Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
-20 kg
 
mürakas_memm 18. september 2014, kl 19.17
olen proovinud nutridatast arvutada nt päevast energiavajadust - andis, et minu olematu kehalise aktiivsuse korral peaksin sööma päevas 2398 kcal.
see veebitreener andis ca 1300kcal päevas, ise saan valida söögikordade arvu,
7 päeva saab tasuta kasutada, ma ei oska paremini kirjeldada, aga veebitreenerist ei pea nagu ise palju kombineerima, valid juba sisestatud toidud või lisad oma toidu 100g ja andmed, ise annab, palju gramme kulub toidukorrale.
ma arva, et vaadake ise see tasuta aeg, siis oskate võrrelda.
 
pekike 20. september 2014, kl 19.06
Hakkasin eilsest jälle otsast peale. No ma olen ikka eriti nõrk. Nüüd kaalun ka jõusaali minemist. Aga 83 asemel jälle 85. Vahepeal oli vast juba 87.
Kuidas teistel läheb? Kuidagi vaikseks on siin jäänud:(
 
kaaskannataja 21. september 2014, kl 08.57
kui edusamme pole ette näidata, siis ongi vaikne :) ma igatahes liitusin ka veebitreeneriga ja tundub huvitav. võitlusest loobunud ma igatahes ei ole.
 
mürkas_memm 24. september 2014, kl 09.10
Olen suutnud jälgida veebitreeneri menüüd ja kaloraazi eelmise nädala K N R ja sel nädalal E ja T, laupäeval ja pühapäeval läks asi tuksi, pere (lapsed oma peredega) tuli kokku ja sõin teistega samsuguseid toite, ilmselt palju ka,
aga ikkagi kaal langenud 0,9 kg
näljatunnet pole olnud ja tuju on hea ning energiat jagub.
 
piripiiga 24. september 2014, kl 14.39
hea seda kuulda! edu sulle! väga tubli oled, et jätkad.
 
kaaskannataja 26. september 2014, kl 16.04
olen lõpmata tänulik mürakale_memmele, kes teavitas veebitreenerist. see tõesti toimib, justkui võlukunst :)
 
mürakas_memm 29. september 2014, kl 21.32
Suuri edusamme ette näidata ei ole, viimase 4 päevaga olen alla saanud 0,3 kg, aga oh seda imet, söödava toidu kogused on tõesti vähenenud, sest püüan põhitoitained tasakaalus hoida,
mul on juba oma kindlad kogused kujunenud, taldrik, kruus, salatikauss, paprikakauna suudan hinnata ca 20 g täpsusega jne.
 
kaaskannataja 30. september 2014, kl 07.39
mul läks veebitreeneri soovituste täpse järgimise abil 2kg nädalaga. olen muidugi ülivägarahul.
 
piripiiga 01. oktoober 2014, kl 13.08
kaks kanget on jäänud! hoian pöidlaid!
 
mürakas_memm 09. oktoober 2014, kl 07.43
Teen oma väikese postituse. plaanitud 20 kilost olen saanud püsivalt maha 4, seda siis ligi poolteise kuuse ponnistusega, arvan, et rasva olen kaotanud rohkemgi, sest mõned töökaaslased arvavad, et äkki olen lausa 10 kg maha saanud, seega tulemus paistab välimuses ja meeleolus. Mina küll jätkan (loodan, et keegi ikka siia ka kirjutab)
Praegu tegin plaani, et saaks jõuluks kokku 10 kg maha, seega on 6 veel pingutada.
Mul on alates esimeset lapsest (üle 25 aasta tagasi) kaaluprobleemid olnud ja eks ma ole igasugu dieetidega oma organismi ka tuksi keeranud, aga nüüd tasapisi veebitreeneri abiga püüan (alati ei suuda kah)
 
kaaskannataja 09. oktoober 2014, kl 08.49
mina ka jätkan, aga väga aeglaselt läheb allapoole. Ma oleks rahul, kui jõuluks kasvõi 7kg alla saaks. See pole kaugeltki ideaalne, aga ma oleks rahul küll. Igatahes ma pole loobunud.
 
ülekaaluline 09. oktoober 2014, kl 09.16
Hea, et teil hästi läheb. Olen paras looder olnud. Võtan end käsile ja hakkan asja tõsiselt võtma. Pole mõtteski loobuda, kõik on kahe kõrva vahel kinni. Peab selle hoo sisse saama. Homsest...
 
piripiiga 09. oktoober 2014, kl 15.21
mina ikka käin lugemas, kuidas teil läheb! ärge kuhugi kaduge, eks.


ülekaaluline - enesepiitsutamine on sama ebatervislik, kui looderdamine :D. püüa alguses kasvõi nii, et iga looderdamise päeva kohta tuleks kaks või kolm korralikku päeva.
 
ülekaaluline 09. oktoober 2014, kl 19.02
piripiiga, tänud kaasaelamise ja õpetlike sõnade eest! Suhtleme ikka edasi.
 
saatusekaaslane 09. oktoober 2014, kl 19.39
Tere jälle. Mina käin ka vahel siin piilumas. Alla olen saanud 3 kilo. Nüüd juba paar nädalat kaal seisab. Üritan ikka edasi, saaks 2 veel, oleks juba kena number -5.
Vahva, et kõik ikka positiivsed ja proovivad :)
 
kaaskannataja 13. oktoober 2014, kl 19.42
sel nädalal lahkus minust 1,7 kg. hea meel on. üritan edasi. jõudu kaasvõitlejatele!
 
piripiiga 22. oktoober 2014, kl 20.32
uuuuu! kus olete?
 
kaaskannataja 23. oktoober 2014, kl 07.26
ikka olemas-aga kergemal kujul.olen 6,5 maha saanud.
 
jessas 26. oktoober 2014, kl 08.59
Kuule Jessus - arvatavasti pole sa kunagi rase olnud ja ei tea, mida tähendavad beebikilod ja mida see naise kehale teeb. Sinu rida pole kommenteerida teiste kehakaalu, veel enam selliste väljenditega. Ja sa sööd ka selle suuga - häbi peaks olema sinusugusel kõrendil. Vaata, et ise pensionini välja vead, sest alakaal on sama ohtlik nagu liigne ülekaal.
 
kaaskannataja 04. november 2014, kl 07.59
lõpetan postitused teemasse, sest täitsin endale püstitatud eesmärgi ja vabanesin kaheksast kilost. Esialgu. Teist samapalju tahan veel langetada kevade poole. Edu kõigile, kes pole alla andnud!
 
piripiiga 05. november 2014, kl 11.20
väga tubli, aga miks kevade poole? see kõlab veidi ohtlikult.
 
loogiline 05. november 2014, kl 13.33
kevadel alustab uuesti. Jätkates praegu vanade harjumustega, on kevadeks vähemalt osad kilod tagasi. Siit tekibki küsimus, et mida teeb kaaskannataja kevadeni.
 
kaaskannataja 05. november 2014, kl 13.59
kevadeni soovin elada saavutatud kaaluga, seda jälgides ja keha uue kaaluga harjutades. tean, et see on raske, sest kaal tahab tagasi tulla, aga just seda ma kavatsen vältida. ja kust te võtate, et ma vanade harjumustega jätkan? päris kindlasti mitte. olge positiivsed :)
 
ok 05. november 2014, kl 15.49
rahustasid maha :) Anna siis kevadel endast märku, eks.
 
Krissu 23. november 2014, kl 13.34
Unustage need näljadieedid ja hakake normaalselt sööma. Mina jälgin LCHF toitumist ja võin kinnitada, et see toimib. Mõjub see eriti neile kellel ülekaalu vähemalt 10 kg.
 
kaaskannataja 22. jaanuar 2015, kl 09.05
ei jõudnud kevadeni oodata ja tegin aasta alguses väikese kaalulangetustuuri ära. seekord siis -6, mis sügisega kokku teeb 14. Olen väga rahul, saavutatu hoidmine nõuab valvsut, aga harjub ära ja kuna kaalun igapäevaselt, siis on kontroll olemas. Kevadel tahan ühe 5-6 kg langetuse veel teha, siis peaks juba ok olema.
Ja kuidas teistel läinud on? kas 20 kg on haihtunud?
 
ülekaaluline 22. jaanuar 2015, kl 22.25
Tore taaskohtuda. Toona jäi kõik pooleli, lõpuks loobusin. Uuel aastal uue hooga! Kokku läinud 7 kilo ja mõttes pole enam jätta oma unistust. Liigun vapralt sihtmärgi poole.
Söön vähe ja jälgin kaloreid. Unustasin vorstid-singid ja poolfabrikaadid. Teen süüa algusest lõpuni ja tean, millest see koosneb.
Ei tea, kuidas teistel läinud, ehk võtavad ühendust. Paistab, et rahval kaaluprobleemid päevakorral. Suvi ju tulekul, jõuab veel!
 
kaalukas 40 24. juuni 2015, kl 16.28
Tere!
Kas sellest toredast seltskonnast veel keegi liinil ja endiselt üritab? Kuidas on läinud?
Mina samas kaalukategoorias ja väga tahaks kaalu langetada ning saatusekaaslastega muljetada kuidas võidelda suure ülekaaluga. Kaalu koguneb väga kergelt, kuid maha saad hull töö ning vaev. Otsin tuge, et motivatsioon püsiks.
 
ülekaaluline 25. juuni 2015, kl 09.00
10 kilo on maha tiksunud. Tahaks veel sama palju kaotada. Pühad läbi, võiks üritada. Hea, kui keegi kõrval on, saab muljetada ja kogemusi jagada.
Minugi pärast võib juba homme pihta hakata. Ehk võtavad osa endised ja uued kaalulangetajad?!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!