Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Smoothie dieet`!
 
Trull :) 26. jaanuar 2011, kl 11.11
Tere!

Selline küsimus siis, ehk keegi oskab aidata :)

Nimelt oleks tarvis hirmus kiiresti, kuskil 1-1,5 kuuga kaalu langetada.
Praegu kaal 69, tarvis oleks 60. Ideaalis 55, kuid see ei ole hetkel peamine eesmärk. Pikkus on 167.

Minul plaan järgmine - kavatsen toituda smoothidest, mitte poest ostetud vaid enda tehtud.
Treeningkava on järgmine - 3x nädalas jõusaal (mitte mingid kangi tõstmised, vaid pigem just ratas, jooskulint ja ergomeeter, pluss mõned lihasharjutused) jõusaalile lisaks kodune aeroobika.

Kas sellise reziimi juures oleks kaalulangus mõeldav?

Kui kellegil on paremaid ideid, andke tulla.
Hukkamõistu pole tarvis :)
 
* 26. jaanuar 2011, kl 11.29
sobib sobib
 
n32 26. jaanuar 2011, kl 11.39
kui sa teed trenni ja sööd mitmekesiselt, siis kaob pekk su keha pealt ise ära. kaalunumber ei ole siinkohal tähtis, kui sa trimmis välja näed. süüa tuleks palju juurvilju, valku, süsiveskuid mitte päevast päeva smuutisid näost sisse ajada. puuviljades on palju suhkrut ja kaal ei pruugi langeda.
käi üle päeva jooksmas sellise pulsisaedusega, et suudad veel läbi nina hingata. see põletab palju rasvu ja annab hea enesetunde ning füüsilise vormi.
igasuguste näljadieetide pidamine annab ajutise tulemuse. selleks, et kogu elu ilus ja sale olla, tuleb vaeva näha ja elustiili muuta.
 
vot 26. jaanuar 2011, kl 12.54
on suurepärane dieet, kohe kindlasti tee
 
vaevalt 26. jaanuar 2011, kl 14.43
et sa sellise dieediga suudad niimoodi treenida nagu plaanid....maha sured...
 
vaevalt 26. jaanuar 2011, kl 14.44
...ma olen 4 kuuga 14kg maha võtnud aga see pole kerge...
kuid kuida 1,5 kuuga 14 kg maha saada, ära siis parem üldse söö...!!
 
to vaevalt 26. jaanuar 2011, kl 16.02
Mida sa tegid, et nelja kuuga suhteliselt palju ikka maha said? minul oleks vaja samuti umbes 12 kg kaotada, aga aprilliks umbes tahaks.....jaga oma nippe :P
 
nh 26. jaanuar 2011, kl 17.30
Oleneb, mida sa sinna smoothie sisse topid.... Kui lisad rohelist, tervislikke rasvu, ei lisa suhkrut, siis kyll.
 
trull 27. jaanuar 2011, kl 06.52
Eesmärk ei olegi 1,5 kuuga 14kg maha saada, vaid 9. Ideaalis tahaks kaaluda 55, kuid see ei pea juhtuma 1.5 kuuga - see on pikem teekond :) Esialgu piisaks kui saaks 60 peale :)

Nüüdseks on kaks päeva läbi, enesetunne on super. Trenni olen jaksanud ka ilusti teha, väsimuse tunnet ei ole tekkinud.

Smootides kasutan nii juur- kui ka puuvilju. Ainult värsked ja naturaalsed, lisaks neile veel 0% maitsestamata joguritit, vahel ka surts väherasvast piima. Suhkrut jm maitseaineid ei lisa.
Senini on esindatud olnud järgmised tooraiend: Banaan, melon, pomelo, kiivi, kurk, porgand, paprika, tomat, ingver, seller, maasikad, tikrid - loomulikult mitte kõik korraga :)

Kuna ma päris täpselt ei tea, kui palju neist suhkrut vm lisab, siis võimalik, et selliste koostisosade juures midagi ei muutugi. Kunagi on kuskilt meelde jäänud, et 2 banaani annab piisavalt energiat, et teha 90min trenni.

Ja need on sellised toorained, mis on kodus olemas, hea lihtne teha kohe :)

Kui kellegil on häid ideid smoothide valmistamiseks kuulan rõõmuga :)
 
vat 27. jaanuar 2011, kl 08.11
et pooleli ei jäta. kirjuta kindlasti sest naerda tahame
 
vaevalt 27. jaanuar 2011, kl 11.25
to vaevalt: mul ei olnud plaani, et vot selleks kuupäevaks pean niipalju maha saama (seda tegin ma varasematel kordadel ebaõnnestunult, kuna pärast nn tärmini saabumist tulid tagasi ka kaotatud kilod), tegemist on nn elustiili muutusega ja oma toitumisharjumuste muutmisega. Ehk maakeeli, et minu elu ongi nüüd selline igavesti... Kõik ülejäänud on boonus selle eest, et viitsin iseenda kallal muutumistööd teostada...
 
mittepaks 30. jaanuar 2011, kl 18.36
haiguse pärast proovisin smoothiedieeti, kahjuks pole meil paljusid asju saada
aga kaks nädalat suutsin mingeid rohelisi smoothiesid ikka teha, oli midagi sellist. et alati kui kõht jälle tühi joo smoothiet. Võin otsida need meilid välja, mille järgi seda tegin, need on inglisekeelsed. Aga ka netist leiab green smoothie otsinguga igast asju, Boutenko omad on head.
Alguses veel tegin kolm päeva detox dieeti, paari kuuga sain talje 81cm pealt 67 peale, põhiliselt toitusin muidu toortoidust. kahjuks pole see eestis levinud ja paljusid asju on keeruline saada.
Kaalunud ei ole, sest otseselt kaaluprobleemi polnud, aga oma 165 pikkuse juures kaalusin 63kg, nüüd arvan, et kaalun palju vähem ja see paistes kõhu olek on ära kadunud.
 
esti 31. jaanuar 2011, kl 14.04
Smuuti on see jook eesti keeles, lihtsam kirjutada, lihtsam hääldada.
rudrafroo 10. august 2023, kl 08.40
Kaalu alandavad tabletid - https://nplink.net/naa6wg6l Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!