Kaaluklubi
Kankusta Duo
 
Samel 13. september 2016, kl 19.27
Kas keegi on neid kapsleid proovinud ?
Palun andke oma hinnang .
 
Emme 14. september 2016, kl 08.13
Mis kapslid need on? Teemavaliku järgi otsustades kaalu langetamiseks? Inimesed, saage aru, et kapslid ei langeta kaalu, vaid toitumine 80 % ja liikumine aitab sellele kaasa. Ei ole otseteid ega võtan-tableti-söön-mida-tahan-ja-saan-kõhnaks. Kui tabletiga ka söögiisu ära pärssida, tuleb kaal hiljem ikkagi kolinal tagasi, kui toitumisharjumused endised.
 
Dieet 15. september 2016, kl 15.21
Ei ostke ikka neid kapsleid. Toidulisandi tööstuse inimesed tahavad ka ju elada. Jube hästi aitavad need kapslid. Mida rohkem neid korraga sisse sööd, seda kiiremini kaal langeb. Terve purgi ära sööd õhtul, siis hommikuks on -10 kg. Tõsijutt.
 
lipika 30. september 2016, kl 15.46
Kahhasin võtma septembri alguses, seni kaotasin ainult 1,5 kg. Kuigi kiiret kaalu langemist ma ei taha, 1,5 on liiga vähe
 
artist 02. oktoober 2016, kl 07.39
Mu naabrimees oli terve elu kiitsakas. Talle soovitati neid kapsleid ja ennäe imet - nüüd poiss kui ponks. 10 kilo plussi ning ikka mees, mitte poisike!
 
Ann 25. oktoober 2016, kl 16.03
Võtsin ka neid kapsleid. Tulemus oli kaalu juurdekasv ja mitte vähe.
 
Siisi 20. veebruar 2017, kl 16.03
Hei, mina võtsin ka, sest soovisin 4 kg alla võtta. Kaal ei langenud, vaid tõusis 4kg. Saatsin ka kirja firmale, et soovin raha tagasi, aga nad ei reageeri. Muuseas liikumise või liigutamisega mul pole kunagi probleem. Minu soovitus: ÄRGE OSTKE SEDA!
 
Ülo Pajumets 10. märts 2017, kl 05.26
Soovin ca 10 kg. alla võtta. Ostsin nimetatud kapsleid, olen tarvitanud neid kümme päeva, vähendasin ka toidu koguseid. Minu kaal on kogu aeg olnud suhteliselt stabiilne, 85-87 kg Kapslite tarvitamise ajal kaal ei lange, ei tõuse ja on sama püsiv nagu oli enne nende kapslite tarvitamist. See on teine kord, kui kaalu langetavaid toidulisandeid tarbin. Mõlemal korral tulemus null. Enam ei osta, pole mõtet reklaami ohvriks minna ja raha raisata. Minule need toidulisandid ei mõju, see aga ei tähenda et kõigile ei mõju.
 
to Ülo Pajumets 10. märts 2017, kl 22.00
Selle kohta öeldakse, et väga tark inimene õpib teiste vigadest, tark inimene õpib enda vigadest ja loll inimene ei õpi ka oma vigadest. Te olete tark inimene, palju õnne.
did_189468 13. märts 2017, kl 16.20
Igati uusaldusväärne info ju - lausa kutsub ostama:

Teil on lossitud sellel lehel, sest te olete otsinud kust osta Kankusta Duo. Olete ka otsinud aasta, hämmastav massi kadu toote-ilme ei veelgi! Just siin, te võite leida teavet, mida olete otsinud!

KANKUSTA DUO ON HÄMMASTAVALT TÕHUS FAT BURNER ON VÕIMAS SÖÖGIISU VÄHENDAVAID
 
did_225720 16. mai 2017, kl 11.24
Proovisin kuu aega, grammigi alla ei võtnud. Lubatakse raha tagastada, kui saadan
puutumata pakendi tagasi. Mul kaks tervet purki. KUHU saata, kas keegi teab??
 
kaseke 18. mai 2017, kl 11.05
Ei aita need kapslid-pulbrid-tabletid - need on raha välja petmiseks.Kui valida kommentaaridest mõni nimi kes olevat kaalu langetanud ja panna see nimi FB - siis sellist inimest ei ole olemas,samuti on ka Google.com - ei ole inimesi,ei ole arste,ei ole professoreid - seega üks loll jutt ja petuskeem - kahjuks kubiseb internet ja FB nendest pakkumistest
 
lugeja 25. mai 2017, kl 10.05
kaseke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei aita need kapslid-pulbrid-tabletid - need on ra
> ha välja petmiseks.Kui valida kommentaaridest mõni
> nimi kes olevat kaalu langetanud ja panna see nim
> i FB - siis sellist inimest ei ole olemas,samuti o
> n ka Google.com - ei ole inimesi,ei ole arste,ei o
> le professoreid - seega üks loll jutt ja petuskeem
> - kahjuks kubiseb internet ja FB nendest pakkumis
> test

Ka mulle pillub pidevalt selle "kannuska" reklaami ette. Eile huvi pärast siuis vaatasin ja mõtlsein, et vaatan, kes siis FB-s tõeliselt seda proovinud on. Mitte ükski nimi ei andnud tulemust ja kui vajutada nn FB arvamuste lehele, tuleb uus reklaam ette.
Kas need selle lehe "tootjad" arvavad tõesti, et inimsed na lihtsameelsed, et sellise ajuvabalt libeda teksti peale haneks lähevad ja tõttavad ostma???
 
Eelmisele 25. mai 2017, kl 14.51
Jah, arvavad küll, ja kahjuks neil tihti ka see õnnestub .
 
Hedi 26. mai 2017, kl 09.06
Tellisin ka, õnneks 1 purgi. Võtsin eile esimesed 2 tabletti nii nagu vaja. Õhtul lõpetasin hiigel peavalu ja nn sisikonna välja oksendamisega. Peavaludega mul pole probleemi olnud aga eile oli nii, et pead ei saadud liigutada.
 
lulla 26. mai 2017, kl 11.29
kuule hedi, anna see raha parem mulle kui maksaid neiöe luftimüüjatele.
Põhjused:
* ei esine peavalu
* sisikond ei "põle"
* kaalu vähemaks nagunii ei saa

Lihtsalt sulle ei jää siis eriti raha enam enda "nuumamiseks"

ja hea soovitus allavõtmiseks on 2plaastrit ja 2 keppi :)

plaastrid pane suu peale risti ja kepid võta kätte ning mine metsa vähemalt tunniks ajaks ja võimalikult kiireks liigutamiseks. Kuuga võimalus alla võtta niiviisi 10kg.
 
jorr 27. mai 2017, kl 23.13
Einohh, keppi võib ka niisama teha. Mida rohkem, seda enam kaalu kaotad. Kontrollitud, töötab :)
 
Lisel 21. juuni 2017, kl 14.27
Kankusta on täielik jama. Võtsin kaalu juurde, mitte alla, kuigi söön suht vähe. Tahtsin 10 kg alla saada, aga võta näpust! Keegi siin soovitas liikumist. Kah jama, sest iga päev 5-10 km ! kiirkõndi tehes ja seda 4 kuud järjest ....ei võtnud ka mitte grammigi alla.
Need Kankusta-petised ei vasta telefonile ega kirjadele!
 
Loomulikult, 26. juuni 2017, kl 14.46
kui ikka terve purgi sisse keerad õhtul, siis hommikuks oled istunud terve öö s-tamajas, lasknud välja nii vedelat kui paksu, nii eest kui tagant. Mida intensiivsemalt öögid, seda puhtamaks raskelt piineldes ! saad. Ega võid isegi tõesti 10 kg välja saada... :)
Ainuke häda, et sa õgid selle KOHE st. päeva-paariga tagasi juuuu :)
 
Tünn 04. juuli 2017, kl 09.04
Kas sa võiksid palun tel nr siia panna,olen ise ära kaotanud.Ette tänades!
 
vihane 30. august 2017, kl 10.30
need inimesed kes selliseid asju reklaamivad tuleks otsejoones vangi saata ja kohe pikaks ajaks sest see on ju lausa vale mida reklaamitakse
 
Paks 07. september 2017, kl 10.32
Guugeldasin neid nimesid, kes reklaami all preparaati kiidavad - ükski pole päris inimene. Seega petukaup!
 
tody 10. september 2017, kl 20.39
Avastasin arvutis Kankusta Duo reklaami.Kuna elan soomes siis tuli see soomekeelne ja varsti sattusin ka eestikeelsele reklaamile.Vaatasin neid inimesi kes kaalust alla võtsid kuid siis riivas silmi selline asi,et soomekeelsetel inimestel soome nimed ja sama pildiga eesti reklaamlehel eesti nimedega kaalulangetajad nt,Maria Kontio eest listil Maria Lissan lkaalu langetus -38
Marianne Vuorinen eesti listil Marianne Saeveski kaalu langetus -12
Annika Pitkänen eesti listil Reelika Redis kaalu langetus-25
Jani Saarinen eesti listil Jaanus Piirsalu kaalu langetus-23
jne võib seda nimekirja pikendada.Soomes maksab see preparaat 109 euri ja Eestis 38 euri.See siin on puhas petu värk.Ma ei tea kus on politsei kes selliste asjadega tegeleks??Ja kuidas sellised reklaamid siia interneti jõuavad??
 
Tin 09. oktoober 2017, kl 08.54
Ärge ostke- saate kõhuvalu ja jumal teab mille veel. Koostisosad on kontrollimatud. Just viskasin oma purgi prügikasti, sest tekib imelik surin kehas. Õnneks ei jõudnud neid palju võtta...
See oli esimene ja viimane kord, kui sellist jama tellin, sest põhjalikumalt uurides leiab netist artikli, kus hoiatab, et antud toode võib põhjustada südameataki.
Kaalulangus, mis on normaalne, peaks olema umbes 4 kg kuus, mitte rohkem ning selle saavutab tervisliku toitumisega. Seda järgin nüüd minagi.
 
Väga kuri klient 10. oktoober 2017, kl 15.26
Tere. Väga ebameeldiv teenindus. Ostsin sealt ka lolli peaga. Alguses võtsin 7kg aiia. Kontrollisin ka verenäitajaid noh ok kusihape veres normaliseerus. Aga nüüd sain uue kirja kui enam ei osta l

Tulevad kadunud kg tagasi, olete privaatgrupis,rahaline soodustus. Tõeline ähvatdus ostke sest muidu ei saa organism enam hakkama....
Vastuseid siiani saanud pole. Küsisin et kas tõesti sõltuvusravim???
 
pettus 10. november 2017, kl 15.32
Kontakt +372 622 50 33! Leidsin mingi numbri.
ise selle ohvriks ei langenud kuna uurisin ka fb-s olematuid inimesi.
ja hinnad ka huvitavad alguses 66euri ja siis kui F5 vajutasin ss 38euri väga huvitav.
 
Hipsik 12. november 2017, kl 14.52
Ainus mis töötab on elustiili muutus. Korralik toit (googelda, sellel teemal on palju rohkem nõuandeid netist saadaval kui mingite rämps-fatburnerite kohta), mõõdukas füüsiline aktiivsus - töötab alati. Aga muidugi mitte 1 nädalaga. Sinu keha on su elustiili sümptom. Kui hakkad uuesti jama sööma, loomulikult keha muutub jälle vastavaks...
 
Eva 09. jaanuar 2018, kl 21.59
Need kapslid tõesti ei aita!Mina ,lollike,võtan teist purki ja 1,5 kg on hoopis juurde tulnud.
 
kaisa5661 26. märts 2018, kl 13.04
OneTwoslim - http://topleadbit.com/kZYV Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
 
L 29. märts 2018, kl 20.08
Proovisin ka ära need, esimese kuuga langes 2 kg, kuid ainevahetus ja enesetunne paranesid.. Päris rahul olen.. teisel kuul läks 7 kg.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!