Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
külaliste riietus
 
neti 07. juuni 2015, kl 00.17
Tere, tean, et pruut on ainuke kes on valges kleidis pulmas, aga kas on väga kohatu kui mul on ka valge lühike kleit ja selle peal teist värvi boolero ja värvilised aksessuaarid? Tänan tähelepanu eest.
 
.... 07. juuni 2015, kl 02.03
Ei ole kohatu. Tihtilugu kantakse pulmas valget, aga mitte nii uhket, kui pruudil.
 
pärta 07. juuni 2015, kl 08.05
:) mõni pruut võib eelistada oma tähtsal päeval ka näiteks roosat kleiti kanda. Iseenesest ei ole valge kandmine pulmas kohatu kui see ei püüa võistelda pruudikleidiga , värvilised aksessuaarid ja jakid jne on väga sobivad.
 
mnjaa 07. juuni 2015, kl 08.43
meil oli pulmas üks külaline oma pulma/pruudikleidis ja külalised ajasid sageli segamini kes on kes
 
Pruut 10. juuni 2015, kl 00.37
Valge kleit võiks jääda siiski pruudile. Pulmakülalisel valget kleiti kanda on kohatu! Võibolla pruudil on ka hoopis lühike valge kleit värviliste aksessuaaridega (nt pulmavärvides). Muidugi kui kahtled, küsi pruudilt järele. Minult on kahel korral küsitud. Parem küsida, kui pruut õnnetuks teha.
 
hj 13. juuni 2015, kl 12.29
Kohe kindlasti mitte ei kõlba külalisel minna valges kleidis. Väga suur etiketi ämber. Ainult ja ainult pruut on valges. Need kampsikud ja värvilised pärlid kaelas asja ei paranda. Ja isegi kui pruut on roosas või muus värvis, ei ole see õigustus ise valges minna.
 
seda et 13. juuni 2015, kl 12.29
Pulma ei minda mustas, valges ega punases kleidis. Must on matustele, punane liiga silmatorkav, valge pruudi värv.
 
aga mõni 20. juuni 2015, kl 20.11
on igas pulmas pruut ja igal matusel kadunuke.
 
moosimadu. 24. juuni 2015, kl 17.40
Mina pole sellest vanaaegsest etiketist suurt rolli teinud. Kannan seda mis on mugav ja ilmastikule vms sobiv.
 
sepese 20. juuli 2015, kl 22.50
See pole mingi vanaaegsus, vaid viisakus ja lugupidamine. Pruudiga ei konkureerita, tema on selle peo printsess. Seega ei minda valges. Samuti pole viisakas olla väga värvikirev ja ekstravagantne, et pruudilt tähelepanu endale tõmmata.
 
hiljutised pulmad 21. juuli 2015, kl 05.08
olid väikesed pulmad ja pulmalised kõk omavahel tuttavad ja leppisid kokku, et kõik naised on pulmas valges riietuses ja mehed ülikondades, see oli ühe ämma ettepanek. Igatahes tundsid pulmalised end väga hästi kusjuures paljud naised olid oma pruutkleitides - neil oli võimalus oma ilusat kleiti kanda. Kõige uhkemas kleidis oli peiu õde, kes kandisoma eelmise aaasta pulmakleiti
 
õudukas 23. juuli 2015, kl 15.42
isegi kui on kokkulepe, et kõik naised tulevad valges, ei paneks ma mingil juhul oma pruutkleiti, eriti kui see on selline suursugune. Jäägu pruudile ikka suur pruutkleid, muid valgeid kleite leiab ka. Mis on ühe mukitud eide arus, kui ronib teise inimese pulma oma pulmakleidis?
 
millised inimesed 23. juuli 2015, kl 17.57
Päris kindlasti ei sobi minna teise pulma oma pruutkleidis, ega see teie ainuke pidulik riietus ei ole. Saite oma pulmas sellega hiilata, hoidke nüüd mälestuseks, müüge maha või hoidke tulevasele tütrele
 
aga mida teha? 23. juuli 2015, kl 20.18
mida teha siis, kui pruut teeb teemapulma ning nõuab kõigilt osalejailt kindlat stiili riideid? Nende soetamine on kulukas ning mujal neid ka tulevikus ei ei ole kanda. Kulutused tuleb loomulikult külalistel ise teha. Päris suur stress on sellest ning pruut ei adu külaliste kulutuste suurust, minemata ka jätta ei saa.
 
mida teha 23. juuli 2015, kl 20.23
Mida peaks tegema külaline olukorras, kus pruut teeb teemapulmad ning nõuab külalistelt sellise riietuse kandmist, mida hiljem kuskil kanda ei saa. Kulutused riietele peavad külalised ise tegema ja muidugi kõik muud kulud. Tundub, et pruut ei adu külaliste kulutuste suurust ning riietuse puudumisel solvub.
 
vabandust 23. juuli 2015, kl 20.24
eelmised postitused läksid topelt, browser läks segaseks.
 
* 24. juuli 2015, kl 16.59
Pulmad on tõesti kulukad ka külalistele. Viimasel ajal on jah moodi läinud, et nõutakse kõigilt ühte kindlat värvi riideid vms. Eks ilus on küll hiljem selliseid pulmapilte vaadata, aga külalistele koormav. Mina üritaksin riideid sõpradelt laenata või laenutusest laenutada või kaltsukast vaadata - oleneb nõutavast riidest.
Hiljuti käisin just ühes nö maapulmas, kus pruutpaar tahtis, et kõik tuleksid nii nagu end mugavalt tunnevad, ei mingeid nõudmisi - olgu viisud või botased vms. Tulemuseks oli see, et kõik külalised olid siiski väga maitsekalt ja grüünepeole sobivalt riides ehk et inimesed oskavad ise valida küll sobiva riietuse kui neil valida lastakse.
 
...laenutusest 26. juuli 2015, kl 00.04
Vaatasin, et laenutusega tuleks pere peale väljaminek minimaalselt 40 eurot. Minuarust on see kallis, kuidas teistele tundub?
 
* 27. juuli 2015, kl 15.26
Mulle tundub ka laenutuse (aga ka kaltsuka jaoks) jaoks kallis. Kui juba üle 25 euro läheb, siis pigem ostaksin korralikud ja sobivad riided, mida saab ka hiljem kasutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!