Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
Kuidas maastikukujundaja leivapalukese saaks??
 
Agne74 10. november 2015, kl 10.24
Kas ainult hulluna??
 
njahh 10. november 2015, kl 12.13
teeb teist tööd ja õpib uue ameti.
Kalev Kaev 10. november 2015, kl 12.37
Niidab muru, teeb aiatöid ja pügab õunapuid. Muide suur puudus on ka pottseppadest ja keevitajatest. Küsijal on viimane aeg ennast positsioneerida või minna kutsekooli.
 
aia omanik 10. november 2015, kl 13.45
Sellist maastikukujundajat, kes on leivapalukese hulluna võimeline saama, ma küll oma aeda ei lase.
 
Agne74 10. november 2015, kl 15.24
Ega midagi, poome siis maastikukujundajad ennast raekoja platsil yles! Olgu see kuuse asemel seeaasta! Alandav lihtsalt!
 
soovitus 10. november 2015, kl 15.44
vaata oma käitumist, oled vihane, et keegi sulle kandikult tööd ei too? kummaline suhtumine.
 
Agne74 10. november 2015, kl 15.54
Jalgupidi!
 
Agne74 14. november 2015, kl 22.13
Kalapulgad kuu l6pus! Ostan neli pakki kalapulki,teise poole kuu jaoks! 6nnneks juurikad ja praadimis 6lid olemas!! Toiduraha andsin veel isale kuu alguses 50 euri, eks sealt tule ka, sest ise ma autoga ei s6ida!
 
mina 15. november 2015, kl 11.36
Sissejuhatavalt tee omale korralik koduleht ja lõpeta delfis rumalate teemade püstitamine. Internetis jääb kõigest jälg järele ja sellise renomeega aiakujundajat keegi endale ei soovi.
Kodulehel too välja, mis töid millise hinnaga pakud. Lisa pildid tehtud töödest ja rahulolevate klintide tagasiside. Samuti pane sinna oma haridusttõendav dokument ja koolituste tunnistused.
Lisaks tee omale nimekaardid ja jaga kõigile tuttavatele palvega edasi jagada.
Kui sul on mõni eriti hästi kujundatud aed, siis püüa seda mõnes ajakirjas eksponeerida. Loomulikult eelnevalt omanikuga kokku leppides.
Võid pakkuda ka aiaplaani joonistamise koolitust. See on hetkel üpris nõutud teema. Aga siis tuleb teha uuring konkurentide pakutavast, nii hinnad, kui koolituse sisu.
Kui sul endal on väga hästi kujundatud ilus aed, siis eksponeeri seda. Võid pakkuda välja aiakülastuse nt 5.-
Astrella aiareisid vist oli selline reisibüroo, millega külastati huvitavaid koduaedu.
 
njahh 19. november 2015, kl 11.51
maastikukujundust õppima asudes oleksid mõelda võinud, mitu kuud on sul meie tingimustes võimalik reaalselt töötada. See tundub küll toreda erialana, aga enne oleks võinud ka reaalset nõudluse pakkumise vahekorda uurida. Maastikukujundajaid vorbitakse mitmes koolis, kaasa arvatud Maaülikool - no kui suur see vajadus siin Eestis nende järgi õige olla saab.... Pole lihtinimesel seda raha, mida kujundajale maksta.
Tean mitmeid magistrikraadiga kujundajaid, kes hoopis muud tööd teevad - klienditeenindajad, ripsmetehnikud jne.
 
Agne74 26. november 2015, kl 23.22
Tead! Aga mina austan oma n@htud vaeva ja ei kavatse eluaeg lyhin@gelikuks 6ppida!! Muusikakoolis k@isin keskkooli ajal ja oleksin v6inud ka laaberdada nagu teised ja pidutseda ja seksida! Yhel hetkel tahab inimene t66d, 6pitu eest ja samas paber on ju olemas ja ei saa ytelda et midagi pole!!! Paistab et midagi ei saa! Koduleht oli olemas! pole j6udu ja raha seda tyhjalt ylal pidada,kui kliente pole!!! 5euri ei kata bensiinirahagi
 
Agne74 26. november 2015, kl 23.26
Yhes6naga lollitati meid siis koolis v@??Keegi ei vastuta!!
 
Agne74 26. november 2015, kl 23.36
K6kk k6kkadi, m6kk m6kkadi, eesti majandus sitt!!!
 
Agne74 27. november 2015, kl 00.52
Pean siis jalgevahest pildi tegema v@?? Ja selle yles riputama??J@tan selle viimaseks v6imaluseks!!!
 
Agne74 27. november 2015, kl 10.34
Kui kliente oleks pidevalt, siis v6iks teha ka 5euri eest, ja lisada bensiinikulu tsekkidega..aga pole ju!!!
 
tohoh 27. november 2015, kl 14.58
sellise suuvärgiga aiakujundajat ma oma aeda küll ei lubaks.Või polegi sind tegelt olemas?Ajad siin ainult iba.
 
muudkui kujundan 03. detsember 2015, kl 11.18
Õigel maastikukujundajal on leib alati laual (kasvõi enda kasvatatud kraam). Tegelikult on leiva peal ka või ja vorst.
 
Agne74 03. detsember 2015, kl 13.08
Tahaks n@ha!
 
Agne74 03. detsember 2015, kl 14.18
Kuidas yhed jalgealla tallatakse!! Targad ja Milleks?…V@limuse p@rast v@?? Kosjakontor!
 
Agne74 03. detsember 2015, kl 14.21
Pannud siis tunnistusele kaks! Siis oleks selge sott!!
 
Agne74 14. detsember 2015, kl 10.25
EI l6petanud kohe, aga viiega, firmapraktika oli 3
 
tunnistus 14. detsember 2015, kl 13.41
Ega siis koolitunnistus tööd ei tee, seda peab ikka ise tegema ja näitama oma tegudega, milleks võimeline oled.Ma võin ka olla õppinud nt. rätsepaks aga kui kõik riided ära rikun, ei tule ju keegi enam ülikonda tahtma.Samas ei pruugi olla üldse mingit maastikukujundaja tunnistust aga kõik, mis ette võtab,tuleb välja super.
 
Agne74 15. detsember 2015, kl 22.55
Tore tore,kuidas siis noor inimene enda elu alustab? Kui ta on l6petanud kooli ja tal k@es paber ja pliiats vaid!!?? Praeguseks jah on mul kylm korter kus hakatakse kahe aasta p@ras kytma ja redutan suvilas!! Aga siis!! Polnud midagi!!
 
Agne74 15. detsember 2015, kl 23.40
Kas olen m6ne aia @ra rikkunud??? poolkuks j@@nud t6id on kyll, aga... 6petate pugema v@?? Konkreetselt paluks!!
 
Agne74 16. detsember 2015, kl 00.22
Valedel alustel hullumajja pantud, v@ideti,et l@ksin kallale, kuigi tegelikult ei puutunud s6rmeotsagagi, kuidas ma t6estan et ma kaamel pole?? Alles hiljem, kui olin juba mitu setu korda hullumajas olnud, virutasin yhele plastikpudeliga, sest tuldi norima, et peeretasin poes!
 
lumekuninganna 16. detsember 2015, kl 15.45
no mis sa kiunud!?! sulle on ju siin väga häid ja toimivaid nõuandeid antud, aga sul ikka iuiuiu - maa külmand ja kärss kärnas.
 
Agne74 17. detsember 2015, kl 08.49
Neli senti arvepeal ja te k@site mul uskuda ja loota veel sellesse erialasse! Veepumba ja elektri raha maksin. Veepump l@ks lihtsalt katki! Aga pole viga maksud makstud ja isa tuleb s66gikotiga, juurikad ja praadimis6lid olemas ja kuivained, ega midagi!
 
Agne74 17. detsember 2015, kl 08.56
Praen kartuleid ja porgandeid pipraga! Ja teen peedi kyyslaugu salatit!
 
ei mõista 18. detsember 2015, kl 08.58
Miks sa Agne nii teed? Miks sa teed endal foorumis häbi, selliste läbimõtlematute sõnavõttudega? Mul jäi juba ammu mulje, et sa oled kahtlane. Just sellest, kaks lehekülge on järjest täis sinu sõnavõtte. Kas sul tõesti pole mitte midagi teha, kui siin istuda ja muudkui kirjutada mis hetkeemotsioonide ajel pähe tuleb? Ise teed ennast maha. Riputad endale sildi külge. Nii kahju!
 
Agne74 19. detsember 2015, kl 04.04
Pole vaja minust kahju tunda, olen niikuinii k6ik kaotanud, mis puutub erialasse, kas peaksin veel kuhugi kulgema, sitsima, syyd tundma, v6i p@lvimist lootma???
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!