Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
-20 kg
 
ülekaaluline 20. august 2014, kl 19.33
Teretulemast kampa, pekike.
Olen ka paar päeva natuke korralik olnud. Olen hotellis, teised läksid õhtust sööma ja napsutama, mina vaatan telekat ning joon musta kohvi, vett ka.
Homme saan koju, ehk teen dieedi ära, ostsin toidudki valmis. Saab 4 kilo alla, siis ei julge õgima hakata, sest kohe tuleb kõik tagasi. Nii harjubki väiksema söögiga ja kõht on ka täis.
 
artist 21. august 2014, kl 12.14
Naised, ma jälgin teid. Kui te oma eesmärgi saavutate, olete ok tütarlapsed. Soovin vaid edu!
Jessusekene tuli vangist, töötab kojamehena ja saab miinimumpalka, süüa osta ei jõua - seepärast on lapsemõõtu. Aru ma ei saa, miks ta sõimab teisi juppideks, kui ISE on kõige jupatsim.
Peale 40-ndaid peab luude peal liha ka olema, koledad on krimpsus eided-taadid.
 
Täissale 21. august 2014, kl 23.13
Hea lugeda, et keegi on valmis pingutama helgema tuleviku nimel. Olen ka suts üle saja ja vabandan, et pole aega alla võtta. Koguaeg on kiire ja olen jätnud oma toitumise täiesti tahaplaanile. Hommikul ampsad midagi, aga mida, seda ei mõtle. Õhtul ahmid kõhu kõvasti täis ja kähku magama. Vaatan Teie pingutusi natuke kõrvalt, ehk nakatab mind ka see pisik. Head salenenemist Teile kõigile!
 
ülekaaluline 22. august 2014, kl 17.45
Hei, kaasosalised, kuidas läheb?
Täissale, sinu jutt on ka minu senine elustiil, mida väga muuta tahan.
Täna läksin nn. dieedile. Käin koguaeg vetsu vahet, tunnen, kuidas shlakid minust lahkuvad. Energiat on palju, peale sööki ei olegi uimane.
Algkaal 88,3 kg. Pool kilo kadus vahepeal kuhugi ära, ehk aitas paar söömata õhtusööki.
Edu kõigile!
 
saatusekaaslane 22. august 2014, kl 22.08
Tere. Mina ponnistan mis kole, söön tunduvalt vähem koguseliselt ja vaatan hoolega mis suhu panen. Otseselt dieeti ei pea, aga lahja kraam kõik. Kõnnin iga päev 11000-12000 sammu (kasutan sammulugejat). Peab ütlema, et kerge ei ole pere kõrvalt seda teha, teised, kes on muidugi peenikesed, :) söövad head paremat edasi. Õhtul voodis tunnen nats tühja kõhtu ka. Kõige selle möllu peale on mõnisada grammi ikka maha läinud, aga kilo vist veel mitte. On minuga kohe nii, et kergelt tuleb ja väga raskelt läheb, söön st sõin nagu teised pereliikmed, aga ülekaaluline olen ainult mina. Ei tea kaua pean vastu, loodame et mõni nädal vast veel. Kui kaal langema hakkaks, siis saan sellest motivatsiooni juurde, aga kui sellise higistamise peale 200 grammi läheb, siis on mu vaim kerge katkema :( Ega keegi Tallinna inimene minuga õhtuti kõndima ei taha tulla, seltsis segasem?
Edu teistelegi!
 
mürakas_memm 23. august 2014, kl 16.34
jube raske on vihmasel päeval hakkama saada, teed teistele toitu, endal jubedalt isutab hea ja parema järgi.
Tegin siis suvikõrvitsa kotlette ja pugisin kõhu täis:
Mida arvate sellistest kotlettidest:
suvikõrvitsat 0,8kg, 4 muna, 6 spl täistera kaerahelbeid, 3 spl nisujahu, kaerakliisid paraja paksuseni, meresoola, tilli 2 spl, musta pipart, pool sibulat ja üks küüs küüslauku. Praadisin võiga.
 
pekike 23. august 2014, kl 18.25
Minul oli eile "patupäev". Oli üks pidu ja tähtis päev ning ajasin kõike head ja paremat sisse. Tänasest olen jälle normaalsem:) Eilsega tuli ikka hästi juurde aga algusega olen kilo ikkagi kergem, asi seegi:)
Loen siin vahtrasiirupi dieedist. Kuulsin just tuttavalt, kuidas tema sõi ja jõi juurde vahtrasiirupit ja kaal hakkas ikkagi langema.
Mõtlesin, et äkki kiirendaks ka minu ainevahetust. Päris paastuma ma ei kavatse hakata.
 
ülekaaluline 23. august 2014, kl 21.19
Tere, kõigile!
Väga hea retsept. Arvan, et praadima peaks oliivõli või kookosrasvaga.
3 kg kõrvitsat
5 paprikat
100 g küüslauku
1-2 kibepipart
200 g suhkrut
200 g õli
0,5 l tomatipastat
2 spl soola
2 spl äädikat
Riivida või lasta läbi hakklihamasina, keeta üks tund ja purki.
Olen ka kuulnud vahtrasiirupist. Praegu läheb teine päev dieedil. Ei ole iseloomu lihtsalt vähe süüa. Vean näpuga järge ja jälgin. Suure vaevaga saavutatut enam tagasi ei söö - nii kange tütarlaps olen küll! Edaspidi loobun tükiks ajaks kartulitest ja jahutoodetest. Tatar koos kanaliha, paprika, sibula, tomatiga meeldib.
Ülekaal on ikka jama värk, mine tea, millal tervisele hakkab, viimane aeg sellest vabaneda. Arvan, et palju kõndimine polegi väga hea, sest kõik, mis liigub, see kulub. Ja kaloreid kulub ka vähe. Ikka põhiline on toit.
Lugesin, et ainevahetust ei saagi kiirendada.
 
ülekaaluline 23. august 2014, kl 21.22
Ps. Väga hea retsept on müraka memme oma. Minu oma on hoidis.
 
mürakas_memm 25. august 2014, kl 08.09
Kuidas me siis oma kaaludega käitume, kas kaalume igal nädalal või mingi muu kindla päeva tagant.
mul täna head uudised.
hommikul (pärast kõiki protseduure ning enne sööki) 102,5
arvan ise, et see greibi söömine ergutas ikka seedimist küll, püüan edasi nii, et ka ei söö saiatooteid ja putrusid kiirhelvestest.
 
ülekaaluline 25. august 2014, kl 10.07
Mul ka head uudised: 86,6! -2,2 kg
Täna viimane neljas päev dieeditada. Igasugu isud on kadunud, vaatan külmalt söögile otsa. Teine päev oli kõige hullem, mõtlesin juba loobuda.
Kunagi käisin ka 105 kilo juures ära. 3-me kuuga sain alla 19,7 k. Loobusin jahutoodetest, kartulist, riisist, vahest sutsasin mõne dieedi sisse, näit. 13-ne päeva. Kui kaal jääb seisma, siis dieeti pidades protsess jätkub.
Greip ja ananass ajavad vetsu vahet käima. Keedan pool kapsapead ühes tükis väheses vees ära, tõstan taldrikule, sorts kõrvitsaseemneõli ja tilli peale ning asun noa ja kahvliga kallale.
Arvan, et kirjutame kaalunäite nädalas korra. Võimalusel ronin iga päev kaalule, tuju tõuseb, kui vastu vaatab eilsest väiksem number.
 
pekike 25. august 2014, kl 10.39
Tere! Mul ei ole eriti häid uudiseid. Alguses olin tubli ja siis sõin tagasi aga hommikul oli 83,9. Ikkagi -1,1, asi seegi. Ma arvan, et igal esmaspäeval esitame oma näidud. Saaks ka nii tubliks, et 3-4 kuud normaalne olla, oleks kaalumure lahendatud:)
 
kaaskannataja 25. august 2014, kl 12.49
ei olnud mul kahjuks langusega nädal :( aga juurde ka õnneks ei tulnud. äkki peaks ka stardiks neli päeva teemaalgataja dieeti proovima?!
 
me_myself_and_i 25. august 2014, kl 13.53
Kas praegu võib ka veel siinse kambaga liituda?
 
saatusekaaslane 25. august 2014, kl 14.13
Minul ainult -0,6 kg ehk kaal siis hommikul 93,6 väga vähe läks alla. Üritasin tubli olla ja omast arust olin ka, aga ei miskit. Mõtlen nüüd mis ja kuidas edasi, mul on kerge kilpnäärmealatalitus, võib-olla on see põhjuseks, et kaal nii aeglaselt liigub. Dieet pani ka kõhu kinni ja tõesti midagi ei aita(söön palju värsket, linaõli kapsleid, lõpuks ikka ainul senna toimis. Kurba ja õnnetu :( oleks olnud rahul kilose langusega. Aga proovin ikka edasi.
 
piripiiga 25. august 2014, kl 15.12
0,6kg langust on väga tubli saavutus! ära heida meelt! äkki sa sõid liiga vähe, et kõht kinni on? söö julgelt ja palju hautatud köögivilju. toorsalatitesse külmpressi oliiviõli. see ehk ka aitab sind? vett tuleb ka palju juua.

püüa mitte väga õnnetu olla, sest sind on 0,6kg vähem! edu!
 
ülekaaluline 25. august 2014, kl 15.21
Isegi -0,1 kg on asi. Ärme põeme, järjekindlus viib võiduni! Aega on selle kiire asjaga.
Kirjutame siis kaalunumbrid esmaspäeviti. Alati võime mõne sõna sekka öelda, mure ju ühine.
Ja uustulnukad ka oodatud igal ajal.
Homme saan juba ühepajatoitu süüa. Söögiisu on kui pühitud, täna lausa sundisin ennast 2-te muna ja uba sööma, lihtsam oleks söömata olla ja õhtul ootab liha...
Olen proovinud vähe süüa, aga minu puhul see ei toimi, teisel päeval vitsutan kõhu täis, sest on nälg ja kilosid kaotanud ka pole.
 
me_myself_and_ 25. august 2014, kl 15.28
Mina siis uustulnukas siin.Hommikul astusin kaalule ja vastu vaatas 102,9kg.Pole kunagi varem nii palju kaalunud.
Täna joodud siis tass kohvi kohvikoore ja suhkruasendajaga,mõned tunnid hiljem sõin natuke ühepaja toitu ja kõrvale viil leiba juustuga.Täna veel plaanis natuke midagi süüa,kuid ei tea hetkel täpselt mida..
 
me_myself_and_i 25. august 2014, kl 15.31
Oih,eelmises postituses jäi mul kogemata autori viimane täht i* puudu.. :)
 
saatusekaaslane 25. august 2014, kl 15.37
Tänud, armsate sõnade ja lohutuse eest. Juba mõjus :) Proovime ikka edasi ja kõigile meile edu! Kõik siin tunduvad kohe nii kenad inimesed, ei mingeid tigetsejaid, eks ta tõsi ole, et ümarad inimesed on toredad :) Loodame, et kaalulangus me olemust ei muuda :)))
 
me_myself_and_i 25. august 2014, kl 17.07
Sõin just 380 grammi metsmaasika koorejogurtit ka ja tänaseks on söömisega vsjoo..
 
mürakas_memm 25. august 2014, kl 19.23
mõtlesin ka selle 4-päevase dieedi läbi teha, et magu pisemaks tõmbuks, aga seletage lihtsameelsele, mis need rohelised oad on:)
 
kaaskannataja 25. august 2014, kl 19.33
ma pakun, et rohelised oad on aedoad-rohelise kauna sees, tead küll:) süüaksegi koos kaunaga.
 
piripiiga 25. august 2014, kl 19.47
ilmsrlt need
http://www.premia.ee/tooted/kulmutatud-tooted/juurviljad/maaharra-aeduba

aga toodavad ja turustavad ka teised firmad.
 
mürakas_memm 26. august 2014, kl 07.11
suur tänu kaaskannataja ja piripiiga.
asi muidugi selge. mõtlesin lihtsalt liiga palju ja arvasin, et on mingi eriline roheliste ubade konserv, mis on täpselt 170g.
mul endal on oma aia aedube selliste poolekiloste pakkidena sügavkülmas (on küll kollaste ja roheliste kaunade segu), võtsingi ühed sulama.
Edu ja kannatlikkust kõigile :)
 
ülekaaluline 26. august 2014, kl 10.56
piripiiga, aitäh heatahtlikkuse eest. Teemat tehes mõtlesin, et tuleb krõbedaid komme, aga õelutsemisest ei jälgegi. Puhas rõõm!
Rohelised oad on jah kaunades nn türgi oad, poes külmutatud, oma aias kõige paremad. Pudistasin keedumuna peale.
Maitsestamata jogurt on parem, teistes jogurtites ja kohupiimakreemides palju suhkrut sees.
Täna dieet läbi, kohv joodud, greibi sõin ka ära, aga üldse ei isuta. 3 kilo kadunud ja seda hoian kümne küünega kinni. Teen loomalihaga ilma kartulita juurvilja raguu. Leiba-saia ei võta. Süsivesikuid saab porgandist jm. Ei tohiks ainete puudust olla, kõik tervislik ja tasakaalus.
Kõike ilusat kõigile!
 
Arbuus 26. august 2014, kl 11.12
Tere kõigile!
Eelmisel talvel võtsin 20kg maha, suvel hoidsin kaalu, sõin salateid ja grilliha ja marju. Sel talvel tahan veel samapalju võtta, nii et liitun ka teiega.
Alustasin sellest esmaspäevast, ei söö endiselt jahutooteid ja suhkrut sisaldavaid valmistooteid (üldse suhkurt).
Täna hommikuks sõin taldrikutäie muna ja peekonit tomatitega. Lõunaks on mul kaasas kurgi-tomati salat krevettidega ning õhtuks teen ahjus täidetud paprikaid ning magustoiduks kreeka jogurtit mee ja mangotükkidega.
Pannil kasutan praadimiseks vaid kookosrasva.

Minu soovitus teile - kui tahate magusat jogurtit, siis ärge ostke poest valmisjogurteid! Seal on sees hulga suhkurt ja igasugu muud saasta veel. Ostke kreeka või türgi jogurt, lisage sinna ise mett ja puuvilju ja saate tervisliku magussöögi.
 
kaaskannataja 27. august 2014, kl 18.27
mul täna esimene greibi-dieedi päev. loodan parimat.
 
pekike 27. august 2014, kl 19.03
Kuidas sul, kaaskannataja päev on möödunud? Ja kuidas teistel?
Mina rumal sõin hommikuks 3 saiaksest ära. Nii võib paksuks jäädagi:(
 
kaaskannataja 27. august 2014, kl 19.08
tänan küsimast, päev möödus hästi, sõin teemaalgataja antud 4-päevase dieedi järgi. nälga pole tundnud, aga eks õhtu on pikk veel ees, õhtusöögi sõin 18 paiku. no täna ma kindlalt(!) rohkem ei söö-esimene päev ikkagi, aga homne selgub homme :) kaalusin täna hommikul ja kaalun homme hommikul ka-kohe põnev on, kas on muutust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!