Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Pulmakink
 
Trinka 03. juuni 2015, kl 03.05
Natuke hääd nõu oleks tarvis,on pulmad juulis ees ootamas ning külalised muudkui küsivad mida kinkida,mida kinkida-potte panne ei taha,samas seda,mida tegelikult vaja oleks-oleks mage kuidagi mainida,räägin siinkohas meie ilusatest euro kupüüridest,või kui siis,kuidas oleks ilus,viisakas seda väljendada?
 
no 03. juuni 2015, kl 12.15
no meie noored panid netti üles nimekirja asjadest, mida nad vajavad ja andsid kõigile teada, et sealt võib valida. Suuremate asjade puhul tehti kingid mitme pere peale. Ja nad saidki väga palju elu alustamiseks vajalikke asju, ning ühtlasi oli välistatud, et kingitaks 5 kohvimasinat, 6 serviisi vms.
 
Külaline 06. juuni 2015, kl 11.46
Ma läheks üldse ilma kingita. No ega see pulm pole ju kinkide saamiseks korraldatud.
 
... 07. juuni 2015, kl 17.02
Minu arust on pruutpaarile raha kinkimine väga ok ja kui pruutpaar seda eelistab, siis ei ole üldse imelik seda ka välja öelda. Kinkide nimekirja tegemisega võib ikka nii juhtuda, et kingitakse selline asi, mis ei meeldi. Kui kingitakse raha, saad osta aga just sellise väljanägemisega asja, nagu meeldib.
Seega teemaalgataja- ütle aga julgelt, et sooviksite raha, et saaksite ise oma maitse järgi asju osta (või elamise või reisi vms).
Mul on sel suvel kahte pulma minek ja mõlemal pool on pruutpaar ausalt teada andnud, et eelistavad raha. Uurisin ka foorumitest ja tuttavatelt, palju siis on kohane raha kinkida ja sain keksmiseks tulemuseks 50 eurot per face kui tegemist ei ole lähisugulasega.
 
Wedding Day Butler 16. veebruar 2016, kl 12.50
http://www.butlerforwedding.com/ - Hea kingiidee pruutpaarile
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!