Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
Liigne muru niitmine
 
kalli 19. juuli 2007, kl 14.11
vat see on teema! jälle mingid kortermaja untsakad kaeblevad! vat siis peaks ära keelama ka autod, mikserid, tolmuimejad... issand kui lolle inimesi on olemas! mina niidan ka just siis , kui ma leian, et vaja niita. kasvõi kolme päeva tagant! oleks minu teha, ma keelaks ära üldse need korteriasukad! alailma on neil häda, küll koerad hauguvad, muruniitjad,hekipügajad! ja teie vastikud kasvatamatud lapsed , kes viimasegi õunapunni ära varastavad, maasikad ära tallavad, vat kõik keelaks ära! ausalt!
 
k 19. juuli 2007, kl 23.14
Julgen arvata, et see muruniitmise probleem on nendel majaomanikel, kes endale nüüd kõik Tallinna ümbrusesse majad on soetanud. Kui ei kannata muruniitmise müra. Eks elanud siis korteris edasi. Palun vabandust, aga niidan muru siis kui tahan ja mind ei sega küll, et naabrid ka muru niidavad. Meil vahe küll suurem aga tõesti. Kõik hakkavad ikka segaseks minema , teeme aga jah graafikud kõikide asjade kohta.
 
põristaja ja müristaja 20. juuli 2007, kl 10.03
sa teemaalgataja koli metsa elama.
kas sa naabriga oled rääkinud et ta laupäeval nii vara ei niidaks? mina olen ka suur magaja ja muru niidan pigem peale kümmet õhtul. naabriga räägitud ja ta ei pane seda pahaks, sest ei kuule eriti murniiduki müra kui toas telekat vaatab. enne siin kaeblemist tuleks ikka selle inimesega rääkida kes sulle probleemi valmistab.
 
teemaalgataja 20. juuli 2007, kl 10.22
Mul ei ole oma maja , muru,ega niidukit, tahtsin reageeringuid kuulda.
 
to teemaalgataja 20. juuli 2007, kl 12.52
Sa oled see ullike, kes jalaga tagumikku saades pea liiva alla peidab, mõeldes, et siis enam ei lööda...
Oh sind küll!
Aga olgu... saame aru...
 
tuudur 20. juuli 2007, kl 14.52
ma tedsin, et oled üks rott üürikast! majaomanik niisugust juttu ei aja!
 
nii ja naa 23. juuli 2007, kl 14.15
ühinen tuuduriga....

ja meelde tuleb aeg kui olin nõuka ajal rase ning võisin taksojärjekorras (mis oli üüratu) eeliskorras takso saada. Üks plekkhammastega vene baaba tuli mu juurde, lõi mind jalaga ja karjus: "nam posle vainõ ne dali iti vne otseredi i tebe toze ne daju!" Et siis "meile peale sõda ei antud õigust minna väljaspool järjekorda ja sulle ka ei anna". Õnneks sai vene taksojuht olukorrast aru ning tõstis vanamuti kraedpidi oma taksost välja ja ütles talle vene keeli ikka sellised sõnad raseda löömise eest, et mutt kaabet tegi!

Et siis - ega ise aru ei saa kui hoopis teises olukorras oled...
 
IRF 25. juuli 2007, kl 23.20
Muruniitja müra ja grillimise lõhn on rohkem kahe kartulivao vahele ehitatud kipskastis elava eluaegse pangavõlglase probleem.

Kui krunt 8000 m2 ja maja kivist siis selliseid probleeme pole.
 
RistoRoos 02. september 2018, kl 12.39
Äkki enamustel inimestel ei ole aega ,et nädala keskel niita
 
suu 11. september 2018, kl 11.05
päris "nummi" teema oled välja kaevanud, Risto.
viimane postitus aastast 2007 on ju lausa kompvek:)
ja muidu ka, päris palju viha ja nõmedust kollektiivselt kirja pandud.
peab möönma, et 2008-2009 rasked ajad olid siis alles ees...

hiljuti teatati (vist uudistes lausa?), et ühes suhtes on trend pöördunud:
kui varem tahtsid kõik eramajas elada, siis nüüd korteri soovijad ülekaalus.
ka haljastuse osas hakkavad vaated muutuma.
vähe sellest, vanajumal ise on asju muutnud. nii ei olnud tänavu üldse midagi niita.

arvan, et muru ei pea kogu aeg "viilima". lillepeenarde juurest niidan, aga muidu, taga pool võib vabalt lasta pikemaks kasvada. neid lilli on kevadest sügiseni palju, mis rohuplatsil õitsevad: siniliiliad, meelespead, margareetad, käbihein ja viimasena väike kollane seanupp.

mis aga masinatesse puutub, siis ilmub koduõue üha totramaid müristajaid ja vingujaid.
keegi ei mäleta enam, mis on vikat, selle asemel võideldakse iga kõrgema rohulible vastu trimmeriga, kiiver peas ja eriti naljakas on nn leheimur. sellega jõudsimegi algusesse tagasi: imemise asemel võib lehed niitjaga ära purustada.
 
Näri Muru 18. mai 2019, kl 11.41
Meil ka Asulas nõuavad eraisikutelt et üle 15 sendi ei tohi olla aga enda valla karjamaadel on vähemalt 25+5. Kui nad veel kaua jokutavad saab 52+5. Raidriga tee midagi tuleb harvester tuua või avandile giljontiin külge panna et neid kõrsi langetada. Viieteistkümmnega on jah kuni heedri tugirattani aga üle 25 on juba raideri roolirattani. Ja siis võimegi nallas viisi veeretada et malts mühiseb ja murumassin seisma jääb Aga Muru enam ei näri Muru läks mulla alla
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!