Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
Ilupuude tüvivormid
 
Kogemusi? 10. detsember 2020, kl 21.00
Mind on hakanud viimasel ajal väga paeluma kõiksugu tüvivormid. Aga üks asi on muidugi aiandite lehtede klantspildid, aga millised näevad nad välja aastate pärast? Näiteks rooside tüvivormidest on imeilusaid pilte, samas leidub ka kõveraks vajunud tüvel harali vajunud roosipõõsaid. Roosidega on muidugi ka talvitumise mure, aga kas kellelgi on isiklikke kogemusi jagada?
Ning veel - kuidas prognoositakse täiskasvanud tüvivormi kõrgust - nt Meyeri sirel ise peaks kasvama kuni 1,2 meetrit. Kui ta on poogitud ca 80 cm tüvele, kas siis võib arvestada lõpliku kõrgusega 2 meetrit?
Veel on silma jäänud hortensiad tüvel.
Hea meelega loeks reaalseid kogemusi kui kellegi on. Ning ootaks soovitusi veel erinevate huvitavate tüvivormide kohta (viljapõõsad eriti ei huvita) :)
 
Agneke 28. detsember 2020, kl 07.05
Pihlaka peale tuhkpuu, lollikindel! Märjamaa kiriku juures! Minu nägemus oli seda pügada, aga lasti vabakujuliseks, kui töölt ära tulin! Mis see minu asi enam! Olen nyyd ju kassapidaja!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!