Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Kahesarveline emakas
 
hupski 01. aprill 2009, kl 10.24

Kus see dr.Kask vastu võtab ja kui pikad järjekorrad on?
Mul samuti tita saamisega probleeme ja tahaks ka mitme arsti arvamust kuulda.

Päikest kõigile
 
K 01. aprill 2009, kl 10.44
dr Katrin Kask olevat siis Fertilitases
 
Kurbus südames 01. aprill 2009, kl 19.16
Tere õhtust,

dr Kask on tõepoolest Viimsi Fertilitases. Koduleheküljel peaks olema kontakt, tuleks helistada ning aeg kinni panna. Igaksjuhuks ütlen ka, et visiiditasu seal suht kõrge (mina maksin esimese visiidi eest 660 kr), aga ülla eesmärgi nimel olen nõus ka maksma ;)

Kena õhtut
 
mann1980 01. aprill 2009, kl 19.25
Minul on ka südamekujuline emakas. See avastati alles siis kui laps polnud ennast õigeks ajaks ümber keeranud, tal lihtsalt polnud ruumi. Laps sündis 3 nädalat ainult varem, keisriga. Minu emal on südamekujuline emakas ja tal 4 last ning kõik sündinud tuharseisus. Õel südamekujuline, sünnitas ise. Oht ja risk on alati, kuid see ei takista rasestuda. Meil see emakas vist naistel pärilik.
 
Kurbus südames 01. aprill 2009, kl 21.23
Mann1980, aitäh Sulle, et julgustust annad ;)
 
Kurbus südames 07. aprill 2009, kl 14.27
Tere kõigile,

teate, ma olen nii õnnelik, et pean kohe teie kõigiga seda jagama :) nimelt käis minu mees just arsti juures ning sai oma spermaanalüüsi tulemused. Vähemalt üks mure on õlgadelt langenud - mehe spermatosodid kärmed ja korras, arsti sõnul ei ole temapoolne panus rasestumiseks väike, pigem suur :)
minu enda olemisest nii palju, et nüüd olen siis kuskil nädal aega oma tablette võtnud. Päevad pole küll alganud veel, aga dr Kase sõnul peaksid need kuskil paari nädala pärast hakkama, eks vaatame. Täna hommikul tõusin niivõrd tugeva kõhuvaluga, et mõtlesin kiirabi kutsuda. Sellised tugevad krambid alakõhus, hooti. Mõtlesin, et ehk söömisest, aga ega ma eile õhtul ei söönud mitte midagi sellist, et nad oleksid pidanud olema :) võtsin hommikul ühe 400-se Ibumaxi ja oligi korras. Päeval natukene tõksutab all, aga vähemalt mitte nii suur valu.

Päikest :)
 
K 07. aprill 2009, kl 14.51
Võib-olla hakkavad sul päevad, eks sellel ajal ole ka krambid. Mõned ei tunnegi, aga mõned on kõveras maas...
Tore, et su meheraas siis probleemivaba on! Üks mure jälle vähem! Ikka pöidlad on stardivalmis :P

mannile- Südamekujuline emakas on kaasasündinud häire ja arvatakse tekkivat mingil arenguetapil juba enne sündi, aga küllap võib olla ka mingil määral pärilik.
 
evekas 07. aprill 2009, kl 23.00
minul on ka kahesarveline emakas ja olen 34 mul on 2 last tütar ja poeg üks on 11 ja teine saab kohe 10 .nii et ära kaota lootust.mõlemad tehti keisriga kuna nad olid mõlemad pöiki kuna ise olin nii peenike kui keiser ära oli ,öeldi et teil on lõik teispidi sees kui teistel ,et soovin edu
 
Kurbus südames 08. aprill 2009, kl 08.42
Aitäh evekas! Nii hea ja südantsoojendav on lugeda selliseid kirju, mis annavad lootust ning süstivad minusse positiivsust.
 
Nurse Betty 08. aprill 2009, kl 11.30
Tõesti, hea kuulda, et mehepoolset panust julgesti võib usaldada. :)
Mulle tuikas pähe, et lugesin üsna hiljuti, et ibuprofen'i ei soovitata kasutada, kui soovid rasestuda. Pidi raskendama embrüo kinnitumist emaka seina. Ei tea küll, kui mitmes uurimustöös seda näidustatud on. Kindlasti on hulgi neid, kes rasestuvad Ibumaxiga vöi ilma. Aga teinekord on iga õlekõrs tähtis.
Soovin kõike kõige paremat sulle! Ilusaid lihavõtteid!
 
Nurse Betty 08. aprill 2009, kl 11.33
Tõesti, hea kuulda, et mehepoolset panust julgesti võib usaldada. :)
Mulle tuikas pähe, et lugesin üsna hiljuti, et ibuprofen'i ei soovitata kasutada, kui soovid rasestuda. Pidi raskendama embrüo kinnitumist emaka seina. Ei tea küll, kui mitmes uurimustöös seda näidustatud on. Kindlasti on hulgi neid, kes rasestuvad Ibumaxiga vöi ilma. Aga teinekord on iga õlekõrs tähtis.
Soovin kõike kõige paremat sulle! Ilusaid lihavõtteid!
 
Nurse Betty 08. aprill 2009, kl 11.42
Tõesti, hea kuulda, et mehepoolset panust julgesti võib usaldada. :)
Mulle tuikas pähe, et lugesin üsna hiljuti, et ibuprofen'i ei soovitata kasutada, kui soovid rasestuda. Pidi raskendama embrüo kinnitumist emaka seina. Ei tea küll, kui mitmes uurimustöös seda näidustatud on. Kindlasti on hulgi neid, kes rasestuvad Ibumaxiga vöi ilma. Aga teinekord on iga õlekõrs tähtis.
Soovin kõike kõige paremat sulle! Ilusaid lihavõtteid!
 
Kurbus südames 08. aprill 2009, kl 20.44
Armas Nurse Betty, aitäh nõuande eest, mina ei olnudki sellega kursis, nüüd tean aga arvestada.

Ilusaid ja rahulikke lihavõtteid kõigile!
 
m 08. aprill 2009, kl 22.30
mida te soovite koguaeg üksteisele häid seda, head seda blabla mõttetu jutt
 
... 09. aprill 2009, kl 08.20
TO m: miks see nüüd su perset torgib?
 
Kurbus südames 09. aprill 2009, kl 11.25
Lugupeetud m

me suhtleme omavahel ning soovides teistele seda ja seda nagu Sa kirjutad, julgustame ning mõtetes ja südames hoiame üksteisele pöidlaid, et meie soovid täituksid. Suheldes teistega ning kuuldes, et sa pole üksi, et Sinu eest hoitakse pöidlaid, annab energiat ning suuremat soovi tegutseda.
Usu mind, kui Sul peaks olema suur mure, mis paneb sind mõtlema igasugustele lollustele, saades tuge teistelt, kes võib-olla on samas olukorras olnud, aitab sul oma mõtetest üle olla.
Ära tigetse ;)
 
... 09. aprill 2009, kl 11.48
m: selleks ongi foorumid, et saada oma muredele lahendusi (võibolla mitte alati, kuid kogemused võivad olla samalaadsed ning mure, mis puudutab hetkel mind, võis olla mõni aeg tagasi kellelgi teisel samamoodi ning ta oskab nõu anda, vaadates tagantjärele).
Paljudele inimestele võib neti vahendusel foorumis arvamuse avaldamine ning toe saamine osutuda viimaseks lahendiks. Hiljuti oli üks neiu, kes oli sattunud halvale teele ning otsis interneti kaudu lohutust, väitis, et tahab enda elule lõpu teha. Kommenteerijad aga olid õelad ning utsitasid teda takka, umbes sellise tekstiga: sa oled nagunii argpüks ega suuda seda teha või et tee jah, jne.
Selle tulemusena ta endale otsa peale tegigi. Üks hea sõna ning head soovitused teistele annavad palju rohkem, kui nõmetseda ning iriseda teiste kallal ning lisada nõmedaid kommentaare.
See, kui soovitakse "häid pühi", on lihtsalt viisakus ning kui sulle (m) see ei meeldi, siis palun ära loe siin foorumis kirjutatut.
 
Abi 27. aprill 2009, kl 12.23
Kurb südameke,võta ühendust. Saadan huvitava info sulle.Saad korraliku abi. Ära muretse, kõik läheb sul imeliselt hästi. Minu toetav, südamest tulev kallistus!
 
K to kettpostitaja Abi 27. aprill 2009, kl 18.56
Herbalife ja GLDN kahjuks kaasasündinud patoloogiatele ei aita...
 
K 29. mai 2009, kl 12.32
Käisin just paar päeva tagasi ultrahelis ja diagnoositi ka kahesarveline emakas.
Arst lapsesaamise kohta küll midagi halba ei öelnud- et ei saaks lapsi või midagi...aga ütles et võin kaksikud saada :S
ma nüüd ei teagi kas see on õige või vale :S
 
Kurbus südames 29. mai 2009, kl 20.12
Tere armas K ja teised

Kus arsti juures Sul see diagnoositi, kes arstiks on? Kui kaua Sina oled üritanud titat saada?

Mina olen nüüdseks söönud Estrofem pille 2 kuud, läheb juba 3.s kuu, ja peale hirmsate peavalude (hommikust õhtuni) ning rindade valulikkuse, pole ei päevi ega rasedust. Aga loodan ikka parimat ... Arsti juures olen käinud nüüdseks kahel korral, iga kord on vaadatud ultraheliga emakat ja emaka ees olevat kihti, mis vaikselt kasvab. Dr Kask ütles, et nüüd tuleb veel paar kuud oodata ja siis uuesti vaadata. Ei teagi, kas peaksin pillide võtmisest loobuma, sest peavalud ei lase enam rahulikult elada, või võtta edasi ja kannatada ülla eesmärgi nimel... Kardan lihtsalt, et järsku need mõjuvad hoopis negatiivselt ... Aga eks näis.
Ma nii väga tahaks juba oma süles titat hoida.
 
naine 31. mai 2009, kl 20.29
lugesin täna esimest korda seda postitust siin foormis ja lausa elan kaasa, et kuidas sul läheb...Arvan, et hästi, sest nii palju julgustavaid kommentaare on siin. ja kui ise ehk ei õnnestu, siis katseklaasis ehk? igal juhul hoian tugevasti pöialt, anna siis teada, eks!!! seniks palju armastust ja lootust.
 
Kurbus südames 31. mai 2009, kl 21.37
-Naine- Aitäh ilusate sõnade eest! Annan kindlasti endast teada ;)

Kallid
 
Nurse Betty 31. mai 2009, kl 21.53
Tere kulla "Kurbus südames",
Kas oled dr. Kask'ile oma peavaludest rääkinud? Mis tema arvab? Ma arvan, et ära ilma arstiga konsulteerimata küll tablettidega lõpeta, aga proovi temaga kindlasti ühendust saada ja päri, mida ta teha soovitab. Ehk aitab, kui võtta paracetamol'i paar korda päevas? Peavalude käes piinelda pole ei tore ega hea, valu tekitab valu ning ei tee ka rasestumist kergemaks (kogu organism võib ju stressi minna). Arvan aga, et probleemile võib siiski lahendust leiduda. Näiteks paracetamol on ju ka rasedatele lubatud... Tundub, et Estrofem teeb Su emakale head ja arst on rahul.
Elan minagi Sulle väga kaasa ja loodan kõike kõige paremat ning palju titeõnne Sulle siitpoolt Läänemerd. Kena algavat nädalat!
 
Kurbus südames 01. juuni 2009, kl 09.10
Armas "Nurse Betty", olengi täpselt nii, nagu Sa kirjutasid, teinud - võtnud ikkagi Estrofemi edasi ning siis kui peavalu on olnud väljakannatamatu, olen võtnud valuvaigistit. Ühel hetkel, kui peavalu on olnud jube, siis olen mõelnud, et lõpetan Estrofemi võtmise, aga samas olen koheselt taibanud, et see oleks vale samm. Kindlasti helistan arstile üle ning mainin oma peavalusid, kuigi kui ma enne temaga sellest rääkisin, siis ütles ta mulle kohe, et kuna need tabletid mõjuvad kogu organismile, siis võivad ka mõningad kõrvalnähud olla. Ootan juba nii väga, et need kuu aega oleks möödas ja ma saan jälle arsti juurde minna, et siis uuesti laste end üle vaadata - kas on toimunud muutusi ja kas emakas on ilusti kasvanud :)
Kallistan ning soovin ilusat nädalat!
 
K (kes vastas alguses) 03. juuni 2009, kl 13.19
Nii armas, et oma käekäigust teada annad!
Hormoonide asendusravid mõjuvad jah kogu organismile, aga kindlasti anna teada arstile oma tugevatest peavaludest- äkki on ravimianalooge vms, mida Sa paremini talud! Nii läheb ju eluisu ära, olen ise harv migreenik, aga igapäevaste peavaludega maadlemisele ei taha kohe mõeldagi... Tunnen kaasa, aga aruta seda asja arstiga!
 
Kurbus südames 03. juuni 2009, kl 14.39
:) teate, ma avastasin enda jaoks uue skeemi :) kui enne võtsin tableti kohe peale lõunasööki ja peavalud hakkasid segama tavalist elurütmi, siis nüüd võtan tableti enne magamaminekut ning peavalud kadunud, vähemalt mitte nii tugevad ja pidevad :) loodan, et see skeem ka edaspidi toimib, kuigi see võib olla ainult minu oletus :) Võtan tablette veel kuu aega ja siis arsti juurde ning koheselt annan ka endast uuesti teada. Päevad pole aga kahjuks vahepeal hakanud, aga eks ootame ...

Tervitades
 
naine 05. juuni 2009, kl 14.07
hakkasin mõtlema - kui ootasin oma teist ja kolmandat last, vaevlesin kohutavate peavalude all! jube. arst lausa tahtis neuroloogi juurde saata, kuid siis ma nagu varjasin neid tema eest, võtsin paratsetamooli, seda arst ise soovitas, see ei lähe lootele... imelik on see, et just raseduse ajal mul olid täiesti jubedad need peavalud, muidu pole vist kunagi pea valutanud... tead, usun, et midagi toimub sinu kehas analoogset raseda kehaga - kas hormoonid või nii. arvan, et see on hea enne...
 
üks tuttav 06. juuni 2009, kl 20.54
Hoiame sulle endiselt siin pöialt, mina ise ravisin 6 aasta, ei hakka kirjeldama, mida kõike selle aja jooksul oli.Nüüdseks kahe poja ema siis.Edu, kannatust ja optimismi sulle!
 
anne 06. juuni 2009, kl 21.13
ole rahulik mul kolmesarvega
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!