Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Peotelgi laenutus
 
S.U. 03. veebruar 2014, kl 21.04
Tere!

Andke palun infot - kas leidub selliseid peotelgi laenutajaid, kelle puhul piisab nö broneerimistasust? Nimelt, kui ilmaprognoos hea siis pole mul plaanis hakata peotelki püstitama, küll aga oleks soov seda vähemalt igaks juhuks antud kuupäevaks broneerida. See, kas reaalselt telki vaja on või mitte selguks päev enne pidustusi. Kui reaalne selline soov on? Tegemist on mõnekümne külalisega ainult ja mingit hiidtelki pole vaja. Kuna ma pole varem telki tellinud, siis praktika puudub.
 
J 03. veebruar 2014, kl 21.12
Nagu ma olen aru saanud siis nõutakse ettemaksu. Vähemalt ühe laenutuse puhul oli et kui selgub et telki vaja polegi, tuleb siiski tasuda broneering mis on pool hinnast .. Ehk kõigil pole.
Aga see ei tundu reaalne et lihtsalt broneerida saab .. ilma midagi maksmata.
 
:) 03. veebruar 2014, kl 21.25
Tee natuke telefonitööd ja kohe saadki teada.
 
heilu 04. veebruar 2014, kl 11.15
Minu isiklik soovitus on siiski tellida telk sõltumata ilmast. Esiteks on ilusa päikselise ilma korral koht kuhu soovi korral varju minna, ka toidud ei ole siis päikse käes. Ka tuulise ilmaga on hea, kui tegemist on vähemalt osaliselt kinnise telgida, sest kõikvõimalike asjade lendamine ei ole just selle päeva oodatuim meelelahutus ning toidud, mis on lahtiselt laudadel saavad tuulise ilmaga igasugust sodi peale. Ma olen oma tutvusringkonnas korraldanud mitut aiapidu ja telk on üks tänuväärt asi iga ilmaga. Lisaks ei pea sa muretsema oma peokorralduse viimastel tundidel ilma kapriiside pärast ja saad ettevalmistused eelmisel päeval rahulikult ära teha (lasta).
 
S.U. 04. veebruar 2014, kl 15.44
Aitäh heade soovituste eest!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!