Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Ei oska facebookiga liituda
 
saamatu 09. juuni 2011, kl 16.13
Liitumise lehe peal on selline lause:Re-enter Email.Mis sinna tuleb kirjutada?Enne seda kirjutasin oma e-posti aadressi.
 
... 09. juuni 2011, kl 16.15
kirjutadki uuesti e-maili.
 
saamatu 09. juuni 2011, kl 16.51
Tänan sind.Mul on 1 küsimus veel.Järgmine rida on:uus salasõna.Ma ei saa aru, mis mõttes uus salasõna?Ma ei ole veel ühtegi salasõna sinna kirjutanud.Aga no ütleme, et ma kirjutan sinna salasõnaks"poiss", siis sma lehe peal on üleval kirjutatud e-posti aadress ja salasõna.Minu küsimus on, kas need salasõnad peavad mõlemad olema "poiss".Loodan, et aitad mind uuesti.Tänan.
 
1 09. juuni 2011, kl 16.57
 
Tõnis 09. juuni 2011, kl 16.58
Kulla saamatu, kuidas sa kujutad ette seda FB kasutamist kui sa elementaarsematestki asjadest üldse aru ei saa?? Käid iga sõna pärast siin abi järel?
Alusta kõigepealt siit http://www.facebook.com/help/. Siin on kõik vastused kenasti olemas.
Edu.
 
juss 09. juuni 2011, kl 17.23
kas seal maakeelt siis pole, et pead pead ja keelt murdma?
 
john 09. juuni 2011, kl 19.24
Facebookiga liitumine ei ole nii suur probleem, kui sealt lahkumine. Mis hundi käes see hundi oma.
-TnT- 09. juuni 2011, kl 20.07
Noh, kui juba liitumisega selline jama siis tekib küsimus kes Sinul sealse EESTI KEELE ära tõlgib ?

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
? 09. juuni 2011, kl 20.13
Millepärast sellega liituda? Kas muidu sõbrannad, kellest püüad vägisi kinni hoida ja nendega igas suhtes sarnaneda, nagu tunda ennast karja liikmena ilma isikliku individuaalsuseta, enam ei pea inimeseks? Jube kahju küll, tunnen kaasa, lausa nuuksun kahjutundest. Ja nagu John ütles, selles kontost lahtisaamine on oi-oi kui raske, pealegi ei lähe sealt mitte midagi mitte kunagi kaotsi, isegi kui konto kustutamine mingite imenippidega õnnestukski. Kõik mis sisse paned, jääb igavesti kogu maakerale nähtavaks. Ainult googelda ja oled nagu peopesal. Nooruse rumalused võivad veel aastakümneid hiljem kätte maksta.
-TnT- 09. juuni 2011, kl 20.25
?

Ära unusta,et kõik mis sa interneti avarustesse oled saatnud on kõigile nagu peopesal (oled sa need siis kustutanud või mitte). Väikesed kaod muidugi tekivad ;-)

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
*.* 09. juuni 2011, kl 20.56
ole nagu kombluspolitsei siin

inimene tuli siia, et paluda abi.
ta ei oska FB regada. vbl on üldse netis esimest korda. kelle asi??
sulle ei meeldi? käib lausa närvidele?
siis mine vaata TV või jaluta õues ja ära passi arvutiabi foorumis

kui aidata ei taha siis milleks jälle hakata panema diagnoose küsija kohta?
kas küsiti teie arvamust teemaalgataja arvutikasutustaseme kohta?

Tõnis 09. juuni 2011, kl 16.58
> Kulla saamatu, kuidas sa kujutad ette seda
>FB kasutamist kui sa elementaarsematestki
>asjadest üldse aru ei saa?? Käid iga sõna
>pärast siin abi järel?

on see sulle Tõnis probleemiks?

-TnT- 09. juuni 2011, kl 20.07
>Noh, kui juba liitumisega selline jama siis tekib
>küsimus kes Sinul sealse EESTI KEELE ära tõlgib ?

sama küsimus sulle -TnT-
 
ei tea 08. aprill 2015, kl 17.43
Tõepoolest naljakas, et võrgustik, kellel iga uus liituja on kulla väärtusega, teeb sellist tsirkust, nagu see on juhtunud minuga. Registreerisin end nõuetekohaselt, jäi vaid oodata kinnitus minu postkastile, see aga ei tulnud ja pole siiani tulnud. Selle asemel, kui saadan kirja uuesti, tuleb koguaeg järgmine jama: Palun sisesta kehtiv e-posti aadress.
It looks like (minu meiliaadress) isn't working. To continue using Facebook, please enter a valid email address.

Meiliaadress on õige ja minu oma, kuid ikkagi nõutakse mingi uus kehtiv aadress! Puudub ka koht, kus saaks aru pärida. Veel naljakam on asjaolu, et enam ei saa arvutis, sisenedes aadressile: www.facebook.com tavalist avalehte, kus saaks kõike otsast alustada, ikka annab seda eespool toodud segase jutuga lehte.
isemaag 08. aprill 2015, kl 20.25
No ära siis liitu. Feissbuuksu algusaastail laekus telefoni sõnumitesse uskumatult palju rämpsu, hiljem hakkas meilisse tulema kõikvõimalikke võimalusi teatavaid sõnumeid kuidas keegi oma palgad on kõrgeks upitanud. Litsu see feisbuuk rämpsposti hulka ja Asi Ants. See on uskumatult haige sait kus vähemused 1 teisi emotsioonide tasandil killivad. Rämpsu hulgast vahel võib vaadata harva, ehk satub midagi asist.
 
ei tae 08. aprill 2015, kl 20.31
Ei küsitud, mis tuleb ja kuidas tuleb. Kui oled nii spets, ehk oskad vastata küsimusele. Kui aga ei oska, ongi arusaadav, miks just sinule tuleb igasugust rämpsu.
 
Filosoof 08. aprill 2015, kl 23.30
Millepärast on tarvis sinna LõustaPiiblisse ronida? Edvistamisevajadus? Pole ajaga midagi muud peale hakata? Elu on tõepoolest nii igav?

Psühholoogi käest saab abi. Soovitan varakult aeg kirja panna ja oletegi jälle terve elurõõmus inimene. :)
 
..... 08. aprill 2015, kl 23.42
Mõnel inimesel vist enne Lõusta oma elu ei eksisteerinudki. Tühja iseloomuga inimesed, kes peavad oma "6000 FB sõpra" päris sõpradeks.
 
V 09. aprill 2015, kl 11.24
https://www.facebook.com/help/224320090914202
 
n2 09. aprill 2015, kl 18.41
*V* antud lingil on kirjas: Palun kontrollige oma rämpsposti kausta, või kui te kasutate Gmaili, vaata Social Networking E-kirju. Kui sa ikka ei leia oma e-mail, palun andke meile teada.

Arvan, et seal ongi probleem.

FB võib inimesele vajalik olla, kuna tänapäeval paljud asjad on FS-s. Tegemist ei pea edvistamisega olema, võib-olla inimene tahab oma tuttavatega suhelda ja nende elust osa võtta.

Mis see üldse teiste asi on - keegi ei agiteeri FB vastaseid endale kontot tegema.

P.S.Kõigil pole koolis võõrkeel inglise olnud. Vanematel inimestel pole inglise keelt igapäevaselt vaja läinud.
FB-s saab keele ära vahetada, kui üldse keeltega raskusi on, siis kasvõi soomekeelseks panna -ikka veidi eesti keele moodi.
 
üks idiootidest, kel pole oma elu. 12. aprill 2015, kl 08.43
ehk annab teemapüstitaja andeks, kui teemast mööda räägin. Nimelt- vastuargument neile, kes FB kasutajad automaatselt idiootideks tembeldab. Olen FB-s hoopis teise nimega, mis on passi kirjutatud, aga kasutan FB-i igapäevaselt. Nn sõpru ainult mõned, küll aga jookseb FB lehele kogu info, mida pean vajalikuks ja saan nüüd kätte ainult paari hiireklõpsuga. Hoopis aja- ja närvesöövam oleks kõiki vajaminevaid kodulehti avada, et viimast infot saada. Nüüd kindlasti küsimus- mis info? Vastan- olen huvitatud reisibüroode, oma kahe trenniklubi, matkaklubide, paari teatri jne jooksvast uudistevoost.
isemaag 17. aprill 2015, kl 18.32
Kõik vood muutuvad, varem oli maakera maailma keskpunktiks, siis leiutati tähed ja inimesed hakkasid mõistma ja rääkima Jumalate keeli. Kuid jumalatele see ei meeldinud .....
Ristitud ühiskonna jumalad tegid sellise seaduse, et kuue tühja älle eest sai osta 2 tervet pääd. See polnd väga ammu.

Al Ill All Žhigulii Akbaar, Allahendromaar

Saatke see loits Sfääridesse!

Teile endile samuti ikka. Huvitavaid protsesse võib toimida.
 
küsia 14. juuni 2015, kl 16.14
kui püüan liituda ütleb arvuuti et sa ei ole registreeritud
 
hm 22. juuni 2015, kl 20.54
Kui sul FBga liitumine ei õnnestu siis proovi kustutada arvutist FB küpsised. Ehk on abiks.
 
galita 22. juuni 2015, kl 21.42
Kui ütleb, et sa ei ole registreeritud, siis sa üritad sisse logida mitte liituda-klikkisid valele kohale. Sisse logida saad alles siis kui oled end registreerinud-selleks sisestad oma andmed, e-maili aadressi, salasõna millega hiljem FB'se logid.
 
buuksu jama 07. juuli 2015, kl 22.45
Milleks seda facebooki üldse vaja on. Ela ilma selleta ja on ka tore elu, nagu mul. Pole buuksu pole probleemi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!