Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Gia Allemand
 
eitemidagi 17. juuli 2014, kl 05.58
Kas keegi oskab öelda, mis selle Giaga juhtus? Jutt on kanal 11. oleva filmi #Poissmees# ühest tüdrukust. Kas on tõsi, et suitsiit?
 
jah 17. juuli 2014, kl 08.51
Otsi googlest ja youtubest infot.
Jah, tegi enesetapu, aga sellest, miks, ei räägita otseselt.
Osales ka Bachelor Pad 1. ja 2. hooaegades (1. on täies ulatuses ka youtubes olemas, 2. saab osaliselt näha lühiklippidena). Esimeses hooajas hakkas Wes nimelise mehega midagi arenema, kuid Gia oli siis suhtes ja midagi eriti ei juhtunud. Pärast saadet läks Gia tollasest kutist lahku ja hakkaski Wes'iga kohtuma, kuid mingil Bacheloride ühisüritusel pööras Wes hoopis Viennale (kes sai Jake'lt kihlasõrmuse, kuid läksid suure skandaaliga lahku) tähelepanu ja pettis temaga Giat. Gia ja Vienna olid enne sõbrannad.
bachelor Pad teise hooaega, kuhu olid kutsutud nii Vienna kui Jake, läks ka Gia. Sealt lahkus ta ise, enne kui ta välja hääletati, oli hingepõhjani nördinud Vienna kaaslase Kasey käitumisest. See hooaeg filmiti 2011.a.
Gia enesetapp lepidis aset 2013.a. Ta elas koos NBA mängija Ryan Andersoniga, kes ta leidiski. Keegi täpselt ei tea või ei ütle välja, mis võis enesetapu põhjuseks olla.
Saadetes on ta ise öelnud, et elab igasuguseid asju sügavalt läbi ja tal võtab kaua aega, et üle saada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!