Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
metformiin
 
keiti 30. september 2009, kl 15.50
tere!
kas olete tarvitanud ja mis näidustustega?
aitab rasestuda?
mulle kirjutati, aga ravimilehed annavad selle selgituseks ainult suhkrutõve osa. tegelikkuses on ka rasestumiseks samanimeline rohi?
 
K 30. september 2009, kl 16.05
Rasestuda otseselt ei aita, aga paneb loodetavasti tsükli korralikumalt käima- kui on tsükkel ja toimuvad ovulatsioonid, küllap see rasestumine ka lõpuks toimub.
Metformin ei toimi suguhormoonidele, vaid insuliinile, sellest siis ka suhrutõve-jutt. Infoleht tahaks hädasti uuendamist, sest tõenäoliselt on juba samapalju kasutajaid PCOSiga kui diabeediga...

Polütsüstilised munasarjad on näidustus, inglisekeeles on palju materjali- PCOS, insuliinresistentsus jne.


Võetakse 2 või kolm tabletti päevaskoos söögiga. Alustada soovitan 1 tabletist ja nt nädal hiljem minna üle 2 tableti peale. Kõrvaltoimed on kõhuhädada (kõhulahtisus ja iiveldus), mis enamasti rohuga harjudes mööda lähevad.
 
keiti 30. september 2009, kl 19.26
tänanm just pcos ongi!
 
K 01. oktoober 2009, kl 11.31
Olen lugenud selle rohu kohta palju head, aga on ka paljusid, kellele see sugugi ei sobi (halb enesetunne jääbki püsima) või lihtsalt kes mingit vahet ei märka. Mina sinu asemel prooviks ära küll.

Mulle endale sobib, üritan ka veidi oma keha aidata sellega, et tohutus koguses korraga suhkrut-tärklist sisse ei söö... PSOC on praeguseks hetkeks taltunud, tsükkel regulaarne ja enesetunne hea (tarvitan veel 3x päevas, oma harjumus). Nii on ikka kergem lapsesaamisele mõelda!

Metformin aitab ülekaalulistel kergemini alla võtta, ülekaal on pcos puhul tihe kaaslane, mina pole kunagi ülekaaluline olnud, kaalun 56 kilo...
 
Mann 05. oktoober 2009, kl 12.04
Seda huupi ei kirjutata, ainult teatud viljatuse põhjuste korral aitab. Siin on täpsemalt
http://www.meelespea.net/ee/nestumas/planuojate/viljatus/millineviljatusravionedukas
 
Punnu 07. oktoober 2009, kl 00.24
Ma olen pool aastat kindlasti võtnud. Ei midagi. Aga mul see probleem, et olen ülekaaluline ja ei suuda kuidagi alla võtta. Kas teil ka ülekaaluga probleeme? Ja ka tõesti mitte mingit võimalust ei ole natuke suuremana rasedaks jääda?
Anna Malyar 28. juuni 2023, kl 13.01
Metformin ilma retseptita - https://topeuro-shop.com/buy-metformin-ee... Soovitan.Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anna Malyar 12.06.2024 21.46.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!