Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
raseduse märgid
 
mer 19. november 2007, kl 14.32
No nii, kas ma olen nüüd lihtsalt peast rase või päriselt rase?? :)
Kalendri järgi 7.-11. november pidi olema nö. viljakas aeg. Tundsin ka, et voolus teistsugune ja rinnanibud hästi tundlikud. Eile hommikust saati aga rinnad teistmoodi tundlikud (külgedelt valusad) ja ka suurenenud. Täna alakõhus kuidagi imelikud torked.
Tegin rasedustesti ka eile, aga näitas mitterase. Samas ei pruugi see 10 päeva veel möödas olla, homme teen uue testi.
Samas rinnad pole mul kunagi nimodi suurenenud. Kas liiga vara ei ole rindade suurenemiseks, kui näiteks just rasestunud olen?
Ärevus sees mul, selle pärast kirjutan :)
 
Kaili 19. november 2007, kl 14.38
Ma ütleks küll, et on vara igasugusteks märkideks.

Minul rinnad hakkasid tunda andma u 7 nädala paiku. Üldiselt tulevad esimesed tunnused ikka pigem 4 nädala paiku ja sealt edasi. Erandeid on ka muidugi.

Ehk jah natuke kujutad ette, aga eks testi veel.
 
vaness 19. november 2007, kl 14.49
Mul hakkas kohe päevast nr. 1 neidsamu sümptomeid näitama.
Test oli 10 päeva möödudes positiiven ja ka 1 päeva möödudes positiivne. Rinnad olid valusad, nii nagu sina kirjeldad ning alakõhus oli surve.
Aga 20 päeva peale rasestumist see katkes. Kõik süptomid lakkasid, oli verejooks (õigemini ligajooks) ja kõik oli jälle nagu vanaviisi. Vaid nädal aega kergeid kõhuvalusid ning pesu määrimist.
Ma ei taha sind hirmutada, aga nii vara ei maksa rõõmustada igaks juhuks.
Hoia ennast 100%. Siis läheb kindlasti kõik hästi. Samas hoidu üleliia erutumisest, sest algses faasis võib loode olla üliõrn.

Pöidlad pihku ja palju õnne!!!!
 
vaness 19. november 2007, kl 14.50
Parandus:


Mul hakkas kohe päevast nr. 1 neidsamu sümptomeid näitama.
Test oli 10 päeva möödudes positiiven ja ka 14 päeva möödudes positiivne. Rinnad olid valusad, nii nagu sina kirjeldad ning alakõhus oli surve.
Aga 20 päeva peale rasestumist see katkes. Kõik süptomid lakkasid, oli verejooks (õigemini ligajooks) ja kõik oli jälle nagu vanaviisi. Vaid nädal aega kergeid kõhuvalusid ning pesu määrimist.
Ma ei taha sind hirmutada, aga nii vara ei maksa rõõmustada igaks juhuks.
Hoia ennast 100%. Siis läheb kindlasti kõik hästi. Samas hoidu üleliia erutumisest, sest algses faasis võib loode olla üliõrn.

Pöidlad pihku ja palju õnne!!!!
 
mer 20. november 2007, kl 08.41
Ja ma saingi täna hommikul oma triibud :)
 
heameel 20. november 2007, kl 10.34
 
njh 20. november 2007, kl 15.07
palju õnne olen kade...
tahaks kaaa..
 
vahva 20. november 2007, kl 22.46
Jaaaaa, palju õnne!
 
TriipS??? 07. detsember 2007, kl 14.54
Räägite siin survest alakõhust. Hakka või uskuma, et kah rase. Juba 5 päeva annab tunda, et miskit imelikku seal kõhus. Nii loodan. Testi veel vara teha, päevad ei peaks hakkama 17.-18.dets.
 
Krissu 28. juuli 2008, kl 14.51
Tahtsin küsida, et kas hingamine võib muutuda nädala jooksul?
selles mõttes, et kui tugevalt hingata siis on survet tunda .
 
Riina 01. september 2010, kl 15.12
Ma siin lugesin teie kirjeldusi, kuidas teie organismis on toimunud muudatused. Ka mind vaevavad mõned küsimused.
Nimelt piinavad mõned sümptomid. Pea käib tihti ringi. Söögiisu nagu on, kuid vahel ei taha toidu lõhna tundagi. Pidevalt ajab pissile ning päevast päeva piinab väsimus. Rindade suurenemist või tundlikuks muutumist pole märgata.
Ehk keegi kirjeldaks veel kord millised süptomid neid vaevasid.Nii umbes 2 nädalat peale arvatavat rasestumist...
Aitäh
 
ja 02. september 2010, kl 15.06
kumb on ennem iiveldus või nn rindade tundlikus?
 
hh 04. september 2010, kl 15.48
mul läksid kohe rinnad tundlikuks. alakõhuks olid veidrad torked, tavaliselt on enni päevi sellised torked. sain teada siis, kui olin 5 nädalat rase.
 
liisu 14. september 2010, kl 13.38
palju õnne nii vahva,aga ära palju erutu võta vabalt ja ole ettevaatlik.toitu tervislikult ja hoia end...ole tubli..
 
n 14. september 2010, kl 19.35
mul pole ei rinnad tundlikud ega pole ka paha. Nädalaid 4+4 ka alles..... aga mõnel ei hakkagi paha.
 
lili 16. september 2010, kl 02.37
just tekkis küsimus-kas võib olla ka rase ilma tüüpiliste tundemärkideta
 
J. 05. detsember 2010, kl 13.44
Hei, olin nüüd hiljuti vahekorras esimest korda muidugi, ja ilma kaitsevahenditta. Nüüd piinab mind mõte et äkki jään rasedaks, mida teha? Muidugi on rasked ajad ja muud sellist aga mõte et võin olla või jääda rasedaks tekitab kõhedust ja pisaradki tulevad silma. Äkki oskab keegi aidata ?
 
martsipanist 05. detsember 2010, kl 23.05
mina tegin enda üllatuseks eile testi ja tulemus oli ka positiivne, kuigi ei olnud üldse mingeid tunnuseid peale selle, et päevad jäid 3 nädalat hiljaks, niiet võib ka täitsa märkamatult kulgeda.
 
mina 13. detsember 2010, kl 11.13
http://www.fert-c.ee/elite/info/rasedusEST.html
 
kristi 14. detsember 2010, kl 11.55
Tere! tavaliselt on mul päevad 6 päeva. Seekord olid viimased päevad 13-17november. Aga kus on järgmised? Täna juba 14. Muidu on ebaregulaarne küll kõik see värk aga nii kaua seekord. Ja 6ndal olime kaitsmata vahekorras ning järgmisel päeval läksid rinnad kohe nii valusaks et nii valusad polegi enne olnud. Ja kuni tänaseni valutavad et ei teagi käia rinnahoidjatega või ilma...Alakõhus olid ka paar päeva peale 6ndat imelik päevade moodi tunne ja siis mõtlesingi et nüüd hakkavad päevad. Aga pole ju. Täna hommikul tegin testi-neg. Mina ei tea kah... Eile oli jälle selline tunne nagu oleks põiepõletik vms ja täna kõik ok jälle. Mis te arvate?
 
Ann 14. detsember 2010, kl 12.28
Meie arvame, et ootad kaksikuid :D
 
kristi 14. detsember 2010, kl 12.49
hea naljamees oled ikka küll...:D ma mõtlen tõsiselt ju:) hästi rumal küsimus, sest iga teine küsimus on selline aga ma ei tea ju aga tahaks teada:D
 
jhgf 29. juuni 2011, kl 14.24
kas peab jääma rasedaks just inimesega. Sõbranna mul proovis esimest korda 7 aastaselt mänguloomaga ja järgmine , ülejärgmine päev oli kõhus valud . Muidugi eriti ei usu et on võimalik jääda rasedaks mänguloomadega?
vastake sellele , sõbranna on tõeliselt mures . !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!