Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Pulmakutsed
 
hmm 30. märts 2014, kl 15.26
Olen näinud viimasel ajal üsna paljusid pulmakutseid ja mind painab mõte, miks on need kõik nii tüütult ühesugused? Kas tegijaid on nii vähe, et kõik tellivadki kutsed samade paari tegija käest või milles asi? Lihtsalt minu meelest no ei ole võimalik, et kõik pruutpaarid mõtlevad nii ühtemoodi? Või siiski on? Täitsa huvi pärast küsin, et mis sellised kutsed üldse maksavad? Tundub küll nagu oleks tegemist odava masstoodanguga.
Jutt käib siis sellistest kutsetest, kus peal pael ja tihti see veel seotud ka. Andke andeks, kuid milleks see lips peab seal olema? Või miks igal teisel kutsel on peale kleebitud mingi pits? Või kas te, juba mitme lapse emad, abielludes ei arva, et liblikas on justkui veidi kohatu sümbol? Mida need liblikad ja tuvid teie silmis üldse tähistama peaksid? Ootan huviga teie põhjendusi.
 
hähhäh 30. märts 2014, kl 16.41
hale teema. kes sina oled ütlema, mis sobib? igaüks ikka teeb oma maitse järgi, mtte sinu oma järgi. tee oma pulmakutsed kasvõi macdonaldsi karbile, kes keelab. aga kui teistele ühenduvad pulmadega tuvid või liblikad, siis sina pole küll siin kohane seda halvustama. miks peaks keegi oma valikuid sulle põhjendama? ja mismoodi need liblikad siis ei sobi? mis ulmearusaamine see sul küll on :D ikka hea jutt, liblikas ei sobi mitme lapse emale :D
pealegi sa ei kujuta ettegi, kui paljusid sinu valikuid teised imestunult vaatavad, neile tundub see kohatu, aga nad ei tule sulle seda ütlema. ole sinagi vait.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!