Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
ikkagi need raseduse tunnused!?
 
sama siin 25. märts 2010, kl 09.11
enam pole kahtlust..teigin uue testi ja sain oma 2triipu kätte:)
aja sain kh 12aprill. siis saan teada kas ikka kõik õige ja kui kaugel rasedus on.ja loodan et kõik hästi on.loodan ainult et see kord tuleb plika tirts:) hetkel kasvamas 2a.poeg peres. aga kui tuleb poiss pole kah hullu pea asi et ta terve ja tugev on:)

lugesin anneli sinu kirja.sooviks teada samuti täpsemat infot selle emakavälise raseduse kohta.KUI KEEGI OSKAB MIDAGI ÖELDA SELLE KOHTA SIIS ANDKE TEADA.
 
Helena 25. märts 2010, kl 10.49
"Sama siin"- mitu päeva sul mensesest möödunud oli, kui test positiivset tulemust näitas?
Minul pidid päevad algama 15.ndal kuid siiani ei midagi. Mul rinnad ka pakitsevad juba 2 nädalat ja esineb alaselja-ja kõhuvalu. Samuti on hommikuti vahest iiveldus. St öögin aga midagi välja ei tule. Eelmine nädal oli täielik isutus, mitte midagi sisse ei läinud, nüüd saan normaalselt süüa aga hommikul tekkis peale sööki kerge iiveldustunne. Eilsest hakkasin ka tihedamalt wc-s käima. Tegin esimese testi 15.ndal, siis kui päevad pidid hakkama, järgmise tegin 18.ndal ja veel ühe 22.märtsil. Aga kõik olid negatiivsed. Homme plaanin uut testi teha, kõhus on ikka väga imelik tunne. Ise tunnen ka, et olen paksemaks läinud, aga võibolla on see lihtsalt ettekujutus...
Kas võib tõesti nii olla, et isegi kui päevade algusest on 2 nädalat möödas (mul praegu 1,5 näd), siis test näitab negatiivset tulemust? Enda arust peaks kõik ok olema, arstlikus kontrollis sai ka jaanuari lõpus käidud, tulemused olid OK. Ja mehega sai ikka ülepäeviti kindlasti veebruari lõpust saati vahekorras oldud:)))
 
sama siin 25. märts 2010, kl 12.26
to helena
no minul oli üldse nii et ma lõpetasin plaastrite kasutamise ära ja päevad olex pidanud hakkama 9-12märts. aga ei hakanud ja tegin testi oli neg.küsisin arstilt ja uurisin netist et mõndadel naistel võivad kuni 6kuux päevad ära jääda tänu sellele et plaastri kasutamise lõpetad.vahepeal tegin veel 2testi need samuti neg.mõtlesin siis et ehk mul kh sama siis et jäävad tänu plaastrile päevad ära aga nüüd 3päeva tagasi tegin niisama uuesti testi ja oli 2triipu:) viimase testi tegin 10dal mis oli neg.täna siis 25et minu andmete kohaselt olen ma kuskil pea aegu 2nädalat rase. info lehes kirjas et test peaks nt kui sul juba 10päeva rasedust. aga kui sul sellised tunnused on ja test ikka neg.siis mine kindlasti arsti juurde.siis saad kindlasti teada mis viga on:)

ma lugesin eelnevat kirja ülal pool ja mind pani see vägamuretsema (nimelt see emakaväline rasedus)et mul on samuti kõhuvalud eriti õhtuti.kardan et äkki mul sama.lugesin netist kh selle kohta ja päris kartma ajas.loodan väga et kõik korras mul.arstile saan alles 12dal. ex siis saan teada kas kõik korras.

aga sina anna teada kas said oma 2triipu kätte:):)
soovin edu sulle!
 
Helena 25. märts 2010, kl 12.48
to Sama siin
Siis sa pole mitte 2 nädalat, vaid lausa 6 nädalat rase. Reaalselt vb küll mitte aga arstid loevad rasedust viimase menstruatsiooni esimesest päevast. St kui sul algas viimane mens 9.veebruar, siis sellest kuupäevast saati loetakse rasedust. Tobe eks, mõni on alles 10 päeva reaalselt rase aga tembeldatakse ikka 6-nädalaseks:P
Ja ära muretse endale igasuguseid emakaväliseid rasedusi külge. Tead, kõike mida sa soovid ja muretsed, läheb ka täide! Minul on küll nii olnud vähemalt...Mõtle ikka positiivselt, et Sinuga on kõik korras, siis nii see ka läheb:)
Mina nt ütlen endale iga päev, et olen rase. Küll see kunagi ka tõeks saab:))
 
Helena 25. märts 2010, kl 12.50
Ja veel, et need alakõhu-ja seljavalud ongi raseduse algul normaalne nähus. Sest kõik su sees hakkab kasvama ja eks see ole emakas, mis su sees valu tekitab. Aga see on täiesti normaalne. Ära mõtle endale mingisuguseid hirmsaid asju külge:)) Mina usun, et Sul läheb kõik kenasti. Eks ma teen ka siis homme testi, vaatab kas tuleb positiivne ja rõõmustav uudis või mitte:)
 
sama siin 25. märts 2010, kl 13.35
to helena
nõme on see jah.kuigi mul juba üks laps olemas siis sain ma hetkel kyll seda esimest korda teada et nii tehakse:) aga ex me igapäev õpime midagi jälle juurde:)

esimese lapsega mul küll ei olnnud kõhuvalusid nagu nüüd.ja olid ainult nii öelda "öökimised" (midagi välja ei tulnud)ja nii praktiliselt terve raseduse aja.
loodan jah et mul tuleb see kord ilus terve ja tugev plika tirts:)

hoian sullegi pöialt triipude saamisel:) anna teada siis kuidas läks:)

aa ja sulle teadmiseks et arst mulle ütles et kui mõtled koguaeg et sa rase oled ja kui testi teed ja see neg.siis on sul jälle suur petumus millest tekib sulle aja pikku stress ja stress on raseduse vaenlane:)(nii rääkis arst)ja ütles et ära mõtle selle peale vaid see juhtub siis kui ta juhtuma peab:)
 
Helena 25. märts 2010, kl 14.05
Mnjah, eks ta ole omamoodi pettumus ikka. Aga kuna ma alles esimest kuud proovin, siis stressist on asi kaugel. Alati enne testi tegemist on pisike lootus sees. Aga kui on negatiivne, siis päris nutma ei puhke ja masenduses pole. Küll tuleb ka kunagi minu kord:)Ma veel nii paaniliselt endale lapsesoovi pähe mõelnud pole, et vot nüüd pean saama lapse ja kui ei õnnestu esimesel korral, on midagi minuga valesti!
Aga jah, nende nädalate kohta sain infot www.nupsu.ee Sealt võtad vasakult "raseduskalendri" ja kui klõpsad kuude peale, siis on näidatud ka rasedusnädalaid. Et kui sul peaks hakkama uus mens. aga ometi ei hakka, oled juba 5.nädalat rase:)
Sul siis peaks juba selle järgi tegelt 7.nädal jooksma:P
Eks ma annan homme teada, mis tulemuse sain:)
 
Helena 26. märts 2010, kl 08.21
Noniii, test tehtud! Seekord olid juba lootused natuke suuremad...aga test kõrvaldas need koheselt! Negatiivne- jälle!
Enam ma neid teste teha ei viitsi. Aitab selleks korraks! Ju siis pole minu jaoks praegu õige aeg...ja minu keha mängib mulle ikka niii toredasti vingerpussi. Laob kõik raseda tunnused lagedale ja puha...päevi pole ka veel hakanud.
Täna käis korraks mõte peast läbi, et mis mul siis viga on, et ma rasedaks ei jää`? Mõnel piisab ainult 1-st korrast ja juba...
Oeh, nüüdsest viskan igasugused titemõtted peast. Kui tuleb siis tuleb ja kui ei tule siis ei tule, ju pole emaks loodud:)
 
kannatamatu 26. märts 2010, kl 10.43
Mul ka praegu selline seis, et muudkui teen teste ja jälle neg.
Viimased päevad hakkasid 14. veeb ja siiamaani pole uusi, aga laup.(20.03) tuli ükskord wc -s käies roosa voolus, arvasin, et nüüd hakkavad, aga ei midagi. Kuna arst kirjutab mulle seene vastu tupeküünlad, siis käskis veel see nädal oodata, et testida viimane kord esmasp. Aga endal nibud nagu kihelevad ja kohati ajab iiveldama, aga kardan, et mõtlen need tunnused endale kõik juurde.Aga lootus sureb ju viimasena, nii tahaks.
 
Helena 26. märts 2010, kl 11.40
to kannatamatu

Mul täpselt sama seis! Aga mul õnneks kõik proovid korras, ühtegi probleemi pole.
Mul viimased päevad 15.veebruar, siiamaani pole. Samamoodi nibud pakitsevad ja kohati iiveldab hommikuti, on alaselja-ja kõhuvalud. Aga test ikka negatiivne. Ma teen veel viimase testi 1.aprillil- seda siis ka naljaviluks, nagunii tulemus negatiivne.
Ma hakkan ka juba arvama, et küllap mõtlen endale kõik need tunnused lihtsalt külge. Ebaaus ikka, et nii mitme proovimise tulemusel ikka test negatiivne:(((
 
Helena 26. märts 2010, kl 11.40
to kannatamatu

Mul täpselt sama seis! Aga mul õnneks kõik proovid korras, ühtegi probleemi pole.
Mul viimased päevad 15.veebruar, siiamaani pole. Samamoodi nibud pakitsevad ja kohati iiveldab hommikuti, on alaselja-ja kõhuvalud. Aga test ikka negatiivne. Ma teen veel viimase testi 1.aprillil- seda siis ka naljaviluks, nagunii tulemus negatiivne.
Ma hakkan ka juba arvama, et küllap mõtlen endale kõik need tunnused lihtsalt külge. Ebaaus ikka, et nii mitme proovimise tulemusel ikka test negatiivne:(((
 
Helena 26. märts 2010, kl 11.40
to kannatamatu

Mul täpselt sama seis! Aga mul õnneks kõik proovid korras, ühtegi probleemi pole.
Mul viimased päevad 15.veebruar, siiamaani pole. Samamoodi nibud pakitsevad ja kohati iiveldab hommikuti, on alaselja-ja kõhuvalud. Aga test ikka negatiivne. Ma teen veel viimase testi 1.aprillil- seda siis ka naljaviluks, nagunii tulemus negatiivne.
Ma hakkan ka juba arvama, et küllap mõtlen endale kõik need tunnused lihtsalt külge. Ebaaus ikka, et nii mitme proovimise tulemusel ikka test negatiivne:(((
 
sama siin 26. märts 2010, kl 17.42
ma soovitan teil mõlemal minna arsti juurde..saate kohe teada mis teil viga on..olen lugenud et testid võivad valesti kh nt hoolimata et tglt olete rasedad.
nii et võtke teekond arsti poole ja saate kohe teada:)
 
Helena 26. märts 2010, kl 19.52
Jah, ma arvan, et nii teengi. Ootan veel 10.aprillini ja kui siis ikka veel test negatiivne ja päevi pole, lähen arsti juurde:)))
 
sama siin 26. märts 2010, kl 19.55
loodan väga et saad oma triibud lõpuks kätte ja kõik läheb hästi:)
ma lähen 12dal arsti juurde siis saan teada kas kõik on korras ja mitu neid mul sees on:D:D
 
Helena 26. märts 2010, kl 22.10
Ma siin rääkisin sõbrannaga just. Tal oli täpselt sama asi raseduse algul. Ja triibud tulid alles 1,5 kuud hiljem kuigi oli rase:D
 
sama siin 27. märts 2010, kl 09.06
ega neid teste saa uskuda ka eriti jh..ex naine ise tunneb kõige paremini ja saab aru et miskit toimub imelikku tema sees.
ja kust ma tean et mulgi ned testid ei valetanud.enesetunne oli mul juba ammu halb aga testid ikka olid neg.kuni nyyd lõpux tulid need 2triipu:)
 
kannatamatu 27. märts 2010, kl 09.33
Ma kuskilt lugesin, et ov ajal võib ka natuke roosakat voolust tulla ja peale seda laup. mul rinnad valusaks hakkasidki minema ja järjest valusamaks lähevad.
Käisin just 15. 03 arstil ja tegi kõik proovid ning olid korras ainult ütles, et natuke jah voolust rohkem, aga see pole nagu seen ka , sest eelmise raseduse ajal oli seen ja siis ajas sügelema. Esmasp. pidin helistama arstile ja siis räägin loo talle ära.
Aga teen ka nii 31.03-01.04 uue ja viimase testi. Anname siis siin endast märku ja hoiame pöialt.
 
Helena 27. märts 2010, kl 12.01
Täpselt täpselt. Minul arvatavasti oli/on veel pillide kauaaegne mõju. Ja nüüd organism mõtleb, kas jääda või mitte jääda rasedaks:D Päevad kadund, test negatiivne, raseda tunnused kõik olemas.
Ma ise miskitpärast arvan, et saan oma triibud aprillis, sest see pole enam normaalne, et ka täna hommikul ärkasin piinavate alaseljavaludega:S Ja rinnad järjest valusamad, mida tavaliselt kunagi pole. Samuti see iiveldustunne. See on see vastik päevade-aegne tunne.
Teen jah 1.aprillil naljapäeva auks testi, usun et seegi ei näita midagi veel. Aga eks me üritame kõik ja anname teada, kuidas kellelgi läheb:) Mina soovin teile edu ja palju triibulisi:)
 
jane 27. märts 2010, kl 12.21
to Anneli
ma ei tea kus kandis sa elad Londonis aga White City lahedal siis sinu "haiglaks" saab Queen Charlotte hospital. Koik inimesed olid seal vaga vaga sympaatsed. Ma olin nende hoolsa jarelvalve all parast nyrisunnitust Jaanuaris. Noustati ja puha. Enne seda, joulude paikku, kaisin Eestis ja votsin end seal arvele. Arst oli tore aga vaga brutaalne kui labi vaatas. QCH arstid olid koik vaga toredad. Valja arvatud yks, kes lihtsalt raakis vaga halba inglise keelt ja see tottu oli tema koneviis vagagi terav a la "teie laps on surnud. aga see ei ole pohjus veel roomustamiseks, teeme uued testid!" (What the f**k? miks ma peaks roomustama selliseid uudiseid kuuldes...)
 
kannatamatu 29. märts 2010, kl 13.44
Nii mina testi enam ei tee, sest arvatavasti pole rase ja arst ütles, et uh-s selgus, et emakalimaskest õhuke. Nii, et see roosa voolus , mis tuli, lugeda päevade alguseks. Nüüd kirjutab välja duphi ja siis jälgib uh-s, kas ov toimub või tuleb hakata neid stimuleerima seroga.
Ma nii pettunud, millest need rinnad siis valutasid, kas tõesti mõtlesin need juurde , aga eilsest enam ei valutanud ka rinnad.
Aga loodan tõesti, et õnnestub ehk selle aasta jooksul rasestuda, see oleks õnn.
Sulle Helena hoian pöialt, ehk õnnestus sul rasedaks ikka jääda, anna siis teada.
 
stella 29. märts 2010, kl 15.06
Tere. Ka minul mure. Seoses raseduse tunnustega. Ootasin päevi, kuna pidin hakkama võtma pille arsti soovitusel. pea 2 kuud ei olnud päevi,mida sai väga oodatud. Vahepeale eelmisel kuul tegin testi,et ehk olen rase. Kuid test neg. Ja paar ndäalat hiljem hakkasid päeva. Hetkel kõht imelikult kõva,keerab seest. Hakkasin 2n tagasi pille võtma. Kas on loogiline,et kui ma oleksin siiski rase,et pillid midagi negatiivselt mõjutavad rasedusele?Ehk loll küsimus,kuid küsin siiski.
 
k 29. märts 2010, kl 20.25
ma siin ennist rääkisin,et kasutasin kaua aega(6a) depo pro verat ja dets. alguses lõppes ravi mõju, päevi pole alanud, üle kuu söön östrogeeni, esmaspäeval tundsin vasakul pool valu, kus arst kuu tagasi folliikuli nägi, mehega sis kähku tegutsema,et ehk ov...nüüd siis 7 päev...rinnad valusad..aga vbl östrogeeni mõju, alaselg valutab..vbl rase,kõhus vasakul pool valud,vbl rase oeh....ov ja raseduse test olid neg. aga vara vbl veel,,,ma niii väga tahaks ometi juba rasedaks jääda.
 
mari 30. märts 2010, kl 23.49
Oh, loen iga õhtul teie kommentaare ja elan kaasa. Mõtlesin et teen ka testi neljapäeval, aga ei kannata, teen homme. Tean et vara, aga nii tahan olla. Ei julge isegi pidutseda.
Enda kogemus 10-14 aasta tagune. Rasedaks jäin peale aastaid katsetamist lõpuks nagu küülik, trahh ja valmis. Aga kogu rasedus oli üks hirmude-jada, pidi säilitustablette sööma. Seega tean et kui olen rase, tuleb jälle see teekond ettevõtta.
Ma ise kasutasin varem pidevalt seda "hurra päevad" ja keksisin ringi. Nüüd jälle olen olukorras et kui ühte tilka verd näeks nutaks õhtuni.
Seega hommikul testin, kuigi enne ülehomset pole mõtet. Ma kah jälgin oma keha, aga ei mäleta enam kuidas aastaid tagasi oli. Ju ikka see päevade ärajäämine tsipa ettevaatlikuks tegi. Sest esimese rasedusega mul kindlasti olid kerged määrimised ka esimestel nädalatel (lõpuks selguski et loode surnud 12 nädalal).
 
mari 31. märts 2010, kl 17.46
Tegin, ei olnud. Aga kuna päevad peaks vist hakkama kõigevarem homme (pole aastaid päevi lugenud, ikka rõõmustanud et tulevad), siis veel ei nuta.
Aga testist. Reaalselt kui vara on keegi seda kahte triipu näinud? juhend ütleb et ärajäämise päeval on näha? On või? Ma pole nii vara kunagi teinud ikka mõned päevad hiljem.
 
Helena 31. märts 2010, kl 23.35
Minul ka ei vedanud. 28.ndal hakkasid päevad. Jama lugu. Täna õnneks juba lõpp ja hakkan uuesti proovima. Seekord üritan mitte rasedusele mõelda ja ei tee neid teste nii tihti. Lubasin endale, et teen 15.mail esimese testi, kui sinnamaani pole hakanud. Eks näis siis, mis toimuma hakkab:)
Muideks, mina täiesti mõtlesin endale need raseduse tunnused külge. Päevad olid 2 nädalat hiljaks jäänud. Rinnad olid suuremad ja tundlikud, mida tavaliselt pole, siis oli hommikuti öökimist ja isupuudust. Olin väsinud ja tujukas. Ühesõnaga, kõik on vabalt juurdemõeldav;)
 
mari 01. aprill 2010, kl 01.04
Njah , kahju. Tegelikult ma polegi kunagi seda negatiivset testi näinud, täna siis nägin. Eks ma ka mõtlen kõik endale külge,sest alles märtsi algul loobusin spiraalist ja see lootus et kohe jääd on nii väike. Seksitud sai ikka kõvasti :) Kunagi proovisin oma mehega mitu aastat-ei midagi, siis selgus et mees ei saagi lapsi. Aga kõik need võimlemised mis tookord tegin, ütleme et suhte tappis täiega ära.
Lapse sugu ennustavast tabelist oleks mul ka parem kui jääks aprillis. Saaks veel ühe tütre.
Oeh, samas oleks nii hea teada et olen juba praegu ootel.
 
k 01. aprill 2010, kl 07.13
Tänane test siis...1 triip :(
 
Helena 01. aprill 2010, kl 15.11
Naised, naised. Kõige parem on lihtsalt käega lüüa ja elada normaalset voodielu. Mina ka eelmine kuu seksisin hästi palju, lootes rasedaks jääda aga võta näpust! Ei aidanud see. See pidev lootmine ja närvitsemine teeb hoopis halba. Lubasin endale, et aprilli kuust ma enam ei käi foorumites. Aga näed, ikka piilun vahest. Aga mõttemaailm on hoopis muutunud, enam ei muretse selle pärast, kas see kuu jään või mitte. Kui tuleb siis tuleb. Mina mõtlesin kõik raseda tunnused endale külge ja tead, jube pettumus oli! Enam seda küll läbi elada ei taha:S Niisiis ei looda ma enam see kuu midagi. Teen jah oma esimese testi alles 15.ndal mail, kui pole päevad hakanud:)
 
mari 01. aprill 2010, kl 16.44
Nii minul kah tänasest punased pühad, seega tulen siia tagsi alles mai algul :)))
Nähtavasti tuleb nüüd paar päeva vabalt võtta ja nautida kevadet lihtsalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!