Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Maovähendamise operatsioon ja päevased kalorid
 
Hakkas huvitama 09. august 2014, kl 22.18
Nägin ükspäev telekas saadet kus 145 kilogrammi kaaluvad õed läksid maovähendamise operatsioonile. Selge on see, et peale seda ei saanud nad nädalaid midagi süüagi. Mind hakkas aga huvitama see, et kui süüa alla enda päevase kalorite hulga kogu aeg, siis on see ju kehale ja tervisele halb ja ohtlik. Tekkisid küsimused. Põhimõtteliselt on keha ju nädalaid(ma ei tea vbl ka kuid) näljas, ainult, et ise ei tunne seda.
 
rahu 09. august 2014, kl 22.29
Iga päev peab manustama peotäie vitamiine ja tablette, juuksed langevad välja, harjumine mittesöömisega /või uuesti sööma hakkamisega võtab aega nii psüühikal kui füüsisel.
 
Kui 09. august 2014, kl 23.31
palju peab kaaluma, et sellisele opile pääseda? olen 65 kilone ja üritan juba aastaid kümmet kilo alla saada. tegelikult ma muidugi opile ei mõtle ja ka ei läheks.
 
Ei saa aru 09. august 2014, kl 23.44
milleks seda madu vähendama peab ja veel operatsiooni teel? Kui madu liiga pikaks veninud võib ju ka ise tal saba otsast jupi maha lõigata.
 
Hakkas huvitama 10. august 2014, kl 00.59
Ei saa, tuleb kallale ju.

Kui, no eks ikka nii palju, et tervisele ohtlik ülekaal on. Ma eriti ei tea sellest asjast midagi, loodan, et ei pea teadma ka. Mind lihtsalt huvitab asja see pool mismoodi see kehale mõjub.

Tabletid ja vitamiinid. Hmm ju vist. Kuigi sellistel asjadel on alati kirjas, et ei asenda toitumist. Ja eks ta nii ju on ka.
 
maa 10. august 2014, kl 20.38
arvestatakse eluohtlikku kmi-d, mis piirist, ei tea.
 
tean, et 11. august 2014, kl 11.13
2 nädalat- 400-600 kalorit+vesi al.1,2 liitrit+ toidulisandid
3,4 nädal 550-700 kalorit+vesi+toidulisandid
al.5 nädalast 900-1000 kalorit+vesi+toidulisandid
3 põhitoidukorda ja 3 vahepala, kogused väiksed.
edaspidi 1200-2000 kalorit.
Nii, et pole hullu midagi.
 
Laura 12. august 2014, kl 07.38
Mind huvitab hoopis, siin käib lugemas kindlasti ka neid,kellel opist aasta või mitu möödas, kuidas nemad rahul on? Olen kuulnud,et mõni võtabki vaid 3-5kg maha, tolku ei midagi ja väga kahetseb, magu tagasi ju ei õmmelda bybassi puhul, sleeve aga polevat nii tõhus ja algus pidi kole olema, kuu aja pärast hakkad juba end hästi tundma, kaal langeb(kui langeb) aga edasi????
Nahk ripub, juuksed kukuvad, küüned lagunevad, probleeme pidi hulgim olema... kirjutage kogemusi
 
artist 14. august 2014, kl 11.13
Üksnes purulollid lasevad vabatahtlikult endast jupi ära lõigata. Ära õgi ja asi vask. Elu lõpuni vitamiine süüa ja jälgimise all olla - tule, taevas, maa peale. Raha eest tehakse kõike, ka äärmisi sigadusi.
 
Helenavanje 14. august 2014, kl 14.24
Kehamassiindeks peab olema vähemalt 38. Ehk siis tugev rasvumine. Alla selle pole mõtet isgi küsima arstilt minna. 65kg pole nüüd küll mingi ülekaal...
 
Jambolaya 21. august 2014, kl 19.13
Iga opp on risk ja selline maovähendamine on ikka siis vajalik kui kuidagi muudmoodi ei saa... Aga 65kg inimesed, kes muretsevad hirmsasti kehakaalu pärast vajaks küll pigem psühholoogi kui kirurgi ;) Kui sa just kääbus ole - siis tõesti kaal veidi suur :D
 
... 23. august 2014, kl 08.31
see ei ole mingi mao tyki valja l6ikamine. Mis te siin k6ik ajate ise pole teinud aga tean 5 inimest(k6ik naised toolt) kes seda tegid. Spetsiaalse v66rkeha abil poolitatakse magu kaheks vaiksemaks ja suuremaks osaks. Toit laheb vaiksemasse ja taisk6hutunne tekib kiiremini. Aga ikka pead dieedi hoidma sooma vaikseid koguseid 1-2 dl ma ei maleta juba. KUI nendest reeglitest kinni ei pea siis venib see vaiksem mao osa ka valja ning tean ka inimesi kes on topelt sellele opile kainud. Arst mulle isiklikult ka ei soovitanud sest et probleemid nagu ta ytles esinevad alles 10 aasta hiljem.
 
lll 25. august 2014, kl 00.52
Kuidas kehamassi indeksit saada? 140kg on piisav?
 
viimasele 28. august 2014, kl 16.51
Algul võtad oma pikkuse meetrites, näiteks 1,65. Seejärel võtad selle ruutu 1,65x1,65=2,7225. Nüüd jagad kaalunumbri saadud vastusega. 140/2,7225=51,4 (norm on 24,9).
 
Liisi 28. august 2014, kl 17.20
Ma tean kaht naist, kes käinud sel opil. Ühel on möödas 3 aastat ja midagi eriti süüa ei saa. Nokib üht ja teist, kõht muudkui valutab ja ausalt öeldes on endine rõõmus paksuke muutunud aukus silmadega kondikubuks, kes kogu aeg tervisega hädas. Kahju on inimest vaadata!
Teisel möödas peaaegu 2 aastat. Sööb oma sööke kohvitassist, sest rohkem ei tohi, kuna magu venib muidu välja. Igal pool küsib oma sööki kohvitassitäie! Pealtnäha nagu kenake teine, aga katus on täiesti ära sõitnud.
Ei ole need opid nii toredad midagi kui reklaamitakse. Iga opiga kaasnevad riskid jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!