Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
aidake,Outlookiga olen hädas
 
juta 24. oktoober 2010, kl 14.50
Ei tea kas täna on siin mõni teadjam inimene, kiire ka selle asjaga ja lapsi pole kodus kes aitaks.
Mure selline. Lugesin ära mõned mailid ja siis lõi jälle ette selle kasti, kus ütleb, et tema nüüd tahaks neid kustutatud itemse kokku pakkida. Kuna sain mõned hästi suured pildid just, siis arvasin, et no las ta siis pakib(see võtab aega ja enamasti ütlen, et ei taha) Siis kui ta selle pakkimise lõpetas ja uuesti Outlooki avasin oli saabund mailides kõige viimane mail eelmise aasta novembrist. Ka neid ei saa avada, sest ütleb, et pole installitud. Nüüd olen nii hädas oleks vaja saata vastus-mail aga see aadress on kadunud ja üldse kõik viimased mailid. Kas keegi oskab aidata?
 
Tõnis 24. oktoober 2010, kl 15.03
Jutt ei klapi. Ütled, et tahtis KUSTUTATUD asju kokku pakkida ja nüüd on asjad kadunud ka inboxist.
Pane pln tegevus täpselt ja õiges järjekorras kirja. Praegune jutt ei kõlba.
Igaks-juhuks tee vokile ka restart ja vaata, mis siis Outlookiga juhtunud on.
Edu.
 
juta 24. oktoober 2010, kl 15.13
Ma tõesti ei süvenenud mis selles kastis seekord täpselt kirjas oli aga eelmistel kordadel on olnud Delited items. Vabandust aga voki all mõtled ikka arvutit? Ja huvitav miks kadusid mailid just sinna maani mitte kõik. Ma teen restardi ja tulen siis tagasi!
 
juta 24. oktoober 2010, kl 15.31
Ei aidanud. ikka on viimane mail eelmise aasta novembrist. Ütleb, et Message has not been downloaded. Download i miseks käsib click ida sinisele kirjale here ja siis pressida Space aga midagi ei juhtu. ikkagi.
 
Tõnis 24. oktoober 2010, kl 15.36
Mina kahjuks ei oska foorumi kaudu ka aidata kui ei tea, mida kõike tehtud on. Jutt on liiga segane selleks, et mingeidki oletusi saaks teha.
 
juta 24. oktoober 2010, kl 15.47
Proovin veel kord Sain eile mõned mailid milles sees pildid. Kui Outlooki kinni panin siis tuli ette see kast kus ütleb, et ta pakiks kokku neid itemse (kas just deleted itemse kahjuks ei mäleta) lubasin siis ja siis tuli ette see pilt kui lehed on virnas ja neid keeratakse kokku neljaks ja siis lähevad nad teise virna ja eest tulevad ritta rohelised kriipsukesed. No paremini ei oska seletada.
 
Toomas76 24. oktoober 2010, kl 19.33
Sul on mingi mu kala siis selle outlookiga! Sest mina lugesin siit välja ,et ta pakkis kokku sul deleted items mis tähendab kustutatud asjad! Aga sinu muud mailid peaksid säilima sellisel juhul!
 
galita 24. oktoober 2010, kl 20.02
Outlook teeb vahelt väikest puhastust ja küsib selleks luba, kuid mul ei ole kordagi selle toimingu käigus kirju ära kustutanud. Kui anda kustutamiseks luba, siis hakkavad selles aknas lehed ühest hunnikust teise lendama, midagi kokku ta ei paki. Kui Outlook pakkis kirjad kokku, siis peavad need kirjad arvutis olema Või siis teine variant mis on teema algataja jaoks katastroof, outlook saatis need kirjad edasi, kas ühele kindlale aadressile või siis kõigile, kelle aadress on aadressiraamatus. Loodetavasti ei klatšinud sa väga hullusti sõbrannasid taga:)
Tee Outlook lahti ja kliki üleval Find (otsi) ja püüa selle abil kirju üles leida. Kui see ei anna tulemusi, siis proovi Windowsi enda otsinguga--kirjuta mõne kadunud kirja pealkiri otsingusse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!