Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Torrentid ja filmid
 
olavsu1 17. august 2013, kl 12.24
to külastaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sealt saab kiiremalt alla?
> Hetkel Elioni 10
> 0MB nett ja PB tor üle 5MB allalaadimise kiirus ei
> lähe.

elion on tuntud valevorst. müüb seda aga saad toda.

endal on lepingu järgi 12 Mbit/s alla, 1Mbit/s üles adsl, Tegelikult on max 1 Mbit/s alla, 500 kbit/s üles.
 
olavsu1-le 17. august 2013, kl 12.33
Miks sa spetsialistina ei tõesta neile, et petavad?
 
olavsu1 17. august 2013, kl 14.09
Mis teeb tuul müürile. Speedtest näitab, et kõik on korras. Aga pane mtorrent midagi tirima, kiirused piiramatuks ja siis hakkab nalja saama. üle ühe mega kiiruseks ei saa. Ja kui kipubki joon üle ühe mega piiri minema siis teeb ruuter restardi.
Tigma kasutas kah mtorrenti võrgukiiruse ja vastupidavuse hindajana. Näitab graafikuga ilusti ära mis värk tegelikult on.
 
Shadow25 17. august 2013, kl 14.53
Olavsu1, sinu kirjeldatud probleemist kuulen esimest korda. Endal pole veel kunagi nii olnud - saan suht maxi lähedale kiirused, ka torrentiga.


Kui mina tahan kiirelt suht ok kvaliteediga ja väikse mahuga 1080p filmi saada, vaatan esmalt siia: http://yify-torrents.com/
Kui aga kiiret pole, tõmban muidugi mahukama ja kvaliteetsema versiooni. CAM-i ja TS-i pole kunagi suutnud vaadata - liiga halva kvaliteediga.

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Shadow25 17.08.2013 14.57.
 
konkreetne naljamiis 17. august 2013, kl 15.55
alustuseks üks suur IRWWW :))))DDDDDDDDDDDDDDDD

mida üübertarkused?

to to konkreetne 16. august 2013, kl 00.42
Igale küsimusele tuleb võimalikult konkreetselt vastata mitte aga oma tarkust näidata ja üldist mula ajada, mis ei anna abisaajale midagi.

IRW

ja siis kukub ise 16. august 2013, kl 08.38 jahuma supakatest :)))

ja nii lolli juttu pole ma ammu lugenud:

"Nüüd toon ka ära video kvaliteeti näitavate võtmesõnade tähendused:

* DVDrip (DVDRiP või DVDRIP) – Selline video on pärit antud filmi DVD plaadilt ja see on tavaliselt hea kvaliteediga. DVDRIP on tavaliselt filmi lõpp-väljalaske DVD koopia."

MISASJA?? mis koopia? DVD5 koopia on 4,5GB *iso, *nrg vms oleneb millega tõmmis tehti.

ja edasi üübertarkust...

"DVDrip'id on tavaliselt 700MB mahuga ja nad on SVCD (Super Video Compact Disc / Super Video CD) ning DivX/XviD videoformaatides. Selliseid filme võid alati julgelt alla laadida, loomulikult sõltub selliste filmide kvaliteet ka nende üleslaadija poolt kasutatud rippimise tehnikast ja tarkvarast, aga üldjuhul on nad hea pildikvaliteediga."

MINE PEKKI MEES!

700 mega peale pakitud 1,5-2 tunnine DVD ei saa olla hea kvaliteediga! lisaks on selliseid 700 mega versioone tavaliselt lõigatud/kärbitud külgedest, et väiksem failimaht saada ja heli on AC3 asemel mingi 90kbps mp3.

..ja edasi...

"BluRay/BRrip/BDrip tüüpi filmid on palju suurema mahuga (gigabaitides) kui seda on DVDrip filmid, sest Blu Ray filmid on palju parema kvaliteediga (st sisaldavad rohkem pikseleid, paremat audiot jne). Aga juhul kui BRrip filmi puhul viidi ta näiteks XviD videoformaati, siis on ta juba palju väiksemas mahus (kusagil 700MB ümber..."

NALJAMIIS?
ma küsiks vahele, et mida loll fuks seal kusagil eespool rääkis siis?
mis vahet seal enam on, kas on ripitud blu ray plaadilt või dvd plaadilt, kui see on kärbitud 700 mega peale?

..ja tarkust edasi..

"DivX® on video kokkupakkimise üsna uue populaarse tehnoloogia nimetus.....XviD on sama mis ka DivX video koodek, aga see tasuta XviD koodek ei ole veel nii laialt kasutatav ja teda toetavad ainult uuemad meediapleierid"

MÖHH??

Divx tuli ametlikult välja 1997 (olemas oli juba 1994). Divx 3.11 Alpha 1998a, Divx 4.0 2001a, Divx 5.0 2002a ja Divx 6 2005a. Xvid v 1.0 tuli 2001 ja pärast igasuguseid litsentsijamasid ilmus lõpuks ametlikult v 1.1 2005a.
DVD-d tulid 95 aastal ja esimene film DVD-l 96/97 aastavahetusel.

...ja ikka samas vaimus edasi...

"Näide: Kui Sa näed "The.Mechanic.DVDRip.XviD-ARROW" taolist torrentit, siis tähendab see seda et selle filmi piraatkoopia tüübiks on DVDrip ja ta on allalaaditav XviD videoformaadis. See film ripiti DVD-paadilt ja tema maht võis seal olla üle 1GB (või isegi 2-3GB), aga nüüd saad ta alla laadida juba palju väiksemas mahus 699MB failina."

viimase jura kohta kõlbab su enda viimane lause sealt samast:

"Lõpetuseks: Enne kui abistada siin kedagi, peab ise asjaga ikka kursis olema!!!"


IRW
 
külastaja 17. august 2013, kl 18.12
Konkreetne naljamiis kirjutas;" 700 mega peale pakitud 1,5-2 tunnine DVD ei saa olla hea kvaliteediga! lisaks on selliseid 700 mega versioone tavaliselt lõigatud/kärbitud külgedest, et väiksem failimaht saada ja heli on AC3 asemel mingi 90kbps mp3."

Selles jutus on iva sees.Olen ise võrrelnud filme mis on 700mb või sama film 2x 700 ehk kusagil 1300 kuni 1400 ning pakituna sama koodekiga.Ja kui väide, et divx-ga pakituna 10x väiksemaks failiks kvaliteet ei kahane, siis miks ligi 1400mb divx samast asjast on kvaliteedilt tunduvalt parem?
Ausalt öelda ei pea paljuks ise kauem oodata ja tõmmata 6-7 gigane DVD, et kvaliteet oleks talutav.
 
Fucs 17. august 2013, kl 20.02
Ma nii karmilt ei tahtnud kirjutada, nagu "konkreetne naljamiis", kuigi seal pikkades postitustes on veel teisigi, kuidas seda nüüd ütelda, imelikke (?) väiteid.

Kiirkorras koostatud näidistabel esimese ettejuhtuva filmi baasil, mida tasub ja mida ei tasu tõmmata, pööramata tähelepanu igasugustele BR-rippidele jms vägevatele tiitlitele failinimes

http://www.upload.ee/image/3519094/torrentz...
 
lammas wää - offline 17. august 2013, kl 20.14
vaatasin seda Fucs näidet:)
nu samas mina ei näe mõtet tirida 25GB mkv kui näiteks läppari moll on enamvähem 1280x800 kanti:)
piisab 1,045GB sikutamisest
32" telepurgis vaatamisel on juba jumet
mõni kasutab veel massinat mis ei vea 720p välja
 
oinas 17. august 2013, kl 20.19
32" on ikka pisike köögitelekas, mitte tuppa filmide jne vaatamiseks.
 
Fucs 17. august 2013, kl 20.31
Mõtet pole jah, kui üleseina plasmast vaadata ei taha, või ise BR kettaid filmisest kõrvetada.
See sai sinna listi jäetud kui teine äärmuslik näide :))

Samuti pole mõtet sealt sikutada 640x272 Blu Ray rippi, sest see on lisaks viletsale bitratele tundub ka ülevalt ja alt kärbitud. Enne siis juba 720 x 304 DVD rip.

Ja üldjuhul alates juba SVCD (NTSC: 480x480 ja PAL/SECAM: 480x576) resodest on 800kbits väikseim kbit hulk mida üldse kannataks kasutada ja sedagi siis ainult h264 koodekiga. Rusikareegel on, et alla 900-1000kbps ei saa talutava kvaliteediga 480x576 või 640x480 videot pakkida. Ma ise ei kasuta kunagi (kui on vaja suuremaid videofaile väiksemaks pakkida) alla 2500kbit/s H264 koodekiga ja Xvid 1.2.1 või Divx 3 Low Motion koodekiga 4000 kbit/s, sest siis on enam vähem kindla peale minek.

Ja mp3 audio viimane alumine piir on 128kbit/s tavaheli puhul, ning musa/laul jms videode puhul 256kbp/s
 
konkreetne 17. august 2013, kl 21.02
to konkreetne naljamiis

Juba sinu sellised väljendid nagu "MINE PEKKI MEES!" jne näitavad sinu harimatust ning väljendamisoskust. Võta ennast kokku ja mine palun kooli, aga vaevalt et sest enam sulle kasu tuleb - lootusetu värk.
Noh aga Fucs sai laua rõõmsa orgasmi sinu rumala oopuse peale - hea seegi :-)

Sinu enda jutt on üsna jabur ja ma ei hakka seda siin enam lahkamagi.

Kuid veelkord: Abisoovija küsis justnimelt torrenT failide nimedes olevate võtmesõnade TÄHENDUSE kohta ja ta küsis ka seda et kas nad on VAJALIKUD.

Ja nende tähendust on vaja teada ning seda peab mingi filmi allalaadimisel ka arvestama!
Kas te arvate, et neid võtmesõnu lisatakse sinna torrent nimedesse niisama naljapärast või igavusest?
 
to konkreetne 17. august 2013, kl 21.04
mis sind vaevab?
sa tõesti ei saa pihta, et kõik, kes valdkonda jagavad, irvitavad su üle?
 
konkreetne 17. august 2013, kl 21.10
Kui sa just Fucs või konkreetne naljamees ise ei ole, siis vastan sulle seda et mind ei vaeva miski.
Võib olla hoopis sind vaevab miski?
 
to konkreetne 17. august 2013, kl 21.21
mind vaevad see, et ma ei mõista, miks sa tulid siia riidu kiskuma.
 
konkreetne 17. august 2013, kl 21.47
Ära palun erutu, ma ei tulnud siia riidu kiskuma, aga mulle ei meeldi ka sellised repliigid nagu näiteks "mine pekki mees" jne.

Vaielda või selgitada saab ka natuke kultuursemal moel. Ja kui keegi avaldab omaenda isiklikku arvamust, siis ei maksa hõisata, et "KÕIK" arvavad sedasama.
Nii lihtne see asi ongi, või käib see üle mõistuse?
 
to konkreetne 17. august 2013, kl 22.13
sa idioot loe oma esimene postitus läbi
 
Marconato 19. august 2013, kl 16.06
Nagu ikka läheb lõpuks asi selle peale kes on KÕIGE TARGEM või kes suudab kõige suurema kaarega kuseda.
 
Ainstain 20. august 2013, kl 10.27
nii läheb alati, kui mõni ülisuure alteregoga ninatark tegelane, kes tegelikult on rumal nagu lauajalg, tuleb ja hakkab teisi lollideks tembeldama. loomulik ju, et saab samade mõõdupuude järgi ka tagasi.

..kuidas küla koerale, nii ....
 
ka filmide allalaadija 22. august 2013, kl 10.40
Mis siin vaielda, torrenti failinimesse lisatakse need DVDrip, BluRay või BRrip ja mida iganes sõnad ikka sellepärast et filmi allalaadija teaks, et kust see film ripitud või pärit on - seega täiesti kasulik info.
Vaatan ise ka mingi filmi väljavalimisel esmalt ikka seda infot ja loomulikult ka seda et palju seemendajaid on.
Muu info saab juba konkreetse filmi torrenti allatirimise lehelt, juhul kui see info seal saadaval on. Näiteks filmi kirjeldus, kommentaarid jms:

CODEC...............: X264
GENRE...............: Action
FILE SIZE...........: 752.44 MB
RESOLUTION..........: 1280*534
FRAME RATE..........: 23.976 fps
AUDIO...............: 92.0 Kbps AAC-LC (2CH)
SUBTITLES...........: NONE
LANGUAGE............: English
 
vaidleja nr 17 22. august 2013, kl 13.25
ja mida sulle see teadmine, kust ripitud on, kasulikku annab ?

http://kickass.to/w-dolinie-elah-in-the-valley-of-elah-2007-177x144-dvdrip-mp4-napisy-pl-alien-t1034676.html

ja näide sellise DVD Ripi kvaliteedist

http://www.youtube.com/watch?v=vF2E6K6duKY
 
vastus 22. august 2013, kl 17.28
seda kasu annab, et ma ei ole ühegi filmi allalaadimisega veel petta saanud ja olen väga rahule jäänud.
Eks igaühel ole omad meedtodid, mõtetu vaidlus.
 
*.* 22. august 2013, kl 19.10
mina ka ei ole petta saanud ja olen ka väga rahul, kuigi ei vaata kunagi kust ta ripitud on, vaid vaatan kui suure pildiga ta on ja palju mahtu on. üks kahe tunnine film peaks ikka vähemalt 1+ giga olema. mina ei tõmba aga alla 2 gigaseid kunagi, sest ma kõrvetan head filmid ka DVD plaadile video DVD-na koos subtiitritega ja vaatan korduvalt ka televiisorist.

poisiuss aga muudkui tirib oma Blu Ray rippe, sest need pidavat kõige paremad olema ja noh veerand neist ei kõlba suuremalt ekraanilt vaadata kui 15 tolline läppar ja siis ka viskab mõnel filmil kloppe/ruute ja pildiudu sisse. eriti kiirel liikumisel või ööstseenides kui on palju musta tausta. lihtsalt valus on silmal vaadata selliseid jamasid. ja umbes pooled neist on nii kitsaks lõigatud (ülevalt ja alt on nii palju pilti puudu), et vaata nagu uksepraost filmi, kuigi jah kvaliteet on hea.

õnneks jääb neid 700-800MB asju aastatega üha vähemaks ja vähemaks ja tõesti ekimisvõimalus mingit jama saada kogu aeg väheneb. viis-kümme aastat tagasi ainult 700MB asjad olidki. ja siis pidi teadma mitee seda, kust ripitud on, vaid seda kes rippis, sest osad lihtsalt oskasid asju kvaliteetsemalt teha kui teised filmide püsi üleslaadijad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!