, kl 19.20
No jah, me räägime ju erinevatest asjadest. See antud kava maksab 28 euri ja on personaalne. Aga mina tellisin programmi hinnaga 23,40 euri, mis siis selline nagu eelpool kirjeldasin.
 
ann 24. märts 2013, kl 00.19
Eku, ehk annaksid juba aprillikuu alguses teada kuidas nädal on möödunud. Siis otsustan, kas tellin ka.
Rene Poljakov 22. september 2013, kl 12.40
Hei!

Kõik programmid ja kavad töötavad kindlasti ja aitavad kehakaalu langetada, kui neid korralikult järgida

Kõike ilusat
www.kaalustalla.ee
www.facebook.com/kaalustalla
 
mina 22. september 2013, kl 14.14
kasutan treeningkava, aga toitumiskavaga pole rahul, kahetsen, et raha kulutasin.
Rene Poljakov 22. september 2013, kl 14.30
Tere "mina"!

Kas tohib küsida, millega sa rahul ei ole?
Meie kasutajatugi on alati abiks. Kui küsimusi või probleeme tekib, siis vastame alati päris kiiresti.
Kahjuks ei meenu, et oleksid meiega ühendust võtnud.

Rene
www.kaalustalla.ee
 
Liisukas 22. september 2013, kl 19.03
Mulle tuli meilile teade, et liitu kaalustalla 60 minuti programmiga ja hind ainult 20 eurot. Kuna see pakkumine saadeti meilile juba tükk aega tagasi ja täna alles avastasin, et kas siis ikka kehtib mulle see 20 eurone soodushind?
Rene Poljakov 22. september 2013, kl 21.23
Tere Liisukas.

Jah, see pakkumine kehtib sulle :-). Kirjas on sees ka juhend, mida teha.

Rene
www.kaalustalla.ee
 
Liisukas 22. september 2013, kl 22.04
Tänan vastuse eest, teen homme liitumise ära :)
Rene Poljakov 22. september 2013, kl 22.47
Oled oodatud ja loodan, et jääd rahule :-)

Rene
www.kaalustalla.ee
 
Liisukas 23. september 2013, kl 15.29
Täna tasuma hakates avastasin, et hind veelgi odavam :)
Kevadeks loodan juba vanadesse riietesse mahtuda.....
 
Lisandra 23. september 2013, kl 22.09
Mina pole ka kaalustalla toitumiskavaga rahul.Ma kujutan ette,et kui toitumiskava tahad ja oled selle eest maksnud siis tehakse see isiklilkilt sulle.Tellisin ka ja olen pettunud,et mingit uurimist kui vana jne,oled 15 või 50 sööd nagu kõik 80 kilosed.
Rene Poljakov 23. september 2013, kl 23.23
Tere Lisandra.

Personaalseid treening- ja toitumiskavasid teeme siin: http://www.kaalustalla.ee/treening-ja-toitumiska...

Aga võid meid uskuda, need programmi kavad toimivad ja toimivad väga hästi, kui neid järgida.
Kasutajatoes ja FB kinnises grupis anname sulle soovi korral personaalselt nõu, et saavutaksid sellise vormi, millest oled unistanud.
Kui tekib küsimusi, siis saad eelnevalt nimetatud kanalites alati kiirelt nõu. Samuti võid kirjutada meile e-maili: info@kaalustalla.ee ja vastame kiiresti.

Rene
http://www.kaalustalla.ee



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Rene Poljakov 23.09.2013 23.25.
 
vanaema 12. mai 2014, kl 14.39
Tellisin personaalse kava ja lootsin tõesti abi saada. Paraku pidin pettuma. Meilide vastuseid treenerilt pidi lausa välja pressima kasutades isiklikke tutvusi. Lubadustest treener kinni ei pidanud, treenimiskava ootasin ligi 3 nädalat ja oleksin jäänudki ootama, kui poleks jälle torkima hakanud. Kui lõpuks siiski kava sain, siis mees ei suvatsenud isegi vabandada, et nii kaua venitas. Selline suhtumine usaldust kahjuks ei ärata. Kui klientidega suhelda ei jõua või ei taha, siis oleks ausam kohe alguses öelda, et said toitumiskava kätte ja edasi vaata ise, kuidas saad. Loomulikult selle treeneriga ma enam ei suhtle. Vot selline lugu siis.
Rene Poljakov 08. juuli 2014, kl 21.09
Tere vanaema.

Võtame süü omaks ja vabandame veelkord.
Me usume teadvat, kellega on Teie puhul tegemist, sest meie 5.a pikkuses ettevõtte ajaloo jooksul on vaid üks kord selline ebameeldiv olukord e-mailidega tekkinud.
Kahjuks saatsime vastuse välja vale e-maili alt ning ka teie vastus tuli seetõttu e-mailile, mida me igapäevaselt ei kasuta.
Oleme teile pärast seda ka kirjutanud, kuid ei ole teilt vastust saanud.
Meie ülejäänud enam kui 13 000 klienti on meie teenusega rahul ja loodame, et selliseid juhtumeid enam ei esine.
Veelkord suured vabandused.

Lugupidamisega
www.kaalustalla.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!