Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
ära jäetud pulmad
 
mampsel 30. juuli 2014, kl 15.32
Kui palju suudavad vanemad noorte kooselu mõjutada?!

üle pika aja kohtusime taas oma koolikaaslastega, arutasime maast ja ilmast ja siis selgus, miks ühest kooliaegsest kindlast paarist midagi välja ei tulnud.
Aastaid tagasi olla noormehe kolhoosis keskastme juhtidena töötanud vanemad otsustanud, et nende ainus poeg on väärt paremat naist, kui see lihtsa olemisega maatüdruk. Pulmad olid juba kindlaks määratud, aga paar nädalat enne pulmi käisid peigmehe vanemad tüdruku juures, et nemad keelavad selle abielu, maksid tüdrukule ja tema emale mingi summa...
Pulmi ei toimunudki, küll aga olla pere tähistanud väiksemas ringis pidulikult pulmade ärajäämist.

Noormees abiellus aasta hiljem ülikoolist leitud uue pruudiga
 
mamsel-50 30. juuli 2014, kl 16.17
Ja milles on SINU probleem? Kui poja vanemad ostsid poja vabaks ja selline asjade käik kõigile sobis, siis millega sina rahul pole?
Kui minul oleks nii palju raha, et saaksin maksta selle eest, et poeg EI abielluks ebasoovitava naisega, siis teeksin seda isegi.
 
Armastus 30. juuli 2014, kl 16.21
Juu siis tüübil endal kah savi oli.
 
rose 30. juuli 2014, kl 16.38
Ega siis ülikooliharidust inimest paremaks tee. Kurb lugu küll, ilmselt oli aeg selline kus vanemate kindlale soovile oli võimati vastu astuda.
Aga tõesti... maatüdruk võib olla kõvasti parem naine mehele ja ema lastele kui karjäärinaine kes võib hoopis mehe maha jätta ja ise nö "parema" leida.
Aga võib ka olla vastupidi. Vanemad ei tohiks küll seda otsust laste eest tegema hakata.
 
aga loo jätk? 30. juuli 2014, kl 17.22
kui see paar tänaseni koos püsib, milles siis probleem on?
lõpuks pole ju vahet, missugust naist magatatada, lapsi saada jne. aga ülikooliharidusega ja parema välimusega naisega nagu toredam ju elada ka.. naabrid kadestavad jne. ja seda teismeliste armuelu kusagil kooliajal ei maksaks ka väga tõsiselt võtta. eks nad harjutasid ju ja oligi hiljem poisil paremad valikud..
 
Savi või mitte 30. juuli 2014, kl 17.35
Tehakse ka praegu selliseid asju. Rasedatega sama teema, kõik on rahaga lahendatav.
 
Ytg 11. august 2014, kl 19.48
No tõest, mis see kirjutaja mute on?
Loo moraal on et poiss oli koos tüdrukuga kes poisile sexi andis ja vähese raha eest ostetav oli. Said ju vanemad väikse summa eest poja abiellumist kohustusest vabaks osta.
Poiss oli selgrootu mollusk: plika kamandas teda abielluma ja poiss kõrvad lodus läks. Vanemad kamandasid tagasi ja poiss kõrvad lodus tuli.
Ja lõpuks : annaks jumal kõigile selliseid vanemaid kes õigel ajal lastele appi tulevad ja neid elulistest vigadest päästavad.
 
............ 15. august 2014, kl 13.18
Tundub, et poisi vanemad käitusid väga õigesti. Ju said aru, et poeg alles noor ja roheline ning mõtleb kolmanda jalaga. Vanemad lahendasid olukorra kõigi jaoks meeldivalt ära. Et poiss plikast tegelikult suuremat ei hoolinud, näitab kasvõi see, et ta juba aasta pärast teisega abiellus.
 
naisuke hellake 11. september 2014, kl 09.11
Mina olen jätnud poisi ootele mitu korda, kuid ta oli väga visa sell ja lõpuks ikka pulmad toimusid
 
testerr 17. september 2014, kl 17.45
Madalama haridusega kipuvad ikka rohkem saba lehvitama ja iga ettejuhtuva traktoristiga, kes pappi lehvitab, minema panema. Ka antud juhul loobus kohe kui pappi sai. Ja lastega ei oska rumalad naised käituda, rääkida ega õpetada, et neist midagi rohkemat tuleks kui vorstilõikaja.
 
Janette 06. märts 2015, kl 12.11
Ennemgi on vanemad vahele seganud ja muid trikke teinud, aga kui on ikka armastus siis saadakse kokku läbi tule ja vee. Poiss ise vast proovid tüdruku järgi ja puks ei sobinud ja ütles vanematele, et krt ei kõlba, klaarige asi ära.
 
vana teema 07. märts 2015, kl 07.22
See paar läks ammu lahku!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!