Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
puude lehtede koristamine
 
liisi 21. oktoober 2017, kl 17.35
Tere!
Mida teete puulehtedega. Osa lehti on alla tulnud. neid muidugi jõudumööda riisun kuid suurem osa puudel veel kinni . Mõned kased veel täitsa rohelised. Täna oli küll ilus päikseline päev kuid muru ei sulanudki ära ja lehti raske kätte saada.Nüüd ilmateade lubas juba lörtsi-
Kas see on väga halb kui jäävad lume alla.
Ilusat päeva jätku
 
Valter 21. oktoober 2017, kl 21.01
See on täiesti tavaline looduse ringkäik, muru tahab ka toitu.
 
liisi 22. oktoober 2017, kl 07.22
Valter Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See on täiesti tavaline looduse ringkäik, muru tah
> ab ka toitu.
Nii et kui jääb lume alla pole hullu
Tervitab Liisi
 
mööduja 23. oktoober 2017, kl 17.28
Koduaias riisutakse puude lehti, kes looduses üldiselt, metsade alused, niidud ja nurmed. Kõikjale jäävad lehed mis kukuvad ja midagi hullu ei juhtu. Minu lapsepõlves ei riisutud ka maja ümbrust, suvel rohi kasvas mis mühises ei olnud mingit muru lämbumist ega hallituste ja mädanemise nähtusid. Kas me mitte ei pinguta üle suure korraarmastusega?
Agne Tamm 23. oktoober 2017, kl 18.47
Meie ka ei riisu, sest ennem kui me siin ei elanud ,siis ka ei niidetud üldse siin, nüüd enam-vähem parem ju! Kui vähemalt niidetud! Niipalju ei niida ka, kui linnasaksad! Looduslik! Kas ei või nii? Konnad ja siilid jäävad ellu!
 
linnainime 25. oktoober 2017, kl 03.03
ma tavaliselt muruniiduki ainult selleks välja ajangi, et konni ja siile taga ajada. rebast ajaks ka, aga raip lippab liiga kiiresti.
Agne Tamm 28. oktoober 2017, kl 16.50
Linnas võib ja peab arvatavasti lehti riisuma, aga maal ilmtingimata ei pea!
 
luuzer 29. oktoober 2017, kl 10.38
A.Tamm, ära laveeri,mine aga õue ja hakka riisuma. Kopp ees juba sinu postitustest.
 
uu 29. oktoober 2017, kl 10.59
sa luuzer, riisu ise. kraabi kõik lumi hoolega kokku ja komposteeri ära:)
tõesti, mõnel pool on jätkuvalt paks lumi maas.
olen ka seda meelt, et trepp, ukseesine ja teerajad tuleb luuaga lehtedest puhtaks pühkida (mõnus töö tegelikult), aga mööda puu- ja põõsaaluseid pole neid mõtet taga ajada.
lehepuhurisse võib suhtuda nii ja naa, aga kui keegi "taibu" selle keset surnuaeda mürisema paneb ja oma platsi korrastama asub, mis siis? olen seda ise kogenud. samas, kui surnuaiavaht hommikusel ajal teeäärtes "puhub", pole mu meelest hullu.
Agne Tamm 30. oktoober 2017, kl 03.58
Minu õde käratas ka viimset muru sügisel niitma ja lehti riisuma, peaasi et oleks midagi riisuda! Tulehark selline, aga muidu blond! Aga võib-olla ongi tal õigus! Maainimesed tuleb liistule tõmmata! Nemad seal linnas laenude peal! Meie siin mustad ja räpased ja laisad! Jätku järele ! Lasku inimestel elada!
 
tammele 30. oktoober 2017, kl 08.06
Loodan,et saades järjekordse süsti rahuned maha ja jätkad kodus toimetamist. Mine riisu,kaeva ja tantsi rehaga aias.
 
uu 30. oktoober 2017, kl 15.08
tubli, Tamm,
ja ära lase ennast kamandada.
 
70 31. oktoober 2017, kl 20.15
Enam ei riisu,jaksu pole.Kevadel kui muruniitmine peale hakkab siis muruniitja hekseldab kogu muru ja lehesodi ,niidan vaalu ja nii saab kergema vaevaga aia korda.Aeda kraav kaevatud vean kogu jama kraavi ,lisan suve jooksul kogunenud muruniidust ja köögi jäätmeid .Sügisel muld peale ja järgmisel aastal pane porgandid või tomatid kasvama,kasvab puha öko kraam .
Agne Tamm 04. november 2017, kl 14.08
Süst tehtud ja raha ka alles, eelmisest kuust! Ja uus raha tuli peale! Küll on ikka tore elada!
 
tubli oled, Agne Tamm 04. november 2017, kl 18.13
et ikka süstimas käid
 
Suur tänu arstidele 05. november 2017, kl 01.21
Tõesti,süstist on abi küll. Mitu päeva foorum oli A. Tamme saastpostitustest prii.
Agne Tamm 05. november 2017, kl 18.36
Mis süstist abi? Olin enda teises elukohas ja jätsin arvuti koju!
Agne Tamm 05. november 2017, kl 18.39
Kui lollid on ikka inimesed! Naiivikud naised! Kes arvavad, et süstist on abi! Mida te siis üldse tahate? Mind välja suretada vä? Mitte midagi ei tohi teha vä?
Agne Tamm 05. november 2017, kl 18.50
Kiitke arste taevani!! Usk arstidesse on visa muutuma! Laske käia oma rada!
Agne Tamm 05. november 2017, kl 18.52
Mina ei usu arste!
Agne Tamm 05. november 2017, kl 18.57
Tõde on ikka palju lihtsam, Prosta ja proosaline!
 
kle agnetamm 05. november 2017, kl 20.28
tõde on see, et oled ajust haige ja peaksid olema arstidele tänulik, et nad sind süstivad ja lubavad väljaspool psühhiaatriahaiglat eksisteerida
Agne Tamm 05. november 2017, kl 20.50
Ah soo! Mille pärast? Et tahtsin vahepeal tantsimas käia ja elukaaslast otsida? Kas selle pärast? Et uskusin veel sellesse? Tundub, et ma ei saa ennast kuskil kaitsta!
Agne Tamm 05. november 2017, kl 20.52
Minu peal on trambitud! Uskuge teie edasi arste! Mina ei usu!
 
eiei 06. november 2017, kl 00.11
ära sa, Agne, mingil juhul tantsimas käi ja elukaaslast ka ära otsi. äkki leiadki veel endasuguse ja hakkate paljunema, kellele seda häda vaja on.
kui arste ei usu, mine kasvõi soolapuhuja juurde või joo enda loomulikust tarkusest laukavett, ainult ära paljune!
 
jahjahjah 06. november 2017, kl 08.04
paljunemise osas nõu anda ei tea, aga näen, et noored täisjõus inimesed seda teha ei viitsi/raatsi/julge...
aga Agne, kirjuta siia ikka, kellegi ruumi sa ära ei võta. ja erinevalt oma "oponentidest" oled positiivne.
Agne Tamm 06. november 2017, kl 08.05
 
jah... 06. november 2017, kl 08.06
ja puulehti saab nüüd jälle jätkuvalt riisuda, kui muud midagi enda maandamiseks ette võtta ei oska.
praegu on lehed parajalt vettinud ja hästi käideldavad. õhtu poole küll jälle vist hakkab sadama...
Agne Tamm 06. november 2017, kl 10.26
Olen küll mõnes mõttes positiivne: mul on korter ja talu! Tallinnas poleks mul midagi! Tõstan tuju sellega, et vahel ostan natuke paremat toitu, heeringa salateid, juustu, jäätist, astelpaju moosi, peedi -küüslaugu salatit jne Alkoholi ja suitsu jaoks raha ei jätku, vaid nätsu ostan! Värskat ka!
 
kui sul on talu 06. november 2017, kl 13.41
miks astelpaju, peeti ja küüslauku ei kasvata. kas tööd ei viitsi teha ja litutad netis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!