Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Facebook ja ülemõtlemine!!
 
IFF24 21. oktoober 2011, kl 04.59
Ma ei saa aru, feisbook'is lisad sõbraks, eks. Siis seal nurgas näitab, et "sõbrakutse saadetud". Värskendan lehte ja nurgas seisab, et "lisa sõbraks". Tegelikult peaks näitama, et "sõbrakutse saadetud". Alguses ma vaatasin, et inimene lükkab neid tagasi, väldib, olen tülis ja FB teeb ka tsirkust veel.

Samas, ma vaatan inimeste nimekirja, kes näevad minu postidusi. Need "Telljad" või "Subcribers" Seal on ta olemas ja seisab et "Friend Request Sent" ?

Kas siis ta ei ole lihtsalt sõbrakutset kinnitanud, mitte ei lükka neid tagasi?

“Don't walk in front of me; I may not follow. Don't walk behind me; I may not lead. Just walk beside me and be my friend.”
 
oo 21. oktoober 2011, kl 07.27
Kirjuta talle kiri! Kui ei julge, tee mone lahedase sobraga uhes arvutis katse, kustuta ta sobralistist maha ja saada uuesti kutse ja vaata, kas on ka nii.
 
Tônis. 21. oktoober 2011, kl 09.37
Hmm, räägin teile ühe loo.
Mõni aeg tagasi tegin FB'sse konto. Suvalise kusjuures. Mitte mingit endast rääkivat inffi ei lisanud. Olin mees, sünniaastaga 1931, pilti polnud, harimata, huvialasid polnud jne.
Ja arvake ära, mis juhtus! 1 päeva möödudes oli mu postis 17 (sic!) nn sõpra, kes soovisid minuga "sõbruneda". Suuremalt osalt kõik eestlase aga sekka juhtus ka argentiinlasi, hiinlasi ja pügmeesid. Absoluutselt tundmatud kujud. Vanuses 13-62. Vaatasin nende profiilid muidugi üle ja ei mingeid seoseid muidugi ei leidnud.
Vot see tekitas hämmastust???!!!
Loomulikult kustutasin seepeale selle FB konto.
Vot selline lugu mul teile rääkida.
 
Mii 21. oktoober 2011, kl 12.02
Unista edasi, Tõnis! Olen naine ja nelja aastaga ehk 2 kirja suvalistelt meestelt (väljamaa mehed, eestlased on liiga arad) sooviga sõbruneda.. Ühe päevaga 17 kirja sul??? Mnjaa, oled nõutud mees (enda arvates):DD
 
olavsu1 21. oktoober 2011, kl 12.08
Tônis. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hmm, räägin teile ühe loo.
> Mõni aeg tagasi tegi
> n FB'sse konto. Suvalise kusjuures. Mitte mingit e
> ndast rääkivat inffi ei lisanud. Olin mees, sünnia
> astaga 1931, pilti polnud, harimata, huvialasid po
> lnud jne.
> Ja arvake ära, mis juhtus! 1 päeva mö
> ödudes oli mu postis 17 (sic!) nn sõpra, kes soovi
> sid minuga "sõbruneda". Suuremalt osalt kõik eestl
> ase aga sekka juhtus ka argentiinlasi, hiinlasi ja
> pügmeesid. Absoluutselt tundmatud kujud. Vanuses
> 13-62. Vaatasin nende profiilid muidugi üle ja ei
> mingeid seoseid muidugi ei leidnud.
> Vot see tek
> itas hämmastust???!!!
> Loomulikult kustutasin se
> epeale selle FB konto.
> Vot selline lugu mul tei
> le rääkida.


Üks küsimus. Mida sa sinna panid, et selline tulemus oli?

mul on FB konto o0lnud aastaid ja seni on sõbraks tulemise soove olnud ÜKS. See oli Eri Kamei ja otseloomulikult brasiilia feikar, mitte Temake Ise.
 
elementaarne 1931 21. oktoober 2011, kl 13.37
17tk tahtsid pildita vanamehe varandusele ligi pääseda
 
olavsu1 21. oktoober 2011, kl 14.11
elementaarne 1931 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 17tk tahtsid pildita vanamehe varandusele ligi pää
> seda


äkki loodeti igavese elu eliksiiri...
 
Tônis. 21. oktoober 2011, kl 16.08
olavsu1, ei mäleta enam, mis andmed sinna panin aga tõepoolest olid need absoluutselt igavad. Seepärast räägingi, et tulemus oli jube jabur. Ei kujuta ette, mis saab siis kui omaenda/päris FB konto teeksin. Kes krt jäksab seda hallata ja kuskohast see aeg võetakse. Lastest saan ma aru aga et täiskasvanud kaaa ... ?? Sõpruskonnas pole ka kellegil, tutvuskonnas on nii mõnelgi aga seda siis ka ainult ärilistel kaalutlustel.

Kes oskaks küll vastata, kus see point ja fenomen on ... ?
Laduge aga välja, miks seda FB'd vaja on?
 
Fucs 21. oktoober 2011, kl 18.33
:)

Ma käin sealt teatud klientide e-maile jms kontaktandmeid "noolimas".
Noh, ikka juhtub sekka tegelasi (viimasel ajal üha enam) kes maksmise ajaks ära kaovad, tel.nr vahetavad, vale elukoha esitavad jne. Aga on üks lollikindel koht, nimelt MordaBuuk, kus innovatiivne noor- ja vanasugu muudkui ringi tivolitab. Vot sealt ei suudeta kõrvale hoida või kontot kustutada :)))))))

Samal eesmärgil olen olnud sunnitud tegema kontosid ka Orkutisse, ВКонтакте.ру (jne) ja erinevatesse X foorumitesse. Uskumatuid (muidu maamunalt kadunud) inimesi võib nendest leida, sest olgu mis on, aga internettides klikkimisest loobumine on viimane mida tehakse :)))))))))))))

Reedeõhtune muusikapala internettides klikkijaile :))



.. klaasi brändi kõrvale :)

______
►Tegelikult ei tea ma midagi.
Fucs™
 
Tônis. 21. oktoober 2011, kl 18.58
Fucs, hästi tehtud !
Kaua klipi tegemine aega võttis muidu? Kui avalikult ei taha siis saada priva. Addähh.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Tônis. 21.10.2011 19.01.
 
IFF24 21. oktoober 2011, kl 19.16
oo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kirjuta talle kiri! Kui ei julge, tee mone lahedas
> e sobraga uhes arvutis katse, kustuta ta sobralist
> ist maha ja saada uuesti kutse ja vaata, kas on ka
> nii.


Tüli on keeruline, kirja ei saadaks. ma proovin seda kustutamise varianti.

Ülejäänud rahwas- FB ainult suhtlemise eesmärgil. Tean inimest reaalselt ja tema ka mind
Ja see moraal siin neti kasutamise kohta ei aita mind.

“Don't walk in front of me; I may not follow. Don't walk behind me; I may not lead. Just walk beside me and be my friend.”
 
oo 21. oktoober 2011, kl 20.02
No sel juhul panid kindlasti omale JÕuluvana nimeks, mingi "Vellnelikendkaks" on ka FB- s. Ja vaata, vahepeal oli trendikas näidata, et sul on palju sõpru, kuna sõbralist oli avalik. Nüüd saab sõbralisti ära peita ja see number pole üldse oluline.
 
Fucs 22. oktoober 2011, kl 11.59
Tõnisele:
Üksikasjad privas.

**********************************************************
Mis muret teeb:
SinuTuub nudib video kvaliteedi ära.
Originaal on 720 x 576 resoga (DVD PAL) H264 video
Sinutuub kärbib selle algmaterjali ära ja konverdib kahte erinevasse formaati: FLV ja MP4

Järele jäävad
600 x 480 resoga h264 FLV video ja
450 x 360 resoga AVC1 MP4 video.

:)
 
lammas wää 22. oktoober 2011, kl 19.18
irw
video lõpp on hea
kuidas naised arvutit kasutavad
"klahvid välja kui raibe ei tee mis kästud"
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!