Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
puude lehtede koristamine
Agne Tamm 06. november 2017, kl 14.39
Ma olen maastikukujundaja ja mulle meeldib paberitöö! Ja seda nõuan! Ei tee hinnaalandust! Kui seda ei saa, lähen Maximasse! Kes jõuab tänapäeval mullas rühmata? Nii mustad riided siis ja üleni mullane siis! Miks? Miks ma peaks seda tegema? Kui meile lubati maastikukujundust, kui mu eriala on maastikukujundaja! Ei mõtlegi!
Agne Tamm 06. november 2017, kl 14.51
Pealegi, mu tervis ei pea iga päev mullatööle,välitööle ,vastu! Oleksin kohe haige! Olen juba sedasi kasvatatud ! Enda lõbuks vahetevahel pole füüsilist paha teha! Aga kohustusena, mulla ja pori sees Ei!!! Ja veelkord Ei!!!
Agne Tamm 06. november 2017, kl 14.57
Kui sa oled must ja mullane,siis on ju hea natist kinni võtta ja tööinimene, Sewaldisse viia, et näete, must ja räpane! Seda on paar korda juhtunud! Kui mul pole must pesu pestud, või tööriided seljas, ja siis sedasi natist kinni nabida ja Sewaldisse mustade tööriietega aiamaalt!!!! Kas see on normaalne??
Agne Tamm 06. november 2017, kl 15.06
Kui teen aias tööd, siis paratamatult jäävad kodutööd tegemata ja söök tegemata, musta pesu hunnik kasvab kohutavalt ja isale see ei meeldi ja linnasakstele, siis on ju vaja kohe Sewaldisse viia! Teen aias töötades ennast väga mustaks, sest rooman ja istun vagudega vahel, mööda maad ,olen siis väga mullane ja sedasi on koguaeg olnud! Mesilaste juurde pean minema puhaste riietega! Siis käib riiete vahetamine, muudkui!
 
Selge 07. november 2017, kl 04.57
Roomasid mudaste riietega vagude vahel, kaevasid kaeviku seevaldini ja mesilased ehmatasid metsa. Kõigest sellest vabal ajal ajad siin mingit kamarajura. Ava parem blogi. Saad ennast rohkem välja elada ja aja jooksul ehk sõpru ka.
Agne Tamm 07. november 2017, kl 09.46
Mis sõpru? Raha tõmbab sellele kriipsu peale! Ennem ikka töökoht ja siis sõbrad!!!!!
 
"kui sul on talu..." 07. november 2017, kl 10.22
agne saaks vist hakkama tööga, kuid turustamine pole niisama lihtne, seega peaks veel müügijuhi tööle võtma. aga õde, see, kes lehti riisuda käseb, kas tema ei aitaks (näiteks mett) turustada?

juust, majonees jms annavad kõvasti kaalu, eks siis peabki aias rügama, et asjad tasakaalus püsiksid.
ole tubli.
Agne Tamm 07. november 2017, kl 10.34
Eks ma lähen Maximasse, jõuab vabadel päevadel nii palju, kui jõuab siin teha! Üksinda ikka ei jõua rabada! Tervis ju kannatab! Kopsupõletikud jne!
Agne Tamm 07. november 2017, kl 10.37
Seda tuleharki ei taha ma näha!
 
bokk 07. november 2017, kl 14.21
Agne,sa aja Maxima juhtkond oma aeda korrastama ja ise hakka poes majandama.
Agne Tamm 07. november 2017, kl 16.57
Ei, mina olen seal tavaline inimene, kui sinna saan!
Agne Tamm 12. november 2017, kl 23.35
Olen Maximas kolm päeva vastu pidanud! Mind on aidatud! Kassas!
 
ahsoo 13. november 2017, kl 04.05
isegi pikk töösuhe sul siis seal maximas. aga sa mine ehmata natuke konkurentide kliente ka. nt rimis, prismas, selveris...
 
ostja 13. november 2017, kl 08.52
Sina ja kassas? Paistab, et Maxima peagi pankrottis.
Agne Tamm 13. november 2017, kl 14.08
Esimene päev oli kassa täpne! Teine päev ajasime 50 senti või midagi taga! Kolmandal päeval jäi 11 senti puudu! Aga paistab et siin on vanamuttide kari või laste kari! Kiirusega oli probleeme, aga mind pandi kohe kassasse, abistajaid oli ka! Miks te laimate mind? Tahaks teada? Kas peab kohe maha tegema kedagi! Kolm päeva käidud! Kas ma ehmatan kliente? Kui kellegagi nurgapeal kokku põrkan pole minu süü et ma pikk ja punase peaga olen! Tavaliselt naised käivad nina maas ja ehmatavad kui keegi pikk naine vastu tuleb! Pole minu süü! Mina olen ikka mina! Nende enda viga ,et ehmatavad! Olen alati valmis ennast kaitsma!
Agne Tamm 13. november 2017, kl 14.12
Aga vastik on laste puhul see, et arvad, et ta kuulab sõna, aga tegelikult hoopis kardab sind! Ühel hetkel ta aga enam ei karda ja siis ei kuulata üldse sõna! Mina olen ikka mina!
Agne Tamm 13. november 2017, kl 14.18
Minus on valmisolek kätega rääkida, sest ma pikka juttu ei salli! Ema on mul latatara ja selliseid ma ei salli! Aga meeste käest võib peksa saada!
Agne Tamm 13. november 2017, kl 14.24
Minus on kangem kraad kui emal! Vot, mina ei abiellu, nagu ema! Ja abielu olen ma võimeline puhuks ja põrmuks tegema, hävitama! Lahutus on kohe varnast võtta! Ja kui mina karjun, siis lõplikult! Aga mulle meeldivad pulmakleidid ja see glamuur!
Agne Tamm 13. november 2017, kl 14.32
Kui kaks täiskasvanut võtavad ühe lapse, pihtide vahele, siis saavad nad temast jagu! Rohkemate laste puhul on laste võim!
 
issaristike 14. november 2017, kl 03.49
no milleks nii ärrituda? jumal tänatud, et sealt poest ära tulid ja andsid ka Maximale võimaluse kasumisse jõuda. ja mis abiellumisse puutub, siis ega sa ei pea ju mehega abielluma, kes tuleb ilmselgelt eelnevalt oimetuks lüüa ja siis kott peas ja kinniseotult perbüroosse lohistada. seda pole üldse vaja teha, kuna maailma praktikas on näiteid, kus abiellutakse näiteks Eiffeli torni või Džomolungma mäega või kasvõi kohaliku Mcdonaldsi putkaga. seega võid vabalt abielluda ka Munamäe või aianurgas kasvava sirelipõõsaga. usun, et teist saab kena ja harmooniline paar. saad kas siis mäele või põõsale kõik hingelt ära rääkida ja isegi näo täis sõimata, nad on kõigega nõus ja ei kipu kunagi vastu vaidlema.
Agne Tamm 14. november 2017, kl 23.02
Ma ei tulnud sealt ära! Ma töötan nüüd seal! Graafikuga! Mul läheb hästi! Kassa oli plussis!
 
sputnik 15. november 2017, kl 07.44
A.Tamm, tee mida iganes, lenda või kuule. Peaasi, et foorumis sinu rumalaid postitusi lugema ei peaks.
 
kle agnetamm 15. november 2017, kl 19.19
mis tähendab, et kassa on plussis? kas kasseerid ostjatelt rohkem kui kaup maksab?! ja ära unusta süstimas käia, kuidagi liiga hoogsaks muutud järjekordselt...
 
minna 15. november 2017, kl 21.22
Mis teid vaevab, et te Agne kallal naaksute? Kas oma probleemid muutuvad väiksemaks? Ei usu.
 
Ilmselt 16. november 2017, kl 09.24
minna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis teid vaevab, et te Agne kallal naaksute? Kas o
> ma probleemid muutuvad väiksemaks? Ei usu.

Need on need, kes peaksid ka ennast süstimas käima, aga ei käi.
 
kahele eelmisele 16. november 2017, kl 17.37
te looge foorum " ainult hulludele" ja seal leelotage koos tammega
Agne Tamm 17. november 2017, kl 05.04
Kui oleks vaid kõikide jaoks üks süst! Pailapsiini! Aga mis nende pailastega pärast teha!?
Che Latino 01. detsember 2017, kl 00.51
26. novembri Vikerraadio Aiatargas oli lehtede (mitte)koristamisest juttu. Järelkuulatav.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!