Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
elisa sim kaart lukus
 
õnnetu 12. oktoober 2011, kl 18.03
olen tumba ja ei tea mis ma tegin. sain täna telefoni huawei sonic U8650 ja nutikas 5 paketi elisast. natuke näppisin telefonis tutvusin sellega. proovisin kuidas telefoni välja lülitada ja vajutasin taaskäivita. tel taaskäivitas aga nüüd ütleb, et teenus pole ja sim kaart on lukus. ja mina enam midagi teha ei oska :( kas keegi oskab aidata?

see mu esimene nutitelefon ja ma täitsa tumba nendes asjades.
 
õnnetu 12. oktoober 2011, kl 18.21
täpsustuseks veel seda, et küsib alati ainult pin 3-e aga mul on olemas ainult pin 1,2 ja puk 1,2. isegi kui puki sisse panen ei tee ta väljagi. :(
 
õnnetu 12. oktoober 2011, kl 18.29
 
Mai 12. oktoober 2011, kl 18.29
No see küll ei saa meie Tõnis olla?? Tema nii rumalat juttu ei ole ajanud. Olen vana aga mitte loll.
 
õnnetu 12. oktoober 2011, kl 18.34
võtsin sim kaardi välja ja telefoni saan sisse ilma probleemideta. sim kaardi lukku aga maha võtta ei saa.
 
nii 12. oktoober 2011, kl 18.41
100 eurone nutitelefon ei peagi üle kahe tunni töötama
 
õnnetu 12. oktoober 2011, kl 18.45
telefon töötab. aga kaart on lukus. vähem õelutsemist inimesed.
 
ha ha 12. oktoober 2011, kl 19.15
PIN-3 ei ole midagi kuulnud
telefoni enda manualist selgub võib olla?

PUK kood on SIM kaardi kaitseks ja ilmub kui paned SIM kaardi PIN koodi kolm korda valesti telefoni käivitamisel

PUK kood on SIM kaardi suuremal osal kirjas
umbes nagu sellel pildil:)
http://z-mobilephones.com/wp-content/uploads/2009/08/puk-codes-to-unblock-mobile-phones1.jpg

teine võimalus on oma operaatorilt küsida PUK koodi teise telefoni abil:)
elisa ööpäevaringselt telefonil 6 600 600
 
õnnetu 12. oktoober 2011, kl 19.18
ta ei küsi puki
küsib sisesta pin(3)
ja ükskõik mis ma sisestan sinna ta ei tee väljagi.
üritan siis elisasse helistada.
 
ha ha 12. oktoober 2011, kl 19.19
nokia lehel veel paremini seletatud:)

1. Minu telefon nõuab PIN/PIN2/PUK/PUK2-koodi.

Sinu telefonil on üks või enam koodi, et kaitsta seda loata kasutamise eest. PIN- ja PUK-koodid kaitsevad SIM-kaarti – seda väikest kaarti Sinu telefonis, mis loob võrguühenduse.

Enamikul juhtudel on parimaks abiks PIN- ja PUK-koodidega Sinu operaator või teenusepakkuja.

Kõige tavalisem kood on PIN (Personal Identification Number), mille Sa määrad ise ja mida saad aktiveerida või deaktiveerida vastavalt oma telefoni kasutusjuhendis toodud juhtnööridele.
PIN2-kood on PIN-kood, mis toimib teise kaitsekihina Sinu telefoni teatud funktsioonidele. See toimib samamoodi nagu PIN-kood ja lähemat infot leiad oma telefoni kasutusjuhendist.
Kui PIN-koodi sisestatakse korduvalt valesti, siis võib Su telefon küsida PUK-koodi (Personal Unlocking Key). PUK-kood on 8-kohaline kood, mille saad oma operaatori või teenusepakkuja käest.
Kui PIN2-koodi sisestatakse korduvalt valesti, siis võib Su telefon küsida PUK2-koodi.

Oma PIN- ja/või PUK-koodidega abi saamiseks pöördu palun oma operaatori või teenusepakkuja poole. Kui Sa oled juba pöördunud oma teenusepakkuja poole ja Sulle antud kood ei toiminud, tuleb Sul hankida oma operaatori või teenusepakkuja käest uus SIM-kaart.
 
õnnetu 12. oktoober 2011, kl 19.24
juhendis kahjuks pole sellise situatsiooni kohta midagi.
kirjutan elisa klienditeenindusse e-maili.

aitäh sulle ha ha, siiski. :)
 
ha ha 12. oktoober 2011, kl 19.37
sisesta pin(3)

IRW no ma arvan et sinul on KOLM KATSET SISESTADA pin kood:)

ei ole ka googel kuulnud pin 3 koodist midagi:)
 
õnnetu 12. oktoober 2011, kl 19.43
arvad? aga miks ta siis ei reageeri? esimene kord kui telefoni üldse sisse lülitasin küsis ka sisesta pin(3) ja ma sisestasin pin 1 ehk siis 1234. tuli roheline nooleke kirjaga edasi ja sain telefonisse sisse. nüüd ükskõik mis numbreid ma sinna ka ei kirjutaks(proovitud on pin 1, pin 2, puk 1, ja nullid), seda rohelist kirja enam ei tule...
 
ho ho 12. oktoober 2011, kl 19.46
pin3 on telefoni kaitseks tumbade eest
 
ha ha 12. oktoober 2011, kl 19.52
ja kui paned kolm korda järjest suvalisi numbreid?
peale numbrite sisestust sulgudes arv väheneb?
või mida teeb peale numbri sisestamist ja OK või kinnita või mis iganes sellel lutsul on see klahv?
 
õnnetu 12. oktoober 2011, kl 19.58
ma võin suvalisi numbreid panna nii palju kui tahes(see 3 seal väiksemaks ei lähe). sest esimesel korral tuli see roheline kinnitus nupp(edasi vms), peale pin 1 sisestamist, aga nüüd ei tule mitte midagi. mingit ok nuppu pole vaid ta peaks selle ise ekraanile tooma, kui õige kood sisestatud on või midagi. ma ei tea. esimest korda ta ju nii tegi. ja nüüd enam mitte.
 
ha ha 12. oktoober 2011, kl 20.02
võta aku tagant pooleks tunniks:)
mingi jama telefoni peas
 
õnnetu 12. oktoober 2011, kl 20.06
leidsin imepisikese pildi netist kus on näha milline see pini aken on.

http://www.google.ee/imgres?q=huawei+sonic+u8650+pin&um=1&hl=en&client=opera&sa=N&rls=en&channel=suggest&biw=1440&bih=778&tbm=isch&tbnid=sHREcEiVSkz33M:&imgrefurl=http://www.htcmania.com/showthread.php%3Ft%3D238577%26page%3D15&docid=tP8Y4anUki6W5M&w=150&h=113&ei=zceVTr_sFcz64QS2-uGkCA&zoom=1&iact=rc&dur=409&page=4&tbnh=90&tbnw=120&start=94&ndsp=32&ved=1t:429,r:25,s:94&tx=85&ty=36

seda peab küll luubiga vaatama, aga ok seletan natuke juurde.
see kiri seal üleval ütleb sisesta pin(3)
siis tuleb see riba kuhu sisse trükid numbrid
all on siis numbrid ja nupp tühista
ja kõige all keskel on nupp kirjaga hädaabikõned.

esimest korda kui ma kirjutasin 1234 tuli sinna hädaabikõne nupu kõrvale rohelise noole või linnukesega nupp kirjaga edasi. nüüd ei tee midagi.

ok proovin aku välja võtta mõneks ajaks.
 
õnnelik 12. oktoober 2011, kl 20.58
issand ma olen vist eri pime. peale poolt tundi nägin ma, et seal on ikka OK klahv ka :D igastahes kõik tundub jälle korras olevat. sain tel sisse ja võtsin pin küsimise mahaks igaks juhuks.

igastahes suured tänud sulle ha ha, et kannatasid mu soigumise ära ja viitsisid jännata minuga. :)
 
asd 13. oktoober 2011, kl 16.00
Kas see Elisa soodushind (108€) kehtib ka neile, kes pole veel kliendid, ning sõlmivad Nutikas 5+ lepingu alles telefoni ostes?
 
õnnelik 13. oktoober 2011, kl 16.51
jah, mina polnud ka klient. aga erinevatel telefonidel on erinevad hinnad.
 
asd 13. oktoober 2011, kl 20.25
Selge, ennast huvitabki justnimelt Huawei Sonic. Küsisin seda siin sellepärast, et elisa ei ole suutnud mulle kolme päeva jooksul meilile vastata.
 
õnnelik 13. oktoober 2011, kl 21.16
mulle ka pole vastanud. arvata on, et ei vastagi.
-TnT- 10. november 2011, kl 02.34
:-)

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
 
asd-le 14. november 2011, kl 14.50
Ma just võtsin selle Huawei Sonicu, tulin Tele2-st üle. Peale võtsin Nutikas 5+ paketti ja olen siiani väga rahul. Üllatavalt asjalik telefon on! Soovitan!
 
tiuxx 01. detsember 2011, kl 00.16
Kas kellegil peale minu ei lase ka zeniga netti seadistada? Ja google accountiga ei lase sisse ka logida, jääbki mõtlema ja ütleb et pole turvaline ühendus(kui wifiga lähen). Ei saagi android marketisse sisse. :(
 
ID tark 02. juuni 2018, kl 22.17
kui teil on oma telefoni kooodi ehk ekraani lugu sisestamistega probleeme siis see töötab ainult Android seadmetel mitte huawei honor jne mis pole samsungile kuulub android

1.lülita oma seade välja
2.hoia nuppe helitugevaks tegev nuppu,toide nuppu,kodunuppu.
siis sisened oma adroidi seadmetesse liikumis nupp häälenuppud vali toide nuppu ja esimine mine memory siis factory reset valjuta toidenuppu siis laeb selle siis pane seal nupp nimega OK ja saad alustada oma telefoni ALGUSEST PEAL KUI TE EI SOOVI ET MÄLU JA koik kaoks ärga vaatake kommentaari ja visake dislike NB! kui sul on sim siis sim v6ib rikki minna
 
Vastus id tarkale 02. juuni 2018, kl 22.20
aitähh, see töötas soovitan visata like v6i proovida läbi (like)
 
Mina olen Kaia 03. september 2019, kl 02.16
Mina olen Kaia mul on abi vaja panin unisepeaga koodi kolm korda valesti seal öeldakse mulle "SIM PERM lukus" proovisin 5 korda uuesti sisse vajutada aga ma ei tea mis edasi saab !? (ma lõpetasin just kooli). Tahtsin öhtul sõpradega rääkida kuid
see juhtus :(
isemaag 03. september 2019, kl 21.31
ha ha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võta aku tagant pooleks tunniks:)
> mingi jama te
> lefoni peas
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
See täiesti võib nii olla. Kunagi ostsin targa telefoni, too mõnikord läks lolliks, enam rämpsu ei osta. Tuli aku välja võtta ja uuesti sisse panna ja oli jälle norm.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!