Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Nordenhealth dieet, kas toimib?
 
Ave 01. märts 2014, kl 22.15
Jagage palun oma kogemusi, kas tasub seda tellida? Kas menüüs olevad toiduained on lihtsad ja taskukohased kõigile? Kas olete abi saanud? Olen hirmus hädas kaaluga ja kuidagi ei õnnestu alla saada enam. Samas on kahju raha raisata, kui tulemust ei saa.
 
täitsa soovitan 01. märts 2014, kl 23.48
Pea 4 kg läks ja anti ka juhised järgmiseks 30 päevaks, et säilitada kaalu, siis võib uuesti läbi teha. Raske ei olnud, söögi valik ok.
 
kavatsen osta 8.90€ eest 02. märts 2014, kl 01.09
Tõhus 7-päevane salenemisprogramm tülikate lisakilode kaotamiseks -82%
8.90€
Tavahind: 50.00 €
OSTA VOUCHER: info@chilli.ee
 
Northern Europe Health Institute 02. märts 2014, kl 14.55
Ilus keha on sama oluline kui tervis. Et tunda end ilusa ja õnnelikuna, tuleb nende mõlema eest korraga hoolitseda. Ekstreemsed dieedid võivad igaühel depressiooni tekitada. Näljutamine võib mõne aja pärast kahekordselt kätte maksta. Oluline on mõista, et imevahendeid pole olemas. Sa pead enda kallal vaeva nägema – muutma oma mõtlemist ja vabanema halbadest harjumustest. Oleme välja töötanud meetodi, mis aitab Sul astuda suuri samme, et saavutada ilus keha ja tunda elurõõmu. Anname Sulle igapäevaharjumuste kujundamiseks soovitusi, mida on üsna lihtne järgida. Tulemused üllatavad meeldivalt. Astu esimene samm juba nüüd ja tekita endale harjumus süüa enne toidu ostmist ära üks banaan. Sel viisil parandad oma välimust, kaotad kaalu ja säästad raha. Saagu see Sinu põhimõtteks!
 
Tarmukas 06. märts 2014, kl 00.30
Tere! Sinu kaalulangus programm on saadaval iga päev seda linki - http://www.stockholmhealth.com/ee/diet. Sinu kaalulangus juhised on saadaval igal hommikul peale 08:00! Hakka inspiratsiooni teistega - pildistama keha täna ja pärast kaalulangus programmi võrdlus! Saada nii fotosid diet@stockholmhealth.com! Õnn kaasa!
– StockholmHealth.com

Etsiis homMe hommikul saan kallihinnalised õpetussõnad ja õnnistuse homseks päevaks, väga põnev!
 
fuksia 06. märts 2014, kl 17.51
aga äkki jagad neid meiega :) ?
 
Tarmukas 06. märts 2014, kl 20.03
Esimene päev- ainevahetuse aktiviseerimine. Võin natuke jagada, - alustuseks on tuline vann aroomiõliga, 20 minutit, siis 10 sekundit külma veega ülevalamine. Juua tuleb 1,5-2 L vett pluss kohustuslik määratud kogus kindlaksmääratud kellaaegadel. Hommikul kohe juua 2 klaasi sooja vett 2 spl sidrunimahlaga. Tund aega pärast ärkamist juua 2 klaasi rohelist teed, , kõrvale 2 tl mett. Enne lõunasööki 1 kl jahedat gaseerimata vett. Kl 11-12.30 lõunasöök- 150-200g keedet kartuleid, maitsestada võib sidrunipipraga. 25 min enne õhtuoodet süüa 1 õun, kell 16.30 õhtuoode- puistada kruusi 1 tl kaneeli, valada üle sooja veega, juua ja 1 tl mett. 30 min enne õhtusööki 1 kl jahedat gaseerimata vett. Õhtusöök hiljemalt 4 tundi enne magamist- 100-15og keedukartulit. 2 tundi enne magamist- o,5 l petti. See on esimene päev seitsmest salenemispäevast. Juhised homseks tulevad homme hommikul jälle postkasti.
 
möödakäija 06. märts 2014, kl 23.17
tarmukas, kas arvad, et on eetiline jagada seda infot siin niimoodi? Praegusel juhul tundub, et agarus on ogarus. Kes soovib, see tellib, aga niimoodi foorumis jagada on üsna inetu.
 
Tarmukas 07. märts 2014, kl 15.11
Aga loomulikult, igaüks võib tellida ja saada hoopis erineva, isiklikel ja individuaalsetel iseärasustel põhineva salenemiskava.
 
mida 07. märts 2014, kl 16.41
tervislikust kaalulangetusest on asi ikka sama kaugel kui kägu seast.
 
Yoga 07. märts 2014, kl 19.43
aga siiski on lootust, et ainevahetus aktiviseerub ja kuur kestab ainult 7 päeva ning 4 kilo rasva kaob.
 
Ave 10. märts 2014, kl 10.32
Mul täitus siis eile tellitud dieediga alustamisest 7 päeva. Mina suutsin oma kava järgi vastu pidada esimesest päevast pool. Mul koosnesid kava järgi esimesed 3 päeva põhiliselt vee joomisest. Mul tekkis nälg, õõnes tunne kõhus, läksin tigedaks, mõtlesin ainult söögist. Aga dieeti siiski pidasin ja seda enda kava järgi- välistasin täielikult liha ja magusa oma menüüst. Sõin liha asemel kala ja juurvilju,magusaisu vähendamiseks puuvilju (va viinamarjad)ja india pähkleid. Kõndisin vähemalt üle päeva tund aega tempokalt, so 5-6km. Võtsin 7 päevaga alla 3kg. Veel on ideaalini 3 kg vaja kaotada. Jätkan enda dieediga. Söön eelnimetatud asju nii palju kui soovin, nälga ei tunne. Mul väikese lapse kõrvalt ei oleks olnud võimalik järgida kõiki salenemiskava soovitusi ja selles kavas ei arvestata kahjuks üldse seda, millega inimene tegeleb. Minu tulemused olid silmaga näha ja riietest tunda juba 2päeva järel. Aga inimest, kes palju ei liigu aitab see nordeni dieet loodetavasti küll.
 
Mina 10. märts 2014, kl 13.33
To Tarmukas

Minu dieet on täpselt sama. Olen päris kindel, et nad lollitavad siin kõiki. Pluss veel julgesid õelda, et nende programm sisaldab maitsvaid retsepte....mida maitsvat on magedates keedukartulites ja soojas kaneelivees?
See ei tundu üldse tervislik vaid pigem näljutav.
 
Kadi 17. märts 2014, kl 10.30
To Mina
Minu dieet ka täpselt sama ja sinuga täiesti nõus. Ühtegi retsepti kavast ei leidnud ja kava põhineb näljutamisel. Päeva suurimateks eineteks olid magedad keedukartulid või peo täis pähkleid. Ei soovita kellelgi selle peale raha raisata.
 
Ave 18. märts 2014, kl 09.15
Kahju ja, et tagasisidet nii hilja tuli. Või siis on tagasiside andjad selle dieedi minust hiljem tellinud. Mina ka kahetsen, et seda lollust tellisin. Õnneks ei olnud summa märkimisväärne ja ega ma tegelikult midagi üllatavat uut sealt ei lootnudki aga uudishimu oli. Näljutada kõhnaks oskab igaüks ennast ise ka. Aga see on ka minu esimene ja viimane selline lollusost.
 
Pille 15. september 2014, kl 22.33
Minule tundus ka see lolluse ja enesepiinamisena, aga kes soovib jätke kontakt ja võin saata teile selle nordenhealth.com dieedi
 
lollitatu 07. november 2014, kl 10.02
Mina avastasin selle Nordeni nüüd ja kui ennast lolliktehtuna tunnen, hakkasin infot otsima, leidsin selle siin.

Mul oli mitu hommikut süüa vett ja kurki - olen külmavares ja toorest hästi ei talu. Mul jäi kõht kinni ja hirmsa vaevused olid, muutusin täiesti jõuetuks - isegi koeraga jalutamine oli piin.

Kirjutasin nn dr ellerile sellel meiliaadressi, kus individuaalset nõu lubati. Ja arvake kolm korda, kas ma sain mingi vastuse või nõuandeid - ei vähimatki. Niiet individuaalne lähenemine on puhas pettus.
 
heasoovija 30. november 2014, kl 11.45
armsad inimesed

kui keegi jagab soovituse, et enne igat poeskäiku süüa banaani ning nn"dieedi" peamised "toidud" on vesi (sidruniga või ilma :)) ja keedukartul, siis siin on asi püsivast ja toimivast kaalualandamisest, ammugi tervislikkusest, ikka väga-väga-väga kaugel.
leian, et sellise info levitamine (müümine sedaenam) on pigem pahatahtlik (et mitte kuritegelik) raha välja petmine heausklikelt ning selle seltskonna vastu peaks huvi tundma nii tarbijakaitseamt kui politsei! :P
 
armsad inimesed 30. november 2014, kl 16.43
Ilma raha maksmata saaks ju ka igauks aru, et juues 7 paeva peamiselt vett ja teed ning suues paevas 0,5 kg keedukartuleid ja paar ouna on toesti voimalik kaalus kenasti alla votta.
Dr. Ellerit suudistada pole motet- ta ei ole ilmselt lubanud tervislikke eluviise, vaid kaalulangetamist.
Selline 7-paevane dieet tegelikult kull kedagi oluliselt ei kahjusta, kui mingit tervisehairet peale peki pole. Kartul muuseas eemaldab oivaliselt toksiine kehast.
 
artist 30. november 2014, kl 20.48
Lollidelt tuleb raha ära võtta. Ainult, kuidas nad siis kartuleid osta saavad? Vast ikka kasvatasid ise.
 
Väga lootustandev,aitäh 17. detsember 2014, kl 10.00
Ootaksin väga,kuidas alla võtta,kahjuks jäin ühe päeva hiljaks,õhtu oli veel heahinnang ,aga jooksin järgmine hommik internetikaardi järgi Hansapanka,aga arvutis te enam ei andnud neid küsimusi.Kahju.Kuidas ma saaksin? Tänud ette ELE Maidla/ eva Kalda tel 5615 7737
 
?? 17. detsember 2014, kl 12.46
 
Pille 07. jaanuar 2015, kl 10.07
tere, Pille!
Palun kas Te saadaksite mulle nordenhealth.com dieedi.

Kõike paremat
Piret
 
Berit Paluoja 12. jaanuar 2015, kl 12.47
Tere

Kas oleks võimalik seda nordenhealt dieeti saada meilile?

Tänud!
 
artist 12. jaanuar 2015, kl 12.56
Kõigepealt lase meilile saata pangakonto nr.
 
Pillele 23. veebruar 2015, kl 03.08
Pille palun saada mulle ka need 7 päeva! Tänud
Palgalehed@gmail.com
 
pillele 25. märts 2015, kl 17.30
Sooviksin ka seda dieeti meilile
 
artist 25. märts 2015, kl 18.25
7 päeva võrdub terve nädal. Saadan sulle terve nädala menüü, nagu soovid. Esmaspäev: mitte midagi, teisipäev: mitte midagi, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev, pühapäev - mitte midagi. Järgi hoolega, kaotad juba eos kilogrammi.
 
brynett 17. aprill 2015, kl 13.16
Ma just maksin ära huvi oli nii suur ja summa oli väike 6.95 ei tea mis sealt tueb :D Samas on võimalik raha tagasi saada ma isegi ükskord sain,tellisin mingeid tablette mis ei mõjunud ja sain raha tagasi.
Ma ise arvasin lollipeaga et mingid retseptid,mis hästi mõjuvad,kõht täis,tuju hea ja kaal kukub aga siit loen et puhas nälgimine see,oehh.
Super oleks ju 7 päevaga 6 kg kergem olla,aga jah...lollid me :)
 
Monikalt Pillele 19. mai 2015, kl 10.49
Palun Pille ka seda dieediprogrammi oma meilile, suured tänud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!