Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kui palju kuus või 1 nädalaga oleks normaalne kaalust alla võtta?
 
johhaidii 20. jaanuar 2013, kl 18.42
Et siis kui palju kuu lõikes ja nädala lõikes oleks normaalne alla võtta?
 
mr.kaalutõus 20. jaanuar 2013, kl 18.47
Milleks? Paksud on ju in!
 
oh good 20. jaanuar 2013, kl 18.52
ma ei seedi neid chubby ümara lõustaga tsikke!
 
Milleks alla? 20. jaanuar 2013, kl 19.33
Tänapäeval on jumala IN koguda ostukorvi hunnik krõpse, igasuguseid saiakesi, võta ikka hulgim koksi kah, noh juustukrõpsud ka igatahes, popcorn kahtlemata ja seejuures ole ise of koors tugevas ülekaalus, siis on asjal ikka totaalne mõju. Eriti vinge on ikka vaadata lottis tagumikuga beibet, kes rasva nirisedes mäkki sisse kugistab. Ega Sina halvem ei saa olla ometi? Mehed vahivad kohe järele, muideks. See ei loe, et halvas mõttes ja paha pilguga. :D Istu nüüd maha ja vaata oma kapisisud üle - kindlasti sealt minu antud menüüst midagi leidub ja hakka aga pihta. :D Edu, kullake.
 
johhaidii 20. jaanuar 2013, kl 19.45
On siin ikka imbetsille koos...
Kas kaalulangetamine tõesti suuvärgile nii halvasti mõjub? Erinevalt siinsetest kibestunud mäkipugijatest saan ka abi mujalt! Edu, pekinäod, kaalu langetamisel!
 
kohutav 20. jaanuar 2013, kl 19.52
Uskumatu ,kui õelad inimesed siin on.Inimene küsib heas mõttes nõu ,aga mida teie teete.Kui ei oska vastata,siis ärge vastake.Häbi teile.
 
tjeetlane 20. jaanuar 2013, kl 21.08
johhaidii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et siis kui palju kuu lõikes ja nädala lõikes olek
> s normaalne alla võtta?


Sõltub su algkaalust.
Üldiselt, rasvapõletus ~ 0,5kg nädalas on OK(kui ntx 150kg kaalud, on hoopis teine jutt).
Esimeste päevade soolestiku tühjenemist ja veekaotust me ju ei arvesta ja lihast kah põletada ei soovi, onju,;p
 
johhaidii 20. jaanuar 2013, kl 21.14
82 kaalun praegu.
 
lugeja 20. jaanuar 2013, kl 22.10
mina sain oma 165 pikkuse ja 85 kg juures kuu ajaga lahti 10 kilost Vanust oli tollal 40 kui kilode kaotamist alustasin.
hiljem langes kaal juba aeglasemalt.Kokku sain 27 kilost lahti. Kahjuks on viie aastaga midagi ikka tagasi ka tulnu (ca 7 kg)
 
m 21. jaanuar 2013, kl 14.07
Normaalne on ikkagi 1-1,5 kg nädalas. Mida raskem, seda rohkem kaalu kaotad alguses. Kui ikka paastulaagris kaotad 10kg, siis mõne aja pärast tulevad kaotatud kilod tagasi. Kui jälgida toitumist ja teha trenni, lisaks liikuda igapäevaselt, siis kaal langeb tasapisi.
Isiklikult olen jälginud mitte kaalunumbrit vaid siiski rõivasuuruse muutumist. Seda soovitust jagas ka mõni aeg tagasi Argo Ader.
 
õ 21. jaanuar 2013, kl 18.01
Nii õelaid inimesi leidub ikka.. 80+ kilo juures oleks täitsa normaalne kaotada nädalas kuskil 1-2 kilo.
 
lootusetu 21. jaanuar 2013, kl 18.07
on 80 kilosel uskuda, et kaal langeb 2 kg nädalas ja nii näiteks kaks kolm kuud järjest, esimesel nädalal kindlasti, aga edaspidi on suurepärane kui kuni 1 saab maha, 2 läheb vee arvelt ja see on väga kahjulik.
 
m 21. jaanuar 2013, kl 19.40
Isiklikest kogemustest tean, et esimese 6 nädalaga kadus 6kg niuhti, edasi oli raskem. Ei vaata kaalu, olen 5 kuuga alla võtnud 14 kg ja vahetanud XXL riided enamuses M suuruste vastu ja olen endaga rahul. Suur vahe ju on kas oled trimmis ja kaalud 80 kg või pekine 80 kg kaaluv :D
Tiina 08. oktoober 2022, kl 00.27
Kuidas alla võtsid, mida sõid ja millal. Tubli saavutus!! ♥️
Tiina 08. oktoober 2022, kl 00.29
Kuidas alla võtsid, mida sõid ja millal? Tubli saavutus!! ♥️
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!