Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
HCG dieet
 
huviline 06. aprill 2015, kl 19.03
Kas seda on keegi proovinud, kas jälle õhumüümine ja pettus?
 
tehtud 06. aprill 2015, kl 19.34
Täitsa asjalik asi kui tahtmist ja pealehakkamist jagub,igaljuhul soovitan.Ise tegin, suutsin kaotada 9kg. 39 päevaga ja varsti lähen uuele ringile. Mulle soovitas keegi kes kaotas väga palju kaalu.
 
huviline 06. aprill 2015, kl 21.02
No tellisin siis õhtul nüüd ära, näis kunas saabub ja kas mõjub.
 
küsin tehtult 07. aprill 2015, kl 12.58
Kuidas suutsid 500kcal toiduga 40 päeva vastu pidada?
 
tehtud 07. aprill 2015, kl 17.02
See vastu pidamine pole tegelikult raske, sest nälga kui sellist polnud, lihtsalt isud teatud asjade järel.Kui tahtmist ja motivatsiooni on, siis pole raske.
 
:) 07. aprill 2015, kl 20.10
Eks see isude ja näljatundega võitlemine olegi igaühel erinev ja ainult iseenda asi. Mingit nippi pole ühegi dieedi puhul, ainult oma tugevus ja kindel soov kaalu langetada.
Ma ei pidanud ühtki "väljatöötatud" dieeti, aga kaotasin 32 kg 9 kuuga.
 
rahul 08. aprill 2015, kl 07.32
ei ole õhumüümine, aga pärast dieedi lõpetamist tuleb siiski hoolikalt toitumist jälgida, sest kaal tahab tagasi tulla. olen 2 dieediringi teinud ja olen väga rahul.
 
Kes on veel 09. aprill 2015, kl 10.31
tegelikult selle läbi teinud, kirjutage elamusi
 
mina 09. aprill 2015, kl 19.22
lähen varsti teisele ringile. Esimese ringiga -10, nüüd vaja veel -5. Üle kolme nädala polnud minu puhul tolku.
 
mina 09. aprill 2015, kl 19.25
esimesest ringist möödas pea pool aastat, söön kõike ja kaal kõigub +- 1kg. Nälga ei tunne, ole ainult hoolas, et tüdimus ei tule. Minu üks nõue oli... õunad ja need lausa lubatud. Õunapäeval1.5kg õunu, langes kaal lausa kg
 
huviline 09. aprill 2015, kl 19.36
Olen saanud meili teel mitu infot, aga pakikest nende terakestega veel ootan
 
oh 09. aprill 2015, kl 20.40
mina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> esimesest ringist möödas pea pool aastat, söön kõi
> ke ja kaal kõigub +- 1kg. Nälga ei tunne, ole ainu
> lt hoolas, et tüdimus ei tule. Minu üks nõue oli..
> . õunad ja need lausa lubatud. Õunapäeval1.5kg õun
> u, langes kaal lausa kg

jaa, õunapäev on väga hea lihasepõletaja.
Saa mõõda enne ja peale oma dieeti rasvaprotsenti ...
või tglt, parem ära mõõda.
Saadud tulemus sulle ilmselt ei meeldiks, :D
 
mina 10. aprill 2015, kl 15.18
Asi pole hull, tegin dieeti arsti teraspilgu all. Kõik on siiani OK!. Ka ilma dieeti pidamata on soovitab organismi puhastamiseks teha nii vee-, kui ka õunapäevi.Oled küll tark aga ära sellepärast inimesi hirmauta, soovitus loe ja uuri enne, kui arvamust avaldad.Mul vähenes just selle dieediga rasvaprotsent, mis on ju hää! Ja pealegi õunapäeva võib teha igal neljandal päeval, mitte tihemini
 
rahul 10. aprill 2015, kl 15.36
huvitav, et kritiseerivad need, kes pole dieeti proovinud. need, kes dieedi läbinud, on kõik rahul ja rõõmsad.kritiseerijatel on vist kade meel. et mõned suudavad kaalu langetada, parem ikka vinguda ja otsida igasugu põhjusi, et mitte kaalu alandada-kord kärss kärnas, kord maa külmand jne. :)
 
nii 10. aprill 2015, kl 16.55
küsin siis ka.Kõik kes kiidavad on väga rahul,kuid pikemaid kommentaare pole.Mis tähendab õunapäev,kas see päev tuleb süüa ainult 1,5 kg õunu?Mida tähendab,et enne dieeti alustamist tuleb 2 päeva õgida?Kas peale 40 päevast dieeti on veel mingi kaalu säilitamise perjood ja kas siis tuleb ka neid terasid süüa?Kui pikk siis tegelikult dieet on?40 päeva........?Kas nende terade kasutamine ka kuidagi mõjutas tervist?Kas tuleb osta ka raamat või saab kontsultandilt retsepte.Oleks tore kui keegi kes selle dieedi läbinud ja väga rahul,annaks infot.
 
rahul 10. aprill 2015, kl 17.59
simeonsidieet.ee -sealt saad vastused.
 
ettevaatust 10. aprill 2015, kl 18.13
hcg kuulub dopinguainete nimekirja!
control + f ja kastikesse hcg

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_doping_cases_in_athletics

Miks dieet toimib? Sest 500 kcal päevas süüa on samahästi kui nälgimine ning organism hakkab energiat ammutama rasvadest. Siit ka kaalulangus.

Mis juhtub peale dieedi lõppu? Kui lähed tagasi normaalsele toitumisele, hakkab kaal uuesti tõusma, sest ainevahetus on dieedi ajal aeglustunud ning kalorite põletus selle tõttu väiksem. Samuti hakkab keha taastama oma energiavarusid, millest sa ta ilma jätsid, kui dieeti pidasid.
 
kle 10. aprill 2015, kl 19.52
rahul Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huvitav, et kritiseerivad need, kes pole dieeti pr
> oovinud. need, kes dieedi läbinud, on kõik rahul j
> a rõõmsad.kritiseerijatel on vist kade meel. et mõ
> ned suudavad kaalu langetada, parem ikka vinguda j
> a otsida igasugu põhjusi, et mitte kaalu alandada-
> kord kärss kärnas, kord maa külmand jne. :)


räägi nüüd ilusti ära, mida head on lihasepõletuses?
Miks ma pean kadestama sinu kasvavat rasvaprotsenti?
Millest "õunapäev" puhastab?
Miks on kasulik mitte tarbida valku?
Millel põhineb väide, et ainult kiiretest süsivesikutest koosnev dieet on kasulik?
Või põhineb kõik vaid "usule"?
 
kle klekene 10. aprill 2015, kl 20.22
rahul andis aadressi, lugesin sealt, et iga päev tarbitakse sellel dieedil ca 100 kg kvaliteetset valget kala, kana rinnafileed jne, tarbitakse ka rohelisi ja lehtköögivilju, suhkruvaesemaid puuvilju jne üka muna+ 3 munavalget, see nagu fitnessi söök.
Mulle tundub, et soovituslikud toidud on seal küll normaalsed, lausa tervisliku.
 
rahul 11. aprill 2015, kl 07.55
to kle: ära ärritu ja ära lahmi. Tore kui oled normaalkaalus ja ei pea muretsema. Ja kui on kaaluprobleeme, siis leiad kindlasti endale sobiva viisi kuidas liigsetest kilodest vabaneda. Edu igal juhul!
 
Kuulaja 12. aprill 2015, kl 17.25
Kui teemaalgataja ma terad kätte saab ja asjaga algust teeb, siis anna teada kuidas sujub. 500kcal päevas on ikka üsna suur muudatus. ja nö homsest söömise lõpetamine ei tohiks küll, kirjeldatuna, kergelt minna. Seega, et anna siis teada kuidas sul sujub ja kuidas on tunded ja tulemused.
Positiivselt sinuga.
 
huviline 12. aprill 2015, kl 17.44
Terad käes ja eile esimene päev see nn nuumamine, püüdsin siis rohkem kui tavaliselt süüa nt mandleid ca 100g ja hollandi juustu ja ühe rammusa koorejäätise jne.
Täna teine päev ja suisa sunnin end reeglite järgi sööma. hommikul 7. ajal võtsin siis teist korda 4 terakest, ülla-ülla veel 12.00 ei olnud isu toidu järgi, aga taas sundisin end sööma.
Homme algab see 500 kcal periood - püüan muljetada, mida tunnen või teen.
Soov läbi teh on kõva.
 
eit 13. aprill 2015, kl 11.48
mis terad need on ja kust neid saab, palju maksavad.
Eit tahab jaaniks näitsikuks saada!
 
rahatu 13. aprill 2015, kl 15.05
loe simeonsidieet.ee
tellimine
Sealt saab tellida, aga jube kallid, mine seda küll ei suudaks mingi 80 euri
 
Täht 13. aprill 2015, kl 16.48
Jaanuari algusest märtsi keskpaigani tegin selle dieedi ära. Ja seda ilma teradeta, sest ei usu mingitesse imetablettidesse jms. Usun ainult kaloritesse. Kadus 9 kilo. Senini olen söönud-joonud kõike, mida hing ihaldanud. Maha on tiksunud veel kilokene.
Plaanin uuesti alustada 500 - 600 kaloriga päevas. Kaal ju langeb, kui tekkib 1500-ne defitsiit.
Suhtleme, jagame muljeid, ärme pöörame tähelepanu skeptikutele.
 
huvitab 13. aprill 2015, kl 17.00
Kui kaua sa, Täht, seda dieeti tegid? ma mõtlen mitu päeva? kas üle 40 päeva? Ja kui ilma graanuliteta, kas kõht läks tühjaks ka päeva peale?
 
Tips 14. aprill 2015, kl 07.43
Terve elu olen pidanud vormispüsimiseks vaeva nägema. Tegin dieedi läbi ja võin öelda, et minu puhul imes küll see "terake" rasvakihi naha alt ära. Mul pole ealeski nii peeneid sääri ja käsivarsi olnud, kui peale seda dieedi.
 
Täht 14. aprill 2015, kl 16.56
40 päeva sõin 500 - 600 kalorit päevas. Põhiliselt juurviljahautisi, salateid, kana, kala, muna, tatart. Vältisin leiba, saia, makarone, riisi, kartulit, jahutooteid.
Algul näpistas nälg, aga hiljem sai kõht täis ka piskust. Oleks võinud lõpmatuseni teha, aga kartsin, et organismil tuleb puudus toitainetest. Nüüd olen paar kuud lubanud endale kõike ja on aeg uuesti korrata.
Ma ei tea, millest need terad koosnevad, räägitakse, et olla frititud kruubid. Arvan, et ikkagi lollidelt raha võtmine. Kaal alaneb üksnes vähem toitudes ja rohkem liikudes.
 
tähele 14. aprill 2015, kl 18.19
Ära selle enesekiitmisega taevasse tõuse, loomulikult oled väga tubli, et suudad 2 ja pool kuud tahtejõuga 500 kcal-i peal istuda (ehkki veidi uskumatu, et ainult 9 kilo maha said), aga see teema on HCG teema ja ära siia oma tarkust rohkem topi.
 
Täht 14. aprill 2015, kl 19.59
Viimasele.
Ma pole ennast kiitnud, vastasin huvitabile ja jagasin oma kogemusi. Sina ei ole see ütleja, kuhu keegi oma nina tohib toppida.
Rohkem positiivsust sinugi ellu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!