Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Acai Berry kaalulangetamise tabletid, kes teab??
 
Krissu 08. märts 2011, kl 19.07
Kas keegi on neid Acai Berry Thin tablette proovinud? Mis te arvate kas need toimivad? Vaadates koffeiini sisaldust, 200mg kapsli kohta, peaksid erksaks ikka küll tegema, kas ka energiliseks? Suur kogus koffeiini siiski ju...
 
fff 08. märts 2011, kl 20.08
kuidas energilisus ja kaalulangus seotud on? joo siis pigem kohvi, kaal langeb kolinal
 
Krissu 09. märts 2011, kl 08.05
No kui energiat on rohkem, viitsid rohkem ka trenni teha, lihtne ja loogiline ju. Aga ma just seda mõtlengi, et huvitav kas neil on ka mingi muu efekt peale sellele ergutavale toimele... Et palju nad reaalselt seedimisele ja rasvade põletusele kaasa aitavad. Sõbranna siin plaanis tellida endale, tahab 5 kg alla võtta. Ma püüangi talle selgeks teha, et saaks ka ilma ilusti maha.... Aga tema siiski loodab, et ehk sellest on veidi abi.
 
E 09. märts 2011, kl 09.05
http://www.evelinblog.com/
Siin kirjutatakse hämmastav lugu, kuidas kilod langesid. Kas see kõik on reklaam või sellel ongi selline võime? Tegemist seal Eesti naisega ja kommenteerijad ka. Kui see nii oleks, siis oleks tõesti uskumatu aga samas ei tea kas uskuda.
 
no 09. märts 2011, kl 10.04
kommentaare ma küll väga uskuda ei taha, ei usu, et kõik nii korrektselt ja viisakas vormis kommenteerivad ...
 
anks 09. märts 2011, kl 11.19
kui see nii hästi aitaks, siis oleks ju maailmas poole vähem pakse inimesi. mina selliseid asju ei usu.
 
44 09. märts 2011, kl 22.42
perekooli ajaviitefoorumis oli just sellest teemast, otsi üles

pettus on ühesõnaga, ei mõju
 
44 09. märts 2011, kl 22.43
otsisin ise su jaoks, palun


http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=7710873
 
Heidi 10. märts 2011, kl 15.35
Elusees ei saa olle tervislik kaalukaotus 5 kg nädalas ja mis veel kahtlasem, et ilma liikumiseta. Kohe näha, et tegemist vaid pettusega.
 
axa 12. märts 2011, kl 08.56
...saab kaal langeda küll 5 kg nädalas ...kui mure on...
 
toomas 15. märts 2011, kl 18.37
imelik see,et ma ka lisain sinna oma küsimuse/kommentaari aga avaldatud pole:)Arvan,et kui selline reklaam siis oleks igasugu arvamusi/küsimusi!Bluff,,aga toreoleks teada kel kogemusi:)????
 
tüdinenud 16. märts 2011, kl 14.12
miks te ei koli selle teemaga kaaluklubisse? Siin foorumis te küll vastukaja ei leia.
 
sulle 16. märts 2011, kl 17.52
leiame ju?
 
tüdinenud 16. märts 2011, kl 18.26
jah, neela aga keemiat, aga ära sa jumala pärast ennast liigutama hakka.
 
Minni 21. juuni 2011, kl 12.23
Tere !
Proovisin neid Acai Berry kaalulangetus tablette. Need nüüd ei aita küll mitte kedagi , need on täiesti mõtetud. Esiteks tekitavad nad meeletut söögiisu ,vähemalt mul tekitasid. Teiseks nad ei lase magama jääda ja siis tahaks jälle süüa. Ma ei usu neid inimesi , kes seal räägivad oma 16 kg jne. Võin kihla vedada, et tädi , kes neid maale tooma hakkas, kasutab seal blogis oma tuttavate arvamusi. Proovisin sinna korra ise ka kommentaari panna , see ei õnnestunud. Nüüd see sama tädi arvatavasti reklaami seda hammastevalgendajat ka , no andku minna.See mingi püramiidi müük jälle.
Pigem soovitan clarinol CLA-d manustada ja natukene liikuda, see andis mulle tulemuseks 5 kg, aga loomulikult pead ise end ka siis liigutama. Aa ja tulemused hakkasid tulema alles siis , kui kuur oli läbi saanud.
 
ha-ha-ha 06. detsember 2011, kl 14.59
Minu salenemiskuur on ka nüüd läbi. Olin enne kuuri 56kg nüüd olen 58kg. Need kapslid tekitavad meeletu söögiisu...ja unetust ka.Ühesõnaga üks paras jama ja kas keegi on üldse uurinud ,mida need kapslid tegelikult sisaldavad
 
Acaiga on nii.. 06. detsember 2011, kl 22.32
Acai berryga on nii,et on vaga kasulik organismile ja voimlik salenemine toimib AINULT ja AINULT tarbides puhast acai mahla,mida tohib sailitada ja transportida ainult klaas pudelis,hoides teatud temperatuuril.Seda myyvad vaga vahesed companyd, autoriseeritud ja heakskiidetud tuntud tervishoiu organisatsioonide poolt.Internetis myydavad tabletid ja capslid on bull..it! Need ,mida hetkel Eestis turustatakse suure innuga,pole mitte midagi sarnast Acai berryga va nimi.Need tabletid on valmistatud magusainest,tarklisest ja kofeiinist.Monel tarbijal voib tekkida nn platseebo efekt ja kaotada paar kilo,samas oma tervisega riskides ja raha kaotades.
Palun,ennem kui te midagi tundmatut ostate,kulutage internetis otsingutele vahemalt yks tund,et leida oiget st original weebileht. Mul on nii kahju,et nii paljud Eesti inimesed langevad scammide ohvriks ja nn viskavad raha maha mitte millegi eest.Samuti on see risk tervisele. Ilusat joulukuud!
 
mõistusega inimene 07. detsember 2011, kl 23.10
E Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> http://www.evelinblog.com/
> Siin kirjutatakse hä
> mmastav lugu, kuidas kilod langesid. Kas see kõik
> on reklaam või sellel ongi selline võime? Tegemist
> seal Eesti naisega ja kommenteerijad ka. Kui see
> nii oleks, siis oleks tõesti uskumatu aga samas ei
> tea kas uskuda.

Proovi sinna ise üks postitus või küsimus panna. Mitte midagi ei lisandu juurde. See seal lihtsalt reklaam.
Aga kui sul oma rahaga midagi peale pole hakata, siis anna see parem mulle, tean kuidas sind imeodavalt aidata :P
 
võtsin 11. detsember 2011, kl 21.44
Ma ka huvi pärast ostsin ei mõjunud kuhugile ei unele ei enesetundele,kohati võibolla andis energijat,aga tulemus kaalule oli 0 ärge ostke seda,tõesti ei mõju,praem osta reduksini,siiani ainuke,mis võtab isu ja aitab täiskõhutundel kiiremini tekkida,vot :)
 
Mann 24. mai 2012, kl 12.26
Minagi olin see loll, kes ostis need tabletid, lootes 5 kg alla võtta. Ma alles pärast ostu hakkasin netis surfama, et teada saada, et mis tabletid tegelt need on. Mulle pole nii halvasti need tabeltid mõjunud, nagu siin räägitud on, et pea valutab, magada ei saa jms, mulle pole need mitte kuidagi mõjunud. Nuh tegelt üht moodi on mõjunud, ma võtsin 2 kg juurde (esimese nädala jooksul):D (olen tarbinud 2 nädalat), aga nüüd olen juba 1 kg kaotanud, loodan, et kui 1 kuu olen ära tarbinud, siis olen jälle vanas kaalus tagasi, kui ma hakkasin neid tablette võtma :D :D :D
Eks ma ikka võtan kõik tabletid ära, kuidas ma saan 45 eurosed tabeltid nurka vista... :)
Ma tunnen end väga väga lollina, et ostin endale 45 eurosed tabletid...eks see kaal on naistele hell koht, kus saab lihtsalt raha välja meelitada...
 
vilja 31. juuli 2014, kl 16.21
tere.räägiks teile ühteist agaist,kaalusin 87kg ja mõtlesin igasuguseid asju välja et kallust alla saada eks siis ostsin ka agai berry tabletid ,minu jaoks olid päris kallid.nii siis ,ostsin ära ja hakkasin neid võtma ,algul esimene nädal nagu ei tundnud midagi ,et oleks alla võtnud aga siis hakkas aga minema .ostsin neid purke kokku vähemalt 2tk ja ülla ülla ,söögiisu vähenes ja 2,5 kuuga võtsin hüppeliselt alla 21kg usu või ära usu aga tõestus oli omast käest võtta ja sõbrad nägid ka .aga siin oli ka üks negatiivne osa ka see et võtsin nii kiiresti alla ja sõin vähe ,sattusin ma haiglasse .tuli välja et mul on soolestiku põletik ,kuna ei söönud ja liiga kiiresti võtsin kaalust alla ka veel.vot siis minu arvamus sellest tootest ja kogemusest :) kena päeva kõigile ,ahh jaa kui aus olla siis soovitaksin osta küll aga teie palun kindlasti sööge normaalselt ,mitte nagu mina ei söönud .
 
kui 09. august 2014, kl 18.00
süüa normaalselt siis ei võta nende tablettidega grammigi alla.Järgi proovitud.Muidugi mul sellist suurt üle kaalu pole oleks vaja 5-7 kg alla võtta.
 
Kaalukas 16. detsember 2014, kl 20.34
Pigem toituda õigesti ja siis pole tablette vaja!
Hetkel toitumiskavad vaid 9,99!!
http://www.fitforlifeprograms.com/Amember/aff/go/tammik11
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!