Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
"kodutylid"gigade pärast
 
mimm 12. november 2010, kl 23.52
nimelt aitan naabrit ja tõmban talle filme,milled panen ka plaadile.Oma arvutil ei ole seda programmi aga pojal on roxio pro.Kasutangi siis tema arvutit.Aga enam ta ei luba mul seda teha,kuna iga filmi tõmbamisega ja siis ka koheselt kustutamisega,kui olen plaadile põletanud jäävat talle iga korraga mõni giga minust arvutisse.Talle on see väga oluline ,et arvuti oleks võimalikult puhas,kuna mängib yhte suurt mängu ja kui on arvutis liiga palju sodi,siis hakkab mäng nn.läägima...Ei oskagi seda niimoodi seletada aga umbes siis nii et kui mina olen oma filmid tõmmanud,plaadile põletanud ja siis kõik ka ära kustutanud tuleb talle näiteks 3 giga juurde aga ei tea kuskohast need tulevad ja kuhu ...Kui teaks ,kuhu need tulevad siis kustutaks ära aga ei leia seda kohta kust kustutada.Kas keegi oskab mulle seltada mida peaksin tegema,??ja kuidas see võimalik on et iga filmi tõmbamisega jäävad ikkagi migid gigad kuskile vaatamata sellele,et kustutan ju ometi kõik ära?
-TnT- 13. november 2010, kl 00.00
Las roxio pro kasutajad seletavad seda fenomeni. (kas teeb roxio ehk mingi koopia ,et oleks hea veel kõrvetada(mingi linnuke kuhugi ette jäänud ))

Kuid. Miks sa siis enda arvutiga ei kõrveta ? Sain aru,et sinul ei ole seda programmi või ei ole sinul CD/DVD kirjutajat ?
Kui asi ainult programmis siis on ju neit netiavarustes hulgim mida kasutada.

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
ha ha 13. november 2010, kl 00.13
lääg tuleb teenusepakkujast:)
või siis kui torud umbe tõmbad oma filmadega:)

mingi giga masinast üles leidmine ei peaks lääg gamer kutile raskusi valmistama
kas see vihje ei või olla et sina muti mine nüüd oma voki taha?:)

filmide plaadile põletamine on niiiiii vananenud kogumis viis
tänapäeval inimestel juba 3000GB USB kettad ringi siblimas
 
Jakir 13. november 2010, kl 00.54
Keegi kasutab mingit Roxio´t,kui nett on täis igasugu vabavaralisi Img,Free etc etc Burn´e ...
Elite gamer ei ole võimeline leidma HDDĺt seal lausa gigadena olevaid vilme ...
Mingi uskumatu värk ikka.
Poiss käekõrvale ja mõlemad arvutikursustele marss!
-TnT- 13. november 2010, kl 01.13
Need Gigad seal võivad peituda kuskil Roxio alamkataloogis või mõnes TEMP kaustas.
... ja tõesti, kui ELITE GAMER ei suuda selliseid asju leida siis .... HEH :-)
Ning kuidas see läägiga seotud on ? ... poisil kõvaketas pilgeni täis?... masinal kriitiline mälupuudus ?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -TnT- 13.11.2010 01.13.
 
arhivaar 13. november 2010, kl 01.46
Et siis 3 GB lisandub iga filmi või mitmete filmide plaadistamise/kustutamise korral? Hmmm, DVD film ise on tavaliselt juba sellise mahuga, 3-4GB just.
Äkki on tegemist mingi restore koopia automaatse tekitamisega süsteemi poolt? No igal juhul arvutimängur peaks olema piisavalt pädev seda asja ise jälgima ja puhastama.
 
mimm 13. november 2010, kl 09.31
arhivaarile..plaadile läheb keskmiselt 5 filmi. Iga 5 filmi kohta jääb keskmiselt 3 giga hulkuma peale kustutamist.Roxioga pole siin mingit pistmist sest olen filme maha kustutanud arvutist ilma et oleksin plaadile põletanud ja ka siis jäävad mõned gigad kuskile hulkuma.Kyll mu poeg teaks ,kuidas kõike puhtaks teha,kuna ta on tõesti suur mängur aga teen seda siin salaja kysides,loomulikult ta ei taha et ma ta arvutit näpin.Oma läpakaga ma ei saa neid toiminguid teha kuna dvd mängija ei tööta.
 
Tõnis 13. november 2010, kl 10.29
mimm, "Kyll mu poeg teaks ,kuidas kõike puhtaks teha,kuna ta on tõesti suur mängur" jutt ei kõlba kassi saba alla ka. Kui su poiss natukenegi tunneks arvutit, siis ta teaks ka kuidas seda sättida, et sodi ei jääks järele.
Niisiis tegevused, mida tuleks teha.
1. Roxiol ÄRA KEELATA saasta tekitamine.
2. Üles otsida roxiost need kohad kuhu see saasta talletab ja kustutada.
3. Süsteemitaaste ära keelata või seda reguleerida vaid vajaliku jaoks.
4. CCleaner usinasse kasutusse võtta.
5. Hyper Gamer ja ise ka kõrvupidi arvutikoolitusse tirida.
Kui kõik need asjad tehtud siis on mured murtud ja sodi enam ei teki.
Edu.
 
galita 13. november 2010, kl 10.54
Kõige lihtsam viis koopiaid üles leida on, kirjuta filmi nimi Windowsi enda otsingusse. Kui kustutatud filmist on tõesti mõni koopia, siis otsingu abil saad teada millises kaustas koopia asub. Koopia asukohta teades kustutad selle koopia kõvakettalt ära ja ongi asi lahendatud.
Kui kõvakettalt kaob saladuslikult vaba kettaruumi, siis aitab vabavaraline programm Free Disk Analyzer. See programm näitab ära, millised failid kõvakettal on ja kui palju iga fail ruumi võtab.
-TnT- 13. november 2010, kl 13.12
Giga Mega Hyper Gameritelt ei saagi oodata erilist oskust sellel teemal. Küll aga tundub minule ,et see GAMER (antud juhul vist sotsiaal gamer (võrgu mängur ) ) otsib lihtsalt mingit põhjust enda vigade (teadmatuse) välja vabandamiseks.

Mõtlesin ka selle "läägi" üle .
Millest lääg tekib?
Interneti ühendus jamab.
Arvutil napib jõudlust. (mälu vähe, kõvakettal vaba ruumi vähem kui20%)
Register on tuksi keeratud või on masinasse pahalased roninud, need on asjad mida filmide plaadile panemisega kohe kindlasti teha ei saa ;-)

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -TnT- 15.11.2010 15.58.
 
Tõnis 13. november 2010, kl 14.18
Olen -TnT- arvamusega absoluutselt solidaarne.
Minu loogika ütleb, et see läägimine peaks tulenema sõnast lack of ... . Ühesõnaga mingi ressursi puudus. Ja kuna pubekad ei jaga vokkidest sisuliselt mitte muffigi siis on ju hea suvalist katkumist ja vajakajäämist läägimiseks kutsuda. Läägimine kõlab ju friigilt ja hea on sulekesi soputada.
Võibolla panen rukkisse aga muid seletusi nagu ei oska tuletada. Otsida ka ei viitsi.
Muig.
 
olavsu1 13. november 2010, kl 14.59
huvitav kuidas roxiole vastatakse kui ta sulgemisel küsib, kas projekt salvestada või mitte?
-TnT- 13. november 2010, kl 15.22
olavsu1

Hea tähelepanek.
-TnT- 13. november 2010, kl 15.28
Kuramus. Lugesin uuesti kõik postitused läbi ning alles nüüd tekkis küsimus. Kumma arvutiga ja mis programmiga sa neid filme tõmbad? Juhul kui sa teed seda Elite Gameri masinaga siis on võimalik, et allalaadimis programm teeb ajutisi faile (temp) ja need ajavad gameri arvuti niigi kehvad ressursid veelgi kriitilisema piirini ;-)

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
Fucs 13. november 2010, kl 16.40
Kustutad allalaadimiskaustast filmi ära (ntx uToreent, Emule vms) kuid programmi tõmbamisi ei kustuta ja hakkab jälle uuesti sikutama sinna allalaadimis kausta, sest filmi enam pole seal ?

Ära tuleks filmid (delete torrent and data) kustutada allatõmbamisprogres mitte lihtsalt deleitida neid alla tulnud filme.

Roxio, ma arvan, ei puutu absull asjasse.

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
 
Shadow25 13. november 2010, kl 17.05
Huvitav arusaam teil, et tõsine mängur tunneb arvutit nii hästi. :D Tavaliselt mängurid ei raiska aega muule kui mängimisele ja ehk vahel filmide vaatamisele. Pole neil aega arvutite hingeelu tundma õppida.

Aga võib-olla poiss lihtsalt luiskab - toob ettekäände, et sind mitte lasta oma arvutisse. Mina tema asemel kah ei laseks ja topiks igasugused kaitsemeetmed ette. :D

Olavsu1'l tõepoolest hea tähelepanek. Muidugi ka Fucsil. :) Fucsi näite puhul võibki lääg tulla sellest, et pärast kaustast filmi kustutamist hakkab uuesti filmi tõmbama, mis muidugi koormab netti ja kui poiss mängib netis, siis sellest tuleb ka tema lääg. 3 giga kadumisega kõvakettal seda läägi ei tule, kui just kõvakettal enne polnudki vaba ruumi vaid 3 giga. :D

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Shadow25 13.11.2010 17.08.
 
Fucs 13. november 2010, kl 17.39
Ja nii kui uut tõmbamist alustab nii torrentklient reserveerib kõvakal ka ruumi...

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
-TnT- 13. november 2010, kl 19.20
Seega, Eliit Gamerid las olla :-) (võrgu-mängur kes ei suuda (ei oska) interneti "liiklust" kontrollida tuleb alg-koolitusele saata)..........
Vastasel juhul saadab see samune Elite Gamer oma kaaslased teatud kohtadesse kuna arvab,et viga on just nende mitte tema enda masinas.

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati -TnT- 16.11.2010 15.55.
Maaks 16. november 2010, kl 10.46
Mida probleemid inimestel :-D
mimmile soovitus: tuleta sellele gamerile meelde kelle raha eest see kast on muretsetud ja kes igapäev toidu lauale tassib ja võta arvuti endale.
Muretsege endale päris elu - KOHE! (et aastatet ei oleks kahju et see nii lühike oli)
-TnT- 16. november 2010, kl 15.57
Ma arvan ,et see Gamer lunib hoopis võimsamat masinat endale niimoodi.

Jõulud ju tulekul :-)

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
kjyky 26. november 2010, kl 09.10
kasutagu siis midagi muud kui roxio.poweriso on hästi pisike ja kasutab kirjutamiseks nero "mootorit"..

aitaks ka endale välise usb kirjutaja ostmine..

mõttetu "mängur" kui arvuti hingeelu ei tunne..
 
kjyky 26. november 2010, kl 09.16
ahjah.. see "läägimine" on põhjustatud sellest et arvuti on nõrk ja mäng on suur ning ei mahu täielikult muutmällu.. nii et kui tavaline mälu saab otsa siis windows hakkab kasutama kõvaketta peal asuvat ruumi "lisamäluna".. aga jama on selles et kõvaketas on sadu(!) kordi aeglasem ja moment kui kõveketas "mälulaiendusena" kasutusse võetakse, hakkab mäng "hakkima"..
aitaks mälu juurde ostmine.. kui arvuti emaplaadil on vabu pesasid kuhu neid panna..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!