Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
nimevahetus dokumentidel ja mujal
 
Aire 17. märts 2014, kl 12.35
Mis järjekorras te peale abiellumist oma nimevahetuse tõttu dokumente vahetasite. Kõigepealt id kaart ja pass, siis edasi pangad, aga mis veel? Kui mul on igasugused erinevad lepingud (no võtame või Eesti energia, Starman, EMT jne), siis kas sellistesse kohtadesse tuleb ka nimevahetusest teada anda?
 
ikka 17. märts 2014, kl 12.55
Iga leping, mis on vana nimega, tuleb asendada uue nimega - elementaarne.
 
... 17. märts 2014, kl 12.56
Juhiload. Lepingud pole üldse olulised, su isikukood jääb ju samaks. Kui ükskord peaks olema vajadust pangakontoris midagi teha, siis muudad pangas nime.
 
:)) 17. märts 2014, kl 12.59
ikka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Iga leping, mis on vana nimega, tuleb asendada uue
> nimega - elementaarne.

Ei tule, mingit vajadust pole. Minu eluajal on palju firmasid ise ka mitu korda nime vahetanud, et ei jõua jälgidagi, ega me iga kord uut lepingut ei sõlmi:)
 
da point? 17. märts 2014, kl 13.58
On nüüd uue nimega kuidagi väärtuslikum elu ka või? Siis tean, kas on mõtet hakata oma elu keeruliseks ajama, jooksma ja raha kulutama dokumentidekuhja ümbertegemisele.
 
Aire 18. märts 2014, kl 11.03
da point?'ile - asi pole rohkem või vähem väärtuslikus elus vaid iga inimese isiklikus mõttelaadis. Kui sulle tundub nimevahetus mõttetu, siis lihtsalt ära seda tee.

Tänud asjalikele vastajatele, sain oma mõtetele kinnitust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!