Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Teeks, aga ilma lasteta!
 
Tegijamutt 26. juuli 2007, kl 17.33
Rasedusefoorumist ei piisa, beebifoorumist ei piisa, voodiròòmudest ka mitte, tervisemurest veel vàhem...

...noh hàrrased ja prouased - HAKKAME NùùD ùKSTEISELE LAPSI TEGEMA!!!
 
kodutu 28. juuli 2007, kl 12.02
kui on vaja-teeme ära :))
 
jalutu kodutule 28. juuli 2007, kl 14.20
Kuule kodutu, nii suurt vajadust küll ei ole, et sinuga kusagil prügikasti taga teha. Väkkk, ma ütleks!!!

* misa sa sealt prügimäelt leidsid, kasutatud Õuna või, millel mõned kriimud peal :)
 
hanna 30. juuli 2007, kl 14.53
Täitsa õige teema õigest asjast, enne on ju ikkagi lapsesoov ja siis tuleb rasedus jne. Mida ilkuda vaja.Mõnel on soov suurem kui saamine ja siis kui saab on hea järgmises foorumis muljetada.
 
protest!! 30. juuli 2007, kl 15.22
ebaõiglane! siis nõuan ka Mittesoovijate foorumit!
 
mõhh 31. juuli 2007, kl 16.22
kelle kuradile neid lapseraisku vaja on! parem võiks foorumi teha sellest, kuidas soovimatutest lastest hoiduda!
 
silx 31. juuli 2007, kl 19.55
To mõhh:miks on vaja" lapseraisku"? Ikka selleks,et kui sa ükskord ära kärvad,on keegi olemas su kirstu kõrval!!!VOT.Kui sul pole lapsi,satud sunniviisiliselt vanadekodusse,seda heal juhul.Halvemal juhul sured niisama üksindusse ning su haual pole nime kahhh....HAIGE JA VÄÄRASTUNUD MÕTTELAADIGA OLED....
 
marx 02. august 2007, kl 15.40
Nahhuijaa nuushna....nagunii me sureme kõik üksinda ja see pole kunagi rõõmusündmus. Mis kuradi vahet mul on kas keegi seisis selle augu kõrval kuhu mind kastiga lükatakse või kas minu haual kõrgub mustast marmorist ja kullatud tähtedega sammas või hoopis umbrohi.
Loeb hoopis see, et sa oma lühikese elu jooksul suudaks ajada kokku vähemalt niipalju nodi, et vanaduses ei peaks hooldekodus mädanema vaid saaksid osta endale "õnneliku lõpu". Ja oled sa kindel et su oma võsukesed sind vanadekodusse jalust ära ei tõsta kui õige aeg on käes?? On seda piisavalt nähtud.....ei taha keegi seniilset vanainimest endale koormaks kaela, olgu või oma ema-isa. Loota võib praeguse maailmakorra seisuga ainult iseendale. Kui endaga ise hakkama ei saa siis oledki omadega perses....olgu sul neid lapsi kasvõi terve armee.
 
silx 03. august 2007, kl 00.02
to marx:see sinu"õnnelik lõpp" on sinu enda teha.Pole mina selles süüdi,et sa elu(niinimetatud lühikest seega)nii negatiivsena ja mustades toonides näed!Kahju sinust kohe!!! Nuuks-nuuks... ;((
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!